Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Caute, cca 2 mesice dozadu jsem zacal hooodne trenovat silu, alias kolem 100 shybu denne a jine kejkle, do toho lezeni, proste pripava na Spano.
Nejdriv me odeslo po cca 160 drepech v seriich leve koleno - zanet jako prase. Ono to asi zaca
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Buďto si byl před tím tvým trénováním slabej a tělo nevydrželo zátěž nebo jdeš při shybech do nataže
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Hmm, spis a) ac toto jiz byl 3.mesic shybovani na pocet a maximalku. Do natahu nejdu, kur*i se tim l
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Zajdi za Hebelkou. Nedělá jen prsty, a navíc ti dá kontakt na Máku, ta tě po doléčení zrehabilituje.
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Makej dal! To zabere vzdycky, svaly a vazy se zpevni a je to! Hlavne ne doktor, resp. na diagnostiku
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 :)) a nebo taky nezpevní a vyřeší se to tím, že polezeš leda tak po žebříku na střechu :))
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 tak to je super rada, ktera vede akorak tak urvani ramene, jako se to stalo me... operace, sest kote
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Dikec, zajdu, sem nevedel, ze dela i rameno. Se zavazim zasadne neshybuju, je to chujovina nejvetsi.
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Seš prostě asi magor a je to spíš k pousmání:) Nejdřív si uvědom, že existuje něco jako únava materi
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Magor jsem, sportfreak - ale par let dozadu jsem lezl 7a s prstem v nose, pak par let kitesurfing, p
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 To mě taky překvapuje. Na Mazurský "U Hebelky" úřaduje doktorů víc, byl jsem tam jednou s
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Čoveče, nevím, jaký máš lezecký cíl teď, ale jestli si lezl 7a na pohodu, víš jak trénovat a nyní se
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 No s tim hubanim se v tom - na tom urcite neco bude. A cil? Poradne si zalezt jako drive, chodit na
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Jak si při tréninku řešil výživu? Z vlastní zkušenosti vím, že je to 50% úspěchu. Pokud bušíš a nedo
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Ahoj Zdenku, dikec - zacnu Hebelkou a kdyztak se ozvu, mam za to, ze vyzivu celkem resim, ale urcite
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Delas nejake kompenzacni cviceni? Pokud ne, tak je to jasny, pokud se pustis do treninku, zvlast tak
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Diky moc - presne to jsem hledal + Hebelka to jisti. Prislo mi, ze mam proste nejaky svalovy pletene
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Asi nejlepší pro tebe, teď v době rekonvalescence :), bude, když si zjistíš něco o tom jak by měl sp
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Aha, to je mi fakt rada za vsechny prachy - kdybych nejel podle treningovych programu, tak bych byl
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 v jednej sérii si spravil 120 zhybov? teda zavesil si sa na hrazdu , odzhyboval to a až potom si opä
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Neblazni - v 1 serii dam max 28, mozna i 30, ale netahl jsem to do mrte. Chci dat 30 na pohodu, pak
          Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Tady tim maximalku moc neziskas, spis vytrvalost. Pokud neveris, tak mrkni do jakekoliv serioznejsi
          Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Ahoj. Mozna trochu "offtopic" ale zaujalo mne ze pri treninku na 7a trenujes 8x20 shybu s
            Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 Hele, to ja nevim - ja mam vlastni treningovy plan, ktery posouvam kazdy mesic dal a dal. V par cest
              Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 ;-)
              Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 Jen tak pro upresneni, kdyby te nekdo chtel nasledovat. Tohle cviceni ktere delas je na silovou vytr
                Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 2 Lukas: ano, mas naprostou pravdu - obecne zamenuji 'maximalku' za 'vytrvalostni silu'. Ja do treni
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Tak nevim, no. Psat, ze v treninku sily jedes serie po dvaceti opakovanich a ze nejdes nadoraz a ze
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Pardon. Otresny pravopis. "ze o treninku neco vis, moc nevypovida."
          Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 Dmitry Sharafutdinov,2nasobny vitez WC v boulderingu,dela tisice shybu v treninku.Magnus Midtb&#
            Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 To je fakt. Upman shybuje podle sebe, lezl kdysi 7a a má v hajzlu rameno. Takže poleze kůlo na pokra
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Po přečtení pár prvních vět jsem myslela, že to píše Mihal (neznáte se náhodou?)...vsadila bych se k
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 A já bych poradil jako léčebný prostředek lobotomii.
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Jirko, jj, Mihala znam, super borec, kdyz nemohla zena kvuli tehotenstvi lezt, tak jsem se k nemu a
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 02.01.2012 Nechci byt zlym prorokem, ale vypada to na utrzeny nebo natrzeny predni ramenni chrupavcity vaz (rup
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 No ja som mal podobny problem pred par rokmi, bolelo a hybnost nizsia, nemohol som sa poskrabat po c
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 podle me je hlavnim duvodem vsech Tvych problemu nedostatek pokory, ale jinak kloubouk dolu nad Tvoj
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Měl jsem něco podobného, určitý pohyby byly značně bolestivý, třeba obléct si rukáv nebo se podrbat
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Petre, diky - uz jsem kontaktoval Habelku a zajdu za nim, kazdopadne utrzeny upon mam mozna taky, pa
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Dikec - sakrys tak to vypada uplne stejne - urcite dam vedet, jak se to vyresilo na maila, jen co pr
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 a jakou mas/ mel jsi mobilitu ramen? rikas ze kompenzujes.. ale... imho malo.. tvuj problem lze asi
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 03.01.2012 Nazdar,
najprv ma to pri tych cvikoch aj trochu bolelo, ale intenzitu si nastavis polohou ru
          Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 2 alfonz: clovece bozi cvik, uz dva dny jedu 15x3 a zlepsuje se to, ze zacatku jsem sel ale skoro be
            Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 To som fakt rad ze som pomohol, chce to cas, ale nezabudni aj strečovať! ja som to najviac citil pri
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha 04.01.2012 Podobný obtíže mám už dlouho taky, nepodrbu se na druhý lopatce, palp. mě bolí zezadu, ale naštěstí
stěny v Německu 01.01.2012 Hoj všem. Potřeboval bych vědět, kde všude (města) v Německu mají stěny a jak jsou na tom kvalitou a třeba i cenově. Díky.
  Re: stěny v Německu 01.01.2012 Chceš vyjmenovat všechna města v Německu, kde jsou stěny a ještě k nim přidat vstupný a stručný hodn
    Re: stěny v Německu 01.01.2012 No ok, tak jenom města...... ?
      Re: stěny v Německu 01.01.2012 prosim:
trvalo to asi 5 sec.
Klettern in
        Re: stěny v Německu 01.01.2012 Uzij si to................
        Re: stěny v Německu 01.01.2012 kletterhallen.net
          Re: stěny v Německu 01.01.2012 Díky za ochotu ;) nemohl jsem to nikde najít.
            Re: stěny v Německu 01.01.2012 Tahle stěna je dost pěkná.
        Re: stěny v Německu 01.01.2012 Stěnu v KMS - tedy v Chemnitzu stavěla česká firma Makak a cesty stavěli čeští stavěči. takže si to
  Re: stěny v Německu 02.01.2012 stěny nejen v německu
  Re: stěny v Německu 02.01.2012 Ja bych jen dodal, ze v uvedenem seznamu vsechny steny nejsou, protoze jsou i steny, ktere DAV nepro
    Re: stěny v Německu 02.01.2012 V seznamu neni napriklad moc pekna stena v Regensburgu (pritom na mape vyznacena je) a nouzovka v Am
  Re: stěny v Německu 02.01.2012 Díky všem :-)
klosterwappen 01.01.2012 čau, dá se vyjít na Klosterwappen v zimě bez maček a cepínu...třeba od Weichtalhausu??
asi záleží na množství sněhu že?
  Re: klosterwappen 02.01.2012 vidim ze nikto neodpoveda, tak skusim aspon ja. I ked som tam nikdy nebol v zime, myslim, ze na spom
    Re: klosterwappen 02.01.2012 ...alebo Ferd-Mayr-Weg, fakt teraz neviem, proste normalkou a nie roklinou Weichtalklamm :)
      Re: klosterwappen 02.01.2012 záleží od sněhu. čas od času se nejde bez maček vydrápat z Újezda na Petřín.
ovšem u
  Re: klosterwappen 02.01.2012 jde o to, že zádný mačky ani nic jinýho nemám, krom trek hulek, a nechce se mi je pujčovat a chtěl b
ledy Javor 31.12.2011 Nebyl jste se náhodou někdo podívat, jak to vypadá s ledy na Javoru? Myslím si, že v tomhle počasí nemůžou být nateklé, ale třeba se mýlím:-). Díky za odpověď.
  Re: ledy Javor 01.01.2012 Připojuji se k dotazu :o)
  Re: ledy Javor 02.01.2012 nemylis, co bylo opadalo
    Re: ledy Javor 03.01.2012 Zdare
Na ledech na Javoru jsem byl teď o víkendu. Bylo to takové ledobouldrování. Strašně mál
      Re: ledy Javor 03.01.2012 120 E ? To je teda ku*va drahý, to sis mohl rovnou zajet do rakouska :D
      Re: ledy Javor 03.01.2012 Díky za odpověď. Ale moc si mě nepotěšil, hlavně teda s tou pokutou. Vím, že je to tam zakázané, ale
        Re: ledy Javor 03.01.2012 No tak doprdele, když je to zakázané, tak co tam lezete?!? A nebo co se pak divíte, když vyfásnete p
          Re: ledy Javor 03.01.2012 Tys magors. Úplně zbytečnej šlem cos tady vypustils. Ostatním děkuju za info, já to nevěděl.
            Re: ledy Javor 03.01.2012 no.. slem. spis bych to videl jako logickou otazku - vite ze je to zakazany, tak proc tam lezete/jez
              Re: ledy Javor 03.01.2012 Jo, jenže kdo jezdí vožralej, celkem pravděpodobně někoho jinýho zabije. Kdo leze po zmrzlý vodě ško
                Re: ledy Javor 03.01.2012 podobnou logiku maj ve sve argumentaci i dobraci co jsou presvedceny ze 2-3 panaky jim za volantem z
        Re: ledy Javor 04.01.2012 Před 14 dny jsme tam zašli jen okouknout stav a taky nás tam drapli. Byli docela nekompromisní a pře
          Re: ledy Javor 06.01.2012 Ahoj, to je dost, že si toho němci všimli a přišli Vám vyprášit kožich - šrajtofle. Já sám jsem jim
Bouldermatka 31.12.2011 Ahoj má někdo zkušenost s boulřicí Paddy Dreamtime od Ocúnu? A jak je to s její tvrdostí když se při balení ,,ruluje,, neni moc měká? Pak mi jde o její velikost ve složenym stavu - nikde jsem to nenašel. Řešim jestli se mi vejde do kufru Seata Leona. Veli
  Re: Bouldermatka 31.12.2011 je to luxusní bouldřice, tvrdost i plocha je super, balení je uplně v pohodě a vejde se do ní ještě
  Re: Bouldermatka 01.01.2012 skladnost/velikost je skvělá Beal Big Air Bag.......
  Re: Bouldermatka 01.01.2012 Po sbalení je jen o něco větší než Ocún Dominator (na výšku), takže se dá, ale Fabie má dost malej k
    Re: Bouldermatka 02.01.2012 Dík moc. Jestli je jen o něco málo vetší než Dominator tak bych jí tam dát moh. Ten má 25cm a Fatman
      Re: Bouldermatka 02.01.2012 moonwalka mam a je neskladnej, zabira moc mosta, do Fabky asi nepujde, od Padu ta 3dilna (dominator
    Re: Bouldermatka 02.01.2012 Ocun moonwalk už jsem taky řešil ale ten tam nedám určitě z důvodu 132/100. proto bych bral spíš toh
GR54 - treking ve Francii 2012 30.12.2011 Zdravím lezce-trekaře!
pohledávám, nebo nabízím spoluúčast na treku GR 54 "Tour of the Oisans" ve Francii v létě 2012 - termín "libovolný", max 14 dní i s cestou. Můžeme buď vytvořit MALOU skupinu lidí (2-4 ideál), nebo bych se
  Re: GR54 31.12.2011 Ahoj Ondreji,
prikladam prakticky vsechny moznosti ubytovani na tehle prochazce i s patricnym
    Re: GR54 31.12.2011 Ahoj Michaeli,
díky za podrobný výčet informací a doufám, že se neurazíš, když řeknu, že je p
záhada 30.12.2011 Taky jste si všimli, že když si v deníčku v top 10 dáte plovoucí rok a rok 2011, tak se zobrazí ty samé cesty? :-)
  Re: záhada 31.12.2011 Ááááájoooooooo...
  Re: záhada 01.01.2012 a když dáš rok 2012 tak se nezobrazí nikdo :)
FREESOLO 30.12.2011 cena 17:52:32 29.12.2011
jenom pro informaci, tak stěna nás daňové poplatníky nestála 20, ale takřka 40mil. Viz. rozpočty na stránkách mč. praha 11 z let tuším 08-11
A tak se táži, lezci, dostali jste za 40mil. to co by jste očekával
  Re: FREESOLO 30.12.2011 hodne zajimavy, fakt by me zajimalo, kde ty prachy skoncily.
    Re: FREESOLO 30.12.2011 A letos tam taky něco dolítlo, ne? Nebuďte naivní. Kdo tahá za páky ten má. K Raďousovi se dostal je
      Re: FREESOLO 30.12.2011 a nechceš nám to trochu upřesnit? jistě víš víc:) máš hezký jméno: Otazníček.. tak ti doma říkali? m
    Re: FREESOLO 30.12.2011 pokud někdo nespáruje faktury na tuto akci s realitou na stavbě a tím na co byly vypsány dotace, tak
      Re: FREESOLO 30.12.2011 to mělo patřit pod příspěvek uživatele "?"
      Re: FREESOLO 30.12.2011 Jeden vtípek co se hodí aneb ukázka jak se mnohdy v ČR podniká:
Je vypsáno výběrové ř
        Re: FREESOLO 30.12.2011 Nebo rozjet projekt s rozpoctem 'to zvladnu' a rozmydlit to tak, ze se toho zacnou lidi vsimat. Mluv
  Re: FREESOLO 30.12.2011 aspoň se to dodělalo. Bazén přes ulici je tuším za 50mega - výsledek: oplocený oraniště.Zjevně se ne
  Re: FREESOLO 31.12.2011 je snad něco v nepořádku? vždyť se krade, tak jak je v kraji zvykem, tak v čem je problém?? :D :D
  Re: FREESOLO 31.12.2011 trochu pocitejme:
rozmery haly jsou: ca.25x12m, vyska ca.16m
to dela ca. 5000
    Re: FREESOLO 01.01.2012 a cena 4000 kc/m3.. to je nějaký EU standard na lezeckou stěnu?
      Re: FREESOLO 02.01.2012 Firmy stavi umele steny od 1000 K/m (mrkni na net). 4000 neni opravdu nadnesene.
Slusne &quo
  Re: FREESOLO 02.01.2012 Mě přijde, že chtěli postavit stěnu. A každej asi ví, že to není za pár kaček, takže hledali cestu,
lezení v létě 30.12.2011 bádám a hledám zajimavou destinaci na letní lezení, napadl mě sever Evropy (Norsko), máte někdo zkušenosti s místním skalkařením (hlavně sportovky)? případně odkaz na nějakého knižního průvodce... anebo úplně jiné místo v Evropě kde se dá v létě pohodově
  Re: lezení v létě 30.12.2011 Na jihu Norska vypadá vcelku velkolepě, co se sportovek týče, Sirekrok v Rogalandu. Je toho tam ale
    Re: lezení v létě 30.12.2011 ahoj, díky za tvou reakce, zeptám se tě přímo na toho průvodce, existuje tedy nějaký ucelený průvodc
      Re: lezení v létě 30.12.2011 Ten Klatring i Rogaland se dá sehnat v Intersportu ve Stavangeru, týká se jen kraje (nebo co to tam
Lano 29.12.2011 Ahoj, koupil sem na umelku 4Oku lano, potrebuju poradit jak co nejlip upravit konce. Rezou to z 200m špulky a ty konce nevypadaj nejlip. Jak na To?
1
...
663
664
665
666
667
668
669
670
671
672
673
674
675
676
677
678
679
680
681
682
...
2263
stěny v Německu Hoj všem. Potřeboval bych vědět, kde všude (města) v Německu mají stěny a jak jsou na tom kvalitou a třeba i cenově. Díky. Pepa 19:42:56 01.01.2012odpovědět
  Re: stěny v Německu Chceš vyjmenovat všechna města v Německu, kde jsou stěny a ještě k nim přidat vstupný a stručný hodnocení? 20:20:03 01.01.2012odpovědět
    Re: stěny v Německu No ok, tak jenom města...... ? Pepa 21:02:04 01.01.2012odpovědět
      Re: stěny v Německu prosim:
trvalo to asi 5 sec.
Klettern in
Achberg - Achberger Nordwand
Berlin - Boulderhalle Ostbloc
Chemnitz - OnSide
Mülheim an der Ruhr - Kletterzentrum Neoliet Mülheim
Mönchengladbach - The Rock
Nürnberg - Café Kraft – Kletterhalle Nürnberg
Klettern in Baden-Württemberg
Aalen - Kletterhalle Aalen
Amtzell - Red Rooster Kletterhalle
Bad Waldsee - DAV Kletterhalle Bad Waldsee
Bad Waldsee - FitnessPoint Sport Palast
Biberach an der Riß - Kletterhalle Biberach
Böblingen - Kletterhalle Pink Power
Emmendingen - imPULSIV
Freiburg - DAV Kletterhalle Freiburg
Freiburg - Klettercenter Eigernord
Friedrichshafen - DAV Kletterzentrum Friedrichshafen
Göppingen - Sportstudio Gymnasion Göppingen
Heidelberg - DAV Kletterzentrum Vertigo
Heilbronn - Die Kletterarena
Karlsruhe - art of climbing
Karlsruhe - Kletterzentrum the Rock
Kirchheim unter Teck - DAV Kletteranlage Kirchheim
Korb - Active Garden
Mannheim - Das Kletterzentrum Extrem MA
Offenburg - DAV Kletterzentrum Offenburg
Pforzheim - DAV Kletteranlage Pforzheim
Pfullendorf - DAV Kletterturm Pfullendorf
Radolfzell - Kletterwerk (DAV Kletterzentrum)
Ravensburg - Kletterbox
Reutlingen - DAV Kletterzentrum Reutlingen
Satteldorf - Kletterhalle Vertikal
Schorndorf - Kletterbox
Stuttgart - Cityrock
Stuttgart - DAV-Kletterzentrum Stuttgart
Tübingen - emka Freizeitcenter Hirschau
Waldstetten - Torre Grande
Weil am Rhein - imPULSIV
Klettern in Baden-Württemberg
Reutlingen - DAV Kletterzentrum - Reutlingen
Klettern in Bayern
Altdorf - Kletterhalle Kunstgriff
Augsburg - Klettercenter DAV Augsburg
Augsburg - TVA Kletteranlage
Augsburg - Sportkreisel
Bad Heilbrunn - Kletterhalle Bad Heilbrunn
Bad Tölz - DAV Kletterzentrum Oberbayern Süd
Bernau am Chiemsee - DAV Kletterzentrum Bernau
Birkenfeld - DAV Kletterhalle Weidenmühle
Bischofswiesen - DAV Alpin- und Kletterzentrum Bergsteigerhaus GANZ
Burghausen - DAV Kletterzentrum Süd-Ost Bayern
Coburg - DAV Sektion Coburg
Eckersdorf b. Bayreuth - Kletterkatakomben
Eichstätt - DAV Kletterhalle Eichstätt
Erlangen - Hanne Jung Kletterhalle
Fischbachau - Leitzachtaler Kletterstadl
Fischbachau, OT Aurach - Kletterstadl Aurach, DAV - Sektion Leitzachtal
Forchheim - Magnesia Kletter-Seil-Erlebnispark
Geiselwind - Kletterstudio Geiselwind
Germaringen - Sport Treff Germaringen
Gilching - Kletterzentrum Gilching
Gunzenhausen - Spieloase JOLA
Ingolstadt - DAV Kletterzentrum Ingolstadt
Kirchheim - High East
Krumbach - Alpenverein Krumbach
München - MTV München
München - Heavens Gate
München - DAV kletterzentrum München
Memmingen - YES - Fit for fun
Moosburg - DAV Kletterturm Moosburg
Nürnberg - Climbing Factory
Nürnberg - Sportcentrum Nürnberg
Neu-Ulm - DAV Kletteranlage Neu-Ulm
Oberstdorf - Eissportzentrum Oberstdorf
Oberstdorf - in form park Oberstdorf
Obertraubling - Mega Sports Regensburg
Oberwerrn - Sport Treff 2000
Ottobeuren - Sportwelt Ottobeuren
Peißenberg - DAV Kletterzentrum Peißenberg
Pfaffenhofen - inForm Sportstudio Pfaffenhofen
Pfaffenhofen - DAV Kletterzentrum PAFRock
Pressig - DAV Kletteranlage Kronach
Röthenbach - DAV Kletterturm Röthenbach
Rieden - DAV Fuessen
Rosenheim - DAV-Sektion Rosenheim
Scheidegg - Sportalm Scheidegg
Schwabach - DAV Kletteranlage Schwabach
Selb - DAV Kletteranlage Selb
Stephanskirchen - Kletterhalle Rosenheim
Straubing - DAV Kletteranlage Straubing
Tirschenreuth - DAV Kletteranlage Tirschenreuth
Vöhringen - Sportclub Vöhringen
Waldkirchen - Sportpark Reutmühle
Waltenhofen - Sportpark Waltenhofen
Weilheim - Under the ROOF
Weitnau-Seltmans - Kletterhalle Seltmans
Klettern in Berlin
Berlin - SJC Köpenick Arena
Berlin - Marzahn
Berlin - SJC Reinickendorf
Berlin - Kletterturm Teufelsberg
Berlin - Kletterhalle Hüttenweg
Berlin - Kletterturm Prenzlauer Berg
Berlin - DAV Kletterturm Teufelsberg
Berlin - Magic Mountain
Berlin - T-Hall
Berlin - Kletterturm Alvenslebenstrasse
Berlin - Der Kegel
Berlin - boulderworX
Berlin - Bunker Humboldthain
Klettern in Brandenburg
Frankfurt - DAV Kletterhalle Frankfurt Oder
Neuruppin - Kletterzentrum Neuruppin
Oranienburg - Turn OR
Potsdam - Satori Fitness Club Babelsberg
Potsdam - Blockzone
Rägelin - Outstation
Klettern in Bremen
Bremen - Der Bunker
Bremen - Linie7
Bremen - Boulderanlage der Universität Bremen
Bremen - DAV Kletteranlage
Klettern in Hamburg
Hamburg - DAV-Kletterzentrum Hamburg
Hamburg - The Rock
Hamburg - Salon du Bloc
Hamburg - Kilimanschanzo e.V.
Klettern in Hessen
Bensheim - Kletterhalle "High Moves"
Darmstadt - Kletterzentrum Darmstadt
Dietzenbach - Squash Inn
Frankfurt - T-Hall
Gießen - DAV-Kletterhalle Gießen
Groß-Zimmern - TV Rock Kletteranlage
Hanau - DAV Kletterzentrum Hessen Homburg
Kassel - Boulderraum DAV Sektion Kassel e.V.
Kassel - Kletterzentrum Nordhessen
Kassel - Vertical World
Kelkheim - Sportpark Kelkheim
Kelkheim - Sportpark-Kelkheim
Wetzlar - CUBE - DAV Kletterzentrum Wetzlar
Witzenhausen - Kletterwand Family Fitness
Klettern in Mecklenburg-Vorpommern
Samtens - Tiet Un Wiel
Schwerin - 7 Seen Sportpark
Tessin - Erlebniszentrum Tessin
Klettern in Niedersachsen
Bielefeld - Boulderkeller des DAV Bielefeld
Bielefeld - DAV Kletterzentrum Speicher 1
Celle - DAV Kletterhalle Celle
Göttingen - RoXx
Hameln - Kletterhalle der Sektion Hameln
Hannover - LEVEL UP im Werkhof - fitness wellness climbing e. K.
Hannover - escaladrome
Hannover - Campo Arena
Oldenburg - Boulderanlage Emsstrasse
Osterode am Harz - APAO Fitness und Freizeitland
Sande - DAV Wilhelmshaven
Winsen/Luhe - shape-sport
Klettern in Nordrhein-Westfalen
Aachen - Tivoli Rock
Ahlen - Bigwall Kletterzentrum
Bielefeld - speicher1
Bochum - Neolit
Borchen - XI. Grad
Bottrop - SportsArena Bottrop
Düsseldorf - Kletterhalle MOVE
Düsseldorf - Klettermassiv
Düsseldorf - Mensch Sport Welt
Düsseldorf - Vertical Park
Dortmund - Ars Vivendi
Dortmund - Kletterhalle Bergwerk
Dortmund - Free-Climber
Dortmund - Klettermax
Duisburg - fit4life
Duisburg - Klettergarten im Landschaftspark
Essen - Kletterpütt
Essen - citymonkey
Frechen - chimpanzoDrome
Hamm - aktivita - Premium Fitnessclub (inkl. klettern, 2x Indoor, 2x Ou
Köln - Canyon Chorweiler
Köln - Kletterfabrik Köln
Krefeld - Freizeittreff Huels
Leverkusen - A-Werk
Mönchengladbach - T-Wall, Sportpark Mönchengladbach-West
Münchengladbach - The Wall
Münster - High Hill GmbH
Neuss - Allrounder Outdoor Kletterwand
Senden - Bigwall Kletterzentrum
Wesseling - BronxRock
Willingen - Kletterhalle Willingen
Wuppertal - DAV Kletterzentrum Wupperwände
Klettern in Rheinland-Pfalz
Andernach - Kanditurm
Bad Marienberg - Gecko Boulderhalle
Bingen - Rhein Nahe Sport Fitness Center
Frankenthal - Kletterzentrum Pfalz Rock
Frankenthal - Pfalz Rock - DAV
Kirchberg - FitnessPark Kirchberg
Ludwigshafen - Das Kletterzentrum Extrem LU
Mainz - Sport Treff Mainz
Mainz - Blockwerk
Nieder-Olm - Bewegungsforum Nieder-Olm
Trier - Kletterwand Arena Trier
Zweibrücken - Camp 4 Kletterzentrum
Klettern in Saarland
Ensdorf - Sporthalle Ensdorf
Landsweiler-Reden - Keletterzentrum Saarland
Rottweil - AquaMonte
Saarbrücken - Kletterzentrum Saarbrücken
Sankt Ingbert - Time to Climb Boulderhöhle & Kletteranlage
St. Wendel - Rocklands Kletterzentrum St. Wendel
Klettern in Sachsen
Chemnitz - DAV Kletteranlage
Chemnitz - Kletterwald Chemnitz
Chemnitz - Boulderlounge Chemnitz
Dresden - Climb-In
Dresden - Boulderbox im Felsenkeller
Dresden - XXL
Dresden - Bouldercity
Freiberg - Jahnsporthalle
Jonsdorf - Kletterwand Arena
Leipzig - KletterTurm Mockau
Leipzig - NoLimit
Leipzig - Aerobics
Leipzig - K4 Kletterfelsen
Pirna - Pirnaer Kletterzentrum
Pockau - Kletterwelt Erzgebirge
Sebnitz - Klettern unterm Dach
Zwickau - IG Klettern Zwickau
Klettern in Sachsen-Anhalt
Dessau - IG Klettern Dessau
Dessau - DAV Kletteranlage Maurerschule
Furgydorf - SR-Kletterhalle
Sangerhausen - Kletteratelier
Klettern in Schleswig-Holstein
Damp - Fun & Sport Center Damp
Fehmarn - Silo Climbing Fehmarn
Heiligenhafen - Aktiv Hus Heiligenhafen / Sportarena
Klettern in Thüringen
Erfurt - bouldersparkasse
Erfurt - Blockpark Erfurt
Jena - Kletterhalle Jena
Jena - Rocks Kletterzentrum
Löhma - " Löhmarer Schweiz"
Sonneberg - DAV Kletterkeller Sonneberg
Suhl - DAV Kletterwand auf dem Friedberg tom 21:11:05 01.01.2012odpovědět
        Re: stěny v Německu Uzij si to................ :) 21:12:34 01.01.2012odpovědět
        Re: stěny v Německu kletterhallen.net tom 21:14:12 01.01.2012odpovědět
          Re: stěny v Německu Díky za ochotu ;) nemohl jsem to nikde najít. Pepa 21:28:50 01.01.2012odpovědět
            Re: stěny v Německu Tahle stěna je dost pěkná.
http://www.lezec.cz/clanky.php?key=8405 jirkas 21:36:40 01.01.2012odpovědět
        Re: stěny v Německu Stěnu v KMS - tedy v Chemnitzu stavěla česká firma Makak a cesty stavěli čeští stavěči. takže si to můžeš nejdřív zajet do Jabkáče vyzkoušet, abys věděl, do čeho jdeš. Hlína 21:42:30 01.01.2012odpovědět
  Re: stěny v Německu Ja bych jen dodal, ze v uvedenem seznamu vsechny steny nejsou, protoze jsou i steny, ktere DAV neprovozuje nebo male steny lokalniho vyznamu, ktere v seznamu chybi. Nejlepsi je, zeptat se mistnaku v oddile, kam chodej. Kvalita, co jsem mel moznost posoudit byva dobra, cesty jsou obvykle pekne (nektere stavi i cesi), chyty ciste a docela dbaji na obmenu cest. Cenove je to horsi, pocitej kolem 10 euro pro cleny DAV a ÖAV (akceptuji) a 15 pro necleny. Trosku levnejsi je to pro cleny domovske sekce. Bruno 10:14:11 02.01.2012odpovědět
    Re: stěny v Německu V seznamu neni napriklad moc pekna stena v Regensburgu (pritom na mape vyznacena je) a nouzovka v Ambergu. Bruno 13:25:32 02.01.2012odpovědět
  Re: stěny v Německu Díky všem :-) Pepa 10:18:18 02.01.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: