Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 33. 10255 34.Kubíček 10215 35.Chejn 10208 Bouldry: 33.Stadtherrová 9550 34.Stribrny 9534 35.Kollár 9503 Hory: 19.Petr 3142 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Jilemnice a okolí 23.12.2011 Zdar, prosím o nějaké tipy na um.stěnu nebo boulder pod střechou v okolí Jilemnice, kde se budu v čase svátků nacházet. Diky za info
  Re: Jilemnice a okolí 23.12.2011 tahni do hor na ledy a ne boldrovat pod střechu
    Re: Jilemnice a okolí 23.12.2011 diky za reakci, ackoli jsi neodpovedel na otazku. ale chapu tvou potrebu odpovidat...
    Re: Jilemnice a okolí 24.12.2011 Jo kontakt: 775282081 Rokytnice, 605326151 Vrchlabí
vylet 22.12.2011 Cafte. Viem, ze je to velmi vseobecna otazka, ale kedze sa crta volny predlzeny vikend v januari a je nas viac a k tomu s roznym zameranim, nevedeli by ste prosim poradit o nejakej osvedcenej lokalite (Rakusko, do 500 km od BA), kde by boli nejake pekne m
zima na písku 22.12.2011 nazdárek, dá se někde na netu najít jak moc je mokro na suškách a panťáku? nebo třeba historie počasí a já si to odhadnu sám. nemám to moc blízko a nechce se mi tam jet "na slepo". dík.
      Re: zima na písku 23.12.2011 ok, dík. nepřijedu!!!!!
zima na písku 22.12.2011 nazdárek, dá se někde na netu najít jak moc je mokro na suškách a panťáku? nebo třeba historie počasí a já si to odhadnu sám. nemám to moc blízko a nechce se mi tam jet "na slepo". dík.
Dynafit ZZeus 20.12.2011 Prodám Dynafit Zzeus velikosti EUR 27,5. Délka podrážky 312 mm. Vypékací botička. Skelety jsou jeté dvě sezóny a nemají žádné vady. Lze požít pro klasická vázaní i TLT. Cena: 4000 Kč.
  INZERCE NA LEZCI 21.12.2011 Ahoj,
prosím zvažte, jestli některé příspěvky skutečně patří do diskuse. Tohle většinou ne. S
    Re: INZERCE NA LEZCI 21.12.2011 Martan, na tohle pomuze registrace. Proste pro registrovaneho je vkladani pohoda a smazani uctu je z
      Re: INZERCE NA LEZCI 21.12.2011 Lezec je spíš tak nějak všech. Ty zásahy jsou tu pokud možno minimální. Každý nějak někde s něčím za
nová cesta v krasu 20.12.2011 Zdravím,
řeším drobný problém mám vyhlédnuté 2 linky v m.krasu, které bych rád osadil. Napsal jsem email p. Wolfovi ten mne odkázal na p. Weissera, který nereaguje na emaily.
Tak bych se rád dověděl jestli je potřeba povolení na vytvoření p
  Re: nová cesta v krasu 20.12.2011 Pavel jezdí mimo ČR, tak je možný, že zrovna teď je. Určitě bych zamýšlený směry probral, když ne s
    Re: nová cesta v krasu 20.12.2011 Ted je Pavel v CR, odjizdi zas az po Novym roce ...
  Re: nová cesta v krasu 21.12.2011 Slunko, a kde to máš namyšlený ty cesty? Nechci ti do toho moc kecat, ale podle mě je kras už vytěže
    Re: nová cesta v krasu 21.12.2011 Kras není nikdy vytěženej!Teď jsme s Loukou objevili v Rudic, jako zázrakem, nádhernou, vzdušnou a e
      Re: nová cesta v krasu 22.12.2011 Nádherná, vzdušná a exponovaná hrana? Teda estli myslíš "tamto", tak na tu se už moc těším
        Re: nová cesta v krasu 22.12.2011 "Tamto" on nemyslí, myslí až to, co je za "tamto".
        Re: nová cesta v krasu 22.12.2011 "Tamto" on nemyslí, myslí až to, co je za "tamto".
          Re: nová cesta v krasu 23.12.2011 Nebyla už v Rudicách na nové cesty už uzávěra od CHKO?
            Re: nová cesta v krasu 23.12.2011 Byla:)
              Re: nová cesta v krasu 23.12.2011 Hodně to tu rozebírejte, pitomci...
                Re: nová cesta v krasu 23.12.2011 JJ, chceš dodržovat pravidla, pak seš pitomec, podle Hňupa
                Re: nová cesta v krasu 23.12.2011 Taky bych se nevzrušoval. Vše je jak má být a pravidla zůstala neposkvrněna. Většina diskutujících v
UAE - Dubai climbing 20.12.2011 Ahoj, nevíte prosím někdo, jak je to s indoor podmínkami a možnostmi pro lezení a trénink v Dubaji??? Díky za každé info.
  Re: Jaké mačky na skialp? 20.12.2011 Mám mačky od Campu, myslím že se jmenují XLCnanotech, jsou duralové ale mají ocelové přední hroty- m
    Re: Jaké mačky na skialp? 20.12.2011 Black Diamond Neve strap - 576g na pár.
  Re: Jaké mačky na skialp? 20.12.2011 Grivel Haute Route.
  Re: Jaké mačky na skialp? 21.12.2011 Nazdar,
zalezi na tom, co s nimi presne chces delat. Pokud jenom na snih a firn, tak
    Re: Jaké mačky na skialp? 21.12.2011 Caute mam hlinikove macky Skitrab,ale su to tie stejne co od Campu.Vyhody-nizka vaha,skladnost,daju
  Re: Jaké mačky na skialp? 21.12.2011 A co mačky STUBAI Light? Nemáte s nimi někdo zkušenost?
    Re: Jaké mačky na skialp? 21.12.2011 Hele, Stubai je historie, v osmdesátých letech měl kdekdo Stubai, ale dnes? Kdo je vůbec vozí, kdo p
      Re: Jaké mačky na skialp? 21.12.2011 Nevím jak v ČR, ale na Slovensku mají Stubai hodně. Namátkou Trekland, LacnySkialp(HUDY Vrútky). Stu
  Re: Jaké mačky na skialp? 21.12.2011 A jdeš po čem po ceně, po váze, po vhodnosti jen na sníh nebo mají být dobré i na těžší lezení?
    Re: Jaké mačky na skialp? 22.12.2011 No, zajimá mě hlavně váha. Jinak mám Grively G14 a ty jsou dost těžky.
      Re: Jaké mačky na skialp? 22.12.2011 Tam je třeba počítat s tím, že lehké mačky budou hliníkové a budou problémy při kontaktu se skálou.<
  Re: Jaké mačky na skialp? 21.12.2011 Mam oboje, hlinikovy beru jen kdyz jsem si jistej ze me ceka jen firn, jakmile vim ze bude i skala n
goethovy skalky 20.12.2011 Nemate nekdo pruvodce na zapadoceske goethovy skalky?
  Re: goethovy skalky 20.12.2011 Kupoval jsem ho tak před rokem v Hudy na Andělu za 35 Kč. A taky myslim, že na skalkách bych ve schr
    Re: goethovy skalky 20.12.2011 Myslis, ze bys mi ho mohl aspon vyfotit a poslat na mail zaoralf@post.cz? Hlavne jestli tam je nejak
  Re: goethovy skalky 21.12.2011 Ahoj,
průvodce mám. Je už hodně starej, ale cesty sedí. Bohužel je nešikovně sešitý a
    Re: goethovy skalky 21.12.2011 Jsem z moravy, ale pred nedavnem jsem tam byl (mame tam rodinu) a neco lezl. Chtel bych zjistit, co
Člunkova kost 19.12.2011 Zdravim dne 10.10 2010 sem si zlomil clunkovou kost sel sem do nemocnice kde mi dali na 5 tydnu sadru a pak bez RTG poslali na rehabelitaci ale ruka porad bolela tek sem sel na RTG sam a zjistil sem ze nesrostla poradne... doktor rekl ze se tvori pakloub
  Re: Člunkova kost 20.12.2011 Clunkova kost je zasobovana cevy, nikoli nervy. Pri spatnem srustu ("pakloub") se nezhojen
  Re: Člunkova kost 20.12.2011 Zlomeniny zapestnich kustek, jsou pomerne zavazna zraneni. Nerozumim smyslu sdeleni. Povzdech? Stizn
  Re: Člunkova kost 20.12.2011 Chudacku ubrecena, to ti tu clunkovou kost nejdrive zlomili ti doktori???
  Re: Člunkova kost 20.12.2011 Měl jsme zlomené obě člunkové kosti, nejdřív na pravé, po mnoha letech na levé ruce. 5 týdnů sádra j
    Re: Člunkova kost 20.12.2011 Taky sem mel zlomenou clunkovou kost. Sadra dva az tri mesice, pad od cca. 3. presky na Smichove, te
  Re: Člunkova kost 20.12.2011 V každým případě stojí za to, aby se na ty kosti a ruku vůbec podíval někdo, kdo tomu prokazatelně r
  Re: Člunkova kost 20.12.2011 přesně jak píšou ostatní.. 2 měsíce jak vyšitý, vlastní blbost a zkušenost bohužel.
  Re: Člunkova kost 20.12.2011 5 tý je na kompletní frakturu určitě málo, jen nechápu smysl sdělení. žádost o radu? souhlas, že dok
    Re: Člunkova kost 23.12.2011 Žádnej problém s jeho sdělením; nemám co dělat, jsem si přečetla a vím víc.
  Re: Člunkova kost 23.12.2011 Určitě s tím zajed do Vysokého nad Jizerou.Doporucil bych ti doktora Kebrleho.Je to mistr..mam od ne
1
...
666
667
668
669
670
671
672
673
674
675
676
677
678
679
680
681
682
683
684
685
...
2263
zima na písku nazdárek, dá se někde na netu najít jak moc je mokro na suškách a panťáku? nebo třeba historie počasí a já si to odhadnu sám. nemám to moc blízko a nechce se mi tam jet "na slepo". dík. DavidD 11:12:27 22.12.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: