Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English goráčová bunda + vnitřní péřovka 31.01.2012 Přemýšlím nad nákupem goráčové bundy + vnitřní péřovky Mountain Light TriClimate™ od The North Face. Nemáte někdo zkušenost s touto bundou?
  Re: goráčová bunda + vnitřní péřovka 31.01.2012 ja mam frosty forest od columbie - taky membranovka s vpinatelnou perovkou a je super...peri proste
  Re: goráčová bunda + vnitřní péřovka 01.02.2012 Můj názor je, že nebude stát za moc, protože péřovka se většinou nosí když nepřší. A pokud se má věj
    Re: goráčová bunda + vnitřní péřovka 02.02.2012 Mam klasickou Miletku, trivrstvy gorac, trosku vetsi a pod ni se mi krasne vejde 600 perovka od Nort
goráčová bunda + vnitřní péřovka 31.01.2012 Přemýšlím nad nákupem goráčové bundy + vnitřní péřovky Mountain Light TriClimate™. Nemáte někdo zkušenost s touto bundou?
Péřovka 30.01.2012 Nevítě někdo kde opravují roztžené péřovky??
  Re: Péřovka 30.01.2012 Nevíme, ale páskou stříbrnou, případně outdoráckou na stany a hadry nic nepokazíš. Je dobrý u záplat
  Re: Péřovka 31.01.2012 jestli mas sir joseph, tak jejich produkty opravuji z par kacek.. jestli mas jen malou skubnutou dir
ledy 30.01.2012 prosím o radu: kam ted na víkend na ledy? (radši blíž)
fontáč - jak dlouho 29.01.2012 Zdravím, hodlám (až bude nabušeno) vyrazit na trip do fontáče, jenže rozhodování není tak úplně lehké jak se zdá. Zaprvé jsem závislý na hromadné dopravě. (Což cenově vychází zhruba stejně, ale pohodlí sucks.) Za druhé, chci trip finančně co nejvíc zefekt
  Re: fontáč - jak dlouho 29.01.2012 Ahoj, chtěl bych jet bouldrovat na 5 dní a beru si sebou 3 paštiky. Vždy jsem jel maximálně na 3 dny
  Re: fontáč - jak dlouho 29.01.2012 Hulak je čur*ak
    Re: fontáč - jak dlouho 29.01.2012 Info je v Bohnickém areálu na vývěsce.Dovíš se vše co potřebuješ vědět....
      Re: fontáč - jak dlouho 30.01.2012 Ještě že mu odpověděli takoví debílci jako vy...
        Re: fontáč - lamazájezd 30.01.2012 Zastav se na Shell u Rozvadova, nakup pornáč, vem děvku do kufru. Ve veldnu maj Dolly buster shop, t
        Re: fontáč - jak dlouho 30.01.2012 A co jsi čekal? Na debilní otázku je vždy debilní odpověď.....
        Re: fontáč - jak dlouho 30.01.2012 A co jsi čekal? Na debilní otázku je vždy debilní odpověď.....
  Re: fontáč - jak dlouho 29.01.2012 Neber Font jako jednu oblast, na tři týdny můžeš bejt každej den v nový aree. jel bych klidně i na m
  Re: fontáč - jak dlouho 30.01.2012 Do Fontáče klidně na měsíc, na rok... Vždycky si najdeš něco nového a tenhle les je opravdu návykový
  Re: fontáč - jak dlouho 30.01.2012 Pokud je bouldering tvoje krev, tak poho, 3 tydny i klidne mesic. Moje krev je ale spis lezeni se sp
Ubytování v Siuraně? 29.01.2012 Zdar, na konci března jedem do Siurany, ale jak se ukázalo, slavnej kemp je obsazen Angličany, takže na chatičku nebo pokoj tam neni šance. Nemáte někdo tip na nějaké šikovné ubytování poblíž (cca do 50km, třeba i v Margalef apod.)? Ideální by byl byt do
Ubytování v Siuraně? 29.01.2012 Zdar, na konci března jedem do Siurany, ale jak se ukázalo, slavnej kemp je obsazen Angličany, takže na chatičku nebo pokoj tam neni šance. Nemáte někdo tip na nějaké šikovné ubytování poblíž (cca do 50km, třeba i v Margalef apod.)? Ideální by byl byt do
  Re: Ubytování v Siuraně? 29.01.2012 v cornudella del montsant (tá dedinka priamo pod siuranou) by mal byť nejaký lezecký penzión.. na ne
    Re: Ubytování v Siuraně? 29.01.2012 To jo docela dobrý. Nakonec tam jedem na blind, s tim, že něco seženem na místě. Tohle se hodí pro p
      Re: Ubytování v Siuraně? 30.01.2012 Kdyz jsem tam byl loni, tak se rikalo, ze chcou otevrit nove refugio primo v siurane, ale v jakem st
Maltatal 28.01.2012 Zdravim,nevite nekdo soucasnou situaci v udoli Maltatal.Kdyz tam zavolam,tak mi vzdy nerikaji pravdu,tak budu rad za prispevek nikoho,kdo tam byl.Diky Michal
  Re: Maltatal 29.01.2012 Info z minuleho vikendu, co to udelalo pres tyden netusim.
radek
  Re: Maltatal 31.01.2012 28. - 29. šla lézt Katedrála i Stranenbach, ale hodně sněhu a málo ledu.
  Re: Kralovany - Janosikovy diery... 29.01.2012 sníh, mráz, rampouchy...
    Re: Kralovany - Janosikovy diery... 29.01.2012 Dekuju za cenou radu. Mel si pravdu, bylo to presne tak.
1
...
653
654
655
656
657
658
659
660
661
662
663
664
665
666
667
668
669
670
671
672
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: