Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English foto dne 18.12.2011 Foto dne je Gioia 8C+......ale v Itálii ve Varazze a ne ve Fontáči....(-:
  Re: foto dne 18.12.2011 Já jsem si říkal že ten šutr nemůže být z fontače
  Re: foto dne 19.12.2011 Dík, opraveno.
  Re: Sněžnice TSL rado 225 18.12.2011 Jsou super, ale již nekolik let se nevyrábí. Aktuální model je TSL 226 Rando nebo TSL 226 Rando Easy
    Re: Sněžnice TSL rado 225 18.12.2011 Souhlas, já je podědil po tatínkovi, kterému je v nějakém záchvatu dala mamka a já se jich po 3 lete
Pád lezce na smíchově 17.12.2011 Čau, víte někdo nějaké podrobnosti o čtvrtečním pádu lezce na smíchově? Doufám, že je borec v pořádku.
  Re: Pád lezce na smíchově 18.12.2011 Dnes jsem tam byl...a bohuzel smutna zprava, jeste tam lezi.
    Re: Pád lezce na smíchově 18.12.2011 jeste tam lezi - jako kde? v nemocnici?
      Re: Pád lezce na smíchově 18.12.2011 A kde se stala chyba?? Vím žě je to nepříjemný, ale na druhou stranu to zase může uchránit pár další
        Re: Pád lezce na smíchově 18.12.2011 tak hlavne, ze se vzdycky najdou nejaci inteligenti jako je martas, ale k tomu padu, pravdepodobne c
        Re: Pád lezce na smíchově 18.12.2011 opět asi nové lano v jistítku
          Re: Pád lezce na smíchově 19.12.2011 Spousta "jističů" jsou jističi na baterky, stačí se někdy porozhlédnout kolem a člověk se
            Re: Pád lezce na smíchově 19.12.2011 Jestli je to to, co si myslím, tak šlo o GriGri v nezkušených rukou jističky. Ono přitahováním páčky
              Re: Pád lezce na smíchově 19.12.2011 Musím se pousmát, když si vzpomenu, že právě GriGri někdo doporučoval začátečníkům v diskuzi Jištění
              Re: Pád lezce na smíchově 19.12.2011 Jistič jistil starýt typen reversa
              Re: Pád lezce na smíchově 19.12.2011 tak predne to byli dva hosi, a zacatecnik byl max. jen jistic ptz nelezli zrovna lehkou cestu, byla
            Re: Pád lezce na smíchově 19.12.2011 Hochu,nachytal jsem mraky dršek, dlouhejch,krátkejch, na stěně i venku, přísahal bych, že se mi nikd
              Re: Pád lezce na smíchově 19.12.2011 jasna vec . at si kazdej jista jak chce , cim chce .Halvni je davat vzdy pozor a predvidat nebezpeci
              Re: Pád lezce na smíchově 19.12.2011 je to tak, rutina je špatná a dvojnásob to platí práve na umělkách, já třeba proto jistím grigrinou,
                Re: Pád lezce na smíchově 30.12.2011 tak jak to bylo? on spadnul asi 2 metry vedle me, jistic mel reverso! kde se stala chyba nevim, ale
                  Re: Pád lezce na smíchově 30.12.2011 pry byl druhy den z nemocnice doma...
Friťák - Brno - neděle 16.12.2011 Ahojte, nemůžu si uvědomit, jestli má Frit v neděli otevřeno? Nevíte náhodou? Dík
  Re: Friťák - Brno - neděle 16.12.2011 Tuším, že 15-20.
    Re: Friťák - Brno - neděle 16.12.2011 Nelakuj nás, že jen "tušíš"....máš to vypálené v paměti!!....:)
      Re: Friťák - Brno - neděle 16.12.2011 ...tak mu asi tie včerajšie tequily nespravili veľmi dobre, pretože v nedeľu to je 15-19.
        Re: Friťák - Brno - neděle 16.12.2011 15-19 čeho?;-)
  Re: Adam Ondra film 16.12.2011 tjn ale pisou tam HD dl available... a ten nikde videt neni... a ten svicen nehori :)
    Re: Adam Ondra film 16.12.2011 mohli t komu filmu pridat aj cz titulky.. :(((
      Re: Adam Ondra film 16.12.2011 moc hezky
jištění? 14.12.2011 Ahoj všem, mám takový dotázek, chceme s mou slečnou lézt na umělé stěně, ale nevíme, jestli by mě byla schopna ujistit. Já 88kg, ona 57kg..rád si vyslechnu názory a rady zkušených, díky
  Re: jištění? 15.12.2011 bez problemu.kdyz zachovas chladnou hlavu.ja mam 70 kg a jistim 110 kg drobecky...
  Re: jištění? 15.12.2011 Za sebe muzu rict ze ti to spis nedoporucuju. Jsem 70 kg muz a vidim co udělam s 50kg holkou kdyz si
    Re: jištění? 15.12.2011 A co to udělá? Pokud máš dobrý kyblík a držíš lano ve správné poloze, neudělá to vůbec nic. Pokud st
      Re: jištění? 16.12.2011 co to meleš, ty vořechu :)
        Re: jištění? 16.12.2011 Sám jsi vořech :-) S kolika začátečníky jsi začínal třeba jako letor, který je má naučit základy j
          Re: jištění? 16.12.2011 citace červeného trpaslíka, takze snad jsi to vzal s humorem.
část lezců zde diskutujicích za
            Re: jištění? 16.12.2011 Ačkoliv je Červený trpaslík můj oblíbený seriál, tak tuto hlášku jsem si s ním nespojil :-( Se ten
            Re: jištění? 24.12.2011 Plně s Tebou sohlasím, spousta lidí podcenuje spoustu věcí a pak to tak vypadá. :)
  Re: jištění? 15.12.2011 na top rope to je v pohodě, ale pokud budeš lézt na prvním, tak slečnu buď přivázat nebo zatížit, ji
    Re: jištění? 15.12.2011 ja 100 manzelka 60. jisti me bezne a dobre. pady max 4 metry.
      Re: jištění? 24.12.2011 Asi jste trochu zkušenější, není tak?
    Re: jištění? 15.12.2011 Ahoj, chce ji to pořadně naučit jistit a aby věděla co to sni uděla když spadneš. Po první když sní
  Re: jištění? 15.12.2011 Pokud teda nemáš přes 2m, tak by to chtělo určitě zhubnout, pomůže to víc než tréning na stěně, s tí
  Re: jištění? 15.12.2011 také můžeš zkusit lezení ve trojici, dva jistí, jeden leze. Jeden tě má na sedáku a druhý zaním také
  Re: jištění? 15.12.2011 Kdyz se nauci chytat pady s prokluzem, tak to s ni nemusi ani pohnout. Ja vazim 60 a 90kg spolulezec
  Re: jištění? 15.12.2011 Kdysi jsem měla 50kg a jistila jsem 90kg vlastně úplně v pohodě, sice mě to vyhazovalo, ale dalo se:
  Re: jištění? 15.12.2011 Podobných rad si moc nevšímej, každý popisuje jen svoji vlastní zkušenost, ale nikdo neví, co je tvů
    Re: jištění? 16.12.2011 Samé teorie... Vem tam s sebou kámoša a pro sichr jí přikurtuj i k němu. Když skočíš a vona se na ně
  Re: jištění? 16.12.2011 Kdyz se sehrajete, klidne, ja 88, moje zena 51 a jde to. Chce to dobry jistidlo (pokud zacinate tak
    Re: jištění? 16.12.2011 Pritelkyne 47, ja drive 95, ted 79, prilba i na umelce, rukavice pri jisteni samozrejmost. nauc ji j
      Re: jištění? 16.12.2011 ua, spatne.. tady se vsim souhlas
  Re: jištění? 16.12.2011 Pritelkyne 47, ja drive 95, ted 79, prilba i na umelce, rukavice pri jisteni samozrejmost. nauc ji j
    Re: jištění? 16.12.2011 a k tomu privazovani - je to dost individualni, je treba si tuto moznost vyzkouset a natrenovat. pri
  Re: jištění? 16.12.2011 Já 70, kamarád 120, na umělce to jde nacvičit, každopádně ven bych to bez zkušeností neriskoval. Jde
  Re: jištění? 16.12.2011 No jo, no. Ono už to tady snad vcelku krystalizuje - v zásadě při takovémhle rozdílu bezpečně jistit
    Re: jištění? 17.12.2011 Tak tak. Porad to vsichni resi ze leze chlap a jisti ho lehka zenska, ale co obracene? Taky ty se na
  Re: jištění? 17.12.2011 Nejhorsi je lehka zacatecnice, nebo zenska co uz chvili leze, ale je zvykla se spis nechat jistit, n
  Re: jištění? 17.12.2011 U dvou začátečníků bych do takového nepoměru nešla. Sice v těch čtyrkách se leze po madlech, ale zas
    Re: jištění? 17.12.2011 Pád nebo nebo odskok? To jsou dvě odlišné věci. A když stojíš tak, že se na stěně natáhneš nahoru k
      Re: jištění? 18.12.2011 Nevím, na které stěně dosáhneš ke druhé expresce skoro ze země, já nikde nedosáhnu ani k první ;-).
COLD 2011 14.12.2011 Ahoj
Neviete kde sa by bolo mozne film stiahnut alebo kupit?
Cez Sender film sa kupit da ale inu alternativu som nenasiel.
Poradte. Dakujem
  Re: Skály v okolí Chotěboře 14.12.2011 Měli by ho mít v Lidický hudy, nebo hledej kontakt na David Kroupa starosta Chotěboř - Dobkov
  Re: Skály v okolí Chotěboře 14.12.2011 Mívaly ho v Chotěboři v knihkupectví na náměstí.
  Re: Skály v okolí Chotěboře 14.12.2011 Seženeš ho také v Informačním centru v Chotěboři
leyení v laosu 14.12.2011 čau,
nemáte někdo pár tipu a rad ohledně lezení v laosu.zajímají mě spíš těžší sportovní cesty.
díky
    Re: leyení v laosu 14.12.2011 Od tohoto článku se toho hooodně změnilo. Byli jsme tam s kámošem 2 krát. Vyšel článek v Montaně neb
      Re: leyení v laosu 14.12.2011 Ještě mail.
        Re: leyení v laosu 14.12.2011 sorry,
muj mejl-michalpožar@centrum.cz
dík
sněžnice 14.12.2011 Zdravím,
rád bych si zeptal na váš názor na tyto dva typy sněžnic. Sněžnice X-MORPH Mk.IV VERSUS BALDAS NEVADA CASTOR .Se sněžnicemi začínám, takže zatím žádná zkušenost. Neplánuju extrémní přechody alp atd.,spíš sem tam víkendový výšlap. Které ted
  Re: sněžnice 14.12.2011 Oboje je nahovno ... doporučuju TSL (zejména kvůli životnosti vázání), Inook (výborně řešené přepíná
    Re: sněžnice 14.12.2011 jj mám inooky...druhou sezonu, uvidím jaká bude jejich životnost, chodím v nich po jeseníkách a zatí
  Re: sněžnice 14.12.2011 Caute, ja mam CZ Sasquetch uz 8 let, v pohode na slapani na freeride jak v CZ, tak ve Swissu, do pra
    Re: sněžnice 15.12.2011 Tak to by opravdu nemusely bejt špatný sněžnice, když se na nich dá chodit i ve Švajcu;)
1
...
667
668
669
670
671
672
673
674
675
676
677
678
679
680
681
682
683
684
685
686
...
2263
  Re: Sněžnice TSL rado 225 Jsou super, ale již nekolik let se nevyrábí. Aktuální model je TSL 226 Rando nebo TSL 226 Rando Easy 15:57:44 18.12.2011odpovědět
    Re: Sněžnice TSL rado 225 Souhlas, já je podědil po tatínkovi, kterému je v nějakém záchvatu dala mamka a já se jich po 3 letech ve skříni nezištně ujal:-))), mám je třetí rok a jsou fakt perfektní. 20:36:53 18.12.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: