Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English ředidlo a lano 12.01.2012 ahoj, možná už tu podobná diskuze probíhala, znám i případy výpary z autobaterie vs. lano, ale chtěl jsem se zeptat, jestli i výpary z ředidla můžou poškodit lano. Pravda, lano bylo v kontaktu s výpary maximálně 2 hodiny, ale i přesto bych se Vás chtěl ze
  Re: ředidlo a lano 12.01.2012 Co znamená, že lano bylo v kontaktu s výpary max. 2 hodiny? Při práci se kontaktu lana s barvou odma
    Re: ředidlo a lano 12.01.2012 Bylo v mísnotsti, kde to páchlo ředidlem až na půdu. Ale bude to asi v pohodě. Šubrt dělal podobné t
  Re: Hotel - skála 12.01.2012 Aneb jak dostat lezce do města :-)
DMM Fly 11.01.2012 Nazdar,kluci dá se vyměnit hrot u DMM Fly?? Rád bych ho koupil na lezení v horách a na středně těžké ledy a ještě sem ho nedržel v ruce. Dík
  Re: DMM Fly 11.01.2012 Dá!
    Re: DMM Fly 11.01.2012 Lezete s ním někdo?? Jak se s ním dělá?? Ste spokojeni?? A eště, nejaký shop kde bych mohl koupil
      Re: DMM Fly 12.01.2012 Mám XENO, což je dost příbuznej cepín, už napohled. S FLY zkušenost nemám. Každopádně hroty se neshá
Kouba - manta 11.01.2012 Jaký snima máte zkušenosti, případně i třeba jaký jsou rozdíli mezi modely flex a manta v použitelnosti v terénu. Díky.
  Re: Kouba - manta 12.01.2012 S Mantami som robil asi dvakrát,v ľahkých cestách(do5UIAA)v Tatrách a bolo to v pohode.Necítil som v
  Re: Kouba - manta 12.01.2012 Manta super, Flex nahovno jako všechny jednolankové friendy. Zejména v těžkých cestách oceníš pevnos
    Re: Kouba - manta 12.01.2012 Mám Flex i Mantu. Jsou supr, nemohu si stěžovat. Jak už tu bylo psáno, flex se ti při zakládání bude
Polovička na skalky 11.01.2012 Ahojte lezci. Chcem sa Vás spýtať: môže nahradiť 8.5mm polovička bezpečne skalkársku jedničku??
Polovička by mala vydržať 11 pádov s pádovým faktorom 2 a zo závažím 80kg, ak sa nemýlim. Preto
ju rozmýšľam používať aj na sklakách, bor
  Re: Polovička na skalky 11.01.2012 poloviční lana se podle UIAA zkouší s 55kg břemenem,výška pádu 4,7m,ale to je jedno, šel bych rozhod
  Re: Polovička na skalky 11.01.2012 Může. Pokud ho složíš napůl.
  Re: Polovička na skalky 11.01.2012 Lano tě samozřejmě v pohodě udrží, ale čím tenčí lano, tím horší ochrana proti seknutí o hranu a tím
  Re: Polovička na skalky 12.01.2012 kup jedničku a ješte si před tím přečti
Rockstars 11.01.2012 Ahoj všem, na rockstars se objevily nové profily a další se brzy přidají. Pokud máte rozdělaný profil, tak hurá do jeho kompletace, ať ho můžeme zveřejnit.Díky
Dřevěné koule 11.01.2012 Nevíte někdo, kde by se dali sehnat dřevěné koule na trénink? Prolezl jsem všechny velkoobchody ale nic.
  Re: Dřevěné koule 11.01.2012 Máš na mysli tohle? :)
    Re: Dřevěné koule 11.01.2012 Přesně,ale je to drahé,už tu někdo minule psal, že se dají koupit jedna do stovky, ale nevím kde. Na
    Re: Dřevěné koule 11.01.2012 Ten obchod musí vlastnit absolutní diletant, když mu není blbé v nabídce udělat asi 4 hrubky v jedno
      Re: Dřevěné koule 12.01.2012 tak si kup 8mi cm, mas-li maly ruce ani to nepoznas, a mas-li velky jakbysmet. ;-)
      Re: Dřevěné koule 21.01.2012 Hrubky jsou v psaném projevu aktuálně velmi in.
  Re: Dřevěné koule 12.01.2012 Včera jsem takové koule nejrůznějších velikostí viděl v prodejně kde mají věci pro stolaře. Jejich p
    Re: Dřevěné koule 12.01.2012 Díky za rady, zajdu do těch potřeb. 600,- se mi zdá právě taky šílená pálka.
      Re: Dřevěné koule 21.01.2012 Ahoj, jak jsi pořídil ? Vážně je neměli ani v baumaxu, obi, bauhaus ? :( . Potřeby pro stolaře nejso
    Re: Dřevěné koule 12.01.2012 Čoveče já sice nejsem soustružník, ale něco o tom vim a tyhle koule bych udělat zvládnul, ale kdyby
      Re: Dřevěné koule 22.01.2012 A k čemu s prosím ty koule používají? Jako na trenink chytů na stisk, obláčů a tak? Dík za odpověď.
        Re: Dřevěné koule 22.01.2012 Stisky.
          Re: Dřevěné koule 04.02.2013 A co pověstné gumové kolečko, to už používali "extrémisti" na trénink stisku z dob totáče,
            Re: Dřevěné koule 04.02.2013 mačkací kolečko je pro takový šestkový extrémisty jako jsi ty, až se posuneš dál zjistíš že kolečko
              Re: Dřevěné koule 05.02.2013 no jestli stiskneš gumové kolečko jen prstama aniž by se zkroutilo tak to klobuk dole, a jestli si s
                Re: Dřevěné koule 05.02.2013 Neplácá..kolečko při pravidelným pouzivani vystačí tak na měsíc dva. Pro úplný začátečníky ok, ale j
                Re: Dřevěné koule 05.02.2013 Neplácá..kolečko při pravidelným pouzivani vystačí tak na měsíc dva. Pro úplný začátečníky ok, na ro
                  Re: Dřevěné koule 07.02.2013 víš jaký má pes stisk? a opět tvrdim že plácáte kokotiny oba, protože sem si to znova zkoušel. v pos
                    Re: Dřevěné koule 08.02.2013 Já to nezavrhuju, klidně ti to může fungovat a pro někoho jinýho jsou lepší věci. Hlavně se komplexn
                      Re: Dřevěné koule 08.02.2013 takže shoda, trénink je cesta, na které nacházíme a zase ztrácíme, abychom zas našli... ten můj prv
                        Re: Dřevěné koule 08.02.2013 všechno je to naprd ja používam kuličkové ložiska o prumeru 2cm a visím na nich cca 1-2 minuty, pal
      Re: Dřevěné koule 22.01.2012 Přesně tak...
        Re: Dřevěné koule 04.02.2013 Právě jsem je koupil, u této firmy (
          Re: Dřevěné koule 04.02.2013 no tak hlavně že vypadaj skvěle:D
            Re: Dřevěné koule 04.02.2013 ...děkuji za přínosný komentář...:-)
          Re: Dřevěné koule 10.03.2013 hej Fufu, a koľko si si tých gulí vlastne kúpil? ak si platil 327,- a najlacnejšie sú tam za 5,- CZK
            Re: Dřevěné koule 11.03.2013 Sice se neptáš mě, ale vím že vlček chce za 10cm kouli 90,- Kč. Jde o lepené bukové koule, podobné j
              Re: Dřevěné koule 21.01.2014 M. Čech - palec dolů.
                Re: Dřevěné koule 15.02.2014 protože? My co jsme pořídili u něj jsme už přes rok víc než spokojení.
  Re: Chvála MG 11.01.2012 Co to je za strašlivost ve všech směrech?
    Re: Chvála MG 11.01.2012 To je trochu negativní reklama:D
      Re: Chvála MG 11.01.2012 To je ale Prasečina...
        Re: Chvála MG 11.01.2012 A to promrskání kulí na začátku je prosím pěkně co?
          Re: Chvála MG 11.01.2012 Víte prd, ani nevíte, že to je natlučený shora a tenkrát to prošlo. Nevím snad zakladatel vlákna chc
Adam Ondra film je ??? 11.01.2012 Ahoj , viděl jste někdo film? Existuje? Vždyť to už je hrozný, PP neodpovídá, slibuje a pak nic, zase slíbí a pak zase nic a takto snad už 50x. Ach jo, chtěl jsem ho pořídit dětem....zná někdo PP? je to vůbec normální člověk???
  Re: Adam Ondra film je ??? 11.01.2012 Ahoj, ano, ano, je, neodpovídá, nic, nic, ano, fajn táta, ne, není.
    Re: Adam Ondra film je ??? 11.01.2012 A kdepak že jsi ho viděl? :)
      Re: Adam Ondra film je ??? 11.01.2012 Film bude příští týden.Určitě!!!Fakt!
        Re: Adam Ondra film je ??? 11.01.2012 jo jo jo nen nee ne
          Re: Adam Ondra film je ??? 12.01.2012 Slibem nezarmoutíš
pruvodce na ostas 11.01.2012 ahoj, nemate nekdo oskenovaneho stareho pruvodce na ostas (nebo neco obdobneho v .pdf nebo podobnem formatu?)? neda se uz nikde sehnat tak bych byl vdecny, vim o ostas.wz.cz i o piskarich ale vypisovat odtamtud cesty by bylo na hrozive dlouho.. dik
  Re: pruvodce na ostas 11.01.2012 Na uloz.to najdeš myslím dokonce dvě vydání :-)
    Re: pruvodce na ostas 11.01.2012 no vidis a google ten hajzl mlci:), dik moc tatus, ale nemel by ses radsi ucit :)
      Re: pruvodce na ostas 11.01.2012 A pokud bys nenašel, napiš sem svůj e-mail. Mám to k dispozici. (Je fakt, že v tištěné podobě se už
        Re: pruvodce na ostas 12.01.2012 Dají se někde koupit dodatky?
          Re: pruvodce na ostas 12.01.2012 Dodatky bych taky rad koupil, nevi nekdo, kde by jeste byly?
        Re: pruvodce na ostas 12.01.2012 ondrej.bernatik@gmail.com
dik moc
1
...
659
660
661
662
663
664
665
666
667
668
669
670
671
672
673
674
675
676
677
678
...
2263
ředidlo a lano ahoj, možná už tu podobná diskuze probíhala, znám i případy výpary z autobaterie vs. lano, ale chtěl jsem se zeptat, jestli i výpary z ředidla můžou poškodit lano. Pravda, lano bylo v kontaktu s výpary maximálně 2 hodiny, ale i přesto bych se Vás chtěl zeptat, jestli jste náhodou někdo podobný problém neřešili. Marek 09:52:17 12.01.2012odpovědět
  Re: ředidlo a lano Co znamená, že lano bylo v kontaktu s výpary max. 2 hodiny? Při práci se kontaktu lana s barvou odmašťovadlem či ředidlem nevyhneš a asi bych se toho nebál. Teda pokud se nebudeš snažit lano od barvy vypucovat hadříkem namočeným v ředidle;-) Jestli se ti to "podařilo" u lezeckýho lana, tak bych byl opatrnější. Estli je v tom rozdíl nevím, materiál by měl být stejnej, ale spíš jde o ten pocit. Willhem 10:14:11 12.01.2012odpovědět
    Re: ředidlo a lano Bylo v mísnotsti, kde to páchlo ředidlem až na půdu. Ale bude to asi v pohodě. Šubrt dělal podobné testy na benzínu a nic negativního to nezaznamenalo. Marek 10:41:22 12.01.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: