LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
22.Adamovska 10390
23.Fajkoš 10389
24.Svoboda 10371
Bouldry:
22.Majdloch 9950
23.Chejn 9928
24.Klapal 9853
Hory:
10.K 4448
11.Hess 4095
12.Zvonková 4029

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231517 cest
Nové přelezy:
Spielwiese 9-/9
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9

Stěny
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Ubytovani v Maltatalu03.01.2012
Ahoj, nemate nekdo nejaky tip na levne ubytovani v Maltatalu?Diky

 Cepiny02.01.2012
Chtel jsem se zeptat jestli nekdo nemate zkusenosti s cepinama Petzl Quark 2010.Jedna se  mi o ten posledni model.Lezl jsem s tema starsima quarkama a ty byli super,ale jsou uplne jinak vyvazeny,tak nevim jak se chovaji ty nove.Diky za odpoved
 Re: Cepiny02.01.2012
Jsou taky super. O jinejch cepínech bych vůbec neuvažoval. Mačky, to je jiná, ale cepíny Petzl
 Re: Cepiny02.01.2012
Vezmeš je do ruky,zasekneš do ledu a nechceš žádné jiné.Věř mi!
 Re: Cepiny03.01.2012
Možná je to o zvyku, ale já s novýma Quarkama nejsem spokojený. Staré byly parádní, ale nové jsou ji
  Re: Cepiny03.01.2012
Jo a mám Simond Anaconda Cup, Grivel X-Monster, Grivel Matrix, Petzl Quark (stary i novy model), Pet
   Re: Cepiny03.01.2012
:))))
  Re: Cepiny03.01.2012
Mam uplne stejny nazor,tak ted opravdu nevim je to 50 na 50.dik za nazor
 Re: Cepiny04.01.2012
cawo.ak riesis dilemu stare/nove ,tak moja rada=stare.nech to lezie.

 staré lano02.01.2012
Potřebuji sehnat cca 10  metrů starého lana, které už není vhodné pro lezení. Nepotřebujete se ho někdo zbavit? Díky
 Re: staré lano02.01.2012
Ahoj Markéto, rád ti kousek lana dám, klidně i víc metrů. Odkud jsi?
  Re: staré lano03.01.2012
Přemku, to by bylo super Olomoucko nebo okolí Poličky. A dneska by se dalo lano předat i v Brně. Odk
   Re: staré lano03.01.2012
Ještě na sebe posílam i mail horalezhane@centrum.cz

 Oprava žraloka na pohorách HanWag02.01.2012
ahoj,

poraďte prosím co se žacínajícím žralokem na pohorách HanWag .. na obou se mírně odchlipuje podrážka od okopu na špičce

 Re: Oprava žraloka na pohorách HanWag02.01.2012
záleží jak jsi zručnej kutil.
mírného žraloka si při troše zručnosti a pečlivost nejlíp oprav
  Re: Oprava žraloka na pohorách HanWag02.01.2012
jo tohle, teď jsem kouk na fotku. toho lemroucha vohrň, zapatlej chemoprenem, nech odvětrat, připlác
   Re: Oprava žraloka na pohorách HanWag03.01.2012
V prvním příspěvku měl chemopren přívlastek "ten správnej", ale poté je to jen zapatlat ch
    Re: Oprava žraloka na pohorách HanWag03.01.2012
Těch lepidel je samozřejmě spousta - přečti, co mají napsáno na obale a vyber z nich, co se ti bude
 Re: Oprava žraloka na pohorách HanWag02.01.2012
Na tak malé plochy bude dobře držet i sekundové lepidlo.
 Re: Oprava žraloka na pohorách HanWag03.01.2012
Predem, tohle neni zadna reklama, ale po 6ti letech mi na Hanwagach praskla Vibram podrazka, donesl
  Re: Oprava žraloka na pohorách HanWag03.01.2012
Ahoj tak za prvé sekundové lepidlo tím bych to vůbec nedělal sekundové lepidlo je dobrá věc ale není
   Re: Oprava žraloka na pohorách HanWag03.01.2012
Sekundové lepidlo nedělá pružný spoj, ale je otázkou jestli na 2 mm2 potřebuješ pružný spoj. Podívej
    Re: Oprava žraloka na pohorách HanWag03.01.2012
jasně. v první reakci jsem nepochopil, že se jedná o docela maličkýho řraločka, spíš takovýho vohrnu
 Re: Oprava žraloka na pohorách HanWag03.01.2012
Životnost bot prodlužuji lepidlem "Free sole", popř. jeho řidší verzí "seam grip"
 Re: Oprava žraloka na pohorách HanWag04.01.2012
Extrémně dobré zkušenosti s opravou pohorek (zašítí švu na Planikách) i celkově s přístupem a ochoto
  Re: Oprava žraloka na pohorách HanWag09.01.2012
Ahoj, pokud je žralok malý doporučuji zanést boty k nejbližšímu opraváři obuvi, určitě s tím poradí.

 Bolest leveho ramene, kazda rada draha02.01.2012
Caute, cca 2 mesice dozadu jsem zacal hooodne trenovat silu, alias kolem 100 shybu denne a jine kejkle, do toho lezeni, proste pripava na Spano.

Nejdriv me odeslo po cca 160 drepech v seriich leve koleno - zanet jako prase. Ono to asi zaca
 Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha02.01.2012
Buďto si byl před tím tvým trénováním slabej a tělo nevydrželo zátěž nebo jdeš při shybech do nataže
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha02.01.2012
Hmm, spis a) ac toto jiz byl 3.mesic shybovani na pocet a maximalku. Do natahu nejdu, kur*i se tim l
 Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha02.01.2012
Zajdi za Hebelkou. Nedělá jen prsty, a navíc ti dá kontakt na Máku, ta tě po doléčení zrehabilituje.
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha02.01.2012
Makej dal! To zabere vzdycky, svaly a vazy se zpevni a je to! Hlavne ne doktor, resp. na diagnostiku
   Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha02.01.2012
:)) a nebo taky nezpevní a vyřeší se to tím, že polezeš leda tak po žebříku na střechu :))
   Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha02.01.2012
tak to je super rada, ktera vede akorak tak urvani ramene, jako se to stalo me... operace, sest kote
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha02.01.2012
Dikec, zajdu, sem nevedel, ze dela i rameno. Se zavazim zasadne neshybuju, je to chujovina nejvetsi.
 Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha02.01.2012
Seš prostě asi magor a je to spíš k pousmání:) Nejdřív si uvědom, že existuje něco jako únava materi
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha02.01.2012
Magor jsem, sportfreak - ale par let dozadu jsem lezl 7a s prstem v nose, pak par let kitesurfing, p
   Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha03.01.2012
To mě taky překvapuje. Na Mazurský "U Hebelky" úřaduje doktorů víc, byl jsem tam jednou s
   Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha03.01.2012
Čoveče, nevím, jaký máš lezecký cíl teď, ale jestli si lezl 7a na pohodu, víš jak trénovat a nyní se
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha03.01.2012
No s tim hubanim se v tom - na tom urcite neco bude. A cil? Poradne si zalezt jako drive, chodit na
   Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha03.01.2012
Jak si při tréninku řešil výživu? Z vlastní zkušenosti vím, že je to 50% úspěchu. Pokud bušíš a nedo
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha03.01.2012
Ahoj Zdenku, dikec - zacnu Hebelkou a kdyztak se ozvu, mam za to, ze vyzivu celkem resim, ale urcite
 Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha02.01.2012
Delas nejake kompenzacni cviceni? Pokud ne, tak je to jasny, pokud se pustis do treninku, zvlast tak
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha02.01.2012
Diky moc - presne to jsem hledal + Hebelka to jisti. Prislo mi, ze mam proste nejaky svalovy pletene
 Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha02.01.2012
Asi nejlepší pro tebe, teď v době rekonvalescence :), bude, když si zjistíš něco o tom jak by měl sp
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha02.01.2012
Aha, to je mi fakt rada za vsechny prachy - kdybych nejel podle treningovych programu, tak bych byl
   Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha02.01.2012
v jednej sérii si spravil 120 zhybov? teda zavesil si sa na hrazdu , odzhyboval to a až potom si opä
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha02.01.2012
Neblazni - v 1 serii dam max 28, mozna i 30, ale netahl jsem to do mrte. Chci dat 30 na pohodu, pak
     Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha03.01.2012
Tady tim maximalku moc neziskas, spis vytrvalost. Pokud neveris, tak mrkni do jakekoliv serioznejsi
     Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha03.01.2012
Ahoj. Mozna trochu "offtopic" ale zaujalo mne ze pri treninku na 7a trenujes 8x20 shybu s
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha04.01.2012
Hele, to ja nevim - ja mam vlastni treningovy plan, ktery posouvam kazdy mesic dal a dal. V par cest
       Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha04.01.2012
;-)
       Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha04.01.2012
Jen tak pro upresneni, kdyby te nekdo chtel nasledovat. Tohle cviceni ktere delas je na silovou vytr
        Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha04.01.2012
2 Lukas: ano, mas naprostou pravdu - obecne zamenuji 'maximalku' za 'vytrvalostni silu'. Ja do treni
   Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha03.01.2012
Tak nevim, no. Psat, ze v treninku sily jedes serie po dvaceti opakovanich a ze nejdes nadoraz a ze
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha03.01.2012
Pardon. Otresny pravopis. "ze o treninku neco vis, moc nevypovida."
     Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha04.01.2012
Dmitry Sharafutdinov,2nasobny vitez WC v boulderingu,dela tisice shybu v treninku.Magnus Midtb&#
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha04.01.2012
To je fakt. Upman shybuje podle sebe, lezl kdysi 7a a má v hajzlu rameno. Takže poleze kůlo na pokra
 Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha02.01.2012
Po přečtení pár prvních vět jsem myslela, že to píše Mihal (neznáte se náhodou?)...vsadila bych se k
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha02.01.2012
A já bych poradil jako léčebný prostředek lobotomii.
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha03.01.2012
Jirko, jj, Mihala znam, super borec, kdyz nemohla zena kvuli tehotenstvi lezt, tak jsem se k nemu a
 Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha02.01.2012
Nechci byt zlym prorokem, ale vypada to na utrzeny nebo natrzeny predni ramenni chrupavcity vaz (rup
  Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha03.01.2012
No ja som mal podobny problem pred par rokmi, bolelo a hybnost nizsia, nemohol som sa poskrabat po c
   Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha03.01.2012
podle me je hlavnim duvodem vsech Tvych problemu nedostatek pokory, ale jinak kloubouk dolu nad Tvoj
   Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha03.01.2012
Měl jsem něco podobného, určitý pohyby byly značně bolestivý, třeba obléct si rukáv nebo se podrbat
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha03.01.2012
Petre, diky - uz jsem kontaktoval Habelku a zajdu za nim, kazdopadne utrzeny upon mam mozna taky, pa
   Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha03.01.2012
Dikec - sakrys tak to vypada uplne stejne - urcite dam vedet, jak se to vyresilo na maila, jen co pr
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha03.01.2012
a jakou mas/ mel jsi mobilitu ramen? rikas ze kompenzujes.. ale... imho malo.. tvuj problem lze asi
    Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha03.01.2012
Nazdar,
najprv ma to pri tych cvikoch aj trochu bolelo, ale intenzitu si nastavis polohou ru
     Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha04.01.2012
2 alfonz: clovece bozi cvik, uz dva dny jedu 15x3 a zlepsuje se to, ze zacatku jsem sel ale skoro be
      Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha04.01.2012
To som fakt rad ze som pomohol, chce to cas, ale nezabudni aj strečovať! ja som to najviac citil pri
 Re: Bolest leveho ramene, kazda rada draha04.01.2012
Podobný obtíže mám už dlouho taky, nepodrbu se na druhý lopatce, palp. mě bolí zezadu, ale naštěstí

 stěny v Německu01.01.2012
Hoj všem. Potřeboval bych vědět, kde všude (města) v Německu mají stěny a jak jsou na tom kvalitou a třeba i cenově. Díky.
 Re: stěny v Německu01.01.2012
Chceš vyjmenovat všechna města v Německu, kde jsou stěny a ještě k nim přidat vstupný a stručný hodn
  Re: stěny v Německu01.01.2012
No ok, tak jenom města...... ?
   Re: stěny v Německu01.01.2012
prosim:
trvalo to asi 5 sec.



Klettern in

    Re: stěny v Německu01.01.2012
Uzij si to................
    Re: stěny v Německu01.01.2012
kletterhallen.net
     Re: stěny v Německu01.01.2012
Díky za ochotu ;) nemohl jsem to nikde najít.
      Re: stěny v Německu01.01.2012
Tahle stěna je dost pěkná.
    Re: stěny v Německu01.01.2012
Stěnu v KMS - tedy v Chemnitzu stavěla česká firma Makak a cesty stavěli čeští stavěči. takže si to
 Re: stěny v Německu02.01.2012
stěny nejen v německu
 Re: stěny v Německu02.01.2012
Ja bych jen dodal, ze v uvedenem seznamu vsechny steny nejsou, protoze jsou i steny, ktere DAV nepro
  Re: stěny v Německu02.01.2012
V seznamu neni napriklad moc pekna stena v Regensburgu (pritom na mape vyznacena je) a nouzovka v Am
 Re: stěny v Německu02.01.2012
Díky všem :-)

 klosterwappen01.01.2012
čau, dá se vyjít na Klosterwappen v zimě bez maček a cepínu...třeba od Weichtalhausu??
asi záleží na množství sněhu že?
 Re: klosterwappen02.01.2012
vidim ze nikto neodpoveda, tak skusim aspon ja. I ked som tam nikdy nebol v zime, myslim, ze na spom
  Re: klosterwappen02.01.2012
...alebo Ferd-Mayr-Weg, fakt teraz neviem, proste normalkou a nie roklinou Weichtalklamm :)
   Re: klosterwappen02.01.2012
záleží od sněhu. čas od času se nejde bez maček vydrápat z Újezda na Petřín.

ovšem u
 Re: klosterwappen02.01.2012
jde o to, že zádný mačky ani nic jinýho nemám, krom trek hulek, a nechce se mi je pujčovat a chtěl b

 ledy Javor31.12.2011
Nebyl jste se náhodou někdo podívat, jak to vypadá s ledy na Javoru? Myslím si, že v tomhle počasí nemůžou být nateklé, ale třeba se mýlím:-). Díky za odpověď.
 Re: ledy Javor01.01.2012
Připojuji se k dotazu :o)
 Re: ledy Javor02.01.2012
nemylis, co bylo opadalo
  Re: ledy Javor03.01.2012
Zdare
Na ledech na Javoru jsem byl teď o víkendu. Bylo to takové ledobouldrování. Strašně mál
   Re: ledy Javor03.01.2012
120 E ? To je teda ku*va drahý, to sis mohl rovnou zajet do rakouska :D
   Re: ledy Javor03.01.2012
Díky za odpověď. Ale moc si mě nepotěšil, hlavně teda s tou pokutou. Vím, že je to tam zakázané, ale
    Re: ledy Javor03.01.2012
No tak doprdele, když je to zakázané, tak co tam lezete?!? A nebo co se pak divíte, když vyfásnete p
     Re: ledy Javor03.01.2012
Tys magors. Úplně zbytečnej šlem cos tady vypustils. Ostatním děkuju za info, já to nevěděl.
      Re: ledy Javor03.01.2012
no.. slem. spis bych to videl jako logickou otazku - vite ze je to zakazany, tak proc tam lezete/jez
       Re: ledy Javor03.01.2012
Jo, jenže kdo jezdí vožralej, celkem pravděpodobně někoho jinýho zabije. Kdo leze po zmrzlý vodě ško
        Re: ledy Javor03.01.2012
podobnou logiku maj ve sve argumentaci i dobraci co jsou presvedceny ze 2-3 panaky jim za volantem z
    Re: ledy Javor04.01.2012
Před 14 dny jsme tam zašli jen okouknout stav a taky nás tam drapli. Byli docela nekompromisní a pře
     Re: ledy Javor06.01.2012
Ahoj, to je dost, že si toho němci všimli a přišli Vám vyprášit kožich - šrajtofle. Já sám jsem jim

 Bouldermatka31.12.2011
Ahoj má někdo zkušenost s boulřicí Paddy Dreamtime od Ocúnu? A jak je to s její tvrdostí když se při balení ,,ruluje,, neni moc měká? Pak mi jde o její velikost ve složenym stavu - nikde jsem to nenašel. Řešim jestli se mi vejde do kufru Seata Leona. Veli
 Re: Bouldermatka31.12.2011
je to luxusní bouldřice, tvrdost i plocha je super, balení je uplně v pohodě a vejde se do ní ještě
 Re: Bouldermatka01.01.2012
skladnost/velikost je skvělá Beal Big Air Bag.......
 Re: Bouldermatka01.01.2012
Po sbalení je jen o něco větší než Ocún Dominator (na výšku), takže se dá, ale Fabie má dost malej k
  Re: Bouldermatka02.01.2012
Dík moc. Jestli je jen o něco málo vetší než Dominator tak bych jí tam dát moh. Ten má 25cm a Fatman
   Re: Bouldermatka02.01.2012
moonwalka mam a je neskladnej, zabira moc mosta, do Fabky asi nepujde, od Padu ta 3dilna (dominator
  Re: Bouldermatka02.01.2012
Ocun moonwalk už jsem taky řešil ale ten tam nedám určitě z důvodu 132/100. proto bych bral spíš toh

 GR54 - treking ve Francii 201230.12.2011
Zdravím lezce-trekaře!
pohledávám, nebo nabízím spoluúčast na treku GR 54 "Tour of the Oisans" ve Francii v létě 2012 - termín "libovolný", max 14 dní i s cestou. Můžeme buď vytvořit MALOU skupinu lidí (2-4 ideál), nebo bych se
 Re: GR54 31.12.2011
Ahoj Ondreji,
prikladam prakticky vsechny moznosti ubytovani na tehle prochazce i s patricnym
  Re: GR54 31.12.2011
Ahoj Michaeli,
díky za podrobný výčet informací a doufám, že se neurazíš, když řeknu, že je p

1   ...   663   664   665   666   667   668   669   670   671   672   673   674   675   676   677   678   679   680   681   682   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Ubytovani v Maltatalu
Ahoj, nemate nekdo nejaky tip na levne ubytovani v Maltatalu?Diky
Petr07:46:49 03.01.2012
odpovědět 
 Foto dne:

Pukliny, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (192459)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Plaisir immediat 6c Petit Clocher Du Portalet
Le Retour en Afrique 7a Aiguilles Dorées
La Croisiere S'amuse 6b Aiguilles Dorées
Laskání žlábku III Adršpach
Kappa O 6c Crepe De Oucera
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1470 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1442 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi