Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 26.Janošová 10352 27.M 10350 28.Čech 10331 Bouldry: 26.Jurečka 9775 27.Pail 9750 28.Ďurech 9706 Hory: 13.Černý 3878 14.Chomová 3836 15.Dörfl 3442
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English ledy 30.01.2012 prosím o radu: kam ted na víkend na ledy? (radši blíž)
fontáč - jak dlouho 29.01.2012 Zdravím, hodlám (až bude nabušeno) vyrazit na trip do fontáče, jenže rozhodování není tak úplně lehké jak se zdá. Zaprvé jsem závislý na hromadné dopravě. (Což cenově vychází zhruba stejně, ale pohodlí sucks.) Za druhé, chci trip finančně co nejvíc zefekt
  Re: fontáč - jak dlouho 29.01.2012 Ahoj, chtěl bych jet bouldrovat na 5 dní a beru si sebou 3 paštiky. Vždy jsem jel maximálně na 3 dny
  Re: fontáč - jak dlouho 29.01.2012 Hulak je čur*ak
    Re: fontáč - jak dlouho 29.01.2012 Info je v Bohnickém areálu na vývěsce.Dovíš se vše co potřebuješ vědět....
      Re: fontáč - jak dlouho 30.01.2012 Ještě že mu odpověděli takoví debílci jako vy...
        Re: fontáč - lamazájezd 30.01.2012 Zastav se na Shell u Rozvadova, nakup pornáč, vem děvku do kufru. Ve veldnu maj Dolly buster shop, t
        Re: fontáč - jak dlouho 30.01.2012 A co jsi čekal? Na debilní otázku je vždy debilní odpověď.....
        Re: fontáč - jak dlouho 30.01.2012 A co jsi čekal? Na debilní otázku je vždy debilní odpověď.....
  Re: fontáč - jak dlouho 29.01.2012 Neber Font jako jednu oblast, na tři týdny můžeš bejt každej den v nový aree. jel bych klidně i na m
  Re: fontáč - jak dlouho 30.01.2012 Do Fontáče klidně na měsíc, na rok... Vždycky si najdeš něco nového a tenhle les je opravdu návykový
  Re: fontáč - jak dlouho 30.01.2012 Pokud je bouldering tvoje krev, tak poho, 3 tydny i klidne mesic. Moje krev je ale spis lezeni se sp
Ubytování v Siuraně? 29.01.2012 Zdar, na konci března jedem do Siurany, ale jak se ukázalo, slavnej kemp je obsazen Angličany, takže na chatičku nebo pokoj tam neni šance. Nemáte někdo tip na nějaké šikovné ubytování poblíž (cca do 50km, třeba i v Margalef apod.)? Ideální by byl byt do
Ubytování v Siuraně? 29.01.2012 Zdar, na konci března jedem do Siurany, ale jak se ukázalo, slavnej kemp je obsazen Angličany, takže na chatičku nebo pokoj tam neni šance. Nemáte někdo tip na nějaké šikovné ubytování poblíž (cca do 50km, třeba i v Margalef apod.)? Ideální by byl byt do
  Re: Ubytování v Siuraně? 29.01.2012 v cornudella del montsant (tá dedinka priamo pod siuranou) by mal byť nejaký lezecký penzión.. na ne
    Re: Ubytování v Siuraně? 29.01.2012 To jo docela dobrý. Nakonec tam jedem na blind, s tim, že něco seženem na místě. Tohle se hodí pro p
      Re: Ubytování v Siuraně? 30.01.2012 Kdyz jsem tam byl loni, tak se rikalo, ze chcou otevrit nove refugio primo v siurane, ale v jakem st
Maltatal 28.01.2012 Zdravim,nevite nekdo soucasnou situaci v udoli Maltatal.Kdyz tam zavolam,tak mi vzdy nerikaji pravdu,tak budu rad za prispevek nikoho,kdo tam byl.Diky Michal
  Re: Maltatal 29.01.2012 Info z minuleho vikendu, co to udelalo pres tyden netusim.
radek
  Re: Maltatal 31.01.2012 28. - 29. šla lézt Katedrála i Stranenbach, ale hodně sněhu a málo ledu.
  Re: Kralovany - Janosikovy diery... 29.01.2012 sníh, mráz, rampouchy...
    Re: Kralovany - Janosikovy diery... 29.01.2012 Dekuju za cenou radu. Mel si pravdu, bylo to presne tak.
lezky 28.01.2012 čau, někde jsem před časem ztrati lezky nenašel jste je někdo? Dík (nálezci odměna)
  Re: lezky 28.01.2012 :-D
  Re: lezky 28.01.2012 Jestli jsou to hodně jetý, rozšmajdaný 5x podražený rockpillarsi,tak ti je rád za 500 kilo pošlu. :-
Foto dne 27.01.2012 Je vůbec možné spát v tak extremních podmínkách?
  Re: Foto dne 27.01.2012 Borci sou nalezato ve spacaku a ve zdaraku.
To sou, vasnosto, s prominutim houno extremni pod
  Re: Foto dne 27.01.2012 Pro někerý lidi je to stejný jako když dou spát vlétě ven na zahradu nebo před chatu. Žádná frajeřin
    Re: Foto dne 27.01.2012 Já vím, dělám si z vás pr.. teda srandu.
    Re: Foto dne 27.01.2012 mě se už několik dní spí doma pěkně blbě..ale kdybych spal venku, tak je po mě jak po žabě :D
suunto vector hr 27.01.2012 Moze mi niekto prosim vas poslat sk alebo cz navod na suunto vector hr dik
1
...
653
654
655
656
657
658
659
660
661
662
663
664
665
666
667
668
669
670
671
672
...
2263
lezky čau, někde jsem před časem ztrati lezky nenašel jste je někdo? Dík (nálezci odměna) Petr 15:47:11 28.01.2012odpovědět
  Re: lezky :-D 16:10:03 28.01.2012odpovědět
  Re: lezky Jestli jsou to hodně jetý, rozšmajdaný 5x podražený rockpillarsi,tak ti je rád za 500 kilo pošlu. :-))) Happy 17:44:53 28.01.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: