Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English FULL HD videa 04.01.2012 Ahoj,máte prosím nějaký tip,kde získat lezecká videa v pokud možno FULL HD kvalitě? Díky
  Re: FULL HD videa 04.01.2012 v obchodě
  Re: FULL HD videa 04.01.2012 vimeo
    Re: FULL HD videa 05.01.2012 Rozhodně nejlíp u tvůrců. Už mám doma Real Rock Tour 2011 - fantazie a právě čekám na Vertical Saili
      Re: FULL HD videa 05.01.2012 Aha,takže jsem nebyl pochopen... Nepsal jsem o stahování a loupení atd... To bude asi tím jak většin
        Re: FULL HD videa 05.01.2012 Spousta filmaru uz posledni dobou toci v HD, spis to chce mrknout na konkretni filmy. Vetsinou to ma
          Re: FULL HD videa 05.01.2012 jeste podpis
          Re: FULL HD videa 05.01.2012 Moc díky za odpověď
  Re: FULL HD videa 05.01.2012 neco taky na torrentech
podmínky v Tatrách 04.01.2012 Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, jestli někdo z vás nebyl teď v Tatrách??Jaké sjsou tam podmínky ve žlabech, ledy apod. Díky za info
    Re: podmínky v Tatrách 04.01.2012 Díky za info!
  Re: podmínky v Tatrách 04.01.2012 cawo.vcera sme boli skusit.veverkac stoji,ale neboli sme u neho.lad v zahradkach vyladneny v celej d
Skialp bazar 04.01.2012 Ahojte,
neviete mi niekto poradit dobry skialpovy bazar? Najlepsie Vysocina, Brno, event. Hradec Kralove.
Diky.
  Re: Skialp bazar 04.01.2012 V Brně je něco v Barnex sportu na Bratislavské, a v Summit ride na Staré. Na Bratislavské je myslím
CupOFF Open 2011 03.01.2012 Nevite nekdo jestli budou letos zavody CupOFF Open 2011 (Praha). Dik :-)
  Re: CupOFF Open 2012 03.01.2012 2012 samozremje. jeste jsem se neprepnul :-D
    Re: CupOFF Open 2012 03.01.2012 Stci se kouknout na stranky.
"Takže ještě jednou všem děkuji a těším se na další
AdamOndraFilm 03.01.2012 Vie niekto, prečo ten film ešte stále nie je zverejnený? Však toto už nie je možné! Sľuboval to na 31.12., potom na 2.1. a stále nič!
  Re: AdamOndraFilm 03.01.2012 Tsk! Koukej se koukat na ochutnavku! ;)
  Re: AdamOndraFilm 03.01.2012 A proč se ptáš v diskusi na Lezci, kde má asi těžko někdo relevantní informace. Proč nezvedneš telef
    Re: AdamOndraFilm 03.01.2012 tak kurnik,kde je ten film?
      Re: AdamOndraFilm 03.01.2012 Tak to už je vážně ostuda!!!!
      Re: AdamOndraFilm 04.01.2012
Toskánsko od Versante Sud 03.01.2012 ola, nedisponuje tu někdo průvodcem Tuscany and Elba Island rock climbing guidebook - Toscana E Isola D'Elba od vydavatelství Versante Sud? Ev. bych vyměnil za Mallorcu 2011 od Rockfaxu. Thx
tejp 03.01.2012 čau lidi, nemáte někdo v el.podobě nějakou literatůru o tejpování? Dík S.
Cepiny 02.01.2012 Chtel jsem se zeptat jestli nekdo nemate zkusenosti s cepinama Petzl Quark 2010.Jedna se mi o ten posledni model.Lezl jsem s tema starsima quarkama a ty byli super,ale jsou uplne jinak vyvazeny,tak nevim jak se chovaji ty nove.Diky za odpoved
  Re: Cepiny 02.01.2012 Jsou taky super. O jinejch cepínech bych vůbec neuvažoval. Mačky, to je jiná, ale cepíny Petzl
  Re: Cepiny 02.01.2012 Vezmeš je do ruky,zasekneš do ledu a nechceš žádné jiné.Věř mi!
  Re: Cepiny 03.01.2012 Možná je to o zvyku, ale já s novýma Quarkama nejsem spokojený. Staré byly parádní, ale nové jsou ji
    Re: Cepiny 03.01.2012 Jo a mám Simond Anaconda Cup, Grivel X-Monster, Grivel Matrix, Petzl Quark (stary i novy model), Pet
      Re: Cepiny 03.01.2012 :))))
    Re: Cepiny 03.01.2012 Mam uplne stejny nazor,tak ted opravdu nevim je to 50 na 50.dik za nazor
  Re: Cepiny 04.01.2012 cawo.ak riesis dilemu stare/nove ,tak moja rada=stare.nech to lezie.
staré lano 02.01.2012 Potřebuji sehnat cca 10 metrů starého lana, které už není vhodné pro lezení. Nepotřebujete se ho někdo zbavit? Díky
  Re: staré lano 02.01.2012 Ahoj Markéto, rád ti kousek lana dám, klidně i víc metrů. Odkud jsi?
    Re: staré lano 03.01.2012 Přemku, to by bylo super Olomoucko nebo okolí Poličky. A dneska by se dalo lano předat i v Brně. Odk
      Re: staré lano 03.01.2012 Ještě na sebe posílam i mail horalezhane@centrum.cz
1
...
662
663
664
665
666
667
668
669
670
671
672
673
674
675
676
677
678
679
680
681
...
2263
FULL HD videa Ahoj,máte prosím nějaký tip,kde získat lezecká videa v pokud možno FULL HD kvalitě? Díky David 21:49:42 04.01.2012odpovědět
  Re: FULL HD videa v obchodě 22:25:40 04.01.2012odpovědět
  Re: FULL HD videa vimeo milan 23:05:06 04.01.2012odpovědět
    Re: FULL HD videa Rozhodně nejlíp u tvůrců. Už mám doma Real Rock Tour 2011 - fantazie a právě čekám na Vertical Sailing Greenland. Autoři se tím podpoří, poštovné z Ameriky i z Holandska bylo směšné, tak nevidím důvod, proč stahovat něco načerno... m. 07:23:29 05.01.2012odpovědět
      Re: FULL HD videa Aha,takže jsem nebyl pochopen... Nepsal jsem o stahování a loupení atd... To bude asi tím jak většina uvažuje,že :-D. Určitě bych si rád nějaké klidně koupil... spíš jsem měl zájem o konkrétní odkazy na stránky,kde to pořídit právě v rozlišení 1920/1080p. Ani nevim, jestli se to v tomto rozlišení prodává... David 09:07:59 05.01.2012odpovědět
        Re: FULL HD videa Spousta filmaru uz posledni dobou toci v HD, spis to chce mrknout na konkretni filmy. Vetsinou to maj jako Download HD nez Blu-ray:
(v odkazech odstrante mezery pred teckou)
Velka klajmberska studia za $$$:
www.bigupproductions .com
www.senderfilms.com
www.posingproductions .com
www.chuckfryberger .com/climb.php
www.hdclimbingvideos .com
a snad brzy www.adamondrafilm .com
Zadarmo (ne vse FullHD - ale najde se):
www.videoclimb.com
Pekne sbira slovensky kolega filmy na: www.outdoorfilmy .sk
a samozrejme www.morchella.cz :)
10:12:42 05.01.2012odpovědět
          Re: FULL HD videa jeste podpis Ondřej 10:13:01 05.01.2012odpovědět
          Re: FULL HD videa Moc díky za odpověď David 11:23:55 05.01.2012odpovědět
  Re: FULL HD videa neco taky na torrentech l 08:02:49 05.01.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: