Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231491 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
SAUNA - Plzeň
DDM Domino - Hronov
Zubří - Zubří

Prodejny
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové
HUDYsport - Praha 7
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Drytool zavody02.02.2012
Zdravím rád bych se zúčastnil nějakých drytoolových závodu tady u nás v čechách...existuje někde termínovka těchto akcí?
Děkuji
 Re: Drytool zavody02.02.2012
To už jsi trochu projel - pražská Gutovka už byla, brněnský BlackDiamond u Olympie už také, Žilinská
 Re: Drytool zavody02.02.2012
Celkem dobré a dostupné závody pro veřejnost jsou nedaleko Salcburku v Unkenu jmenují se Glace Glis

 Energie/Ionty01.02.2012
Zdravim. Jak to resite s doplnovanim energie v prubehu lezeckeho treninku? Co je pro vas nejefektivnejsi? Davate nejake Sacharidaky, Iontaky nebo furt plati stare pravidlo "tesne pred treninkem banan"? Ja si beru vzdycky neco sladkeho pred a pak
 Re: Energie/Ionty01.02.2012
V průběhu tréninku z vlastních zkušeností doporučuji nějaký hypotonický (!) iontový nápoj, např. Uni
 Re: Energie/Ionty02.02.2012
Během tréninku je naprosto nevhodné pít samotnou vodu. Pocením ztrácíš důležité elektrolyty a svaly
  Re: Energie/Ionty/pivo02.02.2012
Tak myslim, ze cela debata od 1. k 3. odstavci je jasna reklama na ...? Uvidime. Pilsner Urquell al
   Re: Energie/Ionty/pivo02.02.2012
Mozna ze to nekdo jako reklamu vyuzit muze. Ale me to opravdu zajima. To s "redenim" jsem
    Re: Energie/Ionty/pivo02.02.2012
Pravidlo "tesne pred treninkem banan", podle mě stále platí, neboť má vysoký GI. Záleží ja
     Re: Energie/Ionty/pivo02.02.2012
Může být během 3 hodinového lezení (na stěně s lanem) třeba Isostar? Zkoušel jsem Reg-Ge (jestli to
  Re: Energie/Ionty02.02.2012
Velmi kvalitní izotonický nápoj vyrábějí například ve Svijanech, v Krásném Březně, ...
   Re: Energie/Ionty03.02.2012
V Krásném Březně vyrábějí kvalitní izotonický nápoj? To se mi nějak nepozdává.
    Re: Energie/Ionty03.02.2012
V Krasnym Brezne se uz vyrabi jenom europivo, ale pres Labe ve Velkym Brezne, tam jeste jo. A nejlep
     Re: Energie/Ionty03.02.2012
Pravdu díš. Právě jsem to ověřil na lahvi od Březňáku. Skutečně tam stojí "Velké Březno".
  Re: Energie/Ionty02.02.2012
To je samozřejmě úplná blbost, protože vždy záleží na povaze tréninku .... tj. jeho trvání, intenzit
   Re: Energie/Ionty02.02.2012
No muj trenal trva vetsinou 2h. A tedka je zrovna obdobi,kdy se snazim je trenovat docela intenzivne
    Re: Energie/Ionty02.02.2012
2h je tak na hraně, co by se s ionťákem a popřípadě trochou maltodextrinu nebo Glukopuru mělo v pokl
     Re: Energie/Ionty03.02.2012
Diky za prispevky. Asi zkusim nejaky Izotonicky vysokoenergeticky jontak a uvidim co to udela. Jinak
      Re: Energie/Ionty03.02.2012
Jen to s těmi sacharidy nepřehánět, taky by ti z toho mohlo být slušně blbě ..... spíš přidávej poma
 Re: Energie/Ionty02.02.2012
já piju vodu když su na stěně...a když lezu víc jak 1,5hod tak už se cítím slabej a dám si třeba jab
  Re: Energie/Ionty02.02.2012
   Re: Energie/Ionty03.02.2012
To máš ještě dobrý, já se cejtím slabej, jen když vůbec na stěnu pomyslím. Vo tom tam i zajít, tak t

 Beuda , Sadernes01.02.2012
sháním jakékoli informace o katalánských oblastech Beuda a Sadernes. hledala jsem ale nenašla jsem skoro nic. Průvodce z r. 1999 je vyprodaný.
Pokud ho někdo máte můžu odkoupit nebo okopírovat, nebo poraďte, kde bych našla něco na netu. Budu vděčná
 Re: Beuda , Sadernes01.02.2012
Pár stránek o Sadernes je v této knížce:
  Re: Beuda , Sadernes03.02.2012
Z vlastni zkusenosti a zkusenosti mistnich doporucuji Sadernes,srdecni zalezitost ..:) a jinak klasi
   Re: Beuda , Sadernes03.02.2012
jo, souhlasím, Sadernes rozhodně stojí za návštěvu. průvodce k mání v místní hospodě.

 mallorca-rentcar01.02.2012
Ahoj, chystame se na vylet na Mallorcu a resime dopravu. Muzete doporucit nejakou autopujcovnu s nizkymi cenami a s malym depozitem, co nejblize letiste? Hledal jsem na netu, ale jde mi spis o osobni zkusenost, bo jsem auto jeste v zahranici nepujcoval. D
 Re: mallorca-rentcar01.02.2012
ahoj ty jo my tam byly na podzim a pujčit auto se dá uplně všude jde o to kde budete ubyovaní asi na
  Re: mallorca-rentcar01.02.2012
no my chceme spat na divoko, mozna nejaky kemp jednou za cas. Vy jste nebookovali auto dopredu, ale
   Re: mallorca-rentcar02.02.2012
zdar dopředu nic je tam toho opraavdu spousta my jsme měli opela corsu a vyšlo nás to 50 euro na den
 Re: mallorca-rentcar02.02.2012
Hyundai i20 vysel loni v rijnu na tejden v CZK zhruba na sestku (vcetne pojisteni proti totalce za 3

 PENTAX OPTIO WG-1 GPS01.02.2012
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s fotoaparátem: PENTAX OPTIO WG-1 GPS. Chtěl bych si ho pořídit, ale zajímal by mě názor někoho, kdo ho už používal. Dík moc za info.
 Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS01.02.2012
Asi bude lepší se podívat na nějaký fotoserver....nebo si najít něco pomocí google.com
  Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS01.02.2012
Ano...to je super rada...váženě google???:-O...díky moc! Jedná se outdoorový fotoaparát, tak doufám,
 Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS01.02.2012
Již na první pohled tento nový Pentax zaujme svým designem. Jeho konstrukce není samoúčelná, nejen ž
  Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS01.02.2012
To je fajn, ale mě by spíš zajímal nějaká osobní zkušenost a né okopírované info z webu.
  Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS01.02.2012
To je fajn, ale mě by spíš zajímala nějaká osobní zkušenost a né okopírované info z webu.
   Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS02.02.2012
Máš nějaký zvláštní duvod proc si chces tu hruzu koupit, krome toho ze je: "vybaven popruhem s
    Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS02.02.2012
málem by jsi zapomněl na GPS, v dnešní době musí být GPS úplně všude

 Ladakh01.02.2012
Zdravím, můžete mi poradit, kdy by bylo nejlépe cestovat na treking do Ladakhu (Indie), které měsíce? Díky za radu.
 Re: Ladakh01.02.2012
V létě, ale např. na zamrzlej Zanskar choděj borci i v zimě a přestože je třeskutá, tak se to dá.
  Re: Ladakh01.02.2012
Záleží jestli budete ve 3500 m nebo v 6000 m. Ale poupravuju to s tim létem, vyhnul bych se červenci
 Re: Ladakh01.02.2012
Samozřejmě bychom chtěli jít i výše. Do 6000 m asi ne, ale někde kolem 5000 m určitě. Chceme jít pře
  Re: Ladakh03.02.2012
Pokud te to zajima, v roce 2004 jsme tam byli, v lete. Vse je u me na netu,
   Re: Ladakh04.02.2012
Díky moc. Tony

 Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA)31.01.2012
Hledal jsem nějou exotiku na léto a narazil jsem na tuto agenturu. Našel jsem i nějaké reference a to jak pozitivní, tak i velice negativní. Co o agentuře víte? A zaujalo mne toto:
 Re: Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA)01.02.2012
Dvakrát nám zařizovali papíry na Kavkaz (viza, propusky atd.) + dopravu a alplágr. Vše bez problému,
  Re: Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA)01.02.2012
Byl jsem sněma na několika expedicích a zájezdech a nemohu říct nic negativního,pan majitel je velký
 Re: Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA)01.02.2012
Co je to ČAHV? Jak se na to dívá ČSHP:)
  Re: Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA)01.02.2012
ČAHV je Česká asociace horských vůdců, spadající pod IFMGA. Tito vůdci mají právoplatné oprávnění k
   Re: Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA)01.02.2012
 Ubytovani v Maltatalu31.01.2012
Ahoj, nemate nekdo tip na levne ubytovani v Maltatalu?
 Re: Ubytovani v Maltatalu31.01.2012
26 E se snídaní

 Jak je to s prukazkou ČHS na rok 201231.01.2012
Dobrý den,
zaplatil jsem přes brněnský V-Tour individuální členství v ČHS na rok 2012 již v prosinci 2011 a dodnes mi průkazka poštou nepřišla. Nevíte náhodou, co je ČHS za organizace? Nechápu, jak je toto možné.  Ve V-Touru jsem již se na to
 Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 201231.01.2012
Zkoušel jsi zavolat do ČHS? Jinak moje zkušenost byla, že do týdne to bylo poštou doma.
 Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 201231.01.2012
A proc si stezujes tady? Napis do CHS ne? Tezko to tu za tebe bude nekdo resit...Uz se mi stalo, ze
 Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 201231.01.2012
Mozne to je. Ja jsem te pani ve V-Tour psal, ze v kombinovanem clenstvi mi jde spis o prukazku OeAV,
 Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 201231.01.2012
Ten VrrrTour je co, nějaká cestovka? Myy máme voddíl, předsedá to voběhá a je klíd:)
  Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 201201.02.2012
Dotazy a kontakty na ČHS
   Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 201201.02.2012
No jo, ale to by člověk ve spleti zmatenejch barevnejch obrazců a nic neříkajících odkazů musel nají
    Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 201201.02.2012
Dotazy ohledně čleství ČHS : ladislava.homolkova@horosvaz.cz
 Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 201201.02.2012
Zaplatil sis členství v organizaci o které nic nevíš?? :D
 Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 201202.02.2012
Průkazky chodí do týdne.

 Tip na výstup31.01.2012
Ciest!Máte někdo tip k výstupu na nějaký lehký tatranský vrchol, něco jako Jahňačí štít?Jedeme teď do Tater, v plánu máme ten Jahňačí a rádi bychom se podívali na nějaké další,které můžeme v klidu jít s mačkami,cepínem a bez lana.Před pár lety jsme šli Ba
 Re: Tip na výstup31.01.2012
Tak nevím, zatím vše, co jsem v Tatrách lezl s lanem, šlo sestoupit bez něj. Spíš se zeptej, ne co j
 Re: Tip na výstup31.01.2012
slavkovský, ale ten je jednoduchej, plně chodeckej ale stráááášnej.
malej nebo velkej kežmar
  Re: Tip na výstup31.01.2012
Když už budete na Jahňačím, tak třeba tohle (když bude dobrá lavinovka): Kozí štít z Červené doliny
   Re: Tip na výstup31.01.2012
černej štít a měděné lávky jsem chtěl poradit, a pak mi napadlo, že bych si kus lana pro partu do ba
    Re: Tip na výstup31.01.2012
"kvůlivá flašce"? To nějak nepobírám... (to nejni vtip)
     Re: Tip na výstup31.01.2012
Dobře, díky moc za podněty.Povážíme dle aktuálna a rozhodneme se.Jinak "flaška"-takový kot
     Re: Tip na výstup01.02.2012
Za nepříznivejch podmínek se může stát, že je to ve flašce tvrdý a můžou tam bejt i ledíky (teď je t

1   ...   652   653   654   655   656   657   658   659   660   661   662   663   664   665   666   667   668   669   670   671   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Energie/Ionty
Zdravim. Jak to resite s doplnovanim energie v prubehu lezeckeho treninku? Co je pro vas nejefektivnejsi? Davate nejake Sacharidaky, Iontaky nebo furt plati stare pravidlo "tesne pred treninkem banan"? Ja si beru vzdycky neco sladkeho pred a pak uz to neresim..jen voda. Ale nevim jestli pak organismus neni zatizeny travenim na ukor vykonu. To, ze po treninku je dobre prijmout nejake bilkoviny a sacharidy je mi jasne. Spis me zajima jestli i neco predtreningem nebo v prubehu. Dik za nazory
Alex Maly20:14:01 01.02.2012
odpovědět 
 Re: Energie/Ionty
V průběhu tréninku z vlastních zkušeností doporučuji nějaký hypotonický (!) iontový nápoj, např. Unisport české firmy Nutrend. Dá se pít prakticky celý den, takže je možné si ho namíchat na doplňování energie i při celodenním lezení venku.
Honza21:28:05 01.02.2012
odpovědět 
 Re: Energie/Ionty
Během tréninku je naprosto nevhodné pít samotnou vodu. Pocením ztrácíš důležité elektrolyty a svaly spalují sacharidy(zjednodušeně řečeno). Pitím vody vše akorát ještě ředíš. To má vliv jak na výkon, ale i imunitní systém. Je potřeba používat kvalitní izotonický nápoj, ne nějaké výrobky vyráběné pokoutně po garážích. Nedávno jsem četl otevřený dopis zástupce HC Plzeň, kde uvádí příklad hráče, který si tak poškodil játra.
Zdeněk
Zdeněk Resch09:22:48 02.02.2012
odpovědět 
  Re: Energie/Ionty/pivo
Tak myslim, ze cela debata od 1. k 3. odstavci je jasna reklama na ...? Uvidime. Pilsner Urquell ale neni jen voda, ze?
Martas.10:29:23 02.02.2012
odpovědět 
   Re: Energie/Ionty/pivo
Mozna ze to nekdo jako reklamu vyuzit muze. Ale me to opravdu zajima. To s "redenim" jsem uz taky slysel. Proto se poohlizim po nejakem jontaku. A znamena to ze jontka staci i na doplneni energie a nemusim tak zrat nic sladkeho pred trningem? (Jen pro upresneni, lezeckym treningem myslim 2h intenzivnejsiho lezeni v seriich s prestavkami - klasa)
Alex Maly11:22:27 02.02.2012
odpovědět 
    Re: Energie/Ionty/pivo
Pravidlo "tesne pred treninkem banan", podle mě stále platí, neboť má vysoký GI. Záleží jak se po něm cítíš. Jonťákem to lze řešit také. Martas to třeba řeší pivem, ale to je jeho věc. Já třeba před tréninkem nic neberu, protože mám vždy mezi tréninky minimálně 24hodin a to mi stačí na doplnění energie potravinami s nízkým GI. Důležité je nemít při tréniku hlad. Asi budeš muset trochu experimentovat.
Zdeněk
Zdeněk Resch12:54:59 02.02.2012
odpovědět 
     Re: Energie/Ionty/pivo
Může být během 3 hodinového lezení (na stěně s lanem) třeba Isostar? Zkoušel jsem Reg-Ge (jestli to nekomolím), a to mě spolehlivě zabije.
o..14:16:44 02.02.2012
odpovědět 
  Re: Energie/Ionty
Velmi kvalitní izotonický nápoj vyrábějí například ve Svijanech, v Krásném Březně, ...
12:56:55 02.02.2012
odpovědět 
   Re: Energie/Ionty
V Krásném Březně vyrábějí kvalitní izotonický nápoj? To se mi nějak nepozdává.
honza12:14:03 03.02.2012
odpovědět 
    Re: Energie/Ionty
V Krasnym Brezne se uz vyrabi jenom europivo, ale pres Labe ve Velkym Brezne, tam jeste jo. A nejlepsi moznost otestovani je v restauraci Tivoli:)
Eli13:09:13 03.02.2012
odpovědět 
     Re: Energie/Ionty
Pravdu díš. Právě jsem to ověřil na lahvi od Březňáku. Skutečně tam stojí "Velké Březno". Buďme rádi asopň za to. Jinak je to, jak už se tu zmiňuje jinde, samá euro-sladidlo-směs ... :)
Robert17:47:41 03.02.2012
odpovědět 
  Re: Energie/Ionty
To je samozřejmě úplná blbost, protože vždy záleží na povaze tréninku .... tj. jeho trvání, intenzitě, v jakých podmínkách trénink probíhá, jaký byl příjem energie před ním, a podobně. Jsou situace, kdy jsou iontové nápoje k nezaplacení, jsou situace, kdy stojí za to dodávat v průběhu tréninku (i/také)sacharidy(nápoje, gely), ale pokud se jedná o běžný rekreační trenál v trvání řekněme 1-1,5h, není absolutně problém si vystačit s vodou.
Bohouš14:16:49 02.02.2012
odpovědět 
   Re: Energie/Ionty
No muj trenal trva vetsinou 2h. A tedka je zrovna obdobi,kdy se snazim je trenovat docela intenzivne. Premyslel jsem spise o zruseni "neceho sladkeho" pred treningem a jet jen na nejaky energeticky jontak, ktery bych mel na piti v prubehu treningu. To by mohlo fungovat ne? Organismus se tak zbytecne nebude zatezovat travenim a prijem energie i jontu bude zajisten.
Alex Maly20:03:47 02.02.2012
odpovědět 
    Re: Energie/Ionty
2h je tak na hraně, co by se s ionťákem a popřípadě trochou maltodextrinu nebo Glukopuru mělo v poklidu zvládnout. Otázka ale je, jaká byla tvá strava před trenálem, pokud na něj jdeš napůl hladový, tak je to jiná situace, než když si tak 1,5-2h předem dáš nějaké jídlo s převahou komplexních sacharidů(těstoviny, rýže), což je optimální. Pak by ses měl obejít i bez těch jednoduchých sacharidů v průběhu tréninku.
Bohouš22:54:37 02.02.2012
odpovědět 
     Re: Energie/Ionty
Diky za prispevky. Asi zkusim nejaky Izotonicky vysokoenergeticky jontak a uvidim co to udela. Jinak trenuju vetsinou tak,ze potom nasleduje nektere s dennich jidel. vzdycky tak 2-3hod po jidle predchozim. Bud dopoledne (zacinam kolem 10, koncim pred obedem) nebo odpoledne (zacinam kolem 4-5 a koncim pred veceri).
Alex Maly09:34:21 03.02.2012
odpovědět 
      Re: Energie/Ionty
Jen to s těmi sacharidy nepřehánět, taky by ti z toho mohlo být slušně blbě ..... spíš přidávej pomalu a testuj, i v závislosti na stravě. Každý jsme jiný a máme jiný metabolismus, optimum pro sebe si musíš najít postupně sám.
Bohouš19:46:30 03.02.2012
odpovědět 
 Re: Energie/Ionty
já piju vodu když su na stěně...a když lezu víc jak 1,5hod tak už se cítím slabej a dám si třeba jabko nebo juice...takže vždy si s sebou něco malýho na stěnu na zakousnutí beru...
ted jsem pořídil kloubní výživu...myslím že to je u lezení dobrý, jednou za rok si dát 2 měsíční kůru..kor když už lezeš třeba 5-6 let a víc...

největší problém téhle sportovní výživy vidím v tom že obsahuje: umělá sladidla...i ta tekutá kloubní výživa...
snažím se umělým sladidlům vyhnout ve stravě, pak si koupíš něco drahýho na sport, abys udělal něco pro svý zdraví a ejhle, je to plný těchhle "sraček"!! proboha, já to přežiju, že to nechutná jak 100proc juice, ale vím že to ty klouby potřebujou ,tak to tam nedávejte!! nechci mít nasračky žaludek a slinivku...bože...to samý s protejnákama: jednou sem si to koupil, a samý umělý dosladovadla...do prdele s nima...zlatá třeba dětská výživa za 10kč po tréninku před nebo v průběhu...
holt na kluby si příště koupím tablety bez dosladovadel a kyselinu hyaluronovou si koupím zvlášt...
honza21:14:18 02.02.2012
odpovědět 
  Re: Energie/Ionty
http://www.celostnimedicina.cz/ umele-sladidlo-nutrasweet-je-neurotoxin.htm
honza21:54:23 02.02.2012
odpovědět 
   Re: Energie/Ionty
To máš ještě dobrý, já se cejtím slabej, jen když vůbec na stěnu pomyslím. Vo tom tam i zajít, tak to ani náhodou.
Bůček00:11:35 03.02.2012
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192456)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Laskání žlábku III Adršpach
Kappa O 6c Crepe De Oucera
Finta di niente 6a+ Crepe De Oucera
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1441 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi