Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Stěna Černožice - Černožice nad Labem
Horolezecká stěna SOŠ, Šumperk, Zemědělská 3 - Šumperk
Horská chata XL - Mariánská

Prodejny
Horolezecké vybavení - VK-SHOP.CZ - Plzeň
Popina = nejlevnější v ČR ! - Bruntál
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Bouldry Ludvíkov 08.02.2012
Čau, nevíte někdo, zda na internetu, nebo někde jinde, existuje průvodce na bouldry v Ludvíkově? Nějak se mi nic nedaří najít. Díky
 Re: Bouldry Ludvíkov 09.02.2012
ashoj vposdledním čísle lide a hory jsou nějaké popisky jinajk se skus obrátit na vencu kučírk ten b
  Re: Bouldry Ludvíkov 09.02.2012
No, průvodce dle mého ještě není. Oblast je v "záběhu". Ale tento rok už místní kluci urči

 Lezení v San Marinu08.02.2012
Ahoj, máte někdo zkušenosti s lezením v San Marinu?
 Re: Lezení v San Marinu09.02.2012
Ano.
  Re: Lezení v San Marinu09.02.2012
Díky za vyčerpávající odpověď. Bylo by možno podělit se o tyto zkušenosti?

 Bad Gastein - skialp08.02.2012
Ahoj, může mi někdo poradit nějaké hezké skialp.túry v okolí Bad Gasteinu? Nic extrémního, beru přítelkyni :-)
Díky,
Radek
 Re: Bad Gastein - skialp08.02.2012
Neco malo najdes na
  Re: Bad Gastein - skialp09.02.2012
Paráda, mockrát díky :-)

 vysokej kopec ?08.02.2012
Ahoj vespolek. Vzhledem k ruznym zranenim se nas letos mixy ani ledy moc netykaji, ale vzhledem k tomu, ze chodit muzeme a mame relativne i cas, zvazujeme vystup na nejaky vyssi kopec. Nema nekdo nejakej tip na ctyrtisicovku, na kterou by se dalo v zime v
 Re: vysokej kopec ?08.02.2012
Takovejch 4000 je hromada. Namátkou: Blanc, Combin, Dent d Herens, Bishorn, Dom, Alphubel, Allalinho
  Re: vysokej kopec ?08.02.2012
Zrovna DOM se mi jevi jako docela solidni pocin i v lete, natoz v zime za sneznicich. Zalezi na zkus
   Re: vysokej kopec ?08.02.2012
Ono se obecne spis chodi na nizsi hrebenovy tury, nez ze by se nekdo takhle trmacel do kopce, a kdyz
    Re: vysokej kopec ?08.02.2012
Např. ten Dom je složitější, ale dostupnej. Je to v podstatě stejný jako v létě, jenom ukrutná kosa,
   Re: vysokej kopec ?08.02.2012
Krom Allalinhorn (kousek od lanovky), Breithorn, Pollux, Castor, Signalkuppe to budou v zimě všechno
    Re: vysokej kopec ?08.02.2012
chcem to pojmout spis rekreacne, proste banda kriplu na vejlete. Spani ve stanu/zahrabu je spis zpus
     Re: vysokej kopec ?08.02.2012
No jednodušší než glokner normálkou to nebude.
     Re: vysokej kopec ?08.02.2012
Banda kryplu v zime na ctyrtisicovkach se sneznicema a s umyslem spat v zahrabu rozhodne budete. A s
      Re: vysokej kopec ?08.02.2012
Mozna to ted jenom vyslo nevhod nacasovane s aktualni "modou" spani na kvilde, ale prijde
       Re: vysokej kopec ?08.02.2012
Ale ne, ja to neberu nijak osobne. Jak jsem rekl: myslim, ze momentalne zkratka podminky pro zimni v
        Re: vysokej kopec ?08.02.2012
To mas bezpochyby pravdu, ted se vsude certi zenej. Ani to neni o tom, ze bysme byli schopny vyrazit
         Re: vysokej kopec ?08.02.2012
Jsem se z Turecka minulej tejden vrátil - v Izmiru palmy pod sněhem, okolo Ankary mrazy a sněhu jak
          Re: vysokej kopec ?08.02.2012
no vidis. aspon to nebude uplne nudny :) Nejde nam o jednoduchou vychazku, ale proste jeste porad ne
           Re: vysokej kopec ?09.02.2012
"bagrovani dvoumetrovym snehem na vysokej krpal je sice az moc lehky" - mne by zajímaly tv
           Re: vysokej kopec ?09.02.2012
..ale zase to bude skvělej článek v případě úspěchu tady na lezci! ;)
            Re: vysokej kopec ?09.02.2012
na ty clanky moc nejsem, zazitek stejne nepredas a zbytecne chytry v komentech umime bejt vsichni :)
             Re: vysokej kopec ?09.02.2012
Laponsko a polární záře, to může bejt super. I ten Toubkal. Fakt to potom sepiš, poslední články na
             Re: vysokej kopec ?09.02.2012
P.S. Nejde ani tak o nejaky odrazovani, jakzto o "otevreni oci" zaslepenejm jedincum, kter
  Re: vysokej kopec ?09.02.2012
Většina těch kopců mně přijde v zimě na sněžnicích jako nemožný počin. Nejideálnější pro váš plán je
   Re: vysokej kopec ?14.02.2012
Myslím že to není nereálný, byť je pravda, že na spoustu těch kopců by byl únorovej výstup asi horez
 Re: vysokej kopec ?08.02.2012
Ak to nemusí byť v Alpách, relatívne blízke rekreačné švortisícovky sú aj Toubkal v Maroku a Suphan

 Barva na skálu07.02.2012
Jaká barva je nejlepší na dělání značek na skále(šipky, tečky)? Dík za radu
 Re: Barva na skálu07.02.2012
Pominu-li že na skálu se nečmárá, bouldristi prý dělají pidiznačky lakem na nehty.
 Re: Barva na skálu07.02.2012
Zkus se zeptat na alkydové barvy -jednou jsem se ptal značiče turistických cest a ten říkal olejové
  Re: Barva na skálu07.02.2012
nejlepší by bylo zeptat se grafiťáků..ty sprays by měli být ok
   Re: Barva na skálu08.02.2012
Sprej je nesmysl. I když si pořídíš správnou trisku, nikdy nedosáhneš požadované přesnosti (rozpíjí
    Re: Barva na skálu08.02.2012
    Re: Barva na skálu08.02.2012
Jo to je přesný. To funguje.
 Re: Barva na skálu08.02.2012
Pidiznačky dělám párátkem nebo malým klacíkem, kapičku a roztahat do žádanýho tvaru. Používám Balakr

 Doktor v Brně07.02.2012
Ahoj, poraďte nějakýho doktora přes prsty v Brně. Díky moc. Moje doktorka mi řekla, že s tím nic nemám, ale na rentgenu nebo ultrazvuku jsem nebyl. Už je to skoro tři neděle, co kvůli tomu nemůžu lizt a začínám mít abstak.
 Re: Doktor v Brně08.02.2012
A co a jak tě bolí? Mám dost zkušeností s vlastními zraněními :-) Napiš na mejl. Ahoj!
 Re: Doktor v Brně10.02.2012
Za opravdu kvalitním doktorem budeš muset do Prahy!
 Re: Doktor v Brně11.02.2012
Zkus Hrazdíru.

 Doktor v Brně07.02.2012
Ahoj, poraďte nějakýho doktora přes prsty v Brně. Díky moc. Moje doktorka mi řekla, že s tím nic nemám, ale na rentgenu nebo ultrazvuku jsem nebyl. Už je to skoro tři neděle, co kvůli tomu nemůžu lizt a začínám mít abstak.

 Led Kralovany07.02.2012
Nevite jak v současnosti vypadaji ledy v Kralovanech?
 Re: Led Kralovany07.02.2012
Cau, byli jsme tam v patek 3.2. Ledy natekly v podstate az behem minuleho tydne, lezt se uz dalo. Le
 Re: Led Kralovany08.02.2012

 Hrot na cepín ještě jednou06.02.2012
Ahoj,
před časem jsem tady psal o rady při shánění hrotů na cepíny Salewa Morpheus. Jeden se mi podařilo sehnat přes Aukro, ale pořád mi ještě jeden schází. Do Salewy do Benešova jsem psal a tam ho prý nemají a nemají ho údajně ani v Itálii, takže
 Re: Hrot na cepín ještě jednou06.02.2012
Ahoj, sústružiť to asi nepôjde, skôr vystrihnúť alebo vypáliť z kusa plechu. Len tam si potom neviem
 Re: Hrot na cepín ještě jednou06.02.2012
Zkus kontaktovat Sport centrum Galfy ve Starom Smokovci-je to slovensky dovozca Salewy. Jestli ho ne
 Re: Hrot na cepín ještě jednou07.02.2012
som strojar a domaca vyroba urcite nie .cenovo sa to neoplati a ta kvalita by sa len tak lahko nedos
  Re: Hrot na cepín ještě jednou09.02.2012
Tak to si potom hovno strojar :)
 Re: Hrot na cepín ještě jednou07.02.2012
Pokud mas pristup ke strojni kovarne a nastrojarne, tak je cesta. Kdysi jsme si takhle delali Grivel
 Re: Hrot na cepín ještě jednou07.02.2012
Díky moc za tipy. Tak jsem napsal na Slovensko a uvidim, co mi odpoví. Jsem už ale trochu skeptickej
  Re: Hrot na cepín ještě jednou07.02.2012
Ahoj, napiš mi na email: icefi @centrum.cz (1 mezera) a domluvíme se. Hrot přímo nemám, ale vyrobit
  Re: Hrot na cepín ještě jednou08.02.2012
Ještě zkus najít hroty k cepínům Climbing Technology. Protože mačky, šrouby do ledu a některé další
   Re: Hrot na cepín ještě jednou09.02.2012
Napsal jsem ti mejla.
 Re: Hrot na cepín ještě jednou09.02.2012
Materiál 14260 (jsou použít i staré listové pera z nějakého náklaďáku - hlavně posor na tloušťku), s
  Re: Hrot na cepín ještě jednou09.02.2012
jj, souhlas. Sehnat vhodný materiál, tvar vypálit na laseru, tloušťku doladit na magnetce (rovinná b
   Re: Hrot na cepín ještě jednou09.02.2012
Ty jo diky moc za rady. Strojarina je pro me totiz naprosta spanelska vesnice. Takze ted uz jenom se
    Re: Hrot na cepín ještě jednou09.02.2012
:) .. s Petzlem bych byl opatrný. Hroty na "staré" Quarky, které se ještě loni prodávaly s
     Re: Hrot na cepín ještě jednou10.02.2012
No tak to je prašť jak uhoď... Ale mě to snad vyříznou v nějaké firmě ze specielního plechu, jen to
      Re: Hrot na cepín ještě jednou23.02.2012
Ještě jednou díky všem za rady, nakonec se na mě usmálo štěstí a v jednom Dánském obchodě ten hrot n

 Foto dne - Dolomity06.02.2012
Fotka z Abramkante. Docela by mně zajímal účel karabiny v jistícím řetězci. Pokud je to tak jak si myslím, měl by dotyčný zase navštívit někoho kdo leze a naučit se navazovat na prsák, ale asi se pletu. Bohužel si nelze nevšimnout průvěsu lana a té karabi
 Re: Foto dne - Dolomity06.02.2012
Podle mě je to tak, že dotyčný sundal postupové jištění - smyci, kterou si klasicky hodil přes ramen
  Re: Foto dne - Dolomity06.02.2012
vidím to stejně. my netrénovaní softmouvři musíme s tím dertkem síly kterým disponujeme zacházet vel
 Re: Foto dne - Dolomity08.02.2012
:) Veď nemá prsák, len batoh.

1   ...   650   651   652   653   654   655   656   657   658   659   660   661   662   663   664   665   666   667   668   669   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 vysokej kopec ?
Ahoj vespolek. Vzhledem k ruznym zranenim se nas letos mixy ani ledy moc netykaji, ale vzhledem k tomu, ze chodit muzeme a mame relativne i cas, zvazujeme vystup na nejaky vyssi kopec. Nema nekdo nejakej tip na ctyrtisicovku, na kterou by se dalo v zime vyslapnout jenom na sneznicich, pripadne s mackama a hodne rekreacnim lezenim ? Pocitame se spanim ve stanu/zahrabu.. predem diky za za kazdy napad. Mrzaci.
pepe01:55:15 08.02.2012
odpovědět 
 Re: vysokej kopec ?
Takovejch 4000 je hromada. Namátkou: Blanc, Combin, Dent d Herens, Bishorn, Dom, Alphubel, Allalinhorn (kousek od lanovky), Breithorn, Pollux, Castor, Liskamm, Signalkuppe, Weissmies, Aletschhorn
honza08:31:05 08.02.2012
odpovědět 
  Re: vysokej kopec ?
Zrovna DOM se mi jevi jako docela solidni pocin i v lete, natoz v zime za sneznicich. Zalezi na zkusenostech atp., ale vetsina alpskejch 4000+ v zime mi prijde dost obtizne dostupna ..
O.09:08:03 08.02.2012
odpovědět 
   Re: vysokej kopec ?
Ono se obecne spis chodi na nizsi hrebenovy tury, nez ze by se nekdo takhle trmacel do kopce, a kdyz, tak bud lezecky, nebo aspon na skialpach (ani jedno ted nepripada v uvahu) takze se mi nejak moc nedari nic najit. Na vychazku se nam jezdit nechce, to muzeme pochodovat v krkonosich. Chtelo by to nejakej slozitejsi, ale dostupnej cil. A ted babo rad.
pepe10:53:40 08.02.2012
odpovědět 
    Re: vysokej kopec ?
Např. ten Dom je složitější, ale dostupnej. Je to v podstatě stejný jako v létě, jenom ukrutná kosa, sněhu po kokot, krátký dny, zavřený chaty, laviny, trhliny pod vrstvou prašanu, atd.., ale to tak bude na všech těchhle kopcích a hlavně je to asi samozřejmý, žejo.
honza12:25:06 08.02.2012
odpovědět 
   Re: vysokej kopec ?
Krom Allalinhorn (kousek od lanovky), Breithorn, Pollux, Castor, Signalkuppe to budou v zimě všechno dost drsný akce na obtížně dostupný kopce a byly by to hodnotný akce i v létě. Předpokládám ovšem, že pokud je tazatel ochoten šlapat na sněžnicích a spát v záhrabu namísto šlapání na lyžích a spaní na chatách/vintráčích, pak jeho dotaz směřuje právě na drsný akce, byť technicky méně náročný.
12:16:30 08.02.2012
odpovědět 
    Re: vysokej kopec ?
chcem to pojmout spis rekreacne, proste banda kriplu na vejlete. Spani ve stanu/zahrabu je spis zpusob jak resit pripadny situace kdy proste nebudeme schopny dojit (at uz kvuli hromade snehu, nebo pokrocily hodine) vcas k dalsi nocleharne/raumu/bivaku. Proste berem jako fakt ze ta cesta muze byt delsi a o pohodli to neni. Na druhou stranu, nemusi nutne jit o ctyrtisicovku, jen proste nechceme jit "na vychazku" ale "na kopec". Asi zkusime treba gloknera normalkou. Na ty navrzeny kopce se podivam, treba by to mohlo byt jednodussi. Diky vsem.
pepe13:58:18 08.02.2012
odpovědět 
     Re: vysokej kopec ?
No jednodušší než glokner normálkou to nebude.
honza15:30:17 08.02.2012
odpovědět 
     Re: vysokej kopec ?
Banda kryplu v zime na ctyrtisicovkach se sneznicema a s umyslem spat v zahrabu rozhodne budete. A srovnavat 4000+ s Glocknerem normalkou, hrusky s jablkama. Jestli ses dival poradne na to, jak je ve vysokejch horach kdekoli prave ted, tak si pohodlne sedi doma do kresla, pust topeni na petku, vezmi knizku do ruky a vazi si zivota a vyraz do Krkonos zkusit, jaky to je. To neni zadna pohrdava ironie, to je proste fakt.
O.19:18:39 08.02.2012
odpovědět 
      Re: vysokej kopec ?
Mozna to ted jenom vyslo nevhod nacasovane s aktualni "modou" spani na kvilde, ale prijde mi, ze to cely beres nejak moc osobne. V zimnich horach mame uz neco nalitano, jenom jsme nikdy nehledali co nejjednodussi vystupy. Nakonec proc taky.

Kazdopadne, mas pravdu, u toho topeni by nam bylo lip, venku je zima ze by psa nevyhnal, snehu jak nasnezino a vubec, topeni na petce a flaska cervenyho vychazej na logicky spravnou volbu. Jenom je to trochu nuda.
pepe21:38:59 08.02.2012
odpovědět 
       Re: vysokej kopec ?
Ale ne, ja to neberu nijak osobne. Jak jsem rekl: myslim, ze momentalne zkratka podminky pro zimni vystupy na sneznicich a spani v zahrabu vubec neprejou. Nekdy je lepsi se smirit s tim, ze ta lahev cervenyho u topeni je jednoduse jedine reseni, ackoli nekdy trochu nudne - bohuzel si to casto nekteri neuvedomuji, protoze maji svuj "cil". (A nepochybuju o tom, ze nemate na horach pochozeno, zazito svoje ... to je dobre ...)
O.22:07:49 08.02.2012
odpovědět 
        Re: vysokej kopec ?
To mas bezpochyby pravdu, ted se vsude certi zenej. Ani to neni o tom, ze bysme byli schopny vyrazit v nejblizsich dnech, realne muzeme neco zacit podnikat az tak koncem unora, mezitim se toho taky snad hodne zmeni. Kvuli ruznejm zranenim jsme vynechali celou lonskou zimu a leto, a uz nas to na prdeli nebavi, tak vymejslime. Semtam se utece na nejakej vikendovej prechod, ale proste to uz nestaci. Tak nejak tise doufam, ze se podari najit nejakou akci, co by nam trochu zvedla naladu. Bejt rozbitej je nahovno. (a nakonec, tech vypitejch flasek uz je taky tak akorat do sberu). Jestli se to pocasi neuklidni tak snad vyrazime aspon na tu vychazku do turecka, co tu nekdo navrhoval o par postu vys. tak drz palce, a hezkej vecer.
22:27:51 08.02.2012
odpovědět 
         Re: vysokej kopec ?
Jsem se z Turecka minulej tejden vrátil - v Izmiru palmy pod sněhem, okolo Ankary mrazy a sněhu jak u nás a na východě v kopcích kalamita, cca 2 metry sněhu....takže to zas taková procházka taky asi nebude...:-)
mařena22:42:43 08.02.2012
odpovědět 
          Re: vysokej kopec ?
no vidis. aspon to nebude uplne nudny :) Nejde nam o jednoduchou vychazku, ale proste jeste porad nejsme schopny lezt ani ty zimni ctyrky :( bagrovani dvoumetrovym snehem na vysokej krpal je sice az moc lehky, ale asi je to pro tuhle chvili lepsi jak bagrovani ctyrmetrovym snehem. Stejne bych byl radsi zdravej a jel blnout do tater.
pepe22:56:09 08.02.2012
odpovědět 
           Re: vysokej kopec ?
"bagrovani dvoumetrovym snehem na vysokej krpal je sice az moc lehky" - mne by zajímaly tvoje zkušenosti z hor, jako vážně. Já jsem pobíhal v létě v údolí nad Taschem a Zermattem s batohem, co měl tak do 20kg, nějaký věci na lezení, jídlo, stan, trekoval jsem tam okolo pár dní. A měl jsem dost co dělat vydržet chodit v slučným tempu po tom údolí za skvělého počasí, natož, abych s plnou palbou na zádech uháněl ve dvou metrech sněhu na sněžnicích v mraze na nějakou čtyřtisícovku nahoru. Nachozeno mám jinak docela slušně, fyzičku mám taky, jen mi to prostě nejde do hlavy, tak se ptám, na čem si zakládáš. Jinak souhlasím i s Belialem níže.
O.10:00:09 09.02.2012
odpovědět 
           Re: vysokej kopec ?
..ale zase to bude skvělej článek v případě úspěchu tady na lezci! ;)
O.10:01:27 09.02.2012
odpovědět 
            Re: vysokej kopec ?
na ty clanky moc nejsem, zazitek stejne nepredas a zbytecne chytry v komentech umime bejt vsichni :)

rekneme, ze jediny co posledni rok muzu delat je chodit. Tak chodim s nalozenym baglem tech 5-10 kilaku denne do kopce, napriklad radlickou ze smichova do butovic, nebo plzenskou ze smichova na motol a pak na hvezdu. Jasne ze to neni ve dou metrech snehu a ve vejsce. Ale kdyz to delas pres rok, vychazis kolem paty rano (a ze ted bejvala pekna kosa) a tapes prumernou rychlosti kolem sesti kilaku za hodinu, dejchas to jenom nosem, tak tu casem zacnes brat jinak. Do toho semtam nejaky prechody v toteskach, proste co to jde a bebicka dovoli. Cilem zajezdu je samozrejme se i prijemne znicit, na vychazku a valeni u vody se da v tomhle obdobi letet jinam. Dalsi vec co zvazujem je dat na bezkach laponsko. Neni to sice "na kopec", ale cumet ze stanu na polarni zari ma (snad ?) taky svoje kouzlo. Neberu to jako utok na sebe/nas ze se chcem pustit do nejaky picoviny a zbytecne u toho umrit, spis naopak, diky i za to odrazovani, ono je vzdycky potreba nastavit nejakej rozumnej limit. Ten Toubkal kazdopadne taky vypada zajimave. Tak uvidime. Postnu sem pak jak jsme se rozhodli, a mozna zpetne i nejaky zhodnoceni.

Diky vsem za podnety.
pepe12:56:45 09.02.2012
odpovědět 
             Re: vysokej kopec ?
Laponsko a polární záře, to může bejt super. I ten Toubkal. Fakt to potom sepiš, poslední články na lezci tady ukazovali, že nikdo nechtěl bejt chytrej, koho to doopravdy zajímá, dokonce se to i solidně vychválilo. Tak do toho a hodně zdaru v horách!
O.13:52:52 09.02.2012
odpovědět 
             Re: vysokej kopec ?
P.S. Nejde ani tak o nejaky odrazovani, jakzto o "otevreni oci" zaslepenejm jedincum, ktery jdou tezce za svym a mnohdy si ani neuvedomej, ze je to blbost - to neber osobne, to je obecny konstatovani. Jinak jsi urcite dospelej a sam zvazis, na co mas dostatek energie a na co ne. ;) Zdar!
O.13:56:33 09.02.2012
odpovědět 
  Re: vysokej kopec ?
Většina těch kopců mně přijde v zimě na sněžnicích jako nemožný počin. Nejideálnější pro váš plán je Breithorn z jihu a pak po jižní straně na Castor a Polux. Mont Blanc (přes Midi), Dom z Tasche, Liskamm a to další co píše Honza je v zimě buď lezení nebo se tam kvůli sněhu vůbec nedostanete.
Belial08:08:33 09.02.2012
odpovědět 
   Re: vysokej kopec ?
Myslím že to není nereálný, byť je pravda, že na spoustu těch kopců by byl únorovej výstup asi horezdar. Ale myslím že ne proto že by to teoreticky nešlo, ale proto, že je spousta příjemnějších a méně riskantních věcí, který se daj v zimě na horách dělat než se tejden hrabat natěžko prašanem a spát po záhrabech tam, kam se dá v létě vyběhnout za dva dny. I např. něco tak nezimního jako Schaligrat na Weisshorn má tu a tam zimní přelez.
honza08:41:42 14.02.2012
odpovědět 
 Re: vysokej kopec ?
Ak to nemusí byť v Alpách, relatívne blízke rekreačné švortisícovky sú aj Toubkal v Maroku a Suphan v Turecku.
shatterhand12:24:08 08.02.2012
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi