Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Caute, cca 2 mesice dozadu jsem zacal hooodne trenovat silu, alias kolem 100 shybu denne a jine kejkle, do toho lezeni, proste pripava na Spano.
Nejdriv me odeslo po cca 160 drepech v seriich leve koleno - zanet jako prase. Ono to asi zaca
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Buďto si byl před tím tvým trénováním slabej a tělo nevydrželo zátěž nebo jdeš při shybech do nataže
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Hmm, spis a) ac toto jiz byl 3.mesic shybovani na pocet a maximalku. Do natahu nejdu, kur*i se tim l
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Zajdi za Hebelkou. Nedělá jen prsty, a navíc ti dá kontakt na Máku, ta tě po doléčení zrehabilituje.
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Makej dal! To zabere vzdycky, svaly a vazy se zpevni a je to! Hlavne ne doktor, resp. na diagnostiku
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 :)) a nebo taky nezpevní a vyřeší se to tím, že polezeš leda tak po žebříku na střechu :))
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 tak to je super rada, ktera vede akorak tak urvani ramene, jako se to stalo me... operace, sest kote
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Dikec, zajdu, sem nevedel, ze dela i rameno. Se zavazim zasadne neshybuju, je to chujovina nejvetsi.
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Seš prostě asi magor a je to spíš k pousmání:) Nejdřív si uvědom, že existuje něco jako únava materi
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Magor jsem, sportfreak - ale par let dozadu jsem lezl 7a s prstem v nose, pak par let kitesurfing, p
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 To mě taky překvapuje. Na Mazurský "U Hebelky" úřaduje doktorů víc, byl jsem tam jednou s
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Čoveče, nevím, jaký máš lezecký cíl teď, ale jestli si lezl 7a na pohodu, víš jak trénovat a nyní se
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 No s tim hubanim se v tom - na tom urcite neco bude. A cil? Poradne si zalezt jako drive, chodit na
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Jak si při tréninku řešil výživu? Z vlastní zkušenosti vím, že je to 50% úspěchu. Pokud bušíš a nedo
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Ahoj Zdenku, dikec - zacnu Hebelkou a kdyztak se ozvu, mam za to, ze vyzivu celkem resim, ale urcite
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Delas nejake kompenzacni cviceni? Pokud ne, tak je to jasny, pokud se pustis do treninku, zvlast tak
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Diky moc - presne to jsem hledal + Hebelka to jisti. Prislo mi, ze mam proste nejaky svalovy pletene
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Asi nejlepší pro tebe, teď v době rekonvalescence :), bude, když si zjistíš něco o tom jak by měl sp
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Aha, to je mi fakt rada za vsechny prachy - kdybych nejel podle treningovych programu, tak bych byl
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 v jednej sérii si spravil 120 zhybov? teda zavesil si sa na hrazdu , odzhyboval to a až potom si opä
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Neblazni - v 1 serii dam max 28, mozna i 30, ale netahl jsem to do mrte. Chci dat 30 na pohodu, pak
          Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Tady tim maximalku moc neziskas, spis vytrvalost. Pokud neveris, tak mrkni do jakekoliv serioznejsi
          Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Ahoj. Mozna trochu "offtopic" ale zaujalo mne ze pri treninku na 7a trenujes 8x20 shybu s
            Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 Hele, to ja nevim - ja mam vlastni treningovy plan, ktery posouvam kazdy mesic dal a dal. V par cest
              Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 ;-)
              Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 Jen tak pro upresneni, kdyby te nekdo chtel nasledovat. Tohle cviceni ktere delas je na silovou vytr
                Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 2 Lukas: ano, mas naprostou pravdu - obecne zamenuji 'maximalku' za 'vytrvalostni silu'. Ja do treni
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Tak nevim, no. Psat, ze v treninku sily jedes serie po dvaceti opakovanich a ze nejdes nadoraz a ze
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Pardon. Otresny pravopis. "ze o treninku neco vis, moc nevypovida."
          Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 Dmitry Sharafutdinov,2nasobny vitez WC v boulderingu,dela tisice shybu v treninku.Magnus Midtb&#
            Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 To je fakt. Upman shybuje podle sebe, lezl kdysi 7a a má v hajzlu rameno. Takže poleze kůlo na pokra
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Po přečtení pár prvních vět jsem myslela, že to píše Mihal (neznáte se náhodou?)...vsadila bych se k
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 A já bych poradil jako léčebný prostředek lobotomii.
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Jirko, jj, Mihala znam, super borec, kdyz nemohla zena kvuli tehotenstvi lezt, tak jsem se k nemu a
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Nechci byt zlym prorokem, ale vypada to na utrzeny nebo natrzeny predni ramenni chrupavcity vaz (rup
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 No ja som mal podobny problem pred par rokmi, bolelo a hybnost nizsia, nemohol som sa poskrabat po c
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 podle me je hlavnim duvodem vsech Tvych problemu nedostatek pokory, ale jinak kloubouk dolu nad Tvoj
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Měl jsem něco podobného, určitý pohyby byly značně bolestivý, třeba obléct si rukáv nebo se podrbat
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Petre, diky - uz jsem kontaktoval Habelku a zajdu za nim, kazdopadne utrzeny upon mam mozna taky, pa
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Dikec - sakrys tak to vypada uplne stejne - urcite dam vedet, jak se to vyresilo na maila, jen co pr
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 a jakou mas/ mel jsi mobilitu ramen? rikas ze kompenzujes.. ale... imho malo.. tvuj problem lze asi
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Nazdar,
najprv ma to pri tych cvikoch aj trochu bolelo, ale intenzitu si nastavis polohou ru
          Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 2 alfonz: clovece bozi cvik, uz dva dny jedu 15x3 a zlepsuje se to, ze zacatku jsem sel ale skoro be
            Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 To som fakt rad ze som pomohol, chce to cas, ale nezabudni aj strečovať! ja som to najviac citil pri
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 Podobný obtíže mám už dlouho taky, nepodrbu se na druhý lopatce, palp. mě bolí zezadu, ale naštěstí
stěny v Německu 01.01.2012 Hoj všem. Potřeboval bych vědět, kde všude (města) v Německu mají stěny a jak jsou na tom kvalitou a třeba i cenově. Díky.
  Re: stěny v Německu 01.01.2012 Chceš vyjmenovat všechna města v Německu, kde jsou stěny a ještě k nim přidat vstupný a stručný hodn
    Re: stěny v Německu 01.01.2012 No ok, tak jenom města...... ?
      Re: stěny v Německu 01.01.2012 prosim:
trvalo to asi 5 sec.
Klettern in
        Re: stěny v Německu 01.01.2012 Uzij si to................
        Re: stěny v Německu 01.01.2012 kletterhallen.net
          Re: stěny v Německu 01.01.2012 Díky za ochotu ;) nemohl jsem to nikde najít.
            Re: stěny v Německu 01.01.2012 Tahle stěna je dost pěkná.
        Re: stěny v Německu 01.01.2012 Stěnu v KMS - tedy v Chemnitzu stavěla česká firma Makak a cesty stavěli čeští stavěči. takže si to
  Re: stěny v Německu 02.01.2012 stěny nejen v německu
  Re: stěny v Německu 02.01.2012 Ja bych jen dodal, ze v uvedenem seznamu vsechny steny nejsou, protoze jsou i steny, ktere DAV nepro
    Re: stěny v Německu 02.01.2012 V seznamu neni napriklad moc pekna stena v Regensburgu (pritom na mape vyznacena je) a nouzovka v Am
  Re: stěny v Německu 02.01.2012 Díky všem :-)
klosterwappen 01.01.2012 čau, dá se vyjít na Klosterwappen v zimě bez maček a cepínu...třeba od Weichtalhausu??
asi záleží na množství sněhu že?
  Re: klosterwappen 02.01.2012 vidim ze nikto neodpoveda, tak skusim aspon ja. I ked som tam nikdy nebol v zime, myslim, ze na spom
    Re: klosterwappen 02.01.2012 ...alebo Ferd-Mayr-Weg, fakt teraz neviem, proste normalkou a nie roklinou Weichtalklamm :)
      Re: klosterwappen 02.01.2012 záleží od sněhu. čas od času se nejde bez maček vydrápat z Újezda na Petřín.
ovšem u
  Re: klosterwappen 02.01.2012 jde o to, že zádný mačky ani nic jinýho nemám, krom trek hulek, a nechce se mi je pujčovat a chtěl b
ledy Javor 31.12.2011 Nebyl jste se náhodou někdo podívat, jak to vypadá s ledy na Javoru? Myslím si, že v tomhle počasí nemůžou být nateklé, ale třeba se mýlím:-). Díky za odpověď.
  Re: ledy Javor 01.01.2012 Připojuji se k dotazu :o)
  Re: ledy Javor 02.01.2012 nemylis, co bylo opadalo
    Re: ledy Javor 03.01.2012 Zdare
Na ledech na Javoru jsem byl teď o víkendu. Bylo to takové ledobouldrování. Strašně mál
      Re: ledy Javor 03.01.2012 120 E ? To je teda ku*va drahý, to sis mohl rovnou zajet do rakouska :D
      Re: ledy Javor 03.01.2012 Díky za odpověď. Ale moc si mě nepotěšil, hlavně teda s tou pokutou. Vím, že je to tam zakázané, ale
        Re: ledy Javor 03.01.2012 No tak doprdele, když je to zakázané, tak co tam lezete?!? A nebo co se pak divíte, když vyfásnete p
          Re: ledy Javor 03.01.2012 Tys magors. Úplně zbytečnej šlem cos tady vypustils. Ostatním děkuju za info, já to nevěděl.
            Re: ledy Javor 03.01.2012 no.. slem. spis bych to videl jako logickou otazku - vite ze je to zakazany, tak proc tam lezete/jez
              Re: ledy Javor 03.01.2012 Jo, jenže kdo jezdí vožralej, celkem pravděpodobně někoho jinýho zabije. Kdo leze po zmrzlý vodě ško
                Re: ledy Javor 03.01.2012 podobnou logiku maj ve sve argumentaci i dobraci co jsou presvedceny ze 2-3 panaky jim za volantem z
        Re: ledy Javor 04.01.2012 Před 14 dny jsme tam zašli jen okouknout stav a taky nás tam drapli. Byli docela nekompromisní a pře
          Re: ledy Javor 06.01.2012 Ahoj, to je dost, že si toho němci všimli a přišli Vám vyprášit kožich - šrajtofle. Já sám jsem jim
Bouldermatka 31.12.2011 Ahoj má někdo zkušenost s boulřicí Paddy Dreamtime od Ocúnu? A jak je to s její tvrdostí když se při balení ,,ruluje,, neni moc měká? Pak mi jde o její velikost ve složenym stavu - nikde jsem to nenašel. Řešim jestli se mi vejde do kufru Seata Leona. Veli
  Re: Bouldermatka 31.12.2011 je to luxusní bouldřice, tvrdost i plocha je super, balení je uplně v pohodě a vejde se do ní ještě
  Re: Bouldermatka 01.01.2012 skladnost/velikost je skvělá Beal Big Air Bag.......
  Re: Bouldermatka 01.01.2012 Po sbalení je jen o něco větší než Ocún Dominator (na výšku), takže se dá, ale Fabie má dost malej k
    Re: Bouldermatka 02.01.2012 Dík moc. Jestli je jen o něco málo vetší než Dominator tak bych jí tam dát moh. Ten má 25cm a Fatman
      Re: Bouldermatka 02.01.2012 moonwalka mam a je neskladnej, zabira moc mosta, do Fabky asi nepujde, od Padu ta 3dilna (dominator
    Re: Bouldermatka 02.01.2012 Ocun moonwalk už jsem taky řešil ale ten tam nedám určitě z důvodu 132/100. proto bych bral spíš toh
GR54 - treking ve Francii 2012 30.12.2011 Zdravím lezce-trekaře!
pohledávám, nebo nabízím spoluúčast na treku GR 54 "Tour of the Oisans" ve Francii v létě 2012 - termín "libovolný", max 14 dní i s cestou. Můžeme buď vytvořit MALOU skupinu lidí (2-4 ideál), nebo bych se
  Re: GR54 31.12.2011 Ahoj Ondreji,
prikladam prakticky vsechny moznosti ubytovani na tehle prochazce i s patricnym
    Re: GR54 31.12.2011 Ahoj Michaeli,
díky za podrobný výčet informací a doufám, že se neurazíš, když řeknu, že je p
záhada 30.12.2011 Taky jste si všimli, že když si v deníčku v top 10 dáte plovoucí rok a rok 2011, tak se zobrazí ty samé cesty? :-)
  Re: záhada 31.12.2011 Ááááájoooooooo...
  Re: záhada 01.01.2012 a když dáš rok 2012 tak se nezobrazí nikdo :)
FREESOLO 30.12.2011 cena 17:52:32 29.12.2011
jenom pro informaci, tak stěna nás daňové poplatníky nestála 20, ale takřka 40mil. Viz. rozpočty na stránkách mč. praha 11 z let tuším 08-11
A tak se táži, lezci, dostali jste za 40mil. to co by jste očekával
  Re: FREESOLO 30.12.2011 hodne zajimavy, fakt by me zajimalo, kde ty prachy skoncily.
    Re: FREESOLO 30.12.2011 A letos tam taky něco dolítlo, ne? Nebuďte naivní. Kdo tahá za páky ten má. K Raďousovi se dostal je
      Re: FREESOLO 30.12.2011 a nechceš nám to trochu upřesnit? jistě víš víc:) máš hezký jméno: Otazníček.. tak ti doma říkali? m
    Re: FREESOLO 30.12.2011 pokud někdo nespáruje faktury na tuto akci s realitou na stavbě a tím na co byly vypsány dotace, tak
      Re: FREESOLO 30.12.2011 to mělo patřit pod příspěvek uživatele "?"
      Re: FREESOLO 30.12.2011 Jeden vtípek co se hodí aneb ukázka jak se mnohdy v ČR podniká:
Je vypsáno výběrové ř
        Re: FREESOLO 30.12.2011 Nebo rozjet projekt s rozpoctem 'to zvladnu' a rozmydlit to tak, ze se toho zacnou lidi vsimat. Mluv
  Re: FREESOLO 30.12.2011 aspoň se to dodělalo. Bazén přes ulici je tuším za 50mega - výsledek: oplocený oraniště.Zjevně se ne
  Re: FREESOLO 31.12.2011 je snad něco v nepořádku? vždyť se krade, tak jak je v kraji zvykem, tak v čem je problém?? :D :D
  Re: FREESOLO 31.12.2011 trochu pocitejme:
rozmery haly jsou: ca.25x12m, vyska ca.16m
to dela ca. 5000
    Re: FREESOLO 01.01.2012 a cena 4000 kc/m3.. to je nějaký EU standard na lezeckou stěnu?
      Re: FREESOLO 02.01.2012 Firmy stavi umele steny od 1000 K/m (mrkni na net). 4000 neni opravdu nadnesene.
Slusne &quo
  Re: FREESOLO 02.01.2012 Mě přijde, že chtěli postavit stěnu. A každej asi ví, že to není za pár kaček, takže hledali cestu,
lezení v létě 30.12.2011 bádám a hledám zajimavou destinaci na letní lezení, napadl mě sever Evropy (Norsko), máte někdo zkušenosti s místním skalkařením (hlavně sportovky)? případně odkaz na nějakého knižního průvodce... anebo úplně jiné místo v Evropě kde se dá v létě pohodově
  Re: lezení v létě 30.12.2011 Na jihu Norska vypadá vcelku velkolepě, co se sportovek týče, Sirekrok v Rogalandu. Je toho tam ale
    Re: lezení v létě 30.12.2011 ahoj, díky za tvou reakce, zeptám se tě přímo na toho průvodce, existuje tedy nějaký ucelený průvodc
      Re: lezení v létě 30.12.2011 Ten Klatring i Rogaland se dá sehnat v Intersportu ve Stavangeru, týká se jen kraje (nebo co to tam
Lano 29.12.2011 Ahoj, koupil sem na umelku 4Oku lano, potrebuju poradit jak co nejlip upravit konce. Rezou to z 200m špulky a ty konce nevypadaj nejlip. Jak na To?
1
...
663
664
665
666
667
668
669
670
671
672
673
674
675
676
677
678
679
680
681
682
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: