LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Volný kámen, to je sviňa, proto máš lano na (s)račku!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231466 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 záhada30.12.2011
Taky jste si všimli, že když si v deníčku v top 10 dáte plovoucí rok a rok 2011, tak se zobrazí ty samé cesty? :-)
 Re: záhada31.12.2011
Ááááájoooooooo...
 Re: záhada01.01.2012
a když dáš rok 2012 tak se nezobrazí nikdo :)

 FREESOLO30.12.2011
cena 17:52:32 29.12.2011

jenom pro informaci, tak stěna nás daňové poplatníky nestála 20, ale takřka 40mil. Viz. rozpočty na stránkách mč. praha 11 z let tuším 08-11
A tak se táži, lezci, dostali jste za 40mil. to co by jste očekával
 Re: FREESOLO30.12.2011
hodne zajimavy, fakt by me zajimalo, kde ty prachy skoncily.
  Re: FREESOLO30.12.2011
A letos tam taky něco dolítlo, ne? Nebuďte naivní. Kdo tahá za páky ten má. K Raďousovi se dostal je
   Re: FREESOLO30.12.2011
a nechceš nám to trochu upřesnit? jistě víš víc:) máš hezký jméno: Otazníček.. tak ti doma říkali? m
  Re: FREESOLO30.12.2011
pokud někdo nespáruje faktury na tuto akci s realitou na stavbě a tím na co byly vypsány dotace, tak
   Re: FREESOLO30.12.2011
to mělo patřit pod příspěvek uživatele "?"
   Re: FREESOLO30.12.2011
Jeden vtípek co se hodí aneb ukázka jak se mnohdy v ČR podniká:

Je vypsáno výběrové ř
    Re: FREESOLO30.12.2011
Nebo rozjet projekt s rozpoctem 'to zvladnu' a rozmydlit to tak, ze se toho zacnou lidi vsimat. Mluv
 Re: FREESOLO30.12.2011
aspoň se to dodělalo. Bazén přes ulici je tuším za 50mega - výsledek: oplocený oraniště.Zjevně se ne
 Re: FREESOLO31.12.2011
je snad něco v nepořádku? vždyť se krade, tak jak je v kraji zvykem, tak v čem je problém?? :D :D
 Re: FREESOLO31.12.2011
trochu pocitejme:

rozmery haly jsou: ca.25x12m, vyska ca.16m
to dela ca. 5000
  Re: FREESOLO01.01.2012
a cena 4000 kc/m3.. to je nějaký EU standard na lezeckou stěnu?
   Re: FREESOLO02.01.2012
Firmy stavi umele steny od 1000 K/m (mrkni na net). 4000 neni opravdu nadnesene.
Slusne &quo
 Re: FREESOLO02.01.2012
Mě přijde, že chtěli postavit stěnu. A každej asi ví, že to není za pár kaček, takže hledali cestu,

 lezení v létě30.12.2011
bádám a hledám zajimavou destinaci na letní lezení, napadl mě sever Evropy (Norsko), máte někdo zkušenosti s místním skalkařením (hlavně sportovky)? případně odkaz na nějakého knižního průvodce... anebo úplně jiné místo v Evropě kde se dá v létě pohodově
 Re: lezení v létě30.12.2011
Na jihu Norska vypadá vcelku velkolepě, co se sportovek týče, Sirekrok v Rogalandu. Je toho tam ale
  Re: lezení v létě30.12.2011
ahoj, díky za tvou reakce, zeptám se tě přímo na toho průvodce, existuje tedy nějaký ucelený průvodc
   Re: lezení v létě30.12.2011
Ten Klatring i Rogaland se dá sehnat v Intersportu ve Stavangeru, týká se jen kraje (nebo co to tam

 Lano29.12.2011
Ahoj, koupil sem na umelku 4Oku lano, potrebuju poradit jak co nejlip upravit konce. Rezou to z 200m špulky a ty konce nevypadaj nejlip. Jak na To?
 Re: Lano29.12.2011
Zkus to takhle:
  Re: Lano29.12.2011
danke

 Simonyhutte29.12.2011
Ahojte. Kto bol v poslednej dobe na Simonyhutte na Dachsteine? Pisal som tam mail, ci su otvoreni a kolko zhruba stoja pre clena OeAV a chalan mi napisal, ze chata je otvorena a cena je 43,30 € v lagri alebo 46,30 v izbe. JE TO FAKT? Mne sa to zda ako pre
 Re: Simonyhutte29.12.2011
jo, je to fakt.
  Re: Simonyhutte30.12.2011
No... na inom webe som medzitynm nasiel info z roku 2011: "ubytování na chatě 10 € členové OeAV
   Re: Simonyhutte02.01.2012
Cena s polopenzi. Byli jsme tam v breznu lonsky rok a ceny byly stejne (nebo velmi podobne).
    Re: Simonyhutte02.01.2012
Dik za info. Neznejsie polovicky ostavaju doma, takze sprchu nepotrebujeme :) Dufam, ze sa to da obj

 Ostrov-pruvodce28.12.2011
Když už tady byl Ostrov čarodějů, mimochodem fantastická záležitost, neví někdo fundovaný, jestli se nechystá nový průvodce? Ten z roku 2002 se už nedá sehnat...
 Re: Ostrov-pruvodce29.12.2011
Sledováno jest. Pínovi snad už zdraví bude přát víc než minulý roky a už na něm zase dělá. I v kempu
  Re: Ostrov-pruvodce29.12.2011
Chtělo by to další nákresy. V průvodci jsou hluchá místa a občas je problém se zorientovat. Hlavně a
   Re: Ostrov-pruvodce29.12.2011
A jak je to s pruvodcem na Ostas nekdo nevi? U Ady Kadlece je ticho po pesine.

 venezuela28.12.2011
http://venezuela-projekt.webnode.cz/
 Re: venezuela28.12.2011
A co jako?
 Re: venezuela28.12.2011
No jestli ten projekt dopadne stejně jako web, tak potěš. Nepřehledné, člověk pět minut hledá inform
 Re: venezuela28.12.2011
esli tomu dobre rozumim tak v podstate inzerujou ze chtej sponzory.
 Re: venezuela28.12.2011
Že byste se vy profesionální lezci aspoň podepsali, aby bylo jasno, kdo o ty kačky na dovolenou vlas
 Re: venezuela29.12.2011
"Nahlédněte do podmenu a dozvíte se více..."

tohle je naprosto spolehlivý p
 Re: venezuela29.12.2011
Mj. informace o Venezuele jsou zkopirovany z Wikipedie - "pochopitelen" bez toho, aby se &
  Re: venezuela29.12.2011
čim víc si na lezci čtu diskuze, tim víc mi připadá že je to tu samej .... co všechno kritizuje....

 Spano v breznu kolem Lleidy s prckama, kam?28.12.2011
Caute, brezen = mesic volna a jak jinak, nezli do Spana. Brezen proto, ze posledne jsme byli v Unoru a obcas byla jeste dost kosa.

Kazdopadne ted jedeme s prckama, alias potrebuji oblasti s dobrym pristupem a bezpecnym okolim (takova Siruan
 Re: Spano v breznu kolem Lleidy s prckama, kam?28.12.2011
Ty nemáš na klávesnici háčky a čárky!!
  Re: Spano v breznu kolem Lleidy s prckama, kam?28.12.2011
Aaaaa... Tomasek si mysli ze kazdej sedi na prdeli v dire kde se prodavaji klavesnice s hackama a ca
  Re: Spano v breznu kolem Lleidy s prckama, kam?28.12.2011
Ano nemam, i kdyz i kdybych mel, tak bych v rychlosti psal bez diaktritiky. Nechapu kazdopadne, v ce
   Re: Spano v breznu kolem Lleidy s prckama, kam?29.12.2011
Já bych se toho nebál. Mám průvodce Lleida Climbs je toho tam nepočítaně. 1700 cest v asi v 25 oblas
    Re: Spano v breznu kolem Lleidy s prckama, kam?29.12.2011
Jirko, diky moc, to jsem potreboval vedet a clanky jsem uz zhltl a tesim se jako male dite. Lleida c
     Re: Spano v breznu kolem Lleidy s prckama, kam?29.12.2011
Asi ty oblasti, soudě už podle popisu, budou vesměs perfektní, ale dost si lidi co tam byli, chválí
      Re: Spano v breznu kolem Lleidy s prckama, kam?29.12.2011
No ja kemp resit nebudu, klasicky budeme chrnet na divoko v aute. Prave ze v pruvodci vypada vsechno

 Chironico-ubytování28.12.2011
Ahoj,nevíte někdo náhodou o nějakém ubytování v Chironicu,nebo blízkém okolí?Tak do 15eur za noc.
Díky!!!
 Re: Chironico-ubytování28.12.2011
Do 15 Eur ubytko nesezenes. Jsi ve Svycarsku...

 Malta28.12.2011
Caute Matloznalci. Viem, ze v Maltatale to teraz vyzera katastrofalne roztopeno, ale maju prist mrazy, neviete, ci sa to tam zvykne do takeho tyzdna zhutnit? Alebo mam planovat na buduci vikend radsej nieco uplne ine? Dik.
 Re: Malta28.12.2011
I dlouhodobá předpověď je úplně katastrofická,takže zatím to na lezení určitě nebude. Tak teplou zim
  Re: Malta28.12.2011
Hmmm. Skoda. Na tri krale je volno tak chceme niekam vypadnut. Asi to bude teda nejake driapanie na

1   ...   664   665   666   667   668   669   670   671   672   673   674   675   676   677   678   679   680   681   682   683   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 FREESOLO
cena 17:52:32 29.12.2011

jenom pro informaci, tak stěna nás daňové poplatníky nestála 20, ale takřka 40mil. Viz. rozpočty na stránkách mč. praha 11 z let tuším 08-11
A tak se táži, lezci, dostali jste za 40mil. to co by jste očekávali? a to vstupné za nedodělek....
korupce vládne světem a Ježíš Raďous a jeho posluhovači v čele chodovské haly a kapes plnejch našich peněz...


jachym odpovědět
Re: cena 12:17:02 30.12.2011

dele to opravdu skoro 40 mio.

Premena vymenikove stanice na horolez. halu.

Proinvestovano celkem:
2008 - 8 mio.
2009 - 8,199 mio.
2010 - 22,1 mio. (cislo z upraveneho rozpoctu na rok 2010)

http:// www.praha11.cz/cs/ urad/rozpocet/rozpocet-na-rok-2011/ schvaleny-rozpocet-na-rok-2011-jednotlivych- cinnosti-v-ramci-oddilu-rozpoctove- skladby.html




oddil 34 - telovychova a zajmova cinnost
12:19:48 30.12.2011
odpovědět 
 Re: FREESOLO
hodne zajimavy, fakt by me zajimalo, kde ty prachy skoncily.
knedl12:49:43 30.12.2011
odpovědět 
  Re: FREESOLO
A letos tam taky něco dolítlo, ne? Nebuďte naivní. Kdo tahá za páky ten má. K Raďousovi se dostal jen zlomeček.
?13:03:38 30.12.2011
odpovědět 
   Re: FREESOLO
a nechceš nám to trochu upřesnit? jistě víš víc:) máš hezký jméno: Otazníček.. tak ti doma říkali? můžem si o tom promluvit osobně?
!14:26:06 30.12.2011
odpovědět 
  Re: FREESOLO
pokud někdo nespáruje faktury na tuto akci s realitou na stavbě a tím na co byly vypsány dotace, tak jsou to jen spekulace
marek15:36:02 30.12.2011
odpovědět 
   Re: FREESOLO
to mělo patřit pod příspěvek uživatele "?"
marek15:37:09 30.12.2011
odpovědět 
   Re: FREESOLO
Jeden vtípek co se hodí aneb ukázka jak se mnohdy v ČR podniká:

Je vypsáno výběrové řízení na natření plotu okolo obecního sportoviště. Do výběrka se přihlásí Němec, Ukrajinec a Čech. Ukrajinec řekne, že to udělá za 500 euro, 200 matroš a 300 jde do něj. Němec řekne, že to udělá za 1000 euro, 200eu material, 300 euro dělník a zbytek, tedy 500 eu, pujde do něj. Pak přijde Čech a říká, že to udělá za 5000 euro. Úredník se podiví a ptá se jak si to jako představuje, že ostatní to uděljí podstatně levněji. Na to Čech praví: 300eu dame ukrajinci aby to natřel, 500 němčourovi aby držel hubu a o zbývajících 4200 euro se šábnem my dva.. :D
Juras16:47:09 30.12.2011
odpovědět 
    Re: FREESOLO
Nebo rozjet projekt s rozpoctem 'to zvladnu' a rozmydlit to tak, ze se toho zacnou lidi vsimat. Mluvit o dobrych umyslech, optimismus a vsechno je v poradku jenom ty penizky chybi, apod. Tj. prilakat spoluinvestory. Jakmile nekdo s prachama kyvne a s timto spoji svoje jmeno, chvili pockat (tak aby uz nemohl couvnout) a nechat to cele na nich. Poradne je v tom vykoupat. Klidne muzete ze sebe udelat i tupce.
Ale dobry napad, je mit predem posichrovany provozovani...
po bitve spekulant19:00:26 30.12.2011
odpovědět 
 Re: FREESOLO
aspoň se to dodělalo. Bazén přes ulici je tuším za 50mega - výsledek: oplocený oraniště.Zjevně se nejedná o blbý hospodaření, korupci, nakládání se svěřeným majetkem atd, spíše o ODKLON financí:)
A.13:49:41 30.12.2011
odpovědět 
 Re: FREESOLO
je snad něco v nepořádku? vždyť se krade, tak jak je v kraji zvykem, tak v čem je problém?? :D :D
honza k.15:30:49 31.12.2011
odpovědět 
 Re: FREESOLO
trochu pocitejme:

rozmery haly jsou: ca.25x12m, vyska ca.16m
to dela ca. 5000 m3 obestaveneho prostoru.

pri cene 4000 kc/m3 obest.prosoru za novostavbu haly to dela nejakych 20 mio. za novou halu.

to radous stavel stenu s bouldrovkou za dalsich 20 mio?
22:15:33 31.12.2011
odpovědět 
  Re: FREESOLO
a cena 4000 kc/m3.. to je nějaký EU standard na lezeckou stěnu?
torous21:55:00 01.01.2012
odpovědět 
   Re: FREESOLO
Firmy stavi umele steny od 1000 K/m (mrkni na net). 4000 neni opravdu nadnesene.
Slusne "podnikani" na tom Chodove, jen co je pravda. Do stavby nedam ani korunu, ale vstupne komercni.
10:18:02 02.01.2012
odpovědět 
 Re: FREESOLO
Mě přijde, že chtěli postavit stěnu. A každej asi ví, že to není za pár kaček, takže hledali cestu, jak to uplatit. V Liberci postavili Šutr z Evropských fondů. Tady na to použili jiný zdroj. Jestli se na tom někdo zahojil nebo ne, je jen dohad. Co zeptat přímo majitelů stěny. Navíc si myslim, že aby ty peníze získali, tak tam budou muset víc "sociálních" opičáren, aby jim to na radnici odškrtli.
Jinak mě osobně je to celkem fuk. V tomto státě rozkrádá majetek za miliardy. A nic z toho. Tady aspoň vzniklo kvalitní lezecké centrum.
Antonín10:25:27 02.01.2012
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1170 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1467 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1438 
 Neřeším to – lezu vše 
 1141 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi