Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 Bouldry: 18.Chytil 10025 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 Hory: 13.Chomová 3836 14.Veselá 3698 15.Dörfl 3442
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Bouldry Ludvíkov 08.02.2012 Čau, nevíte někdo, zda na internetu, nebo někde jinde, existuje průvodce na bouldry v Ludvíkově? Nějak se mi nic nedaří najít. Díky
  Re: Bouldry Ludvíkov 09.02.2012 ashoj vposdledním čísle lide a hory jsou nějaké popisky jinajk se skus obrátit na vencu kučírk ten b
    Re: Bouldry Ludvíkov 09.02.2012 No, průvodce dle mého ještě není. Oblast je v "záběhu". Ale tento rok už místní kluci urči
    Re: Lezení v San Marinu 09.02.2012 Díky za vyčerpávající odpověď. Bylo by možno podělit se o tyto zkušenosti?
Bad Gastein - skialp 08.02.2012 Ahoj, může mi někdo poradit nějaké hezké skialp.túry v okolí Bad Gasteinu? Nic extrémního, beru přítelkyni :-)
Díky,
Radek
vysokej kopec ? 08.02.2012 Ahoj vespolek. Vzhledem k ruznym zranenim se nas letos mixy ani ledy moc netykaji, ale vzhledem k tomu, ze chodit muzeme a mame relativne i cas, zvazujeme vystup na nejaky vyssi kopec. Nema nekdo nejakej tip na ctyrtisicovku, na kterou by se dalo v zime v
  Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 Takovejch 4000 je hromada. Namátkou: Blanc, Combin, Dent d Herens, Bishorn, Dom, Alphubel, Allalinho
    Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 Zrovna DOM se mi jevi jako docela solidni pocin i v lete, natoz v zime za sneznicich. Zalezi na zkus
      Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 Ono se obecne spis chodi na nizsi hrebenovy tury, nez ze by se nekdo takhle trmacel do kopce, a kdyz
        Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 Např. ten Dom je složitější, ale dostupnej. Je to v podstatě stejný jako v létě, jenom ukrutná kosa,
      Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 Krom Allalinhorn (kousek od lanovky), Breithorn, Pollux, Castor, Signalkuppe to budou v zimě všechno
        Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 chcem to pojmout spis rekreacne, proste banda kriplu na vejlete. Spani ve stanu/zahrabu je spis zpus
          Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 No jednodušší než glokner normálkou to nebude.
          Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 Banda kryplu v zime na ctyrtisicovkach se sneznicema a s umyslem spat v zahrabu rozhodne budete. A s
            Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 Mozna to ted jenom vyslo nevhod nacasovane s aktualni "modou" spani na kvilde, ale prijde
              Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 Ale ne, ja to neberu nijak osobne. Jak jsem rekl: myslim, ze momentalne zkratka podminky pro zimni v
                Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 To mas bezpochyby pravdu, ted se vsude certi zenej. Ani to neni o tom, ze bysme byli schopny vyrazit
                  Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 Jsem se z Turecka minulej tejden vrátil - v Izmiru palmy pod sněhem, okolo Ankary mrazy a sněhu jak
                    Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 no vidis. aspon to nebude uplne nudny :) Nejde nam o jednoduchou vychazku, ale proste jeste porad ne
                      Re: vysokej kopec ? 09.02.2012 "bagrovani dvoumetrovym snehem na vysokej krpal je sice az moc lehky" - mne by zajímaly tv
                      Re: vysokej kopec ? 09.02.2012 ..ale zase to bude skvělej článek v případě úspěchu tady na lezci! ;)
                        Re: vysokej kopec ? 09.02.2012 na ty clanky moc nejsem, zazitek stejne nepredas a zbytecne chytry v komentech umime bejt vsichni :)
                          Re: vysokej kopec ? 09.02.2012 Laponsko a polární záře, to může bejt super. I ten Toubkal. Fakt to potom sepiš, poslední články na
                          Re: vysokej kopec ? 09.02.2012 P.S. Nejde ani tak o nejaky odrazovani, jakzto o "otevreni oci" zaslepenejm jedincum, kter
    Re: vysokej kopec ? 09.02.2012 Většina těch kopců mně přijde v zimě na sněžnicích jako nemožný počin. Nejideálnější pro váš plán je
      Re: vysokej kopec ? 14.02.2012 Myslím že to není nereálný, byť je pravda, že na spoustu těch kopců by byl únorovej výstup asi horez
  Re: vysokej kopec ? 08.02.2012 Ak to nemusí byť v Alpách, relatívne blízke rekreačné švortisícovky sú aj Toubkal v Maroku a Suphan
Barva na skálu 07.02.2012 Jaká barva je nejlepší na dělání značek na skále(šipky, tečky)? Dík za radu
  Re: Barva na skálu 07.02.2012 Pominu-li že na skálu se nečmárá, bouldristi prý dělají pidiznačky lakem na nehty.
  Re: Barva na skálu 07.02.2012 Zkus se zeptat na alkydové barvy -jednou jsem se ptal značiče turistických cest a ten říkal olejové
    Re: Barva na skálu 07.02.2012 nejlepší by bylo zeptat se grafiťáků..ty sprays by měli být ok
      Re: Barva na skálu 08.02.2012 Sprej je nesmysl. I když si pořídíš správnou trisku, nikdy nedosáhneš požadované přesnosti (rozpíjí
  Re: Barva na skálu 08.02.2012 Pidiznačky dělám párátkem nebo malým klacíkem, kapičku a roztahat do žádanýho tvaru. Používám Balakr
Doktor v Brně 07.02.2012 Ahoj, poraďte nějakýho doktora přes prsty v Brně. Díky moc. Moje doktorka mi řekla, že s tím nic nemám, ale na rentgenu nebo ultrazvuku jsem nebyl. Už je to skoro tři neděle, co kvůli tomu nemůžu lizt a začínám mít abstak.
  Re: Doktor v Brně 08.02.2012 A co a jak tě bolí? Mám dost zkušeností s vlastními zraněními :-) Napiš na mejl. Ahoj!
  Re: Doktor v Brně 10.02.2012 Za opravdu kvalitním doktorem budeš muset do Prahy!
  Re: Doktor v Brně 11.02.2012 Zkus Hrazdíru.
Doktor v Brně 07.02.2012 Ahoj, poraďte nějakýho doktora přes prsty v Brně. Díky moc. Moje doktorka mi řekla, že s tím nic nemám, ale na rentgenu nebo ultrazvuku jsem nebyl. Už je to skoro tři neděle, co kvůli tomu nemůžu lizt a začínám mít abstak.
Led Kralovany 07.02.2012 Nevite jak v současnosti vypadaji ledy v Kralovanech?
  Re: Led Kralovany 07.02.2012 Cau, byli jsme tam v patek 3.2. Ledy natekly v podstate az behem minuleho tydne, lezt se uz dalo. Le
Hrot na cepín ještě jednou 06.02.2012 Ahoj,
před časem jsem tady psal o rady při shánění hrotů na cepíny Salewa Morpheus. Jeden se mi podařilo sehnat přes Aukro, ale pořád mi ještě jeden schází. Do Salewy do Benešova jsem psal a tam ho prý nemají a nemají ho údajně ani v Itálii, takže
  Re: Hrot na cepín ještě jednou 06.02.2012 Ahoj, sústružiť to asi nepôjde, skôr vystrihnúť alebo vypáliť z kusa plechu. Len tam si potom neviem
  Re: Hrot na cepín ještě jednou 06.02.2012 Zkus kontaktovat Sport centrum Galfy ve Starom Smokovci-je to slovensky dovozca Salewy. Jestli ho ne
  Re: Hrot na cepín ještě jednou 07.02.2012 som strojar a domaca vyroba urcite nie .cenovo sa to neoplati a ta kvalita by sa len tak lahko nedos
    Re: Hrot na cepín ještě jednou 09.02.2012 Tak to si potom hovno strojar :)
  Re: Hrot na cepín ještě jednou 07.02.2012 Pokud mas pristup ke strojni kovarne a nastrojarne, tak je cesta. Kdysi jsme si takhle delali Grivel
  Re: Hrot na cepín ještě jednou 07.02.2012 Díky moc za tipy. Tak jsem napsal na Slovensko a uvidim, co mi odpoví. Jsem už ale trochu skeptickej
    Re: Hrot na cepín ještě jednou 07.02.2012 Ahoj, napiš mi na email: icefi @centrum.cz (1 mezera) a domluvíme se. Hrot přímo nemám, ale vyrobit
    Re: Hrot na cepín ještě jednou 08.02.2012 Ještě zkus najít hroty k cepínům Climbing Technology. Protože mačky, šrouby do ledu a některé další
      Re: Hrot na cepín ještě jednou 09.02.2012 Napsal jsem ti mejla.
  Re: Hrot na cepín ještě jednou 09.02.2012 Materiál 14260 (jsou použít i staré listové pera z nějakého náklaďáku - hlavně posor na tloušťku), s
    Re: Hrot na cepín ještě jednou 09.02.2012 jj, souhlas. Sehnat vhodný materiál, tvar vypálit na laseru, tloušťku doladit na magnetce (rovinná b
      Re: Hrot na cepín ještě jednou 09.02.2012 Ty jo diky moc za rady. Strojarina je pro me totiz naprosta spanelska vesnice. Takze ted uz jenom se
        Re: Hrot na cepín ještě jednou 09.02.2012 :) .. s Petzlem bych byl opatrný. Hroty na "staré" Quarky, které se ještě loni prodávaly s
          Re: Hrot na cepín ještě jednou 10.02.2012 No tak to je prašť jak uhoď... Ale mě to snad vyříznou v nějaké firmě ze specielního plechu, jen to
            Re: Hrot na cepín ještě jednou 23.02.2012 Ještě jednou díky všem za rady, nakonec se na mě usmálo štěstí a v jednom Dánském obchodě ten hrot n
Foto dne - Dolomity 06.02.2012 Fotka z Abramkante. Docela by mně zajímal účel karabiny v jistícím řetězci. Pokud je to tak jak si myslím, měl by dotyčný zase navštívit někoho kdo leze a naučit se navazovat na prsák, ale asi se pletu. Bohužel si nelze nevšimnout průvěsu lana a té karabi
  Re: Foto dne - Dolomity 06.02.2012 Podle mě je to tak, že dotyčný sundal postupové jištění - smyci, kterou si klasicky hodil přes ramen
    Re: Foto dne - Dolomity 06.02.2012 vidím to stejně. my netrénovaní softmouvři musíme s tím dertkem síly kterým disponujeme zacházet vel
  Re: Foto dne - Dolomity 08.02.2012 :) Veď nemá prsák, len batoh.
1
...
650
651
652
653
654
655
656
657
658
659
660
661
662
663
664
665
666
667
668
669
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: