Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Video typka 08.01.2012 Ahoj. Nevite nekdo kde zmizlo jedno supr video asi s nem. nebo rak. lezcem, ktere bylo na webu bergsteigen.at? Nevim presne jak se jmenoval ale byt uz starsi a na tom videu bol zobrazeny jak trenuje s velkymi kusmi dreva a pri zhybovani boucha hlavou do z
VISION 227 08.01.2012 Zdar máte někdo zkušenosti s lepičkou VISION 227?
Ako nabrať vytrvalosť 07.01.2012 Ahojte.Potrebujem poradiť,potreboval by som zvýšiť svoju vytrvalosť pri lezení.Lenže teraz nebudem môcť celkom dlhý čas liezť, preto sa Vás pýtam dá sa zvýšiť aj inak ako lezením?Napr. nejakým špecifickým cvikom na hrazde, prípadne na balkne?
Ide m
  Re: Ako "nabrať" vytrvalosť 07.01.2012 Kdysi jsme to řešili statickými visi na hrazdě a liště, klasicky série - cca 2 minuty visíš a 4 minu
  Re: Ako "nabrať" vytrvalosť 07.01.2012 Kdyz neni cas na lezeni, tak to resim na balkne.
Mas vytrvalost aerobni a anaerobni.
    Re: Ako nabrať vytrvalosť 07.01.2012 Aby mi bolo jasné, aeróbna vytrvalosť je napr. dlho visieť na madlách, anaeróbna je udržať niečo mal
      Re: Ako nabrat vytrvalost 07.01.2012 Aerobni vytrvalost je takova, pri ktere vytvaris takove mnozstvi kyseliny mlecne ve svalech, ktere j
        Re; vytrv 07.01.2012 Buri a ostatní, ďakujem Ti za vysvetlenie a aj rady. Určite mi to dosť pomôže.
Samozrejme ak
    Re: Ako "nabrať" vytrvalosť 31.01.2012 Zavisi od toho čo chces liezť..ak chces nabrať vytrvalosť na 7-8 tak ti stačí visieť na hrazde a mač
  Re: Ako "nabrať" vytrvalosť 07.01.2012 Já bych doporučil vis na koulích z vedlejší diskuze:)
  Re: Ako "nabrať" vytrvalosť 07.01.2012 kdysi tu byli pekne clany na vytrvalost, staci hledat :)
    Re: Ako nabrať vytrvalosť 09.01.2012 panove a damy. a co nataceni zavazi na tycku? pekne z toho natika :-)
      Re: Ako nabrať vytrvalosť 30.01.2012 Jo jo, stara dobra kung-fu technika treninku :-D
      Re: Ako nabrať vytrvalosť 30.01.2012 Pokud je k dispozici neco na visy, tak bych doporucil spis to. Predlokti je dost citlive na specific
        Re: Ako nabrať vytrvalosť 30.01.2012 aku si mal na mysli rehabilitaciu? Prave dnes som vytiahol zaprasenu tycku a zacal po 2 rokoch znovu
          Re: Ako nabrať vytrvalosť 30.01.2012 Mel jsem na mysli hlavne tenisovy loket, navijeni posiluje stejne svaly jako reverse wrist curls dol
            Re: Ako nabrať vytrvalosť 31.01.2012 Buri, jak se projevoval ten zanet zapesti, a jak ses toho zbavil?? Ja si poridil neco podobnyho, brn
              Re: Ako nabrať vytrvalosť 31.01.2012 a doktor má pravdu.
              Re: Ako nabrať vytrvalosť 31.01.2012 U doktora jsem nebyl, ale tipl bych to na zanet. Kdyz dam ruce dlanemi dolu, tak na zapesti na stran
                Re: Ako nabrať vytrvalosť 31.01.2012 Diky Buri za informaci a preji zdravy klouby...!!
                Re: Ako nabrať vytrvalosť 03.02.2012 Buri ty si týpek:) ty si preskakal skoro všetky lezecke zranenia - bezodná studnica skúseností:)
                Re: Ako nabrať vytrvalosť 03.02.2012 Buri ty si týpek:) ty si preskakal skoro všetky lezecke zranenia - bezodná studnica skúseností:)
                  Re: Ako nabrať vytrvalosť 03.02.2012 Nahodou prsty drzej dobre, tuk, tuk :) Krome 2x natazeny slachy v predlokti za prsteniky obou rukou
Ako "nabrať" vytrvalosť 07.01.2012 Ahojte.Potrebujem poradiť,potreboval by som zvýšiť svoju vytrvalosť pri lezení.Lenže teraz nebudem môcť celkom dlhý čas liezť, preto sa Vás pýtam dá sa zvýšiť aj inak ako lezením?Napr. nejakým špecifickým cvikom na hrazde, prípadne na balkne?
Ide m
Ako "nabrať" vytrvalosť 07.01.2012 Ahojte.Potrebujem poradiť,potreboval by som zvýšiť svoju vytrvalosť pri lezení.Lenže teraz nebudem môcť celkom dlhý čas liezť, preto sa Vás pýtam dá sa zvýšiť aj inak ako lezením?Napr. nejakým špecifickým cvikom na hrazde, prípadne na balkne?
Ide m
foto dne - spanelsko 07.01.2012 zas je tam omyl v lokalite ))) dyt je to Kozelka (no dobre, roste tam nejaky divny rakosi...;-))
Lezecka prilba 06.01.2012 Ahoj. Vybírám právě lezeckou přilbu. Vyzkoušel jsem jich už několik a kupodivu mi nejvic seděla přilba pracovní (singing rock plasma work).
Máte s pracovními přilbami zkušenosti? Jaké jsou jejich výhody/nevýhody při použití k lezení po horách a po
  Re: Lezecka prilba 06.01.2012 Hlavne si kup nakou lehkou... jinak ji totiz nebudes nosit, protoze ti bude vadit na hlave.
  Re: Lezecka prilba 06.01.2012 okometricky mi přijde málo odvětraná - jestli má síťku přes ty otvory, tak nevím, jestli v ní nebude
  Re: Lezecka prilba 07.01.2012 Rozdíl je v certifikaci.Neplatí to u všech, některé maji certifikáty jak pracovní tak jako lezecká.
  Re: Lezecka prilba 08.01.2012 Zásadní rozdíl v certifikaci přileb pracovních a lezeckých je v pevnosti upínacího pásku. U lezeckýc
    Re: Lezecka prilba 08.01.2012 Mnohdy je to stejná přilba, jen pracovní je dražší.
  Re: Lezecka prilba 09.01.2012 Ahoj, Plasma Work používam v podstatě denně. Pár helem už jsem poznal a tahle je jedna z nej. Váha r
Manaslu 06.01.2012 Lide dobri, nemate nekdo zkusenosti s trekem kolem Manaslu, v horsim pripade s Anapurnou? Chci jit bez nosice a bez pruvodce, tak me zajimaly osobni zkusenosti a postrehy. Moc diky!
  Re: Manaslu 10.01.2012 Byli sme kolem Manaslu loni v březnu, bez průvodce tě tam nepustěj. Kus Annapurny sme šli taky, tam
  Re: Posilovací koule? 06.01.2012 jasny,kdyz to pouzival i treninkovy maniak Patxi,tak to nemuze byt uplne spatny..
    Re: Posilovací koule? 06.01.2012 Jak to funguje?
      Re: Posilovací koule? 06.01.2012 6 kil za neco co stoji tak 30... je mazec.. kdyby alespon tu snurku si udelal stylovejsi...:)
        Re: Posilovací koule? 06.01.2012 Eh, tak si je za těch 30Kč ustrouhej, heh. Ono je to samozřejmě pálka, ale jen sehnání kusu kvalitní
          Re: Posilovací koule? 06.01.2012 taky ze to mam ustrouhany.. :P :)
        Re: Posilovací koule? 06.01.2012 Asi pred 5 lety jsme si nechavali o neco vetsi koule delat na jednu hru a jedna vysla myslim na stov
          Re: Posilovací koule? 06.01.2012 flaska rumu, pocet kouli zalezi na konverzacnim umu... ;)
      Re: Posilovací koule? 06.01.2012 Zajdi na Smichac na stenu, maji je tam povesene na bouldrovce, super trening
  Re: Posilovací koule? 06.01.2012 "na koulích se dá buď jen staticky vyset". mě to tvrdý Ý tak nějak připomíná úplně jiný sl
    Re: Posilovací koule? 06.01.2012 Dřevěný koule seženeš v OBI,Bauhausu a spol.Kus zhruba za kilo.Provrtej,dej šnůru a vis....
    Re: Posilovací koule? 06.01.2012 Já bych teda na koulích nechtěl viset ani staticky ani dynamicky!
      Re: Posilovací koule? 06.01.2012 Asi na to nemáš koule :D
      Re: Posilovací koule? 06.01.2012 Asi na to nemáš koule :D
  Re: Posilovací koule? 06.01.2012 nejsou koule jako koule :))
  Re: Posilovací koule? 06.01.2012 existuje aj nejaký iný spôsob, ako posilovať koule?
    Re: Posilovací koule? 06.01.2012 Nechat si je rozkopat...
      Re: Posilovací koule? 06.01.2012 ja ich chcem posíliť, nie rozbiť
    Re: Posilovací koule? 06.01.2012 sprchovat studenou vodou, 2x denne... :) jinak nelze...
      Re: Posilovací koule? 06.01.2012 k těm koulím hele nepotřebuješ ani soustruh.. návod pro šikuly :D : na hrubo udělej kouli dlátem z n
        Re: Posilovací koule? 07.01.2012 Klasický Český kutil :-). 80 procent lidí by se na to vysralo, 15 procent by si dolámalo prsty a 4 p
          Re: Posilovací koule? 07.01.2012 cokoli z techto variant mi prijde lepsi nez zblbnout do te miry ze jdes a koupis si jednoduse opraco
          Re: Posilovací koule? 07.01.2012 kdyz mas bouldrovku tak do nemrdnes do kouta ale povesis jinam.. :) jinak viset na tom a cumet do st
  Re: Posilovací koule? 07.01.2012 Si dělají srandu s tou cenou ne? Ty koule, co na to používají, se běžně prodávají do 100Kč/kus, např
    Re: Posilovací koule? 07.01.2012 Rekl bych, ze prumer 8cm je malo...
      Re: Posilovací koule? 07.01.2012 8cm a 9cm není skoro rozdíl, spíše záleží jak máš velkou ruku, holky používají třeba jen 6cm koule.
        Re: Posilovací koule? 07.01.2012 Tak u koule jde spíše o stisk.Dobrej doplněk ke kampusu.
        Re: Posilovací koule? 07.01.2012 myslím, že holky chytajú aj menšie koule, ako s priemerom 6cm :-D
    Re: Posilovací koule? 07.01.2012 patxy to prodává za 49E...
      Re: Posilovací koule? 07.01.2012 provrtaný míčky na softbal nebo jak se ta hra jmenuje taky dobře poslouží
ledy ČR - aktuálně 05.01.2012 Zdravíčko,
Víte někdo o nějakém nateklém ledu u nás? Kdekoli. Jizerky, Krkonoše, pojedu kamkoli, hlavně ať je tam nateklo...
Díky.
  Re: ledy ČR - aktuálně 05.01.2012 nateklo toho vsude spousta, ale jaksi to nestacilo zmrznout..
  Re: ledy ČR - aktuálně 05.01.2012 V Krkonoších v tý nejlepší oblasti (kdo zná ví)celkem dobrý.
    Re: ledy ČR - aktuálně 05.01.2012 Labská jáma?
      Re: ledy ČR - aktuálně 05.01.2012 je vidět že ty neznaš
        Re: ledy ČR - aktuálně 06.01.2012 Já spíš nevím, co považuješ za nejlepší, proto se ptám. Sněžné jámy, nižší polské ledy, Studna, Obří
          Re: ledy ČR - aktuálně 06.01.2012 Samá voda :-)
            Re: ledy ČR - aktuálně 06.01.2012 Nejlepší pro cepín je přeci hlava Kuby Turka
            Re: ledy ČR - aktuálně 07.01.2012 Tak to fakt už nevím. Kde teda, prosím? Včera jsme se radši vrátili, protože bylo hnusně a báli jsme
              Re: ledy ČR - aktuálně 07.01.2012 hele a nešli ste náhodou k ledum u Hančovýho žlebu? o tom sem něco slyšel:D
                Re: ledy ČR - aktuálně 08.01.2012 Nešli.
    Re: ledy ČR - aktuálně 06.01.2012 Richarde, můžu tě poprosit o info k ledům do mailu? Nejde mi ani tak o to, abych si dobře zalezl kde
1
...
661
662
663
664
665
666
667
668
669
670
671
672
673
674
675
676
677
678
679
680
...
2263
Ako "nabrať" vytrvalosť Ahojte.Potrebujem poradiť,potreboval by som zvýšiť svoju vytrvalosť pri lezení.Lenže teraz nebudem môcť celkom dlhý čas liezť, preto sa Vás pýtam dá sa zvýšiť aj inak ako lezením?Napr. nejakým špecifickým cvikom na hrazde, prípadne na balkne?
Ide mi o to aby mi tak rýchlo nenatiekli predlatia čo sa klasickými zhybmi asi nenatrénuje. Ako to riešite vy? Peťo 11:01:09 07.01.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: