Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 34.Kubíček 10215 35.Chejn 10208 36.Jeřábek 10200 Bouldry: 34.Stribrny 9534 35.Kollár 9503 36.Zímová 9428 Hory: 28.Trkal 2410 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English PENTAX OPTIO WG-1 GPS 01.02.2012 Ahoj, nemáte někdo zkušenost s fotoaparátem: PENTAX OPTIO WG-1 GPS. Chtěl bych si ho pořídit, ale zajímal by mě názor někoho, kdo ho už používal. Dík moc za info.
  Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 01.02.2012 Asi bude lepší se podívat na nějaký fotoserver....nebo si najít něco pomocí google.com
    Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 01.02.2012 Ano...to je super rada...váženě google???:-O...díky moc! Jedná se outdoorový fotoaparát, tak doufám,
  Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 01.02.2012 Již na první pohled tento nový Pentax zaujme svým designem. Jeho konstrukce není samoúčelná, nejen ž
    Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 01.02.2012 To je fajn, ale mě by spíš zajímal nějaká osobní zkušenost a né okopírované info z webu.
    Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 01.02.2012 To je fajn, ale mě by spíš zajímala nějaká osobní zkušenost a né okopírované info z webu.
      Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 02.02.2012 Máš nějaký zvláštní duvod proc si chces tu hruzu koupit, krome toho ze je: "vybaven popruhem s
        Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 02.02.2012 málem by jsi zapomněl na GPS, v dnešní době musí být GPS úplně všude
Ladakh 01.02.2012 Zdravím, můžete mi poradit, kdy by bylo nejlépe cestovat na treking do Ladakhu (Indie), které měsíce? Díky za radu.
  Re: Ladakh 01.02.2012 V létě, ale např. na zamrzlej Zanskar choděj borci i v zimě a přestože je třeskutá, tak se to dá.
    Re: Ladakh 01.02.2012 Záleží jestli budete ve 3500 m nebo v 6000 m. Ale poupravuju to s tim létem, vyhnul bych se červenci
  Re: Ladakh 01.02.2012 Samozřejmě bychom chtěli jít i výše. Do 6000 m asi ne, ale někde kolem 5000 m určitě. Chceme jít pře
    Re: Ladakh 03.02.2012 Pokud te to zajima, v roce 2004 jsme tam byli, v lete. Vse je u me na netu,       Re: Ladakh 04.02.2012 Díky moc. Tony
    Re: Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA) 01.02.2012 Byl jsem sněma na několika expedicích a zájezdech a nemohu říct nic negativního,pan majitel je velký
  Re: Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA) 01.02.2012 Co je to ČAHV? Jak se na to dívá ČSHP:)
    Re: Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA) 01.02.2012 ČAHV je Česká asociace horských vůdců, spadající pod IFMGA. Tito vůdci mají právoplatné oprávnění k
  Re: Ubytovani v Maltatalu 31.01.2012 26 E se snídaní
Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 31.01.2012 Dobrý den,
zaplatil jsem přes brněnský V-Tour individuální členství v ČHS na rok 2012 již v prosinci 2011 a dodnes mi průkazka poštou nepřišla. Nevíte náhodou, co je ČHS za organizace? Nechápu, jak je toto možné. Ve V-Touru jsem již se na to
  Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 31.01.2012 Zkoušel jsi zavolat do ČHS? Jinak moje zkušenost byla, že do týdne to bylo poštou doma.
  Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 31.01.2012 A proc si stezujes tady? Napis do CHS ne? Tezko to tu za tebe bude nekdo resit...Uz se mi stalo, ze
  Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 31.01.2012 Mozne to je. Ja jsem te pani ve V-Tour psal, ze v kombinovanem clenstvi mi jde spis o prukazku OeAV,
  Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 31.01.2012 Ten VrrrTour je co, nějaká cestovka? Myy máme voddíl, předsedá to voběhá a je klíd:)
    Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 01.02.2012 Dotazy a kontakty na ČHS
      Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 01.02.2012 No jo, ale to by člověk ve spleti zmatenejch barevnejch obrazců a nic neříkajících odkazů musel nají
        Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 01.02.2012 Dotazy ohledně čleství ČHS : ladislava.homolkova@horosvaz.cz
  Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 01.02.2012 Zaplatil sis členství v organizaci o které nic nevíš?? :D
Tip na výstup 31.01.2012 Ciest!Máte někdo tip k výstupu na nějaký lehký tatranský vrchol, něco jako Jahňačí štít?Jedeme teď do Tater, v plánu máme ten Jahňačí a rádi bychom se podívali na nějaké další,které můžeme v klidu jít s mačkami,cepínem a bez lana.Před pár lety jsme šli Ba
  Re: Tip na výstup 31.01.2012 Tak nevím, zatím vše, co jsem v Tatrách lezl s lanem, šlo sestoupit bez něj. Spíš se zeptej, ne co j
  Re: Tip na výstup 31.01.2012 slavkovský, ale ten je jednoduchej, plně chodeckej ale stráááášnej.
malej nebo velkej kežmar
    Re: Tip na výstup 31.01.2012 Když už budete na Jahňačím, tak třeba tohle (když bude dobrá lavinovka): Kozí štít z Červené doliny
      Re: Tip na výstup 31.01.2012 černej štít a měděné lávky jsem chtěl poradit, a pak mi napadlo, že bych si kus lana pro partu do ba
        Re: Tip na výstup 31.01.2012 "kvůlivá flašce"? To nějak nepobírám... (to nejni vtip)
          Re: Tip na výstup 31.01.2012 Dobře, díky moc za podněty.Povážíme dle aktuálna a rozhodneme se.Jinak "flaška"-takový kot
          Re: Tip na výstup 01.02.2012 Za nepříznivejch podmínek se může stát, že je to ve flašce tvrdý a můžou tam bejt i ledíky (teď je t
goráčová bunda + vnitřní péřovka 31.01.2012 Přemýšlím nad nákupem goráčové bundy + vnitřní péřovky Mountain Light TriClimate™ od The North Face. Nemáte někdo zkušenost s touto bundou?
  Re: goráčová bunda + vnitřní péřovka 31.01.2012 ja mam frosty forest od columbie - taky membranovka s vpinatelnou perovkou a je super...peri proste
  Re: goráčová bunda + vnitřní péřovka 01.02.2012 Můj názor je, že nebude stát za moc, protože péřovka se většinou nosí když nepřší. A pokud se má věj
    Re: goráčová bunda + vnitřní péřovka 02.02.2012 Mam klasickou Miletku, trivrstvy gorac, trosku vetsi a pod ni se mi krasne vejde 600 perovka od Nort
goráčová bunda + vnitřní péřovka 31.01.2012 Přemýšlím nad nákupem goráčové bundy + vnitřní péřovky Mountain Light TriClimate™. Nemáte někdo zkušenost s touto bundou?
Péřovka 30.01.2012 Nevítě někdo kde opravují roztžené péřovky??
  Re: Péřovka 30.01.2012 Nevíme, ale páskou stříbrnou, případně outdoráckou na stany a hadry nic nepokazíš. Je dobrý u záplat
  Re: Péřovka 31.01.2012 jestli mas sir joseph, tak jejich produkty opravuji z par kacek.. jestli mas jen malou skubnutou dir
1
...
652
653
654
655
656
657
658
659
660
661
662
663
664
665
666
667
668
669
670
671
...
2263
Ladakh Zdravím, můžete mi poradit, kdy by bylo nejlépe cestovat na treking do Ladakhu (Indie), které měsíce? Díky za radu. 09:46:19 01.02.2012odpovědět
  Re: Ladakh V létě, ale např. na zamrzlej Zanskar choděj borci i v zimě a přestože je třeskutá, tak se to dá. honza 10:29:10 01.02.2012odpovědět
    Re: Ladakh Záleží jestli budete ve 3500 m nebo v 6000 m. Ale poupravuju to s tim létem, vyhnul bych se červenci a srpnu kvůli hlavní turistický sezóně. honza 10:35:44 01.02.2012odpovědět
  Re: Ladakh Samozřejmě bychom chtěli jít i výše. Do 6000 m asi ne, ale někde kolem 5000 m určitě. Chceme jít přechod, zatím začínáme sbírat informace.V zimě to neplánujem :) .Zatím díky. 17:19:27 01.02.2012odpovědět
    Re: Ladakh Pokud te to zajima, v roce 2004 jsme tam byli, v lete. Vse je u me na netu, www.4apes.cz sekce trekking nebo primej link je tady (vyhazej mezery): http://jestercichlup . compoundev.com/ Photogalery/ India2004/thumbnails.html. Je tam i popis treku, denik, mapy, atd. Pokud chces vice info, klidne se ozvi. upman 18:15:27 03.02.2012odpovědět
      Re: Ladakh Díky moc. Tony 09:28:40 04.02.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: