Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Drytool zavody 02.02.2012 Zdravím rád bych se zúčastnil nějakých drytoolových závodu tady u nás v čechách...existuje někde termínovka těchto akcí?
Děkuji
  Re: Drytool zavody 02.02.2012 To už jsi trochu projel - pražská Gutovka už byla, brněnský BlackDiamond u Olympie už také, Žilinská
  Re: Drytool zavody 02.02.2012 Celkem dobré a dostupné závody pro veřejnost jsou nedaleko Salcburku v Unkenu jmenují se Glace Glis
Energie/Ionty 01.02.2012 Zdravim. Jak to resite s doplnovanim energie v prubehu lezeckeho treninku? Co je pro vas nejefektivnejsi? Davate nejake Sacharidaky, Iontaky nebo furt plati stare pravidlo "tesne pred treninkem banan"? Ja si beru vzdycky neco sladkeho pred a pak
  Re: Energie/Ionty 01.02.2012 V průběhu tréninku z vlastních zkušeností doporučuji nějaký hypotonický (!) iontový nápoj, např. Uni
  Re: Energie/Ionty 02.02.2012 Během tréninku je naprosto nevhodné pít samotnou vodu. Pocením ztrácíš důležité elektrolyty a svaly
    Re: Energie/Ionty/pivo 02.02.2012 Tak myslim, ze cela debata od 1. k 3. odstavci je jasna reklama na ...? Uvidime. Pilsner Urquell al
      Re: Energie/Ionty/pivo 02.02.2012 Mozna ze to nekdo jako reklamu vyuzit muze. Ale me to opravdu zajima. To s "redenim" jsem
        Re: Energie/Ionty/pivo 02.02.2012 Pravidlo "tesne pred treninkem banan", podle mě stále platí, neboť má vysoký GI. Záleží ja
          Re: Energie/Ionty/pivo 02.02.2012 Může být během 3 hodinového lezení (na stěně s lanem) třeba Isostar? Zkoušel jsem Reg-Ge (jestli to
    Re: Energie/Ionty 02.02.2012 Velmi kvalitní izotonický nápoj vyrábějí například ve Svijanech, v Krásném Březně, ...
      Re: Energie/Ionty 03.02.2012 V Krásném Březně vyrábějí kvalitní izotonický nápoj? To se mi nějak nepozdává.
        Re: Energie/Ionty 03.02.2012 V Krasnym Brezne se uz vyrabi jenom europivo, ale pres Labe ve Velkym Brezne, tam jeste jo. A nejlep
          Re: Energie/Ionty 03.02.2012 Pravdu díš. Právě jsem to ověřil na lahvi od Březňáku. Skutečně tam stojí "Velké Březno".
    Re: Energie/Ionty 02.02.2012 To je samozřejmě úplná blbost, protože vždy záleží na povaze tréninku .... tj. jeho trvání, intenzit
      Re: Energie/Ionty 02.02.2012 No muj trenal trva vetsinou 2h. A tedka je zrovna obdobi,kdy se snazim je trenovat docela intenzivne
        Re: Energie/Ionty 02.02.2012 2h je tak na hraně, co by se s ionťákem a popřípadě trochou maltodextrinu nebo Glukopuru mělo v pokl
          Re: Energie/Ionty 03.02.2012 Diky za prispevky. Asi zkusim nejaky Izotonicky vysokoenergeticky jontak a uvidim co to udela. Jinak
            Re: Energie/Ionty 03.02.2012 Jen to s těmi sacharidy nepřehánět, taky by ti z toho mohlo být slušně blbě ..... spíš přidávej poma
  Re: Energie/Ionty 02.02.2012 já piju vodu když su na stěně...a když lezu víc jak 1,5hod tak už se cítím slabej a dám si třeba jab
Beuda , Sadernes 01.02.2012 sháním jakékoli informace o katalánských oblastech Beuda a Sadernes. hledala jsem ale nenašla jsem skoro nic. Průvodce z r. 1999 je vyprodaný.
Pokud ho někdo máte můžu odkoupit nebo okopírovat, nebo poraďte, kde bych našla něco na netu. Budu vděčná
      Re: Beuda , Sadernes 03.02.2012 jo, souhlasím, Sadernes rozhodně stojí za návštěvu. průvodce k mání v místní hospodě.
mallorca-rentcar 01.02.2012 Ahoj, chystame se na vylet na Mallorcu a resime dopravu. Muzete doporucit nejakou autopujcovnu s nizkymi cenami a s malym depozitem, co nejblize letiste? Hledal jsem na netu, ale jde mi spis o osobni zkusenost, bo jsem auto jeste v zahranici nepujcoval. D
  Re: mallorca-rentcar 01.02.2012 ahoj ty jo my tam byly na podzim a pujčit auto se dá uplně všude jde o to kde budete ubyovaní asi na
    Re: mallorca-rentcar 01.02.2012 no my chceme spat na divoko, mozna nejaky kemp jednou za cas. Vy jste nebookovali auto dopredu, ale
      Re: mallorca-rentcar 02.02.2012 zdar dopředu nic je tam toho opraavdu spousta my jsme měli opela corsu a vyšlo nás to 50 euro na den
  Re: mallorca-rentcar 02.02.2012 Hyundai i20 vysel loni v rijnu na tejden v CZK zhruba na sestku (vcetne pojisteni proti totalce za 3
PENTAX OPTIO WG-1 GPS 01.02.2012 Ahoj, nemáte někdo zkušenost s fotoaparátem: PENTAX OPTIO WG-1 GPS. Chtěl bych si ho pořídit, ale zajímal by mě názor někoho, kdo ho už používal. Dík moc za info.
  Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 01.02.2012 Asi bude lepší se podívat na nějaký fotoserver....nebo si najít něco pomocí google.com
    Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 01.02.2012 Ano...to je super rada...váženě google???:-O...díky moc! Jedná se outdoorový fotoaparát, tak doufám,
  Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 01.02.2012 Již na první pohled tento nový Pentax zaujme svým designem. Jeho konstrukce není samoúčelná, nejen ž
    Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 01.02.2012 To je fajn, ale mě by spíš zajímal nějaká osobní zkušenost a né okopírované info z webu.
    Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 01.02.2012 To je fajn, ale mě by spíš zajímala nějaká osobní zkušenost a né okopírované info z webu.
      Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 02.02.2012 Máš nějaký zvláštní duvod proc si chces tu hruzu koupit, krome toho ze je: "vybaven popruhem s
        Re: PENTAX OPTIO WG-1 GPS 02.02.2012 málem by jsi zapomněl na GPS, v dnešní době musí být GPS úplně všude
Ladakh 01.02.2012 Zdravím, můžete mi poradit, kdy by bylo nejlépe cestovat na treking do Ladakhu (Indie), které měsíce? Díky za radu.
  Re: Ladakh 01.02.2012 V létě, ale např. na zamrzlej Zanskar choděj borci i v zimě a přestože je třeskutá, tak se to dá.
    Re: Ladakh 01.02.2012 Záleží jestli budete ve 3500 m nebo v 6000 m. Ale poupravuju to s tim létem, vyhnul bych se červenci
  Re: Ladakh 01.02.2012 Samozřejmě bychom chtěli jít i výše. Do 6000 m asi ne, ale někde kolem 5000 m určitě. Chceme jít pře
    Re: Ladakh 03.02.2012 Pokud te to zajima, v roce 2004 jsme tam byli, v lete. Vse je u me na netu,       Re: Ladakh 04.02.2012 Díky moc. Tony
    Re: Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA) 01.02.2012 Byl jsem sněma na několika expedicích a zájezdech a nemohu říct nic negativního,pan majitel je velký
  Re: Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA) 01.02.2012 Co je to ČAHV? Jak se na to dívá ČSHP:)
    Re: Pamir7000 versus ČAHV (IFMGA) 01.02.2012 ČAHV je Česká asociace horských vůdců, spadající pod IFMGA. Tito vůdci mají právoplatné oprávnění k
  Re: Ubytovani v Maltatalu 31.01.2012 26 E se snídaní
Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 31.01.2012 Dobrý den,
zaplatil jsem přes brněnský V-Tour individuální členství v ČHS na rok 2012 již v prosinci 2011 a dodnes mi průkazka poštou nepřišla. Nevíte náhodou, co je ČHS za organizace? Nechápu, jak je toto možné. Ve V-Touru jsem již se na to
  Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 31.01.2012 Zkoušel jsi zavolat do ČHS? Jinak moje zkušenost byla, že do týdne to bylo poštou doma.
  Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 31.01.2012 A proc si stezujes tady? Napis do CHS ne? Tezko to tu za tebe bude nekdo resit...Uz se mi stalo, ze
  Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 31.01.2012 Mozne to je. Ja jsem te pani ve V-Tour psal, ze v kombinovanem clenstvi mi jde spis o prukazku OeAV,
  Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 31.01.2012 Ten VrrrTour je co, nějaká cestovka? Myy máme voddíl, předsedá to voběhá a je klíd:)
    Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 01.02.2012 Dotazy a kontakty na ČHS
      Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 01.02.2012 No jo, ale to by člověk ve spleti zmatenejch barevnejch obrazců a nic neříkajících odkazů musel nají
        Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 01.02.2012 Dotazy ohledně čleství ČHS : ladislava.homolkova@horosvaz.cz
  Re: Jak je to s prukazkou ČHS na rok 2012 01.02.2012 Zaplatil sis členství v organizaci o které nic nevíš?? :D
Tip na výstup 31.01.2012 Ciest!Máte někdo tip k výstupu na nějaký lehký tatranský vrchol, něco jako Jahňačí štít?Jedeme teď do Tater, v plánu máme ten Jahňačí a rádi bychom se podívali na nějaké další,které můžeme v klidu jít s mačkami,cepínem a bez lana.Před pár lety jsme šli Ba
  Re: Tip na výstup 31.01.2012 Tak nevím, zatím vše, co jsem v Tatrách lezl s lanem, šlo sestoupit bez něj. Spíš se zeptej, ne co j
  Re: Tip na výstup 31.01.2012 slavkovský, ale ten je jednoduchej, plně chodeckej ale stráááášnej.
malej nebo velkej kežmar
    Re: Tip na výstup 31.01.2012 Když už budete na Jahňačím, tak třeba tohle (když bude dobrá lavinovka): Kozí štít z Červené doliny
      Re: Tip na výstup 31.01.2012 černej štít a měděné lávky jsem chtěl poradit, a pak mi napadlo, že bych si kus lana pro partu do ba
        Re: Tip na výstup 31.01.2012 "kvůlivá flašce"? To nějak nepobírám... (to nejni vtip)
          Re: Tip na výstup 31.01.2012 Dobře, díky moc za podněty.Povážíme dle aktuálna a rozhodneme se.Jinak "flaška"-takový kot
          Re: Tip na výstup 01.02.2012 Za nepříznivejch podmínek se může stát, že je to ve flašce tvrdý a můžou tam bejt i ledíky (teď je t
1
...
652
653
654
655
656
657
658
659
660
661
662
663
664
665
666
667
668
669
670
671
...
2263
Drytool zavody Zdravím rád bych se zúčastnil nějakých drytoolových závodu tady u nás v čechách...existuje někde termínovka těchto akcí?
Děkuji cep 11:24:41 02.02.2012odpovědět
  Re: Drytool zavody To už jsi trochu projel - pražská Gutovka už byla, brněnský BlackDiamond u Olympie už také, Žilinská (SR) Gill aréna je taktéž pryč. A jinak - UTFG ;-) Zadám do uja Gůgla "horosvaz drytooling" a hned 2. odkaz... Takže jedině na vyjmenované stěny zajít potrénovat. vonkreuz 16:07:30 02.02.2012odpovědět
  Re: Drytool zavody Celkem dobré a dostupné závody pro veřejnost jsou nedaleko Salcburku v Unkenu jmenují se Glace Glise 18-19.2 Libor rebel Hroza 17:31:31 02.02.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: