LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Volný kámen, to je sviňa, proto máš lano na (s)račku!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
34.Kubíček 10215
35.Chejn 10208
36.Jeřábek 10200
Bouldry:
34.Stribrny 9534
35.Kollár 9503
36.Zímová 9428
Hory:
28.Trkal 2410
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230882 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Hořice v Podkrkonoší - Hořice v Podkrkonoší
Stěny v Hejnici - Hejnice (okr. Liberec)
KH Olomouc - Olomouc

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov
HUDYsport - Havířov

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Led Kytlice03.02.2012
Čau
Nevíte, jakej je stav ledu v Kytlici/Prysk?
Moc díky. Ondra
 Re: Led Kytlice05.02.2012
ledu dost,lezení dobrý akorát jak je teď velká tyč tak se to dost tříští.

 Winterraum Prielschutzhaus03.02.2012
Ahoj, prosim vas, nebyl jste nekdo v posledni dobe ve winterraumu na prielschutzhaus? Jake je vybaveni, kamna,nadobi atp.? Diky za info!
 Re: Winterraum Prielschutzhaus03.02.2012
Vybavení komfort-super: kamna, suchý dříví, nádobí komplet, nějaký deky, pěkný matrace, voda v kanys
  Re: Winterraum Prielschutzhaus05.02.2012
Tak to cumim. A jak to konkretne zde funguje? Komu nebo kam se plati, atd...
   Re: Winterraum Prielschutzhaus05.02.2012
Obecně všechny (nebo aspoň drtivá většina) otevřených WR (pak jsou samozřejmě ty, od kterých si musí
    Re: Winterraum Prielschutzhaus05.02.2012
Takhle jsem si to nejak myslel, ale ze to bude az takovej komfort jsem necekal. Tak snad to takhle j
     Re: Winterraum Prielschutzhaus05.02.2012
Musíme se o to všichni snažit a své alpské sousedy nenaštvat, neboť nám to pak zamknou a bude to o d
     Re: Winterraum Prielschutzhaus05.02.2012
Jinak samozřejmě - některé WR nemají takové vybavení, nebo už jsou takové "zajeté"; často

 Winterraum Prielschutzhaus03.02.2012
Ahoj, prosim vas, nebyl jste nekdo v posledni dobe ve winterraumu na prielschutzhaus? Jake je vybaveni, kamna,nadobi atp.? Diky za info!

 Winterraum Prielschutzhaus03.02.2012
Ahoj, prosim vas, nebyl jste nekdo v posledni dobe ve winterraumu na prielschutzhaus? Jake je vybaveni, kamna,nadobi atp.? Diky za info!

 Cepiny Cassin03.02.2012
Ahoj
Mate nekdo zkusenosti s cepiny Cassin W-Alp, X-Ice, nebo X-Dry?
Chci si koupit cepiny na zimni lezeni - mixy, kuloary...Tatry, ledopady jen malo.

Diky za kazdou radu
 Re: Cepiny Cassin03.02.2012
X-Alp doporučuju ... X-Ice je v podstatě to samé, ale vhodnější právě spíš na ty ledopády. X-Dry je
  Re: Cepiny Cassin04.02.2012
V minulosti byly s cepíny Cassin nějaké potíže (pohledej). Myslím, že díky kontrukci jim několikrát
  Re: Cepiny Cassin04.02.2012
V minulosti byly s cepíny Cassin nějaké potíže (pohledej). Myslím, že díky kontrukci jim několikrát
 Re: Cepiny Cassin05.02.2012
nazdar,
x dry mam, liezol som s nimi dva krat lady a zatial spokojnost, su lahucke a dobre vy
 Re: Cepiny Cassin05.02.2012
nazdar,
x dry mam, liezol som s nimi dva krat lady a zatial spokojnost, su lahucke a dobre vy
 Re: Cepiny Cassin06.02.2012
X Alp ma blbe rucky, bez putok sa s nim lezie dost tazko. na tazsie mixy, prechytavanie, ma najlepsi
 Re: Cepiny Cassin06.02.2012
ahoj
Mam X-alp asi 4-5 sezon . Na to ,na co ho chces ,sa podla mna hodi vyborne.
Napr

 Ledy Slovensko02.02.2012
Než se tu dneska a zítra bude zase někdo ptát, zda se vyplatí jet na víkend na ledy: Dneska pod V.Rozsutcem se dalo. Ale bylo i lépe - buď je na tom sníh, nebo je to málo vytečené, nebo naopak přemrznuté (ráno bylo -23,5 pod nulou). Sněhu nad kolena, delš

 Drytool zavody02.02.2012
Zdravím rád bych se zúčastnil nějakých drytoolových závodu tady u nás v čechách...existuje někde termínovka těchto akcí?
Děkuji
 Re: Drytool zavody02.02.2012
To už jsi trochu projel - pražská Gutovka už byla, brněnský BlackDiamond u Olympie už také, Žilinská
 Re: Drytool zavody02.02.2012
Celkem dobré a dostupné závody pro veřejnost jsou nedaleko Salcburku v Unkenu jmenují se Glace Glis

 Energie/Ionty01.02.2012
Zdravim. Jak to resite s doplnovanim energie v prubehu lezeckeho treninku? Co je pro vas nejefektivnejsi? Davate nejake Sacharidaky, Iontaky nebo furt plati stare pravidlo "tesne pred treninkem banan"? Ja si beru vzdycky neco sladkeho pred a pak
 Re: Energie/Ionty01.02.2012
V průběhu tréninku z vlastních zkušeností doporučuji nějaký hypotonický (!) iontový nápoj, např. Uni
 Re: Energie/Ionty02.02.2012
Během tréninku je naprosto nevhodné pít samotnou vodu. Pocením ztrácíš důležité elektrolyty a svaly
  Re: Energie/Ionty/pivo02.02.2012
Tak myslim, ze cela debata od 1. k 3. odstavci je jasna reklama na ...? Uvidime. Pilsner Urquell al
   Re: Energie/Ionty/pivo02.02.2012
Mozna ze to nekdo jako reklamu vyuzit muze. Ale me to opravdu zajima. To s "redenim" jsem
    Re: Energie/Ionty/pivo02.02.2012
Pravidlo "tesne pred treninkem banan", podle mě stále platí, neboť má vysoký GI. Záleží ja
     Re: Energie/Ionty/pivo02.02.2012
Může být během 3 hodinového lezení (na stěně s lanem) třeba Isostar? Zkoušel jsem Reg-Ge (jestli to
  Re: Energie/Ionty02.02.2012
Velmi kvalitní izotonický nápoj vyrábějí například ve Svijanech, v Krásném Březně, ...
   Re: Energie/Ionty03.02.2012
V Krásném Březně vyrábějí kvalitní izotonický nápoj? To se mi nějak nepozdává.
    Re: Energie/Ionty03.02.2012
V Krasnym Brezne se uz vyrabi jenom europivo, ale pres Labe ve Velkym Brezne, tam jeste jo. A nejlep
     Re: Energie/Ionty03.02.2012
Pravdu díš. Právě jsem to ověřil na lahvi od Březňáku. Skutečně tam stojí "Velké Březno".
  Re: Energie/Ionty02.02.2012
To je samozřejmě úplná blbost, protože vždy záleží na povaze tréninku .... tj. jeho trvání, intenzit
   Re: Energie/Ionty02.02.2012
No muj trenal trva vetsinou 2h. A tedka je zrovna obdobi,kdy se snazim je trenovat docela intenzivne
    Re: Energie/Ionty02.02.2012
2h je tak na hraně, co by se s ionťákem a popřípadě trochou maltodextrinu nebo Glukopuru mělo v pokl
     Re: Energie/Ionty03.02.2012
Diky za prispevky. Asi zkusim nejaky Izotonicky vysokoenergeticky jontak a uvidim co to udela. Jinak
      Re: Energie/Ionty03.02.2012
Jen to s těmi sacharidy nepřehánět, taky by ti z toho mohlo být slušně blbě ..... spíš přidávej poma
 Re: Energie/Ionty02.02.2012
já piju vodu když su na stěně...a když lezu víc jak 1,5hod tak už se cítím slabej a dám si třeba jab
  Re: Energie/Ionty02.02.2012
   Re: Energie/Ionty03.02.2012
To máš ještě dobrý, já se cejtím slabej, jen když vůbec na stěnu pomyslím. Vo tom tam i zajít, tak t

 Beuda , Sadernes01.02.2012
sháním jakékoli informace o katalánských oblastech Beuda a Sadernes. hledala jsem ale nenašla jsem skoro nic. Průvodce z r. 1999 je vyprodaný.
Pokud ho někdo máte můžu odkoupit nebo okopírovat, nebo poraďte, kde bych našla něco na netu. Budu vděčná
 Re: Beuda , Sadernes01.02.2012
Pár stránek o Sadernes je v této knížce:
  Re: Beuda , Sadernes03.02.2012
Z vlastni zkusenosti a zkusenosti mistnich doporucuji Sadernes,srdecni zalezitost ..:) a jinak klasi
   Re: Beuda , Sadernes03.02.2012
jo, souhlasím, Sadernes rozhodně stojí za návštěvu. průvodce k mání v místní hospodě.

 mallorca-rentcar01.02.2012
Ahoj, chystame se na vylet na Mallorcu a resime dopravu. Muzete doporucit nejakou autopujcovnu s nizkymi cenami a s malym depozitem, co nejblize letiste? Hledal jsem na netu, ale jde mi spis o osobni zkusenost, bo jsem auto jeste v zahranici nepujcoval. D
 Re: mallorca-rentcar01.02.2012
ahoj ty jo my tam byly na podzim a pujčit auto se dá uplně všude jde o to kde budete ubyovaní asi na
  Re: mallorca-rentcar01.02.2012
no my chceme spat na divoko, mozna nejaky kemp jednou za cas. Vy jste nebookovali auto dopredu, ale
   Re: mallorca-rentcar02.02.2012
zdar dopředu nic je tam toho opraavdu spousta my jsme měli opela corsu a vyšlo nás to 50 euro na den
 Re: mallorca-rentcar02.02.2012
Hyundai i20 vysel loni v rijnu na tejden v CZK zhruba na sestku (vcetne pojisteni proti totalce za 3

1   ...   651   652   653   654   655   656   657   658   659   660   661   662   663   664   665   666   667   668   669   670   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 mallorca-rentcar
Ahoj, chystame se na vylet na Mallorcu a resime dopravu. Muzete doporucit nejakou autopujcovnu s nizkymi cenami a s malym depozitem, co nejblize letiste? Hledal jsem na netu, ale jde mi spis o osobni zkusenost, bo jsem auto jeste v zahranici nepujcoval. Dik
Dan10:22:15 01.02.2012
odpovědět 
 Re: mallorca-rentcar
ahoj ty jo my tam byly na podzim a pujčit auto se dá uplně všude jde o to kde budete ubyovaní asi na vlastní pěst doporučuju pujčovny v el arenalu kousek busem od palmy ( tam je to hafo drahy...) jinak v tom arenalu je toho spousta jen je dobrý s nima dost smlouvat umí si hodně nahodit cenny když vidí turisty a když mu řeknete že kousek vedle vám nabízeli levněji tak vám určitě něco sleví jinak good trip přeju je to tam nádhera :)
 jankoUP10:54:53 01.02.2012
odpovědět 
  Re: mallorca-rentcar
no my chceme spat na divoko, mozna nejaky kemp jednou za cas. Vy jste nebookovali auto dopredu, ale pujcovali az na miste, jo? Jak vysoky je zhruba depozit. Dik
Dan11:24:59 01.02.2012
odpovědět 
   Re: mallorca-rentcar
zdar dopředu nic je tam toho opraavdu spousta my jsme měli opela corsu a vyšlo nás to 50 euro na den s total pojistkou ale my ho brali na den na 5 a vic dní to vycházelo asi na 25e na den aale nevím jestli to bylo s totalem... nechtelo by se mi platit spoluucast kdybych to nekde rostrelil..
johny11:45:41 02.02.2012
odpovědět 
 Re: mallorca-rentcar
Hyundai i20 vysel loni v rijnu na tejden v CZK zhruba na sestku (vcetne pojisteni proti totalce za 37 ojr a plny nadrze benzinu, za jejiz natankovani si uctovali cca 14 ojr, smradi). Booknuto pres Traveljigsaw.com, zcela bez problemu.
Papouš12:17:12 02.02.2012
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Východní Komín II Prachov
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi