LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Holčička na nástupu: "Mami pojďte, raději si stoupneme vedle, kdyby ten pán tady spadnul."
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
29.Bulička 10315
30.Vrzba 10313
31.Klofáč 10272
Bouldry:
29.Mikulec 9625
30.Oliva 9609
31.Urubčík 9575
Hory:
31.Uhlík 2276
32.Čermák 2232
33.Kupec 2216

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231556 cest
Nové přelezy:
Spielwiese 9-/9
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9

Stěny
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Deuter aircontact Pro14.01.2012
Zdravím,
chtěl bych se zeptat, zda má někdo Deuter aircontact pro a jaké jsou s ním zkušennosti. Pro mě to je zatím favorit (60+15). Potřebuju to na nějaký treky (od nížin po vyšší polohy) a možná i na nějaký (výkendový-týdenní) akcičky třeba někde

 Quark13.01.2012
Ahojte, neviete náhodou niekto koľko je typov, resp. koľko krát vyšiel "starý" Petzl Quark??
Neviete či sú hroty medzi nimi vymeniteľné??
Vďaka

 Že by? Adam ve filmu13.01.2012
Ne-e... že ne :-D  http://www.adamondrafilm.com
 Re: Že by? Adam ve filmu13.01.2012
Neni mozne! Ze by? Zkuste to nekdo koupit, jestli se tomu da verit...
  Re: Že by? Adam ve filmu13.01.2012
uz je to nekde na warezu..? :)
  Re: Že by? Adam ve filmu13.01.2012
Ja uz stahuju, 12 euro je velice prijemna cena!
   Re: Že by? Adam ve filmu13.01.2012
Prosím, prosím, nekraďte ten film! Kupte si ho! Vám by se také nelíbilo, kdyby Vám za práci nikdo ne
    Re: Že by? Adam ve filmu13.01.2012
Kde se to dá stáhnout??
     Re: Že by? Adam ve filmu13.01.2012
adamondrafilm
      Re: Že by? Adam ve filmu13.01.2012
Na ulozto.cz
       Re: Že by? Adam ve filmu13.01.2012
na ulozto nenasel :)
      Re: Že by? Adam ve filmu13.01.2012
Zdravím...

Po dlouhem roce jsem zpet na tomto webu. Zakazal jsem si ho tehdy až do d
       Re: Že by? Adam ve filmu13.01.2012
Zatím ještě stahuju a neviděl jsem to, ale plně s Tebou souhlasím, tento film si zaslouží zaplatit a
        Re: Že by? Adam ve filmu18.01.2012
       Re: Že by? Adam ve filmu13.01.2012
a da se ti zaplatit prevodem na ucet a ty posle dl link?
        Re: Že by? Adam ve filmu13.01.2012
Pay Pal nebo jsem to platil primo kartou, cislo karty, platnost a cisla na a karte z druhy strany. V
    Re: Že by? Adam ve filmu13.01.2012
Tento film si zaslouží maximálně tak šlohnout :-)
     Re: Že by? Adam ve filmu13.01.2012
tvůj bágl pod skálou si taky zaslouží akorát tak šlohnout :) zlodějům zdar!
     Re: Že by? Adam ve filmu13.01.2012
Nechci nikoho urážet, ale tohle bude bez pochyb jeden z našich nejlepších filmů o lezení, takže si o
      Re: Že by? Adam ve filmu13.01.2012
A ty běž s tou morálkou do prdele. V této prohnilé společnosti to je stejně jen volání do větru
       Re: Že by? Adam ve filmu13.01.2012
Do prdele jdi ty socko zlodějská. Aby tě neubylo dát blbý tři kila.
        Re: Že by? Adam ve filmu13.01.2012
Co to meleš magore? Já si nebudu film ani kupovat ani krást. Nejsem na něj zvědavý. Jen poukazuji na
         Re: Že by? Adam ve filmu14.01.2012
TAdy dlouze diskutujes a na film se nepodivas?neverim ti,zoufalce
       Re: Že by? Adam ve filmu14.01.2012
Můžeš jít třeba s větrem, krást s davy, nebo zůstat svůj.
        Re: Že by? Adam ve filmu18.01.2012
         Re: Že by? Adam ve filmu18.01.2012
But if Adam is the “Apprentice,” then I would recommend to whoever is the “Wizard” that the next tim

 Že by? Adam ve filmu13.01.2012
Ne-e... že ne :-D  http://www.adamondrafilm.com

 Obarvení kampusu12.01.2012
Zkoušeli jste někdo obarvit kampus desku? Mám Aixovou starší, taková do modra, po přestěhování zní úkol jasně: musí být bílá. Tak nevím, jestli to zkoušet třeba nějakým zbytkem Primalexu, nebo rovnou koupit novou :-(.
 Re: Obarvení kampusu12.01.2012
zapraš jí mágem... :D
 Re: Obarvení kampusu13.01.2012
nestačilo by zajít do školních potřeb, koupit bílou temperu, hodně naředit a trochu si pohrát se ště
  Re: Obarvení kampusu14.01.2012
Kartáč už proběhl. Těch temper bych asi spotřeboval dost...
 Re: Obarvení kampusu13.01.2012
Myslím že obarvením desku znehodnotíš, uděláš na ní povlak a to co je na ní důležité - její povrch p
  Re: Obarvení kampusu14.01.2012
Asi to tak skončí, ale zkusím nejdřív obarvit jeden chyt, jestli ho to nezničí, když jo, tak to nebu
 Re: Obarvení kampusu15.01.2012
Tak si doma prosaď, že žádný změny nebodou a nemusíš nic vymýšlet... Proč složitě vymýšlet, jak a co
  Re: Obarvení kampusu15.01.2012
Žádná změna = žádný kampus. Momentálně kampus není.
   Re: Obarvení kampusu15.01.2012
Ty woe, s kym to bydlis?? Nebude lepsi vymenit tuhle marenu, nez resit campus? To chci videt co s Te
 Re: Obarvení kampusu15.01.2012
Nebyl čas ptát se, kdo je kdo ..

 Kofola Boulder Party (video)12.01.2012
Konečně jsem si našel pár minut, abych to dal vše na youtube. Holka, která vyhrála, začíná v 5:20 a kluk v 11:52. Jsou tam všichni finalisti. Enjoy ;)
 Re: Kofola Boulder Party (video)12.01.2012
 Adam je taky jenom clovek12.01.2012
http://tinyurl.com/8ywpvob

 Barcelona rock :)))12.01.2012
http://cestovani.idnes.cz/ budouci-skvost-barcelony-hotel-jako-skala-da-se-na-nem- spat-i-splhat-1fi-/ igsvet.aspx?c=A120111_124028_igsvet_tom

 Lezečky?12.01.2012
Zdravím cťené lezce, chtěl jsem se optat, je nějaké "obecné pravidlo" jaké lezečky používat na jednotlivé druhy skal? Tvrdší materiál spíš tvrdší lezečky a opačně? Chtěl bych koupit nové, nějaké univerzální, lezu všemožný materiál u nás v okolí.
 Re: Lezečky?12.01.2012
miury mám, na mikro stupy uplně perfektní, hlavně při bouldrování je to znát :)
  Re: Lezečky?12.01.2012
Díky za reakci, přemýšlím ještě o LS Pythonech, myslím že jsou o něco tvrdší, ale měl jsem je jen v
   Re: Lezečky?12.01.2012
Pythony jsou měkoučký jak bačkůrky spíš, bych řekla...
 Re: Lezečky?12.01.2012
na písek a podobné, kde člověk potřebuje stát na tření, jsou lepší měkký.
Na žulu, čedič a a
 Re: Lezečky?12.01.2012
jestli nemas moc zkusenosti tak asi lezes prdlajs a nestojis na mikrostupech a nepotrebujes miury. J
 Re: Lezečky?12.01.2012
To je luxus míti jako začátečník Mujry :-). Spomínám na tenisky od ťamanů a pak ošoupané Triopky za
  Re: Lezečky?13.01.2012
Naopak, Miury ať si koupí i začátečník. Nechápu, proč by měl nováček lézt v shit botě.
Hlavn

 HO z Prahy 512.01.2012
Ahoj. Pátral jsem na Horosvazu, ale tam to nemají dotažené do konce.
Hledám nějaký oddíl z Prahy 5. Jestli tu nějaký je. ideálně tedy fungující.
Díky za info.

1   ...   658   659   660   661   662   663   664   665   666   667   668   669   670   671   672   673   674   675   676   677   ...   2263    
Strana: z 2263
 
     
...nové příspěvky
 Obarvení kampusu
Zkoušeli jste někdo obarvit kampus desku? Mám Aixovou starší, taková do modra, po přestěhování zní úkol jasně: musí být bílá. Tak nevím, jestli to zkoušet třeba nějakým zbytkem Primalexu, nebo rovnou koupit novou :-(.
o..22:57:51 12.01.2012
odpovědět 
 Re: Obarvení kampusu
zapraš jí mágem... :D
Kuba23:06:23 12.01.2012
odpovědět 
 Re: Obarvení kampusu
nestačilo by zajít do školních potřeb, koupit bílou temperu, hodně naředit a trochu si pohrát se štětcem? Možná předtím ještě s kartáčem a jarem...
tojejedno02:45:04 13.01.2012
odpovědět 
  Re: Obarvení kampusu
Kartáč už proběhl. Těch temper bych asi spotřeboval dost...
o..10:27:12 14.01.2012
odpovědět 
 Re: Obarvení kampusu
Myslím že obarvením desku znehodnotíš, uděláš na ní povlak a to co je na ní důležité - její povrch půjde do háje.. Nicméně stejně tě čeká nákup nové bílé tak proč to nezkusit:) Osobně bych spíš starou střelil na Aukru, přidal pár stovek a koupil novou bílou..
BB08:00:45 13.01.2012
odpovědět 
  Re: Obarvení kampusu
Asi to tak skončí, ale zkusím nejdřív obarvit jeden chyt, jestli ho to nezničí, když jo, tak to nebude taková ztráta, jak celá deska. Nové se už nedělají z toho stejného materiálu, krok zpět to nejspíš nebude, ale když my se máme s tou starou deskou tak nějak rádi.
o..10:26:05 14.01.2012
odpovědět 
 Re: Obarvení kampusu
Tak si doma prosaď, že žádný změny nebodou a nemusíš nic vymýšlet... Proč složitě vymýšlet, jak a co. To je přece jen zbytečné plýtvání času a Tvé energie. Život je hned lehčí..
Matty11:26:42 15.01.2012
odpovědět 
  Re: Obarvení kampusu
Žádná změna = žádný kampus. Momentálně kampus není.
o..11:30:15 15.01.2012
odpovědět 
   Re: Obarvení kampusu
Ty woe, s kym to bydlis?? Nebude lepsi vymenit tuhle marenu, nez resit campus? To chci videt co s Tebou bude delat za par let, kdyz ted zkousi takovyhle prostocviky ....
Vita13:14:45 15.01.2012
odpovědět 
 Re: Obarvení kampusu
Nebyl čas ptát se, kdo je kdo ..
O.18:04:16 15.01.2012
odpovědět 
 Foto dne:

Pukliny, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (192467)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dezorientálna medicína 9- Súľov
Agent provokatér 8+ Súľov
Game over 8- Súľov
Neposlušné bedierko 8 Súľov
Pozdní podzim iii Bělá U Děčína
Nově komentované:
Dlouhej kouř VIIIb Jetřichovice
Stará Cesta 7- Josefovské Údolí
Stará Cesta 7- Josefovské Údolí
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn

 Nově v diskusi:
Ostwand Verschneidung Hochthron | Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (43)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nález Želiv | Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1470 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1444 
 Neřeším to – lezu vše 
 1144 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi