Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Kralovany - Janosikovy diery... 29.01.2012 sníh, mráz, rampouchy...
    Re: Kralovany - Janosikovy diery... 29.01.2012 Dekuju za cenou radu. Mel si pravdu, bylo to presne tak.
lezky 28.01.2012 čau, někde jsem před časem ztrati lezky nenašel jste je někdo? Dík (nálezci odměna)
  Re: lezky 28.01.2012 :-D
  Re: lezky 28.01.2012 Jestli jsou to hodně jetý, rozšmajdaný 5x podražený rockpillarsi,tak ti je rád za 500 kilo pošlu. :-
Foto dne 27.01.2012 Je vůbec možné spát v tak extremních podmínkách?
  Re: Foto dne 27.01.2012 Borci sou nalezato ve spacaku a ve zdaraku.
To sou, vasnosto, s prominutim houno extremni pod
  Re: Foto dne 27.01.2012 Pro někerý lidi je to stejný jako když dou spát vlétě ven na zahradu nebo před chatu. Žádná frajeřin
    Re: Foto dne 27.01.2012 Já vím, dělám si z vás pr.. teda srandu.
    Re: Foto dne 27.01.2012 mě se už několik dní spí doma pěkně blbě..ale kdybych spal venku, tak je po mě jak po žabě :D
suunto vector hr 27.01.2012 Moze mi niekto prosim vas poslat sk alebo cz navod na suunto vector hr dik
    Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 27.01.2012 100% souhlas. Někdy mám o ty lidi vážně strach.
      Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 27.01.2012 No tak když něco takového snad vidím, tak hned začátečníka upozorním ne?! Proč by to měla dělat jen
        Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 27.01.2012 jenže když někomu něco řekneš, tak ti vynadá. A když pak spadne, smutně kouká. Taková už je doba, ne
          Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 27.01.2012 jo, to už se mi taky párkrát stalo - upozornila jsem na chybu a ještě jsem dostala vynadáno a koukal
            Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 28.01.2012 U nás je takovej podivnej oddíl, kde jsou asi 2-3 lezci, kteří lezou delší dobu a fakt lezou.
        Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 27.01.2012 Hele, nejseš určitě sám, kdo dokáže a je ochoten poradit. Ten přístup tam mě přijde, jako kdybych si
          Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 29.01.2012 Hele Wilhelme a nemluvi z tebe jen obrovska zavist? Zkus si spocitat vstupne jako trzbu a pak provo
            Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 29.01.2012 Hele Martas, v půl druhé u komplu, když je tak pěkně, ty asi nebudeš v pořádku, viď?;-)
        Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 28.01.2012 Obsluha (provozovatel) nemůže za to, že se někdo neumí navázat, cvaknout správně expresku .... Provo
    Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 27.01.2012 Súhlas! Lebo presne takto sa to robí na západe a nikomu tam ani nenapadne to brať ako buzeráciu (pre
      Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 27.01.2012 Tak nevim jak kde, ale v Anglii to sveho casu byla cast me pracovni naplne a i tak ti nejaky plastic
    Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 27.01.2012 Presne! Obcas nekoho upozornim, na kravinu, co dela pri jisteni, tak jako me kdysi upozornovali, ale
      Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 27.01.2012 To sice jo, ale udělal jsi správnou věc. Myslím, že bych dlouho nemohl zapomenou na situaci, když by
      Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 27.01.2012 jj, přesně. neni to jenom na Klajdě, ale na všech stěnách. Např. instruktor Blesk ze Smíchova ( co m
        Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 27.01.2012 Nějak podobně na Ruzyni. Mistr OnsajtoFrýsoloŠátkař lezl s prstýnkem. Jemně jsem ho upozornil ... Po
          Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 27.01.2012 To víš, Slabomíry nikdo nemá rád. Taky bych se radši zabil, než si od tebe nechal radit. Stejně všec
            Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 27.01.2012 :D teď jsi na to kápnul
              Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 27.01.2012 No mě se teda nedávna zas neočekávaná partnerská kontrola od manželky naopak hrubě nevyplatila
                  Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 27.01.2012 Doporučuju upozornění ve stylu... "To neděláš dobře Jaromíre, to se ti jednou vymstí... "
  Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 27.01.2012 jojo, stalo se mi něco podobnýho... ukazuju kámošce jak se váže osma, kecáme, já protáhnu lano sedák
    Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 27.01.2012 tak kdyz si mel odkrevenej mozek... v rozkroku nemas ulozene jak se navazat ;-)
  Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 28.01.2012 Naprosto souhlasím s většinou, že by obsluha měla víc kontrolovat především začínající lezce a nezav
    Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 28.01.2012 1. - Jak obsluha pozná, že se jedná o začátečníky, co neumí jistit? A co chceš dělat třeba s magoram
  Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 28.01.2012 Už si nepamatuji co přesně se na Klajde podepisuje, ale jak říká jeden muj přítel "podepsal jsi
    Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 28.01.2012 tenhle postup (rychly odchod) jsem jednou aplikoval. pak jsme se vratili podivat, jak jednoho z te p
    Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 29.01.2012 podle mě tam psal,že uhýbá z dráhy možného pádu a ne,že zdrhne wod případného masakru.taky tam tomu
      Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 29.01.2012 No asi se do toho Schubrta znova pro jistotu podivam, ale mel jsem za to, ze to Schubert radi i kvul
        Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 29.01.2012 rozezna a neupozorni.. no dobre, a jak by sis predstavoval ten naslednej pravni postih? Treba - prez
          Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 29.01.2012 "Videl jsem, ze ta dvojka vedle me mela provesen lano jak svin, a ze ten pad bude na zem, ale j
            Re: Pozor na partnerskou kontrolu - může se to vyplatit 29.01.2012 ..sem tim chtel naznacit ze clovek kterej se dopusti tohoto typu prohlaseni je nejspis naivni prosta
Oprava bot 26.01.2012 Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli se daj opravit lezečky. Jedná se o to, že na špičce a pravém okraji boty se mi začíná podrážka (guma) trošku prošoupávat a pravý přední okraj boty se mírně začíná olupovat.
Potřeboval bych poradit, od někoho, kdo
  Re: Meteora 26.01.2012 Na frendy se vykasli, vystacis s presy a se smycemi. Pry snad s jedinou vyjimkou Wahnsinnverschneidu
žďárák 25.01.2012 Ahoj, chci kupovat nějaký cenově dostupný žďárák. Máte někdo zkušenosti s SALEWA PTX Biwi Bag 1 Person.
  Re: žďárák 25.01.2012 Mám ho v dvoumístné verzi pro nouzové případy. Líbí se mi. Pro občasné přespání (ochrana před nečeka
    Re: žďárák 25.01.2012 A jakou mate treba zkusenost se spanim ve spacaku s kachnim perim (bylo mi receno ze pokud navhne -
      Re: žďárák 25.01.2012 Proti rose hoď přes sebe pláštěnku. Pokud ti spacák navlhne, nehřeje. to je blbější než smrad....
        Re: žďárák 25.01.2012 Mel jsem ho a nic moc... Ted nedam dopustit na takovy ten pytel na mrtvoly. Da se docela dobre zapno
          Re: žďárák 25.01.2012 :-):-):-)
            Re: žďárák 26.01.2012 Ani pláštěnku ani pytel na mrtvoly ! V obojím se ti přes noc nasráží mrtě vody a pak akorát klepeš k
              Re: žďárák 26.01.2012 A co teda?...
    Re: žďárák 26.01.2012 Tenhle názor je hodně kvalitní - z "reality", jako bych ho napsal já. :) Podepisuju a tesá
  Re: žďárák 26.01.2012
    Re: žďárák 26.01.2012 U nás mají tyhle asi skoro všichni... a spokojenost obecná.
Pak má někdo Highpoinťáck
      Re: žďárák 26.01.2012 Já mám ten Highpoint a je super - malej, skladnej, nepromokl mi (vevnitř akorát zvlhne, ale to každe
      Re: žďárák 26.01.2012 Souhlasím.Zďárák High point mám 3roky a funguje výborně! :-)
        Re: žďárák 29.01.2012 Potvrzuju dobrý zkušenosti s High Point. Ve Skotsku jsem z nouze koupil RAB Storm Bivi asi za 50&
    Re: žďárák 26.01.2012 Jo ten US mám též a spousta lidí co znám a všichni jsou spokojený, jinak dá se sehnat na aukru za 16
      Re: žďárák 26.01.2012 highpoint mam ho asi 5 let a max spokojenost..Rozhodně za ty peníze (2-2,5 litru) se dá doporučit.
  Re: žďárák 27.01.2012 Salewu nekupuj, je to spíš takovej pytel proti dešti, uvnitř zapářka, mám ho doma, vím o čem píšu...
    Re: žďárák 27.01.2012 Ty žďáráky jsou od Salewy dva a jsou na pohled k nerozeznání... jeden je membrán druhej ne... Mám te
    Re: žďárák 27.01.2012 Když prší, tak množství vody které se vypaří skrz žďárák je stejné ať máš kolem sebe igelit nebo seb
lezky 25.01.2012 čaute,
nemáte prosím někdo zkušenosti s opakovanými opravami lezeček? Kolikrát je to OK a kdy už je lepší koupit nové? za chvíli se mi udělá díra počtvrté, tak přemýšlím, jestli je znovu poslat na opravu nebo se s nima úplně rozloučit..
Díky
  Re: lezky 25.01.2012 Caute,
zalezi na forme opravy, pokud ti podlepuji pouze spicku boty, tak to jde, ale tak po 3
    Re: lezky 25.01.2012 Já to mám takhle. Lezečky mám dvoje, z toho jedny používám na stěně. Když se mi zdají lezečky na ská
      Re: lezky 28.01.2012 Taky záleží na tom, co je to za lezačky, některé vydrží víc, jiné méně.
  Re: lezky 25.01.2012 zalezi na typu lezecek, vseobecne pokud je z umele kuze tak vetsinou po prvni oprave odejde prave ta
  Re: lezky 27.01.2012 Ahoj; mám opravené staré Tripy Tiger 5×, Saltic Vampir 3×. Na těžší cesty mám neopravované Scarpy Te
  Re: lezky 27.01.2012 díky za názory:) taky mám dvoje lezky a oboje už tak třikrát opravený. Nás se vždycky složí na pošto
1
...
654
655
656
657
658
659
660
661
662
663
664
665
666
667
668
669
670
671
672
673
...
2263
Tauplitz Zdar, nějaké tipy na ledy ( i kvaky místního významu ) v blízkém okolí Tauplitz?? Díky. C. 10:21:59 27.01.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: