Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Caute, cca 2 mesice dozadu jsem zacal hooodne trenovat silu, alias kolem 100 shybu denne a jine kejkle, do toho lezeni, proste pripava na Spano.
Nejdriv me odeslo po cca 160 drepech v seriich leve koleno - zanet jako prase. Ono to asi zaca
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Buďto si byl před tím tvým trénováním slabej a tělo nevydrželo zátěž nebo jdeš při shybech do nataže
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Hmm, spis a) ac toto jiz byl 3.mesic shybovani na pocet a maximalku. Do natahu nejdu, kur*i se tim l
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Zajdi za Hebelkou. Nedělá jen prsty, a navíc ti dá kontakt na Máku, ta tě po doléčení zrehabilituje.
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Makej dal! To zabere vzdycky, svaly a vazy se zpevni a je to! Hlavne ne doktor, resp. na diagnostiku
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 :)) a nebo taky nezpevní a vyřeší se to tím, že polezeš leda tak po žebříku na střechu :))
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 tak to je super rada, ktera vede akorak tak urvani ramene, jako se to stalo me... operace, sest kote
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Dikec, zajdu, sem nevedel, ze dela i rameno. Se zavazim zasadne neshybuju, je to chujovina nejvetsi.
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Seš prostě asi magor a je to spíš k pousmání:) Nejdřív si uvědom, že existuje něco jako únava materi
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Magor jsem, sportfreak - ale par let dozadu jsem lezl 7a s prstem v nose, pak par let kitesurfing, p
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 To mě taky překvapuje. Na Mazurský "U Hebelky" úřaduje doktorů víc, byl jsem tam jednou s
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Čoveče, nevím, jaký máš lezecký cíl teď, ale jestli si lezl 7a na pohodu, víš jak trénovat a nyní se
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 No s tim hubanim se v tom - na tom urcite neco bude. A cil? Poradne si zalezt jako drive, chodit na
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Jak si při tréninku řešil výživu? Z vlastní zkušenosti vím, že je to 50% úspěchu. Pokud bušíš a nedo
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Ahoj Zdenku, dikec - zacnu Hebelkou a kdyztak se ozvu, mam za to, ze vyzivu celkem resim, ale urcite
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Delas nejake kompenzacni cviceni? Pokud ne, tak je to jasny, pokud se pustis do treninku, zvlast tak
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Diky moc - presne to jsem hledal + Hebelka to jisti. Prislo mi, ze mam proste nejaky svalovy pletene
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Asi nejlepší pro tebe, teď v době rekonvalescence :), bude, když si zjistíš něco o tom jak by měl sp
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Aha, to je mi fakt rada za vsechny prachy - kdybych nejel podle treningovych programu, tak bych byl
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 v jednej sérii si spravil 120 zhybov? teda zavesil si sa na hrazdu , odzhyboval to a až potom si opä
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Neblazni - v 1 serii dam max 28, mozna i 30, ale netahl jsem to do mrte. Chci dat 30 na pohodu, pak
          Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Tady tim maximalku moc neziskas, spis vytrvalost. Pokud neveris, tak mrkni do jakekoliv serioznejsi
          Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Ahoj. Mozna trochu "offtopic" ale zaujalo mne ze pri treninku na 7a trenujes 8x20 shybu s
            Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 Hele, to ja nevim - ja mam vlastni treningovy plan, ktery posouvam kazdy mesic dal a dal. V par cest
              Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 ;-)
              Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 Jen tak pro upresneni, kdyby te nekdo chtel nasledovat. Tohle cviceni ktere delas je na silovou vytr
                Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 2 Lukas: ano, mas naprostou pravdu - obecne zamenuji 'maximalku' za 'vytrvalostni silu'. Ja do treni
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Tak nevim, no. Psat, ze v treninku sily jedes serie po dvaceti opakovanich a ze nejdes nadoraz a ze
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Pardon. Otresny pravopis. "ze o treninku neco vis, moc nevypovida."
          Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 Dmitry Sharafutdinov,2nasobny vitez WC v boulderingu,dela tisice shybu v treninku.Magnus Midtb&#
            Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 To je fakt. Upman shybuje podle sebe, lezl kdysi 7a a má v hajzlu rameno. Takže poleze kůlo na pokra
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Po přečtení pár prvních vět jsem myslela, že to píše Mihal (neznáte se náhodou?)...vsadila bych se k
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 A já bych poradil jako léčebný prostředek lobotomii.
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Jirko, jj, Mihala znam, super borec, kdyz nemohla zena kvuli tehotenstvi lezt, tak jsem se k nemu a
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Nechci byt zlym prorokem, ale vypada to na utrzeny nebo natrzeny predni ramenni chrupavcity vaz (rup
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 No ja som mal podobny problem pred par rokmi, bolelo a hybnost nizsia, nemohol som sa poskrabat po c
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 podle me je hlavnim duvodem vsech Tvych problemu nedostatek pokory, ale jinak kloubouk dolu nad Tvoj
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Měl jsem něco podobného, určitý pohyby byly značně bolestivý, třeba obléct si rukáv nebo se podrbat
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Petre, diky - uz jsem kontaktoval Habelku a zajdu za nim, kazdopadne utrzeny upon mam mozna taky, pa
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Dikec - sakrys tak to vypada uplne stejne - urcite dam vedet, jak se to vyresilo na maila, jen co pr
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 a jakou mas/ mel jsi mobilitu ramen? rikas ze kompenzujes.. ale... imho malo.. tvuj problem lze asi
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Nazdar,
najprv ma to pri tych cvikoch aj trochu bolelo, ale intenzitu si nastavis polohou ru
          Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 2 alfonz: clovece bozi cvik, uz dva dny jedu 15x3 a zlepsuje se to, ze zacatku jsem sel ale skoro be
            Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 To som fakt rad ze som pomohol, chce to cas, ale nezabudni aj strečovať! ja som to najviac citil pri
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 Podobný obtíže mám už dlouho taky, nepodrbu se na druhý lopatce, palp. mě bolí zezadu, ale naštěstí
stěny v Německu 01.01.2012 Hoj všem. Potřeboval bych vědět, kde všude (města) v Německu mají stěny a jak jsou na tom kvalitou a třeba i cenově. Díky.
  Re: stěny v Německu 01.01.2012 Chceš vyjmenovat všechna města v Německu, kde jsou stěny a ještě k nim přidat vstupný a stručný hodn
    Re: stěny v Německu 01.01.2012 No ok, tak jenom města...... ?
      Re: stěny v Německu 01.01.2012 prosim:
trvalo to asi 5 sec.
Klettern in
        Re: stěny v Německu 01.01.2012 Uzij si to................
        Re: stěny v Německu 01.01.2012 kletterhallen.net
          Re: stěny v Německu 01.01.2012 Díky za ochotu ;) nemohl jsem to nikde najít.
            Re: stěny v Německu 01.01.2012 Tahle stěna je dost pěkná.
        Re: stěny v Německu 01.01.2012 Stěnu v KMS - tedy v Chemnitzu stavěla česká firma Makak a cesty stavěli čeští stavěči. takže si to
  Re: stěny v Německu 02.01.2012 stěny nejen v německu
  Re: stěny v Německu 02.01.2012 Ja bych jen dodal, ze v uvedenem seznamu vsechny steny nejsou, protoze jsou i steny, ktere DAV nepro
    Re: stěny v Německu 02.01.2012 V seznamu neni napriklad moc pekna stena v Regensburgu (pritom na mape vyznacena je) a nouzovka v Am
  Re: stěny v Německu 02.01.2012 Díky všem :-)
klosterwappen 01.01.2012 čau, dá se vyjít na Klosterwappen v zimě bez maček a cepínu...třeba od Weichtalhausu??
asi záleží na množství sněhu že?
  Re: klosterwappen 02.01.2012 vidim ze nikto neodpoveda, tak skusim aspon ja. I ked som tam nikdy nebol v zime, myslim, ze na spom
    Re: klosterwappen 02.01.2012 ...alebo Ferd-Mayr-Weg, fakt teraz neviem, proste normalkou a nie roklinou Weichtalklamm :)
      Re: klosterwappen 02.01.2012 záleží od sněhu. čas od času se nejde bez maček vydrápat z Újezda na Petřín.
ovšem u
  Re: klosterwappen 02.01.2012 jde o to, že zádný mačky ani nic jinýho nemám, krom trek hulek, a nechce se mi je pujčovat a chtěl b
ledy Javor 31.12.2011 Nebyl jste se náhodou někdo podívat, jak to vypadá s ledy na Javoru? Myslím si, že v tomhle počasí nemůžou být nateklé, ale třeba se mýlím:-). Díky za odpověď.
  Re: ledy Javor 01.01.2012 Připojuji se k dotazu :o)
  Re: ledy Javor 02.01.2012 nemylis, co bylo opadalo
    Re: ledy Javor 03.01.2012 Zdare
Na ledech na Javoru jsem byl teď o víkendu. Bylo to takové ledobouldrování. Strašně mál
      Re: ledy Javor 03.01.2012 120 E ? To je teda ku*va drahý, to sis mohl rovnou zajet do rakouska :D
      Re: ledy Javor 03.01.2012 Díky za odpověď. Ale moc si mě nepotěšil, hlavně teda s tou pokutou. Vím, že je to tam zakázané, ale
        Re: ledy Javor 03.01.2012 No tak doprdele, když je to zakázané, tak co tam lezete?!? A nebo co se pak divíte, když vyfásnete p
          Re: ledy Javor 03.01.2012 Tys magors. Úplně zbytečnej šlem cos tady vypustils. Ostatním děkuju za info, já to nevěděl.
            Re: ledy Javor 03.01.2012 no.. slem. spis bych to videl jako logickou otazku - vite ze je to zakazany, tak proc tam lezete/jez
              Re: ledy Javor 03.01.2012 Jo, jenže kdo jezdí vožralej, celkem pravděpodobně někoho jinýho zabije. Kdo leze po zmrzlý vodě ško
                Re: ledy Javor 03.01.2012 podobnou logiku maj ve sve argumentaci i dobraci co jsou presvedceny ze 2-3 panaky jim za volantem z
        Re: ledy Javor 04.01.2012 Před 14 dny jsme tam zašli jen okouknout stav a taky nás tam drapli. Byli docela nekompromisní a pře
          Re: ledy Javor 06.01.2012 Ahoj, to je dost, že si toho němci všimli a přišli Vám vyprášit kožich - šrajtofle. Já sám jsem jim
Bouldermatka 31.12.2011 Ahoj má někdo zkušenost s boulřicí Paddy Dreamtime od Ocúnu? A jak je to s její tvrdostí když se při balení ,,ruluje,, neni moc měká? Pak mi jde o její velikost ve složenym stavu - nikde jsem to nenašel. Řešim jestli se mi vejde do kufru Seata Leona. Veli
  Re: Bouldermatka 31.12.2011 je to luxusní bouldřice, tvrdost i plocha je super, balení je uplně v pohodě a vejde se do ní ještě
  Re: Bouldermatka 01.01.2012 skladnost/velikost je skvělá Beal Big Air Bag.......
  Re: Bouldermatka 01.01.2012 Po sbalení je jen o něco větší než Ocún Dominator (na výšku), takže se dá, ale Fabie má dost malej k
    Re: Bouldermatka 02.01.2012 Dík moc. Jestli je jen o něco málo vetší než Dominator tak bych jí tam dát moh. Ten má 25cm a Fatman
      Re: Bouldermatka 02.01.2012 moonwalka mam a je neskladnej, zabira moc mosta, do Fabky asi nepujde, od Padu ta 3dilna (dominator
    Re: Bouldermatka 02.01.2012 Ocun moonwalk už jsem taky řešil ale ten tam nedám určitě z důvodu 132/100. proto bych bral spíš toh
GR54 - treking ve Francii 2012 30.12.2011 Zdravím lezce-trekaře!
pohledávám, nebo nabízím spoluúčast na treku GR 54 "Tour of the Oisans" ve Francii v létě 2012 - termín "libovolný", max 14 dní i s cestou. Můžeme buď vytvořit MALOU skupinu lidí (2-4 ideál), nebo bych se
  Re: GR54 31.12.2011 Ahoj Ondreji,
prikladam prakticky vsechny moznosti ubytovani na tehle prochazce i s patricnym
    Re: GR54 31.12.2011 Ahoj Michaeli,
díky za podrobný výčet informací a doufám, že se neurazíš, když řeknu, že je p
záhada 30.12.2011 Taky jste si všimli, že když si v deníčku v top 10 dáte plovoucí rok a rok 2011, tak se zobrazí ty samé cesty? :-)
  Re: záhada 31.12.2011 Ááááájoooooooo...
  Re: záhada 01.01.2012 a když dáš rok 2012 tak se nezobrazí nikdo :)
FREESOLO 30.12.2011 cena 17:52:32 29.12.2011
jenom pro informaci, tak stěna nás daňové poplatníky nestála 20, ale takřka 40mil. Viz. rozpočty na stránkách mč. praha 11 z let tuším 08-11
A tak se táži, lezci, dostali jste za 40mil. to co by jste očekával
  Re: FREESOLO 30.12.2011 hodne zajimavy, fakt by me zajimalo, kde ty prachy skoncily.
    Re: FREESOLO 30.12.2011 A letos tam taky něco dolítlo, ne? Nebuďte naivní. Kdo tahá za páky ten má. K Raďousovi se dostal je
      Re: FREESOLO 30.12.2011 a nechceš nám to trochu upřesnit? jistě víš víc:) máš hezký jméno: Otazníček.. tak ti doma říkali? m
    Re: FREESOLO 30.12.2011 pokud někdo nespáruje faktury na tuto akci s realitou na stavbě a tím na co byly vypsány dotace, tak
      Re: FREESOLO 30.12.2011 to mělo patřit pod příspěvek uživatele "?"
      Re: FREESOLO 30.12.2011 Jeden vtípek co se hodí aneb ukázka jak se mnohdy v ČR podniká:
Je vypsáno výběrové ř
        Re: FREESOLO 30.12.2011 Nebo rozjet projekt s rozpoctem 'to zvladnu' a rozmydlit to tak, ze se toho zacnou lidi vsimat. Mluv
  Re: FREESOLO 30.12.2011 aspoň se to dodělalo. Bazén přes ulici je tuším za 50mega - výsledek: oplocený oraniště.Zjevně se ne
  Re: FREESOLO 31.12.2011 je snad něco v nepořádku? vždyť se krade, tak jak je v kraji zvykem, tak v čem je problém?? :D :D
  Re: FREESOLO 31.12.2011 trochu pocitejme:
rozmery haly jsou: ca.25x12m, vyska ca.16m
to dela ca. 5000
    Re: FREESOLO 01.01.2012 a cena 4000 kc/m3.. to je nějaký EU standard na lezeckou stěnu?
      Re: FREESOLO 02.01.2012 Firmy stavi umele steny od 1000 K/m (mrkni na net). 4000 neni opravdu nadnesene.
Slusne &quo
  Re: FREESOLO 02.01.2012 Mě přijde, že chtěli postavit stěnu. A každej asi ví, že to není za pár kaček, takže hledali cestu,
lezení v létě 30.12.2011 bádám a hledám zajimavou destinaci na letní lezení, napadl mě sever Evropy (Norsko), máte někdo zkušenosti s místním skalkařením (hlavně sportovky)? případně odkaz na nějakého knižního průvodce... anebo úplně jiné místo v Evropě kde se dá v létě pohodově
  Re: lezení v létě 30.12.2011 Na jihu Norska vypadá vcelku velkolepě, co se sportovek týče, Sirekrok v Rogalandu. Je toho tam ale
    Re: lezení v létě 30.12.2011 ahoj, díky za tvou reakce, zeptám se tě přímo na toho průvodce, existuje tedy nějaký ucelený průvodc
      Re: lezení v létě 30.12.2011 Ten Klatring i Rogaland se dá sehnat v Intersportu ve Stavangeru, týká se jen kraje (nebo co to tam
Lano 29.12.2011 Ahoj, koupil sem na umelku 4Oku lano, potrebuju poradit jak co nejlip upravit konce. Rezou to z 200m špulky a ty konce nevypadaj nejlip. Jak na To?
1
...
663
664
665
666
667
668
669
670
671
672
673
674
675
676
677
678
679
680
681
682
...
2263
Lano Ahoj, koupil sem na umelku 4Oku lano, potrebuju poradit jak co nejlip upravit konce. Rezou to z 200m špulky a ty konce nevypadaj nejlip. Jak na To? Johny 19:56:30 29.12.2011odpovědět
    Re: Lano danke 22:09:06 29.12.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: