Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 7.Nespoutaný 11494 8.Suchan 11187 9.H2 11019 Bouldry: 7.Popovský 10475 8.Danda 10403 9.Stráník 10400 Hory: 9.Nešťák 5095 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Ledy kousek od Hronova 13.02.2012 Včera jsem z auta viděl zajímavý led asi 100m od silnice. Výška zhruba 10m, šířka 5m, téměř kolmý. Netuším jestli to byl někdo zkoušet, led vypadá zajímavě a hlavně je v těsné blízkosti silnice s možností parkování, takže parádní popracovní rychlovka. Pok
  Re: Ledy kousek od Hronova 13.02.2012 Chodíme tam pravidelně, ovšem velkokapacitní to není...tudíž jsi tomu prokázal opravdu medvědí služb
    Re: Ledy kousek od Hronova 13.02.2012 Na celodenní lezení to je "malé", a ledolezců s přiměřenou dojezdovou vzdáleností zase nen
      Re: Ledy kousek od Hronova 13.02.2012 Led tam bejvá skoro každej rok a je to hned u silnice, takže nic tajnýho. A že by se tam dělali fron
        Re: Ledy kousek od Hronova 13.02.2012 Místo je to celkem pěkný, ale obávám se, že už to v CHKO je...Ale pokud vím, zatím to nikomu nevadí.
ropejumping 13.02.2012 ahooj, máte někdo zkušenosti s ropejumpingem???
jáký uzly kde použít, kam to přivázat a tak???
díky
kdyžtak piště na mejl (sport.anarchi@seznam.cz)
  Re: INZERCE 12.02.2012 No...nezdá. Říkal jsem si, že mrknu, jestli nepůjde někdo na lano a tak dva roky nazpátek by někdo f
Stoupa 12.02.2012 Nevite kde se ztartil Stoupa?
  Re: Stoupa 12.02.2012 Myslim ze on jen neni clovek co ma potrebu se nejak presentovat na netu. Asi se ted vic venuje "
    Re: Stoupa 14.02.2012 Nema nema... Ale dycky jednou za cas neco prelezl a nekdo to nekam napsal :)
venuje &
      Re: Stoupa 14.02.2012 Ale asi zas tak moc se neztratil:
        Re: Stoupa 17.02.2012 Zajímalo by mne, jak dokáže udržet zájem sponzorů, když se sebeprezentaci příliš nevěnuje. A nemyslí
      Re: Stoupa 17.02.2012 Anoano, zene se tez asi venuje intenzivne, kdyz se stal otcem... S tou vedou to byla narazka na jeho
Vipava 12.02.2012 Ahoj, na velikonoce se chystám do Slovinska (Črni Kal a Osp) a rád bych navštívil pro mě novou oblast Vipava. Nevíte někdo, jestli se dá v Čechách pořídit aktuální průvodce pro tuhle oblast? Na netu jsem nic kloudného nenašel.
Díky M.
      Re: Vipava 12.02.2012 já ho kupoval v Koperu v knihkupectví, a pak ho maj v Ospu někde, ale kde to nevim
        Re: Vipava 12.02.2012 Prej v baráku, co je hasičárna, když se de do skal nad vesnicí, nedávno to tu bylo.
Pangamin 12.02.2012 Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli někdo používáte jako doplněk stravy pro regeneraci svalů Pangamin. Je to dobrý? Obsahuje hodně Béčka, ale někde jsem četl, že aby se to vyrovnalo nějakým těm B-complexům že ho chce brát fakt hodně.
  Re: Pangamin 12.02.2012 já užívám výhradně Pivogamin a Slivovicagim
    Re: Pangamin 12.02.2012 ahoj pangamin jsem jedl když mi bylo tak 14 -15 .. jedíný efekt který se dostavil po pravidelnem pou
      Re: Pangamin 12.02.2012 překližka a bobule... To je současné lezení...
        Re: Pangamin 12.02.2012 Prijde mi usmevne ze kdyz nekdo projevi zajem o trenink, stravu, výživové doplňky..... rázem (pravda
          Re: Pangamin 12.02.2012 to bude tim ze lezeni nastesti neni sport..))) (akorat nekolik uchylnych jedincu se z nej snazi spor
            Re: Pangamin 12.02.2012 A co když někomu je šuma fuk, jestli je to sport nebo ne, ale chce prostě vylézt cesty, o kterejch s
              Re: Pangamin 12.02.2012 ach, pan je jasnovidec.. )))) a jina moznost nez zamindrakovani te nenapadla?
      Re: Pangamin 12.02.2012 Aminokyseliny pomohou na regeneraci? Blábol. Ano, berou se, ale nemají nic společného s regenerací j
        Re: Pangamin 12.02.2012 Ano, Pangamin jsou pivovarské kvasnice; a jako zdroj vitamínů skupiny B jsou zcela vhodné. To bylo v
          Re: Pangamin 13.02.2012 a.) najdi si význam vitamínu B
b.) najdi si zdroje vitamínu B
Chápu, že když n
            Re: Pangamin 13.02.2012 ? S tím, že béčko není samospasitelný, nijak nepolemizuju, ostatně jsem to tady už psal, ale chceš ř
              Re: Pangamin 13.02.2012 Jasně, že jsou. Ale pokud je normální, nemá zdravotní problémy a má normální kvalitní stravu, jsou z
                Re: Pangamin 13.02.2012 OK. V takovém případě nejsme v rozporu, jen jsem ti neporozuměl.
        Re: Pangamin 13.02.2012 Ano, aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), pomohou při regeneraci svalů a to velmi významně.
          Re: Pangamin 13.02.2012 Ano, i to je pravda. Ale jsou vhodné spíše pro budování svaloviny, tedy určitě bych je doporučil nap
            Re: Pangamin 13.02.2012 Při objemovém tréninku v kulturistice, bych je zase nedoporučil já, resp. byly by to zbytečně vyhoze
              Re: Pangamin 13.02.2012 Ok, máš pravdu. Drobné nedorozumění může být v tom, co si kdo představuje pod pojmem regenerace. BCA
                Re: Pangamin 13.02.2012 Třetí den po tréningu...chachá, takovej den snad ani neexistuje!:) No vlastne máš pravdu, je to v př
                  Re: Pangamin 13.02.2012 Jasně, problém je, že to, co jsi popsal, je u normálních lidí cesta do pekel. Zátěž na 100 %, pak ně
                    Re: Pangamin 13.02.2012 Doba se mění. Teď je důležitý být dobrej v tréninku. Jestli pak člověk něco vyleze, to je jenom třeš
                    Re: Pangamin 14.02.2012 Stupidnost to není, ale nechce se mi to detailně rozpitvávat formou korespondence. Navíc přispěvek b
                  Re: Pangamin 13.02.2012 :-D
  Re: Pangamin 12.02.2012 Pangamin můžu jednoznačně doporučit. Je to jeden z preparátů, které jsem vyzkoušel a u kterých jsem
  Re: Pangamin 12.02.2012 Pokud víš, že potřebuješ béčko (to není zdaleka jednoznačný; regenerace svalů bude složitější problé
  Re: Pangamin 12.02.2012 ahoj.
napadlo me se te zeptat jak moc trenujes a jestli jsou pro tebe doplnky stravy nutne?
léto v USA 11.02.2012 Ahoj lidi, letos o přes léto bych se chtěl podívat do nějaké dobré lezecké oblasti a pár týdnů, měsíců tam být, trénovat a lézt. Optimálně, abych v blízkosti reálně sehnal nějakou práci, která by mě tam tu dobu uživila. Přemítám o USA, jen nevím, jak to t
  Re: léto v USA 11.02.2012 jó to by mě taky zajímalo..ale poslední roky jsem slyšel že sehnat práci je už dost nemožné
  Re: léto v USA 12.02.2012 Bez ironie a jakéhokoli vtipu: nejprve doporučuju se seznámit s vízovou povinností (a možnostmi) dan
    Re: léto v USA 12.02.2012 Moc do toho nevidím, ale asi bych to neviděl jako úplně nemožný, záleží na hodně faktorech. Možná ně
    Re: léto v USA 12.02.2012 Jednak zmizel můj dodatečný příspěvek, že SSN = Social Security Number, nikoli to, co omylem píšu na
      Re: léto v USA 12.02.2012 Aha, koukám, že to info o SSN jsi přepsal v mém příspěvku správně, tak pardon, nevšiml jsem si, že t
      Re: léto v USA 12.02.2012 Jo a když ti to 1 procento vyjde a ty tu nárazovou práci seženeš, tak tě hlavně nesmí nikdy načapat.
  Re: léto v USA 12.02.2012 red rocks v lete taky nee, horko, ... maximalne nekde v souteskach.
nevim jak je na tom s le
    Re: léto v USA 12.02.2012 V létě se dá lézt v Rifle (2000n.m.) kaňon má dvě strany - dopotam, odpo tam, Colorado, v Boulder ca
    Re: léto v USA 12.02.2012 Plnej souhlas s tím, co píšou předřečníci o tom, že v USA je to t.č. v zásadě nereálný a proč. (Dopl
      Re: léto v USA 12.02.2012 Díky moc za informace. Počítám s tím, že by to nebylo jednoduché a proto to chci začít řešit co nejd
        Re: léto v USA 12.02.2012 Co treba zkusit Norsko?
  Re: léto v USA 14.02.2012 jedna z variant by možná mohla být toto
  Re: léto v USA 26.02.2012 Kanada je urcite dostupna. Podivej se na Working Holiday Visa. Vyrizeni zadosti trva asi 5 tydnu a p
bouldry v polsku 11.02.2012 Ahoj lidi!Chci se vás zeptat jestli nevíte zda existuje nějaký průvodce na bouldry v oblasti kolem Sokoliků v polsku, průvodce na lano máme ale tam bouldrů moc neni a krásnejch šutrů tam je hafo.
  Re: bouldry v polsku 12.02.2012 Cao, dival jsem se a nikde neni... Je pruvodce na skaly a na jednom webu info o tom, ze se bouldrovy
  Re: bouldry v polsku 13.02.2012 Bouldrů je tam hafo akrorát na ně není průvodce.Stačí se podívat na kámen a uvidíš šipky.Jak vede sm
Rešík na Petráči 10.02.2012 Petr Resch nezahálí a připravuje těžké bouldříky na Padání 2012 i v těchto mrazivých dnech - malá zpověď Petra se objevila v profilu Petra na Rockstars
letenky 10.02.2012 nevíte jestli se nechá změnit jméno na letence od ryarain?
      Re: letenky 10.02.2012 Mrkni na ten odkaz, tam budou určitě všechny poplatky vypsané.
        Re: letenky 10.02.2012 Hledal jsem to tam, ale zrušení a vrácení peněz jsem nenašel :-/ přítelkyně si přetrhla vazy a už se
          Re: letenky 10.02.2012 Vratit penize? Od Ryanairu? Samozrejme, ze tam nic o vraceni penez nenajdes, jestli se ti podari dos
            Re: letenky 10.02.2012 Souhlas s Myssakem. Spis nez zrusit zkus ty letenky prodat dokud je cas...
              Re: letenky 13.02.2012 No můžeš letenku vyměnit za jinou, nebo sehnat někoho jiného, ale na za obé je myslím poplatek 50 Eu
  Re: letenky 11.02.2012 no, můžeš zkusit zfalšovat jméno - to už taky někdo zkoušel, pak už jen přijeli k letadlu borci v če
    Re: letenky 12.02.2012 tak uvidíme, díky
1
...
649
650
651
652
653
654
655
656
657
658
659
660
661
662
663
664
665
666
667
668
...
2263
Vipava Ahoj, na velikonoce se chystám do Slovinska (Črni Kal a Osp) a rád bych navštívil pro mě novou oblast Vipava. Nevíte někdo, jestli se dá v Čechách pořídit aktuální průvodce pro tuhle oblast? Na netu jsem nic kloudného nenašel.
Díky M.
Martin 15:54:45 12.02.2012odpovědět
  Re: Vipava myslim si že nejaktuálnější bude tnelhe průvodce : http://www.sidarta.si/plezanje/slo-plezalni-vodnik.html Výva ml. 16:07:09 12.02.2012odpovědět
    Re: Vipava Díky za info,
bohužel nákup možný jen na kreditku, kterou nevlastním, a v Čechách ani stopy. Snad ho seženu někde na místě.
M. Martin 17:32:57 12.02.2012odpovědět
      Re: Vipava já ho kupoval v Koperu v knihkupectví, a pak ho maj v Ospu někde, ale kde to nevim Výva ml. 18:38:52 12.02.2012odpovědět
        Re: Vipava Prej v baráku, co je hasičárna, když se de do skal nad vesnicí, nedávno to tu bylo. Willhem 19:09:05 12.02.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: