LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
33. 10255
34.Kubíček 10215
35.Chejn 10208
Bouldry:
33.Stadtherrová 9550
34.Stribrny 9534
35.Kollár 9503
Hory:
19.Petr 3142
20.Nešvera 3129
21.Novák 2688

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Jilemnice a okolí23.12.2011
Zdar, prosím o nějaké tipy na um.stěnu nebo boulder pod střechou v okolí Jilemnice, kde se budu v čase svátků nacházet. Diky za info
 Re: Jilemnice a okolí23.12.2011
tahni do hor na ledy a ne boldrovat pod střechu
  Re: Jilemnice a okolí23.12.2011
diky za reakci, ackoli jsi neodpovedel na otazku. ale chapu tvou potrebu odpovidat...
 Re: Jilemnice a okolí24.12.2011
 Re: Jilemnice a okolí24.12.2011
Bouldrovka je v Rokytnici nad Jizerou.Na dolním náměstí.Nebo stěna ve Vrchlabí.
  Re: Jilemnice a okolí24.12.2011
Jo kontakt: 775282081 Rokytnice, 605326151 Vrchlabí

 vylet22.12.2011
Cafte. Viem, ze je to velmi vseobecna otazka, ale kedze sa crta volny predlzeny vikend v januari a je nas viac a k tomu s roznym zameranim, nevedeli by ste prosim poradit o nejakej osvedcenej lokalite (Rakusko, do 500 km od BA), kde by boli nejake pekne m

 zima na písku22.12.2011
nazdárek, dá se někde na netu najít jak moc je mokro na suškách a panťáku? nebo třeba historie počasí a já si to odhadnu sám. nemám to moc blízko a nechce se mi tam jet "na slepo". dík.
 Re: zima na písku22.12.2011
  Re: zima na písku22.12.2011
nejezdi:)) nehcije ani nepadá ale z lesa se pěkně wodpařujou sraj-dy napadlý během předešlejch dwou
   Re: zima na písku23.12.2011
ok, dík. nepřijedu!!!!!

 zima na písku22.12.2011
nazdárek, dá se někde na netu najít jak moc je mokro na suškách a panťáku? nebo třeba historie počasí a já si to odhadnu sám. nemám to moc blízko a nechce se mi tam jet "na slepo". dík.

 Dynafit ZZeus20.12.2011
Prodám Dynafit Zzeus velikosti EUR 27,5. Délka podrážky 312 mm. Vypékací botička. Skelety jsou jeté dvě sezóny a nemají žádné vady. Lze požít pro klasická vázaní i TLT. Cena: 4000 Kč.
 INZERCE NA LEZCI21.12.2011
Ahoj,
prosím zvažte, jestli některé příspěvky skutečně patří do diskuse. Tohle většinou ne. S
  Re: INZERCE NA LEZCI21.12.2011
Martan, na tohle pomuze registrace. Proste pro registrovaneho je vkladani pohoda a smazani uctu je z
   Re: INZERCE NA LEZCI21.12.2011
Lezec je spíš tak nějak všech. Ty zásahy jsou tu pokud možno minimální. Každý nějak někde s něčím za

 nová cesta v krasu20.12.2011
Zdravím,
řeším drobný problém mám vyhlédnuté 2 linky v m.krasu, které bych rád osadil. Napsal jsem email p. Wolfovi ten mne odkázal na p. Weissera, který nereaguje na emaily.
Tak bych se rád dověděl jestli je potřeba povolení na vytvoření p
 Re: nová cesta v krasu20.12.2011
Pavel jezdí mimo ČR, tak je možný, že zrovna teď je. Určitě bych zamýšlený směry probral, když ne s
  Re: nová cesta v krasu20.12.2011
Ted je Pavel v CR, odjizdi zas az po Novym roce ...
 Re: nová cesta v krasu21.12.2011
Slunko, a kde to máš namyšlený ty cesty? Nechci ti do toho moc kecat, ale podle mě je kras už vytěže
  Re: nová cesta v krasu21.12.2011
Kras není nikdy vytěženej!Teď jsme s Loukou objevili v Rudic, jako zázrakem, nádhernou, vzdušnou a e
   Re: nová cesta v krasu22.12.2011
Nádherná, vzdušná a exponovaná hrana? Teda estli myslíš "tamto", tak na tu se už moc těším
    Re: nová cesta v krasu22.12.2011
"Tamto" on nemyslí, myslí až to, co je za "tamto".
    Re: nová cesta v krasu22.12.2011
"Tamto" on nemyslí, myslí až to, co je za "tamto".
     Re: nová cesta v krasu23.12.2011
Nebyla už v Rudicách na nové cesty už uzávěra od CHKO?
      Re: nová cesta v krasu23.12.2011
Byla:)
       Re: nová cesta v krasu23.12.2011
Hodně to tu rozebírejte, pitomci...
        Re: nová cesta v krasu23.12.2011
JJ, chceš dodržovat pravidla, pak seš pitomec, podle Hňupa
        Re: nová cesta v krasu23.12.2011
Taky bych se nevzrušoval. Vše je jak má být a pravidla zůstala neposkvrněna. Většina diskutujících v

 UAE - Dubai climbing20.12.2011
Ahoj, nevíte prosím někdo, jak je to s indoor podmínkami a možnostmi pro lezení a trénink v Dubaji??? Díky za každé info.
 Re: UAE - Dubai climbing20.12.2011

 Jaké mačky na skialp?20.12.2011
Čau, sháním nějaké lehké mačky na skialp. Co by jste mi doporučily? díky
 Re: Jaké mačky na skialp?20.12.2011
Mám mačky od Campu, myslím že se jmenují XLCnanotech, jsou duralové ale mají ocelové přední hroty- m
  Re: Jaké mačky na skialp?20.12.2011
Black Diamond Neve strap - 576g na pár.
 Re: Jaké mačky na skialp?20.12.2011
Grivel Haute Route.
 Re: Jaké mačky na skialp?21.12.2011
Nazdar,

zalezi na tom, co s nimi presne chces delat. Pokud jenom na snih a firn, tak
  Re: Jaké mačky na skialp?21.12.2011
Caute mam hlinikove macky Skitrab,ale su to tie stejne co od Campu.Vyhody-nizka vaha,skladnost,daju
 Re: Jaké mačky na skialp?21.12.2011
A co mačky STUBAI Light? Nemáte s nimi někdo zkušenost?
  Re: Jaké mačky na skialp?21.12.2011
Hele, Stubai je historie, v osmdesátých letech měl kdekdo Stubai, ale dnes? Kdo je vůbec vozí, kdo p
   Re: Jaké mačky na skialp?21.12.2011
Nevím jak v ČR, ale na Slovensku mají Stubai hodně. Namátkou Trekland, LacnySkialp(HUDY Vrútky). Stu
 Re: Jaké mačky na skialp?21.12.2011
A jdeš po čem po ceně, po váze, po vhodnosti jen na sníh nebo mají být dobré i na těžší lezení?
  Re: Jaké mačky na skialp?22.12.2011
No, zajimá mě hlavně váha. Jinak mám Grively G14 a ty jsou dost těžky.
   Re: Jaké mačky na skialp?22.12.2011
Tam je třeba počítat s tím, že lehké mačky budou hliníkové a budou problémy při kontaktu se skálou.<
 Re: Jaké mačky na skialp?21.12.2011
Mam oboje, hlinikovy beru jen kdyz jsem si jistej ze me ceka jen firn, jakmile vim ze bude i skala n

 goethovy skalky20.12.2011
Nemate nekdo pruvodce na zapadoceske goethovy skalky?
 Re: goethovy skalky20.12.2011
Kupoval jsem ho tak před rokem v Hudy na Andělu za 35 Kč. A taky myslim, že na skalkách bych ve schr
  Re: goethovy skalky20.12.2011
Myslis, ze bys mi ho mohl aspon vyfotit a poslat na mail zaoralf@post.cz? Hlavne jestli tam je nejak
 Re: goethovy skalky21.12.2011
Ahoj,

průvodce mám. Je už hodně starej, ale cesty sedí. Bohužel je nešikovně sešitý a
  Re: goethovy skalky21.12.2011
Jsem z moravy, ale pred nedavnem jsem tam byl (mame tam rodinu) a neco lezl. Chtel bych zjistit, co

 Člunkova kost19.12.2011
Zdravim dne 10.10 2010 sem si zlomil clunkovou kost sel sem do nemocnice kde mi dali na 5 tydnu sadru a pak bez RTG poslali na rehabelitaci ale ruka porad bolela tek sem sel na RTG sam a zjistil sem ze nesrostla poradne... doktor rekl ze se tvori pakloub
 Re: Člunkova kost20.12.2011
Clunkova kost je zasobovana cevy, nikoli nervy. Pri spatnem srustu ("pakloub") se nezhojen
 Re: Člunkova kost20.12.2011
Zlomeniny zapestnich kustek, jsou pomerne zavazna zraneni. Nerozumim smyslu sdeleni. Povzdech? Stizn
 Re: Člunkova kost20.12.2011
Chudacku ubrecena, to ti tu clunkovou kost nejdrive zlomili ti doktori???
 Re: Člunkova kost20.12.2011
Měl jsme zlomené obě člunkové kosti, nejdřív na pravé, po mnoha letech na levé ruce. 5 týdnů sádra j
  Re: Člunkova kost20.12.2011
Taky sem mel zlomenou clunkovou kost. Sadra dva az tri mesice, pad od cca. 3. presky na Smichove, te
 Re: Člunkova kost20.12.2011
V každým případě stojí za to, aby se na ty kosti a ruku vůbec podíval někdo, kdo tomu prokazatelně r
 Re: Člunkova kost20.12.2011
přesně jak píšou ostatní.. 2 měsíce jak vyšitý, vlastní blbost a zkušenost bohužel.
 Re: Člunkova kost20.12.2011
5 tý je na kompletní frakturu určitě málo, jen nechápu smysl sdělení. žádost o radu? souhlas, že dok
  Re: Člunkova kost23.12.2011
Žádnej problém s jeho sdělením; nemám co dělat, jsem si přečetla a vím víc.
 Re: Člunkova kost23.12.2011
Určitě s tím zajed do Vysokého nad Jizerou.Doporucil bych ti doktora Kebrleho.Je to mistr..mam od ne

1   ...   666   667   668   669   670   671   672   673   674   675   676   677   678   679   680   681   682   683   684   685   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Dynafit ZZeus
Prodám Dynafit Zzeus velikosti EUR 27,5. Délka podrážky 312 mm. Vypékací botička. Skelety jsou jeté dvě sezóny a nemají žádné vady. Lze požít pro klasická vázaní i TLT. Cena: 4000 Kč.
 Honza22:21:35 20.12.2011
odpovědět 
 INZERCE NA LEZCI
Ahoj,
prosím zvažte, jestli některé příspěvky skutečně patří do diskuse. Tohle většinou ne. Správné tlačítko je hned vedle;)
Jestli to má V INZERCI fungovat, není možné, aby tam někdo dával stejné věci každý den. Pak to ztrácí smysl, budete se prát kdo bude nahoře a lidi otráví hledat co potřebují.
Použijte správnou škatulku (TYP) kam vaše poptávka nebo nabídka patří a smiřte se s tím, že o vaši exkluzivní nabídku třeba zrovna dnes nemá nikdo zájem.
Používejte HESLO, aby jste mohli mazat starší inzeráty. Zejména Ti, co to sem dávají každý den nebo týden. Osobně si nic od někoho, kdo musí používat podobné praktiky jako jsou třeba i velké nadpisy a spousty vykřičníků nekupuju. (Taky dělám chyby, ale čeština má na konci věty jeden vykřičník a všichni víme, co ten symbol znamená.)
Admini jsou jenom lidi, chtějí taky lézt a ne mazat něčí SPAMY.
 martan18:28:55 21.12.2011
odpovědět 
  Re: INZERCE NA LEZCI
Martan, na tohle pomuze registrace. Proste pro registrovaneho je vkladani pohoda a smazani uctu je zase pohoda pro vas. Kdyz si budete hlidat treba adresu + jmeno kam se pak musi vysledna vec (inzerce) zaslat, ma kazdy jednu moznost registrace a tim je to vyresene. Kazdy si pak rozmysli, zda-li bude spamovat, ci ne. Ale vas web. Vas cas. Mne je to jako ctenari jedno :)
Belial20:07:38 21.12.2011
odpovědět 
   Re: INZERCE NA LEZCI
Lezec je spíš tak nějak všech. Ty zásahy jsou tu pokud možno minimální. Každý nějak někde s něčím začíná, nebo se může splést. Proto mi stojí za to věci vysvětlit, než rovnou nadávat. Víc lidí mi říkalo, že díky Inzerci našli dobré spolulezce (no, někdy i pár horších), nebo něco sehnali. Mě se taky párkrát zadařilo, nedávno mi někdo po roce nabídl co jsem sháněl. Ale občas, když na to kliknu, nestačím se divit (dnes jsme si to ale vysvětlili s Honzou mailem na pohodu). S tím zdvojeným odesláním formuláře (F5) to chce trochu cvik, ale třeba v Inzerci to řeší heslo.
 martan22:38:09 21.12.2011
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1281 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi