Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230892 cest
Nové přelezy:
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+

Stěny
Loděnice FTVS - Praha 7
Eliass - Ostrava
ZŠ Choceň - Choceň

Prodejny
HUDYsport - České Budějovice
HANIBAL - Praha 2
HUDYsport - Praha 9

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 PENTAX OPTIO WG-1 GPS01.02.2012
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s fotoaparátem: PENTAX OPTIO WG-1 GPS. Chtěl bych si ho pořídit, ale zajímal by mě názor někoho, kdo ho už používal. Dík moc za info.
 Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS01.02.2012
Asi bude lepší se podívat na nějaký fotoserver....nebo si najít něco pomocí google.com
  Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS01.02.2012
Ano...to je super rada...váženě google???:-O...díky moc! Jedná se outdoorový fotoaparát, tak doufám,
 Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS01.02.2012
Již na první pohled tento nový Pentax zaujme svým designem. Jeho konstrukce není samoúčelná, nejen ž
  Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS01.02.2012
To je fajn, ale mě by spíš zajímal nějaká osobní zkušenost a né okopírované info z webu.
  Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS01.02.2012
To je fajn, ale mě by spíš zajímala nějaká osobní zkušenost a né okopírované info z webu.
   Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS02.02.2012
Máš nějaký zvláštní duvod proc si chces tu hruzu koupit, krome toho ze je: "vybaven popruhem s
    Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS02.02.2012
málem by jsi zapomněl na GPS, v dnešní době musí být GPS úplně všude

 Ladakh01.02.2012
Zdravím, můžete mi poradit, kdy by bylo nejlépe cestovat na treking do Ladakhu (Indie), které měsíce? Díky za radu.
 Re: Ladakh01.02.2012
V létě, ale např. na zamrzlej Zanskar choděj borci i v zimě a přestože je třeskutá, tak se to dá.
  Re: Ladakh01.02.2012
Záleží jestli budete ve 3500 m nebo v 6000 m. Ale poupravuju to s tim létem, vyhnul bych se červenci
 Re: Ladakh01.02.2012
Samozřejmě bychom chtěli jít i výše. Do 6000 m asi ne, ale někde kolem 5000 m určitě. Chceme jít pře
  Re: Ladakh03.02.2012
Pokud te to zajima, v roce 2004 jsme tam byli, v lete. Vse je u me na netu,
   Re: Ladakh04.02.2012
Díky moc. Tony

 Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA)31.01.2012
Hledal jsem nějou exotiku na léto a narazil jsem na tuto agenturu. Našel jsem i nějaké reference a to jak pozitivní, tak i velice negativní. Co o agentuře víte? A zaujalo mne toto:
 Re: Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA)01.02.2012
Dvakrát nám zařizovali papíry na Kavkaz (viza, propusky atd.) + dopravu a alplágr. Vše bez problému,
  Re: Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA)01.02.2012
Byl jsem sněma na několika expedicích a zájezdech a nemohu říct nic negativního,pan majitel je velký
 Re: Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA)01.02.2012
Co je to ČAHV? Jak se na to dívá ČSHP:)
  Re: Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA)01.02.2012
ČAHV je Česká asociace horských vůdců, spadající pod IFMGA. Tito vůdci mají právoplatné oprávnění k
   Re: Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA)01.02.2012
 Ubytovani v Maltatalu31.01.2012
Ahoj, nemate nekdo tip na levne ubytovani v Maltatalu?
 Re: Ubytovani v Maltatalu31.01.2012
26 E se snídaní

 Jak je to s prukazkou ČHS na rok 201231.01.2012
Dobrý den,
zaplatil jsem přes brněnský V-Tour individuální členství v ČHS na rok 2012 již v prosinci 2011 a dodnes mi průkazka poštou nepřišla. Nevíte náhodou, co je ČHS za organizace? Nechápu, jak je toto možné.  Ve V-Touru jsem již se na to
 Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 201231.01.2012
Zkoušel jsi zavolat do ČHS? Jinak moje zkušenost byla, že do týdne to bylo poštou doma.
 Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 201231.01.2012
A proc si stezujes tady? Napis do CHS ne? Tezko to tu za tebe bude nekdo resit...Uz se mi stalo, ze
 Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 201231.01.2012
Mozne to je. Ja jsem te pani ve V-Tour psal, ze v kombinovanem clenstvi mi jde spis o prukazku OeAV,
 Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 201231.01.2012
Ten VrrrTour je co, nějaká cestovka? Myy máme voddíl, předsedá to voběhá a je klíd:)
  Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 201201.02.2012
Dotazy a kontakty na ČHS
   Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 201201.02.2012
No jo, ale to by člověk ve spleti zmatenejch barevnejch obrazců a nic neříkajících odkazů musel nají
    Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 201201.02.2012
Dotazy ohledně čleství ČHS : ladislava.homolkova@horosvaz.cz
 Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 201201.02.2012
Zaplatil sis členství v organizaci o které nic nevíš?? :D
 Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 201202.02.2012
Průkazky chodí do týdne.

 Tip na výstup31.01.2012
Ciest!Máte někdo tip k výstupu na nějaký lehký tatranský vrchol, něco jako Jahňačí štít?Jedeme teď do Tater, v plánu máme ten Jahňačí a rádi bychom se podívali na nějaké další,které můžeme v klidu jít s mačkami,cepínem a bez lana.Před pár lety jsme šli Ba
 Re: Tip na výstup31.01.2012
Tak nevím, zatím vše, co jsem v Tatrách lezl s lanem, šlo sestoupit bez něj. Spíš se zeptej, ne co j
 Re: Tip na výstup31.01.2012
slavkovský, ale ten je jednoduchej, plně chodeckej ale stráááášnej.
malej nebo velkej kežmar
  Re: Tip na výstup31.01.2012
Když už budete na Jahňačím, tak třeba tohle (když bude dobrá lavinovka): Kozí štít z Červené doliny
   Re: Tip na výstup31.01.2012
černej štít a měděné lávky jsem chtěl poradit, a pak mi napadlo, že bych si kus lana pro partu do ba
    Re: Tip na výstup31.01.2012
"kvůlivá flašce"? To nějak nepobírám... (to nejni vtip)
     Re: Tip na výstup31.01.2012
Dobře, díky moc za podněty.Povážíme dle aktuálna a rozhodneme se.Jinak "flaška"-takový kot
     Re: Tip na výstup01.02.2012
Za nepříznivejch podmínek se může stát, že je to ve flašce tvrdý a můžou tam bejt i ledíky (teď je t

 goráčová bunda + vnitřní péřovka31.01.2012
Přemýšlím nad nákupem goráčové bundy + vnitřní péřovky Mountain Light TriClimate™ od The North Face. Nemáte někdo zkušenost s touto bundou?
 Re: goráčová bunda + vnitřní péřovka31.01.2012
ja mam frosty forest od columbie - taky membranovka s vpinatelnou perovkou a je super...peri proste
 Re: goráčová bunda + vnitřní péřovka01.02.2012
Můj názor je, že nebude stát za moc, protože péřovka se většinou nosí když nepřší. A pokud se má věj
  Re: goráčová bunda + vnitřní péřovka02.02.2012
Mam klasickou Miletku, trivrstvy gorac, trosku vetsi a pod ni se mi krasne vejde 600 perovka od Nort

 goráčová bunda + vnitřní péřovka31.01.2012
Přemýšlím nad nákupem goráčové bundy + vnitřní péřovky Mountain Light TriClimate™. Nemáte někdo zkušenost s touto bundou?

 Péřovka30.01.2012
Nevítě někdo kde opravují roztžené péřovky??
 Re: Péřovka30.01.2012
Nevíme, ale páskou stříbrnou, případně outdoráckou na stany a hadry nic nepokazíš. Je dobrý u záplat
 Re: Péřovka31.01.2012
jestli mas sir joseph, tak jejich produkty opravuji z par kacek.. jestli mas jen malou skubnutou dir
  Re: Péřovka31.01.2012
zkus Skytex
například:
 Mayan Smith-Gobat climbing the Salathe Headwall30.01.2012
Enjoy!!!

http://www.zkracovatko.cz/8qc6hf

1   ...   652   653   654   655   656   657   658   659   660   661   662   663   664   665   666   667   668   669   670   671   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Východní Komín II Prachov
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi