Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Drytool zavody 02.02.2012 Zdravím rád bych se zúčastnil nějakých drytoolových závodu tady u nás v čechách...existuje někde termínovka těchto akcí?
Děkuji
  Re: Drytool zavody 02.02.2012 To už jsi trochu projel - pražská Gutovka už byla, brněnský BlackDiamond u Olympie už také, Žilinská
  Re: Drytool zavody 02.02.2012 Celkem dobré a dostupné závody pro veřejnost jsou nedaleko Salcburku v Unkenu jmenují se Glace Glis
Energie/Ionty 01.02.2012 Zdravim. Jak to resite s doplnovanim energie v prubehu lezeckeho treninku? Co je pro vas nejefektivnejsi? Davate nejake Sacharidaky, Iontaky nebo furt plati stare pravidlo "tesne pred treninkem banan"? Ja si beru vzdycky neco sladkeho pred a pak
  Re: Energie/Ionty 01.02.2012 V průběhu tréninku z vlastních zkušeností doporučuji nějaký hypotonický (!) iontový nápoj, např. Uni
  Re: Energie/Ionty 02.02.2012 Během tréninku je naprosto nevhodné pít samotnou vodu. Pocením ztrácíš důležité elektrolyty a svaly
    Re: Energie/Ionty/pivo 02.02.2012 Tak myslim, ze cela debata od 1. k 3. odstavci je jasna reklama na ...? Uvidime. Pilsner Urquell al
      Re: Energie/Ionty/pivo 02.02.2012 Mozna ze to nekdo jako reklamu vyuzit muze. Ale me to opravdu zajima. To s "redenim" jsem
        Re: Energie/Ionty/pivo 02.02.2012 Pravidlo "tesne pred treninkem banan", podle mě stále platí, neboť má vysoký GI. Záleží ja
          Re: Energie/Ionty/pivo 02.02.2012 Může být během 3 hodinového lezení (na stěně s lanem) třeba Isostar? Zkoušel jsem Reg-Ge (jestli to
    Re: Energie/Ionty 02.02.2012 Velmi kvalitní izotonický nápoj vyrábějí například ve Svijanech, v Krásném Březně, ...
      Re: Energie/Ionty 03.02.2012 V Krásném Březně vyrábějí kvalitní izotonický nápoj? To se mi nějak nepozdává.
        Re: Energie/Ionty 03.02.2012 V Krasnym Brezne se uz vyrabi jenom europivo, ale pres Labe ve Velkym Brezne, tam jeste jo. A nejlep
          Re: Energie/Ionty 03.02.2012 Pravdu díš. Právě jsem to ověřil na lahvi od Březňáku. Skutečně tam stojí "Velké Březno".
    Re: Energie/Ionty 02.02.2012 To je samozřejmě úplná blbost, protože vždy záleží na povaze tréninku .... tj. jeho trvání, intenzit
      Re: Energie/Ionty 02.02.2012 No muj trenal trva vetsinou 2h. A tedka je zrovna obdobi,kdy se snazim je trenovat docela intenzivne
        Re: Energie/Ionty 02.02.2012 2h je tak na hraně, co by se s ionťákem a popřípadě trochou maltodextrinu nebo Glukopuru mělo v pokl
          Re: Energie/Ionty 03.02.2012 Diky za prispevky. Asi zkusim nejaky Izotonicky vysokoenergeticky jontak a uvidim co to udela. Jinak
            Re: Energie/Ionty 03.02.2012 Jen to s těmi sacharidy nepřehánět, taky by ti z toho mohlo být slušně blbě ..... spíš přidávej poma
  Re: Energie/Ionty 02.02.2012 já piju vodu když su na stěně...a když lezu víc jak 1,5hod tak už se cítím slabej a dám si třeba jab
Beuda , Sadernes 01.02.2012 sháním jakékoli informace o katalánských oblastech Beuda a Sadernes. hledala jsem ale nenašla jsem skoro nic. Průvodce z r. 1999 je vyprodaný.
Pokud ho někdo máte můžu odkoupit nebo okopírovat, nebo poraďte, kde bych našla něco na netu. Budu vděčná
      Re: Beuda , Sadernes 03.02.2012 jo, souhlasím, Sadernes rozhodně stojí za návštěvu. průvodce k mání v místní hospodě.
mallorca-rentcar 01.02.2012 Ahoj, chystame se na vylet na Mallorcu a resime dopravu. Muzete doporucit nejakou autopujcovnu s nizkymi cenami a s malym depozitem, co nejblize letiste? Hledal jsem na netu, ale jde mi spis o osobni zkusenost, bo jsem auto jeste v zahranici nepujcoval. D
  Re: mallorca-rentcar 01.02.2012 ahoj ty jo my tam byly na podzim a pujčit auto se dá uplně všude jde o to kde budete ubyovaní asi na
    Re: mallorca-rentcar 01.02.2012 no my chceme spat na divoko, mozna nejaky kemp jednou za cas. Vy jste nebookovali auto dopredu, ale
      Re: mallorca-rentcar 02.02.2012 zdar dopředu nic je tam toho opraavdu spousta my jsme měli opela corsu a vyšlo nás to 50 euro na den
  Re: mallorca-rentcar 02.02.2012 Hyundai i20 vysel loni v rijnu na tejden v CZK zhruba na sestku (vcetne pojisteni proti totalce za 3
PENTAX OPTIO WG-1 GPS 01.02.2012 Ahoj, nemáte někdo zkušenost s fotoaparátem: PENTAX OPTIO WG-1 GPS. Chtěl bych si ho pořídit, ale zajímal by mě názor někoho, kdo ho už používal. Dík moc za info.
  Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 01.02.2012 Asi bude lepší se podívat na nějaký fotoserver....nebo si najít něco pomocí google.com
    Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 01.02.2012 Ano...to je super rada...váženě google???:-O...díky moc! Jedná se outdoorový fotoaparát, tak doufám,
  Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 01.02.2012 Již na první pohled tento nový Pentax zaujme svým designem. Jeho konstrukce není samoúčelná, nejen ž
    Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 01.02.2012 To je fajn, ale mě by spíš zajímal nějaká osobní zkušenost a né okopírované info z webu.
    Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 01.02.2012 To je fajn, ale mě by spíš zajímala nějaká osobní zkušenost a né okopírované info z webu.
      Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 02.02.2012 Máš nějaký zvláštní duvod proc si chces tu hruzu koupit, krome toho ze je: "vybaven popruhem s
        Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 02.02.2012 málem by jsi zapomněl na GPS, v dnešní době musí být GPS úplně všude
Ladakh 01.02.2012 Zdravím, můžete mi poradit, kdy by bylo nejlépe cestovat na treking do Ladakhu (Indie), které měsíce? Díky za radu.
  Re: Ladakh 01.02.2012 V létě, ale např. na zamrzlej Zanskar choděj borci i v zimě a přestože je třeskutá, tak se to dá.
    Re: Ladakh 01.02.2012 Záleží jestli budete ve 3500 m nebo v 6000 m. Ale poupravuju to s tim létem, vyhnul bych se červenci
  Re: Ladakh 01.02.2012 Samozřejmě bychom chtěli jít i výše. Do 6000 m asi ne, ale někde kolem 5000 m určitě. Chceme jít pře
    Re: Ladakh 03.02.2012 Pokud te to zajima, v roce 2004 jsme tam byli, v lete. Vse je u me na netu,       Re: Ladakh 04.02.2012 Díky moc. Tony
    Re: Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA) 01.02.2012 Byl jsem sněma na několika expedicích a zájezdech a nemohu říct nic negativního,pan majitel je velký
  Re: Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA) 01.02.2012 Co je to ČAHV? Jak se na to dívá ČSHP:)
    Re: Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA) 01.02.2012 ČAHV je Česká asociace horských vůdců, spadající pod IFMGA. Tito vůdci mají právoplatné oprávnění k
  Re: Ubytovani v Maltatalu 31.01.2012 26 E se snídaní
Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 31.01.2012 Dobrý den,
zaplatil jsem přes brněnský V-Tour individuální členství v ČHS na rok 2012 již v prosinci 2011 a dodnes mi průkazka poštou nepřišla. Nevíte náhodou, co je ČHS za organizace? Nechápu, jak je toto možné. Ve V-Touru jsem již se na to
  Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 31.01.2012 Zkoušel jsi zavolat do ČHS? Jinak moje zkušenost byla, že do týdne to bylo poštou doma.
  Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 31.01.2012 A proc si stezujes tady? Napis do CHS ne? Tezko to tu za tebe bude nekdo resit...Uz se mi stalo, ze
  Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 31.01.2012 Mozne to je. Ja jsem te pani ve V-Tour psal, ze v kombinovanem clenstvi mi jde spis o prukazku OeAV,
  Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 31.01.2012 Ten VrrrTour je co, nějaká cestovka? Myy máme voddíl, předsedá to voběhá a je klíd:)
    Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 01.02.2012 Dotazy a kontakty na ČHS
      Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 01.02.2012 No jo, ale to by člověk ve spleti zmatenejch barevnejch obrazců a nic neříkajících odkazů musel nají
        Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 01.02.2012 Dotazy ohledně čleství ČHS : ladislava.homolkova@horosvaz.cz
  Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 01.02.2012 Zaplatil sis členství v organizaci o které nic nevíš?? :D
Tip na výstup 31.01.2012 Ciest!Máte někdo tip k výstupu na nějaký lehký tatranský vrchol, něco jako Jahňačí štít?Jedeme teď do Tater, v plánu máme ten Jahňačí a rádi bychom se podívali na nějaké další,které můžeme v klidu jít s mačkami,cepínem a bez lana.Před pár lety jsme šli Ba
  Re: Tip na výstup 31.01.2012 Tak nevím, zatím vše, co jsem v Tatrách lezl s lanem, šlo sestoupit bez něj. Spíš se zeptej, ne co j
  Re: Tip na výstup 31.01.2012 slavkovský, ale ten je jednoduchej, plně chodeckej ale stráááášnej.
malej nebo velkej kežmar
    Re: Tip na výstup 31.01.2012 Když už budete na Jahňačím, tak třeba tohle (když bude dobrá lavinovka): Kozí štít z Červené doliny
      Re: Tip na výstup 31.01.2012 černej štít a měděné lávky jsem chtěl poradit, a pak mi napadlo, že bych si kus lana pro partu do ba
        Re: Tip na výstup 31.01.2012 "kvůlivá flašce"? To nějak nepobírám... (to nejni vtip)
          Re: Tip na výstup 31.01.2012 Dobře, díky moc za podněty.Povážíme dle aktuálna a rozhodneme se.Jinak "flaška"-takový kot
          Re: Tip na výstup 01.02.2012 Za nepříznivejch podmínek se může stát, že je to ve flašce tvrdý a můžou tam bejt i ledíky (teď je t
1
...
652
653
654
655
656
657
658
659
660
661
662
663
664
665
666
667
668
669
670
671
...
2263
Beuda , Sadernes sháním jakékoli informace o katalánských oblastech Beuda a Sadernes. hledala jsem ale nenašla jsem skoro nic. Průvodce z r. 1999 je vyprodaný.
Pokud ho někdo máte můžu odkoupit nebo okopírovat, nebo poraďte, kde bych našla něco na netu. Budu vděčná za jakékoli informace.
Díky vendula 15:17:17 01.02.2012odpovědět
  Re: Beuda , Sadernes Pár stránek o Sadernes je v této knížce: http://www.climb-europe.com /RockClimbingShop/ Pyrenees-Rock-Climbing-Guidebook.html
Mrnda 15:47:39 01.02.2012odpovědět
    Re: Beuda , Sadernes Z vlastni zkusenosti a zkusenosti mistnich doporucuji Sadernes,srdecni zalezitost ..:) a jinak klasika topo koupis na miste, v campu..at se libi.. Ondras 15:04:21 03.02.2012odpovědět
      Re: Beuda , Sadernes jo, souhlasím, Sadernes rozhodně stojí za návštěvu. průvodce k mání v místní hospodě. Jáchym 15:48:22 03.02.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: