Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English ledy ČR - aktuálně 05.01.2012 Zdravíčko,
Víte někdo o nějakém nateklém ledu u nás? Kdekoli. Jizerky, Krkonoše, pojedu kamkoli, hlavně ať je tam nateklo...
Díky.
  Re: ledy ČR - aktuálně 05.01.2012 nateklo toho vsude spousta, ale jaksi to nestacilo zmrznout..
  Re: ledy ČR - aktuálně 05.01.2012 V Krkonoších v tý nejlepší oblasti (kdo zná ví)celkem dobrý.
    Re: ledy ČR - aktuálně 05.01.2012 Labská jáma?
      Re: ledy ČR - aktuálně 05.01.2012 je vidět že ty neznaš
        Re: ledy ČR - aktuálně 06.01.2012 Já spíš nevím, co považuješ za nejlepší, proto se ptám. Sněžné jámy, nižší polské ledy, Studna, Obří
          Re: ledy ČR - aktuálně 06.01.2012 Samá voda :-)
            Re: ledy ČR - aktuálně 06.01.2012 Nejlepší pro cepín je přeci hlava Kuby Turka
            Re: ledy ČR - aktuálně 07.01.2012 Tak to fakt už nevím. Kde teda, prosím? Včera jsme se radši vrátili, protože bylo hnusně a báli jsme
              Re: ledy ČR - aktuálně 07.01.2012 hele a nešli ste náhodou k ledum u Hančovýho žlebu? o tom sem něco slyšel:D
                Re: ledy ČR - aktuálně 08.01.2012 Nešli.
    Re: ledy ČR - aktuálně 06.01.2012 Richarde, můžu tě poprosit o info k ledům do mailu? Nejde mi ani tak o to, abych si dobře zalezl kde
ledy ČR - aktuálně 05.01.2012 Zdravíčko,
Víte někdo o nějakém nateklém ledu u nás? Kdekoli. Jizerky, Krkonoše, pojedu kamkoli, hlavně ať je tam nateklo...
Díky.
  Re: ledy ČR - aktuálně 05.01.2012 uz se to resilo minule
Slovenský raj 05.01.2012 Ahoj, dá se někde sehnat ten tištěný průvodce na tamní ledy, nebo je to samizdat?
Foto dne - Three Sisters 05.01.2012 nechci bejt za hnidopicha... ale tyhle 3 sestry sou v Australii, ne v Kanade (v kanade je maj taky ale ty vypadaj trochu jinak).
(vono je to teda dost jedno..ale co kdby to zmatlo nekoho kdo si tam chce udelat vejlet a ten by se nakonec octnul o ko
  Re: Foto dne - Three Sisters 05.01.2012 Díky moc, opraveno.
    Re: Foto dne - Three Sisters 05.01.2012 Oblast Blue Mountains (NSW-AUS)
FULL HD videa 04.01.2012 Ahoj,máte prosím nějaký tip,kde získat lezecká videa v pokud možno FULL HD kvalitě? Díky
  Re: FULL HD videa 04.01.2012 v obchodě
  Re: FULL HD videa 04.01.2012 vimeo
    Re: FULL HD videa 05.01.2012 Rozhodně nejlíp u tvůrců. Už mám doma Real Rock Tour 2011 - fantazie a právě čekám na Vertical Saili
      Re: FULL HD videa 05.01.2012 Aha,takže jsem nebyl pochopen... Nepsal jsem o stahování a loupení atd... To bude asi tím jak většin
        Re: FULL HD videa 05.01.2012 Spousta filmaru uz posledni dobou toci v HD, spis to chce mrknout na konkretni filmy. Vetsinou to ma
          Re: FULL HD videa 05.01.2012 jeste podpis
          Re: FULL HD videa 05.01.2012 Moc díky za odpověď
  Re: FULL HD videa 05.01.2012 neco taky na torrentech
podmínky v Tatrách 04.01.2012 Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, jestli někdo z vás nebyl teď v Tatrách??Jaké sjsou tam podmínky ve žlabech, ledy apod. Díky za info
    Re: podmínky v Tatrách 04.01.2012 Díky za info!
  Re: podmínky v Tatrách 04.01.2012 cawo.vcera sme boli skusit.veverkac stoji,ale neboli sme u neho.lad v zahradkach vyladneny v celej d
Skialp bazar 04.01.2012 Ahojte,
neviete mi niekto poradit dobry skialpovy bazar? Najlepsie Vysocina, Brno, event. Hradec Kralove.
Diky.
  Re: Skialp bazar 04.01.2012 V Brně je něco v Barnex sportu na Bratislavské, a v Summit ride na Staré. Na Bratislavské je myslím
CupOFF Open 2011 03.01.2012 Nevite nekdo jestli budou letos zavody CupOFF Open 2011 (Praha). Dik :-)
  Re: CupOFF Open 2012 03.01.2012 2012 samozremje. jeste jsem se neprepnul :-D
    Re: CupOFF Open 2012 03.01.2012 Stci se kouknout na stranky.
"Takže ještě jednou všem děkuji a těším se na další
AdamOndraFilm 03.01.2012 Vie niekto, prečo ten film ešte stále nie je zverejnený? Však toto už nie je možné! Sľuboval to na 31.12., potom na 2.1. a stále nič!
  Re: AdamOndraFilm 03.01.2012 Tsk! Koukej se koukat na ochutnavku! ;)
  Re: AdamOndraFilm 03.01.2012 A proč se ptáš v diskusi na Lezci, kde má asi těžko někdo relevantní informace. Proč nezvedneš telef
    Re: AdamOndraFilm 03.01.2012 tak kurnik,kde je ten film?
      Re: AdamOndraFilm 03.01.2012 Tak to už je vážně ostuda!!!!
      Re: AdamOndraFilm 04.01.2012
Toskánsko od Versante Sud 03.01.2012 ola, nedisponuje tu někdo průvodcem Tuscany and Elba Island rock climbing guidebook - Toscana E Isola D'Elba od vydavatelství Versante Sud? Ev. bych vyměnil za Mallorcu 2011 od Rockfaxu. Thx
1
...
662
663
664
665
666
667
668
669
670
671
672
673
674
675
676
677
678
679
680
681
...
2263
ledy ČR - aktuálně Zdravíčko,
Víte někdo o nějakém nateklém ledu u nás? Kdekoli. Jizerky, Krkonoše, pojedu kamkoli, hlavně ať je tam nateklo...
Díky. maťa 13:25:22 05.01.2012odpovědět
  Re: ledy ČR - aktuálně nateklo toho vsude spousta, ale jaksi to nestacilo zmrznout.. 14:36:06 05.01.2012odpovědět
  Re: ledy ČR - aktuálně V Krkonoších v tý nejlepší oblasti (kdo zná ví)celkem dobrý. Richard 15:08:37 05.01.2012odpovědět
    Re: ledy ČR - aktuálně Labská jáma? Kuba Turek 17:01:18 05.01.2012odpovědět
      Re: ledy ČR - aktuálně je vidět že ty neznaš Pier 23:08:08 05.01.2012odpovědět
        Re: ledy ČR - aktuálně Já spíš nevím, co považuješ za nejlepší, proto se ptám. Sněžné jámy, nižší polské ledy, Studna, Obří důl, plazení na Sněžku, Kotelní jámy, Pančavu a okolí, dolní Labák, nebo ještě něco jiného? Kuba Turek 00:21:29 06.01.2012odpovědět
          Re: ledy ČR - aktuálně Samá voda :-) 13:57:07 06.01.2012odpovědět
            Re: ledy ČR - aktuálně Nejlepší pro cepín je přeci hlava Kuby Turka Pepa 19:06:42 06.01.2012odpovědět
            Re: ledy ČR - aktuálně Tak to fakt už nevím. Kde teda, prosím? Včera jsme se radši vrátili, protože bylo hnusně a báli jsme se lavin nad ledama. Kuba Turek 17:34:39 07.01.2012odpovědět
              Re: ledy ČR - aktuálně hele a nešli ste náhodou k ledum u Hančovýho žlebu? o tom sem něco slyšel:D místňák 18:03:19 07.01.2012odpovědět
                Re: ledy ČR - aktuálně Nešli. Kuba Turek 13:05:37 08.01.2012odpovědět
    Re: ledy ČR - aktuálně Richarde, můžu tě poprosit o info k ledům do mailu? Nejde mi ani tak o to, abych si dobře zalezl kde se nesmí, dyžtak vysvětlím v mailu. Abychom tu veřejně nenabádali. Díky! maťa 23:10:43 06.01.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: