Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English FULL HD videa 04.01.2012 Ahoj,máte prosím nějaký tip,kde získat lezecká videa v pokud možno FULL HD kvalitě? Díky
  Re: FULL HD videa 04.01.2012 v obchodě
  Re: FULL HD videa 04.01.2012 vimeo
    Re: FULL HD videa 05.01.2012 Rozhodně nejlíp u tvůrců. Už mám doma Real Rock Tour 2011 - fantazie a právě čekám na Vertical Saili
      Re: FULL HD videa 05.01.2012 Aha,takže jsem nebyl pochopen... Nepsal jsem o stahování a loupení atd... To bude asi tím jak většin
        Re: FULL HD videa 05.01.2012 Spousta filmaru uz posledni dobou toci v HD, spis to chce mrknout na konkretni filmy. Vetsinou to ma
          Re: FULL HD videa 05.01.2012 jeste podpis
          Re: FULL HD videa 05.01.2012 Moc díky za odpověď
  Re: FULL HD videa 05.01.2012 neco taky na torrentech
podmínky v Tatrách 04.01.2012 Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, jestli někdo z vás nebyl teď v Tatrách??Jaké sjsou tam podmínky ve žlabech, ledy apod. Díky za info
    Re: podmínky v Tatrách 04.01.2012 Díky za info!
  Re: podmínky v Tatrách 04.01.2012 cawo.vcera sme boli skusit.veverkac stoji,ale neboli sme u neho.lad v zahradkach vyladneny v celej d
Skialp bazar 04.01.2012 Ahojte,
neviete mi niekto poradit dobry skialpovy bazar? Najlepsie Vysocina, Brno, event. Hradec Kralove.
Diky.
  Re: Skialp bazar 04.01.2012 V Brně je něco v Barnex sportu na Bratislavské, a v Summit ride na Staré. Na Bratislavské je myslím
CupOFF Open 2011 03.01.2012 Nevite nekdo jestli budou letos zavody CupOFF Open 2011 (Praha). Dik :-)
  Re: CupOFF Open 2012 03.01.2012 2012 samozremje. jeste jsem se neprepnul :-D
    Re: CupOFF Open 2012 03.01.2012 Stci se kouknout na stranky.
"Takže ještě jednou všem děkuji a těším se na další
AdamOndraFilm 03.01.2012 Vie niekto, prečo ten film ešte stále nie je zverejnený? Však toto už nie je možné! Sľuboval to na 31.12., potom na 2.1. a stále nič!
  Re: AdamOndraFilm 03.01.2012 Tsk! Koukej se koukat na ochutnavku! ;)
  Re: AdamOndraFilm 03.01.2012 A proč se ptáš v diskusi na Lezci, kde má asi těžko někdo relevantní informace. Proč nezvedneš telef
    Re: AdamOndraFilm 03.01.2012 tak kurnik,kde je ten film?
      Re: AdamOndraFilm 03.01.2012 Tak to už je vážně ostuda!!!!
      Re: AdamOndraFilm 04.01.2012
Toskánsko od Versante Sud 03.01.2012 ola, nedisponuje tu někdo průvodcem Tuscany and Elba Island rock climbing guidebook - Toscana E Isola D'Elba od vydavatelství Versante Sud? Ev. bych vyměnil za Mallorcu 2011 od Rockfaxu. Thx
tejp 03.01.2012 čau lidi, nemáte někdo v el.podobě nějakou literatůru o tejpování? Dík S.
Cepiny 02.01.2012 Chtel jsem se zeptat jestli nekdo nemate zkusenosti s cepinama Petzl Quark 2010.Jedna se mi o ten posledni model.Lezl jsem s tema starsima quarkama a ty byli super,ale jsou uplne jinak vyvazeny,tak nevim jak se chovaji ty nove.Diky za odpoved
  Re: Cepiny 02.01.2012 Jsou taky super. O jinejch cepínech bych vůbec neuvažoval. Mačky, to je jiná, ale cepíny Petzl
  Re: Cepiny 02.01.2012 Vezmeš je do ruky,zasekneš do ledu a nechceš žádné jiné.Věř mi!
  Re: Cepiny 03.01.2012 Možná je to o zvyku, ale já s novýma Quarkama nejsem spokojený. Staré byly parádní, ale nové jsou ji
    Re: Cepiny 03.01.2012 Jo a mám Simond Anaconda Cup, Grivel X-Monster, Grivel Matrix, Petzl Quark (stary i novy model), Pet
      Re: Cepiny 03.01.2012 :))))
    Re: Cepiny 03.01.2012 Mam uplne stejny nazor,tak ted opravdu nevim je to 50 na 50.dik za nazor
  Re: Cepiny 04.01.2012 cawo.ak riesis dilemu stare/nove ,tak moja rada=stare.nech to lezie.
staré lano 02.01.2012 Potřebuji sehnat cca 10 metrů starého lana, které už není vhodné pro lezení. Nepotřebujete se ho někdo zbavit? Díky
  Re: staré lano 02.01.2012 Ahoj Markéto, rád ti kousek lana dám, klidně i víc metrů. Odkud jsi?
    Re: staré lano 03.01.2012 Přemku, to by bylo super Olomoucko nebo okolí Poličky. A dneska by se dalo lano předat i v Brně. Odk
      Re: staré lano 03.01.2012 Ještě na sebe posílam i mail horalezhane@centrum.cz
1
...
662
663
664
665
666
667
668
669
670
671
672
673
674
675
676
677
678
679
680
681
...
2263
podmínky v Tatrách Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, jestli někdo z vás nebyl teď v Tatrách??Jaké sjsou tam podmínky ve žlabech, ledy apod. Díky za info cmana 15:09:07 04.01.2012odpovědět
  Re: podmínky v Tatrách o svátcích jsem byl na Téryně. Cyklistisťák - ani náznak ledu. To samé lomnický . Prostě hodně sucho. Je to maximálně na mixy. Sněhu rovněž málo. kuba novák 16:14:57 04.01.2012odpovědět
    Re: podmínky v Tatrách Díky za info! 17:17:38 04.01.2012odpovědět
  Re: podmínky v Tatrách cawo.vcera sme boli skusit.veverkac stoji,ale neboli sme u neho.lad v zahradkach vyladneny v celej dlzke,ale len na delikatne lezenie/skoda rozbit/.liezli sme trenazer lavu cast.nech to lezie. red fox 17:48:11 04.01.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: