Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231399 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
BalvanBoulder - Horažďovice
Adrenaline Pit - Praha 1 – Nové město
Bouldrovka - Velké Meziříčí

Prodejny
HUDYsport - Brno
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 hojení ran -paráda!11.12.2011
Ahoj, objevil jsem v lékárně parádní věc. Jmenuje se to URGO, stojí to cca 130 Kč a je to na praskliny. Nanese se na ránu, kde vytvoří film (jakoby z laku - filmogel) a rána je tím zacelená a hojí se rychleji. Perfektní hlavně na prasklou kůži v ohybech p
 Re: hojení ran -paráda!11.12.2011
Vyrába Urgo-medicom s.r.o., Praha, ČR
...že by "nenápadná" reklama?
  Re: hojení ran -paráda!11.12.2011
Praskliny v ohybech prstů? To je spíš diagnóza na kožní, než aby se to mělo dělat při lezení ... :o
   Re: hojení ran -paráda!11.12.2011
No ja nevim, me se bezne stava, ze mi napraskne kuze prave v miste, kde se prst ohyba (mezi 1. a 2.
    Re: hojení ran -paráda!11.12.2011
Jaká reklama? Jen jsem chtěl napsat lidem, ať to zkusí........
    Re: hojení ran -paráda!11.12.2011
Jsi me pobavil ze poradne nelezu :-D ze mi obcas sleze mozol je snad normalni, ale dlouho se nehoji
     Re: hojení ran -paráda!11.12.2011
hele jo mas pravdu........jedine zraneni ktere je na prstech pri lezeni je mozol...nic vic se nemuze
      Re: hojení ran -paráda!11.12.2011
doted jsi mluvil o praskani prstu v zahybech ... sorry, ale zraneni ktery vznika normalne pri lezen
       Re: hojení ran -paráda!11.12.2011
trzna ranka nebo prasklina.....snad nechces slovickarit.....
        Re: hojení ran -paráda!11.12.2011
Teda taky neznám žádného lezce který by si stěžoval na popraskanou kůži. To, co popisuješ (prasklink
         Re: hojení ran -paráda!11.12.2011
ok, mate pravdu.......
          Re: hojení ran -paráda!11.12.2011
Odřeniny je nejlepší pochcat a jít na pivo, hojí se to pak samo :D
           Re: hojení ran -paráda!11.12.2011
...já teda radši nejdřív na pivo a pak teprv pochcat.
         Re: hojení ran -paráda!14.12.2011
Ale prdlajs mykoza. To není popraskaná kůže, to je něco jinýho, to je z toho, když lezeš třeba 4x až
 Re: hojení ran -paráda!11.12.2011
Znam, pouzivam na mori, kdyz si propichnu nohu o koraly nebo se jinak odru. Jinak dobry je take Hema
  Re: hojení ran -paráda!11.12.2011
Nevim kde vznikl blud-mýtus, že ránu je nejlepší pochcat.
Uvědomte si že moč obsahuje škodliv
   Re: hojení ran -paráda!11.12.2011
polopravda a mýlka
   Re: hojení ran -paráda!11.12.2011
Nežereš maso, nepoznáš vtip.....
   složky moči11.12.2011
:D šup šup děti vyčůrat, ať dostanete ty bacily z těla!
   Re: hojení ran -paráda!12.12.2011
Je to starý recept a funguje. Přečti si Karpatské hry, nebo Pavlíčka..
    Re: hojení ran -paráda!13.12.2011
No, to teda nejsou moc spolehlive zdroje: Nevrly x Pavlicek - jeden posuk lepsi nez druhej...
   Re: hojení ran -paráda!13.12.2011
..."moč obsahuje škodlivé látky vylučující se z těla..." O tom by sa dalo polemizovať, na
    Re: hojení ran -paráda!14.12.2011
Nechapu proc pises takove demence, ze moc je skodliva. Asi jako desinfekce, kdyz ji vypijes...je pro
   Re: hojení ran -paráda!14.12.2011
co to plácáš za blbosti? sice se tim z těla určitý látky vylučujou ale neřekl bych zrovna nutně že s

 zimní bunda pro každodenní použití10.12.2011
Zdravím,
jsem ovocnář. Sháním bundu, která by mi usnadnila každodenní práci v sadu. Při řezu ovocných stromů mám obvykle ruce vzhůru (asi jako osoba na dnešním fotu dne). Potřebuju tedy nepromokavou a zároveň prodyšnou bundu vhodnou pro práci s ruk
 Re: zimní bunda pro každodenní použití10.12.2011
Promiň, nevím proč, ale tvůj příspěvek mě docela pobavil...
  Re: zimní bunda pro každodenní použití10.12.2011
Alespoň ví přesně co chce..
 Re: zimní bunda pro každodenní použití11.12.2011
přijatelná cena je relativní pojem.
Zkus se zeptat spíš na outdoorforum.cz
  Re: zimní bunda pro každodenní použití11.12.2011
zkusil bych pinguin...v akci kolem 3000...
   Re: zimní bunda pro každodenní použití11.12.2011
Pinquin je pěkná sračka značka. Kup si Primaloft bundu, nebo zateplený softshell od pořádné značky.
    Re: zimní bunda pro každodenní použití11.12.2011
No, tak North face, Millet nebo Salewa není žádné terno. Klasicky předražené věci vyráběné kýmsi na
     Re: zimní bunda pro každodenní použití12.12.2011
Moje slova. Pinguin rulezz.
 Re: zimní bunda pro každodenní použití11.12.2011
 Re: zimní bunda pro každodenní použití12.12.2011
Gore-texova bunda v armyshopech (franc.,US...). Uz z logiky veci to musi vydrzet a jinak to ma resen
 Re: zimní bunda pro každodenní použití12.12.2011
Pokud v tom nebudeš celej den na dešti, tak by mohla stačit softshellka z pracovních oděvů (cca za l
 Re: zimní bunda pro každodenní použití12.12.2011
Re: zimní bunda pro každodenní použití
Caute, jdi do softshellove bundy gramaz 6000, ta se n
  Re: zimní bunda pro každodenní použití13.12.2011
Zjednodušeně!SoftShell je jen úplet (relativně hustý), tedy jen svrchní materiál, který je vodoodpud
 Re: zimní bunda pro každodenní použití12.12.2011
Ty lidi, co ti tady radeji softshell nejspis nikdy v hadrech nelezli a manualne nepracovali. Tenhle
  Re: zimní bunda pro každodenní použití12.12.2011
Souhlas.
A pokud to chceš na práci, ne na parádu, tak zkus třeba tohle
   Re: zimní bunda pro každodenní použití12.12.2011
Jo, a ta goretexová bunda z Army shopu, co se navrhuje vejš, to je taky určitě použitelný řešení. Ta
   Re: zimní bunda pro každodenní použití13.12.2011
Vypadá dobře. Má nějak rozumně stahovatelnou kapucu?
    Re: zimní bunda pro každodenní použití13.12.2011
Mno. Ta kapuce stahovací je. Nicméně, na rovinu řečeno, tohle mi přišlo jako jediná slabina téhle bu

 zimní bunda pro každodenní použití10.12.2011
Zdravím,
jsem ovocnář. Sháním bundu, která by mi usnadnila každodenní práci v sadu. Při řezu ovocných stromů mám obvykle ruce vzhůru (asi jako osoba na dnešním fotu dne). Potřebuju tedy nepromokavou a zároveň prodyšnou bundu vhodnou pro práci s ruk

 zimní bunda pro každodenní použití10.12.2011
Zdravím,
jsem ovocnář. Sháním bundu, která by mi usnadnila každodenní práci v sadu. Při řezu ovocných stromů mám obvykle ruce vzhůru (asi jako osoba na dnešním fotu dne). Potřebuju tedy nepromokavou a zároveň prodyšnou bundu vhodnou pro práci s ruk
 Re: zimní bunda pro každodenní použití12.12.2011
Caute, jdi do softshellove bundy gramaz 6000, ta se neroztrha a splni tvoje pozadavky, je pruzna a z

 Skialp shop Praha09.12.2011
Zdravím všechny,
poraďte prosím nějaký dobře zasobený, ověřený a levný skialp shop v praze.
Zbývá mi koupit stoupací pásy a protože se chystám na služebku do prahy, rád bych toho využil a koupil je.

Díky za tipy.
 Re: Skialp shop Praha09.12.2011
Zkus Namche.
 Re: Skialp shop Praha10.12.2011
To jsi už předem dal dost tvrdý podmínky. Vzhledem k tomu, kolik se skialp vybavení kupuje je problé
 Re: Skialp shop Praha10.12.2011
Alpsport na Florenci.
 Re: Skialp shop Praha10.12.2011
Zkus to v Namche. Nechával jsem tam staré skialpy na prodej a s nimi i pásy. Mezi nimi byly i jedny
 Re: Skialp shop Praha10.12.2011
Zkus to v Namche. Nechával jsem tam staré skialpy na prodej a s nimi i pásy. Mezi nimi byly i jedny
 Re: Skialp shop Praha11.12.2011
nebo si nech udelat metraz, ale na to bys musel mit sebou lyzi a vestinou to neni na pockani.

 Geyikbayiri v unoru09.12.2011
Chtel bych se popzeptat, kdo jste byli v Geyikbayiriv Turecku, jak je to tam s lezenim v zime? Konkretne prelom ledna unora, popr. unor?? Koukal sem ze je to docela vysoko cca 500m.n.m. Prsi tam v tuto dobu? Fouka vitr ? Je zima? Nebo je to pekne orientov
 Re: Geyikbayiri v unoru13.12.2011
Copy&paste z pruvodce:

BEST SEASON TO CLIMB: Since Geyikbayin is
5
  Re: Geyikbayiri v unoru13.12.2011
Zde je to dokonce v češtině, že já ty články vůbec píšu. :-)
   Re: Geyikbayiri v unoru13.12.2011
No ja je ctu, neboj :) Akorat ten dotaz dlouho visel v diskuzi a nikdo se neozval, tak jsem checknul
 Re: Geyikbayiri v unoru13.12.2011
Cau, zimy se rozhodne bat nemusis, my jsme tam byli pred 2 rokama na Vanoce a bylo tam krasne - na s
 Re: Geyikbayiri v unoru13.12.2011
Když se zkazí počasí, začne pršet, tak je kosa. Může i zasněžit nad Geyikbayiri pak chlad klesá dolů

 Dachstein v lednu08.12.2011
Zdravím lezci, mám možná trapný dotaz, v lednu valím na dachstein, doporučíte skelety nebo stačí VHT boty? Děkuji za odpověď.
 Re: Dachstein v lednu08.12.2011
No, mozna bude zapotrebi trochu upresnit, co mas na mysli. Pichlovou cestou nebo jinou vedlejsi to b
  Re: Dachstein v lednu08.12.2011
lanovkou určitě ne,mám za to že jižní.
   Re: Dachstein v lednu08.12.2011
tak tuhle odpověď prosím ignorujte,půjdeme po cestě nazvnaé jako Steinerweg.
    Re: Dachstein v lednu08.12.2011
To je docela odvazna cesta, na nekoho, kdo se tady tak hloupe pta.
    Re: Dachstein v lednu09.12.2011
Jsou to police jedna za druhou a mezi nimi komíny. Tedy téměř nelezitelné. Sníh, sněhové převisy, la
    Re: Dachstein v lednu09.12.2011
S ohledem na ochranu ovzduší bych doporučil spíše papírové boty.
     Re: Dachstein v lednu11.12.2011
Možná bude výstup roku.
    Re: Dachstein v lednu11.12.2011
sorry, ale člověk kterej netuší co si obout v zimě do štajnera na dach (mimochodem, štajner nebo šta

 nejevnější e-shop08.12.2011
Ahoj.

Chtěl bych se Vás zeptat jaké e-shopy s lezeckým matrošem by jste mi podle Vašich zkušeností poradili? Důležitá je cena výrobků a spolehlivost prodejce..
Já osobně zatím moc zkušeností s nákupem lezeckých věcí po internetu nemá
 Re: nejevnější e-shop08.12.2011
Popina.cz, Sambar.cz ?
  Re: nejevnější e-shop08.12.2011
Souhlas, přidal bych ještě makalu.cz a Quill Outdoor (adresu webu teď zpaměti nevím).
   Re: nejevnější e-shop08.12.2011
Tedy psal jsem o českých. Řadu věcí je ale lepší, i přes vyšší poštovné, nakupovat v UK; s britskými
    Re: nejevnější e-shop08.12.2011
Jednoznacne souhlas!! V CR kupuju uz snad jen maglajz...
     Re: nejevnejsí e-shop09.12.2011
U mne je to stejne /teda maglajz nekupuju vubec ;)))/ - ale venku ty veci kupuju osobne, nebo to kup
    Re: nejevnější e-shop09.12.2011
Dejte nějakou adresu eshopu z UK,kde máte dobré zkušenosti, Dík
     Re: nejevnejsí e-shop09.12.2011
Uz se to tu parkrat probiralo, v debate pod clankem o nakupovani z USA i myslim parkrat v Diskusi, p
     Re: nejevnější e-shop09.12.2011
Britské šopy, ze kterých jsem nakupoval:
   Re: nejevnější e-shop09.12.2011
Quill-outdoor.cz je ted presmerovany na QuillCz.Cz
 Re: nejevnější e-shop08.12.2011
 Re: nejevnější e-shop08.12.2011
Doporučuji popina.cz z vlastní zkušenosti sám jsem tam už nechal pár tisíc dobré ceny dodací lhůta i
 Re: nejevnější e-shop08.12.2011
hanibal.cz a mall.cz .. řekl bych, že dobré, spolehlivé shopy.. nikdy žádný problém :)
  Re: nejevnější e-shop09.12.2011
ale drahe jako prase
   Re: nejevnejsí e-shop09.12.2011
Souhlas s tebou i predrecnikem - mohu potvrdit ochotu prodavacu v Hannibalu i vysi cen /tam i tam/ ;
    Re: nejevnejsí e-shop09.12.2011
No, právě s Mall.cz nemám nijak zázračné zkušenosti.
     Re: nejevnejsí e-shop09.12.2011
dobrá zkušenost je nyní i s
      Re: nejevnejsí e-shop09.12.2011
Snad dobrou zkusenost mam :) .. nebo snad mluvis za nejakou skupinu?
       Re: nejevnejsí e-shop09.12.2011
nn, jen dorucili vse ok
       Re: nejevnejsí e-shop10.12.2011
A za jakou skupinu mluvíš ty?
 Re: nejevnější e-shop09.12.2011
A co konkrétně hledáš. Nebude nejjednodušší projít ceny toho výrobku?
Jinak mohu doporučit ta
 Re: nejevnější e-shop09.12.2011
Ideální je napsat na shop@boulder.cz a zaručeně budeš spokojenej...
  Re: nejevnější e-shop09.12.2011
ty ses ale vtipnej!!
   Re: nejevnější e-shop10.12.2011
Ano ano :) Vtipný jsme také.
    Re: nejevnější e-shop11.12.2011
...jestli zdlouhavou (ne)komunikaci považuješ za vtipnou... (neříkám že se někdy nevyplatí počkat, a
 Re: nejevnější e-shop10.12.2011
Zkus sledovat akce na

 Další zřícení skal 08.12.2011
V noci z pátku na sobotu (11.-12.11.2011) došlo ke zřícení části masivu "Silničního pilíře" vlevo od cesty "Stomatologická" nad silnicí u hradu Valdštejn. Žádná z lezeckých cest nebyla poškozena, ale vzhledem k velkému poškození vedlej

 Dipsy zase řádil07.12.2011
http://goo.gl/AJ35g
 Re: Dipsy zase řádil07.12.2011
Už je něco málo i na Purebouldering.com

1   ...   669   670   671   672   673   674   675   676   677   678   679   680   681   682   683   684   685   686   687   688   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 zimní bunda pro každodenní použití
Zdravím,
jsem ovocnář. Sháním bundu, která by mi usnadnila každodenní práci v sadu. Při řezu ovocných stromů mám obvykle ruce vzhůru (asi jako osoba na dnešním fotu dne). Potřebuju tedy nepromokavou a zároveň prodyšnou bundu vhodnou pro práci s rukama nahoře. Neměla by se roztrhat o větve, měla by mít dobře řešený límec. Rukávy by měly být zakončeny tak, aby do nich nepadal sníh.
Existuje něco vhodného za přijatelnou cenu?
Vítek18:17:36 10.12.2011
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192434)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Úžeh 5A Zvůle
Výcviková 5 Choustník
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1168 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1285 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1436 
 Neřeším to – lezu vše 
 1137 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi