Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230819 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Baterky do čelovky14.02.2012
Zdar,
rád bych zde kolektivu zeptal, jak osobně řešíte baterky do čelovky - kupujete drahé alkalické jednorázové? Nebo nabíjecí a nabíjíte je před každou akcí? Dík za vaše ohlasy, ať to leze, O.
 Re: Baterky do čelovky14.02.2012
Na nabijecí Sanyo Eneloop nedám dopustit.I v zimě v pouzdru na přilbě bez problemu.Asi taky zaleží n
 Re: Baterky do čelovky14.02.2012
NiMH a NiCd mrznou už při -5°C. Při -10°C je velmi pravděpodobné, že čelovku už ani nerožneš. Na nab
  Re: Baterky do čelovky14.02.2012
Zajímá mne to tak celkově, nejen v zimě - ale třeba i v létě a na déle než víkend, sám často jezdím
   Re: Baterky do čelovky15.02.2012
Asi bych koupil ty Sanyo co tady doporučují. Jenom pozor na nabíječky. Myslím, že Tikka XP má 3xAAA
  Re: Baterky do čelovky15.02.2012
Pokud jde o zimu, tak podle mne nejlepší řešení jsou čelovky, které mají baterky v odděleném pouzdru
 Re: Baterky do čelovky14.02.2012
dobijeci jsou dobry na leto, vydrzi akorat ten vikend. Na zimu jednorazovky, nejlepsi co se da za pe
 Re: Baterky do čelovky14.02.2012
Eneloopy ač NiMH nemají se zimou problém sám je taky používám a ani při vícedenním pobytu v mínsovyc
  Re: Baterky do čelovky15.02.2012
Jednak mluvím z vlastní zkušenosti, ale udávají to i výrobci baterií. Tudíž tvému příspěvku nelze vě
   Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Věříš víc wikipedii nebo praktické zkušenosti několika uživatelů, co se tu o tom zmínili ?
   Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Ja mam zas zkusennost ted z nedavne doby, co byly ty mrazy - GPS s alkalickymi AA "zdechla"
   Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Přidávám svou zkušenost se sanyo eneloop + petzl tikka 2 XP, že i v teplotách kolem -10 až -15 svítí
 Re: Baterky do čelovky14.02.2012
4eneloopy+fenixHP11 at těžký krám,nikdy mne ve štychu nenechal
 Re: Baterky do čelovky15.02.2012
Řeším to v Pentlingu ranou do čela - kurva - nemam baterky v čelovce a v pípáku. A solim, čímž roztá
  Re: Baterky do čelovky15.02.2012
jo, bez tebe by Helmuti pochcipali hlady :D
 Re: Baterky do čelovky15.02.2012
Kupuju jednorázovky alkalický, ale ne ty drahý, nýbrž např. kaufland nebo podobné. Někde na internet
  Re: Baterky do čelovky16.02.2012
Jj, já kupuju v IKEA balení po deseti a mám doma pořád v zásobě, jsou vpohodě. R.
 Re: Baterky do čelovky16.02.2012
Používám NiMH akumulátory (Varta, Sanyo). Pokud očekávám mráz, chci maximální výkon, výdrž a jde mi
  Re: Baterky do čelovky16.02.2012
Kup jednorázoví drahý (těžký, pořádnej kus olova) stejně ti rok vydrží :)
   Re: Baterky do čelovky16.02.2012
Davide: nevydrží, věř tomu. :) Proto se tu ptám, jak to řešíte, protože dávat několik set (až tisíc)
    Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Minulý týden v největších mrazech jsem pohodlně svítil s baterkama od Vietnamců (čelovka Black Diamo
    Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Na co se vlastně ptáš ? Zkušenosti s tím máš, znáš pro a proti, a nic zázračného nevymyslíš ;)
     Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Petře, díky za tip, také zajímavé řešení, ale trochu těžké, možná na víkend, kde toho tolik s sebou
      Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Me taky neni jasne, co resis. Ja pouzivam Mio XP, treba rok s jednema baterkama s IKEA. V kapse mam
      Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Me taky neni jasne, co resis. Ja pouzivam Mio XP, treba rok s jednema baterkama s IKEA. V kapse mam
      Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Me taky neni jasne, co resis. Ja pouzivam Mio XP, treba rok s jednema baterkama s IKEA. V kapse mam
      Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Me taky neni jasne, co resis. Ja pouzivam Mio XP, treba rok s jednema baterkama s IKEA. V kapse mam
       Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Omlouvam se za opakovane vlozeni. Koukam, ze s pomalym pripojenim je to hned. Jenom jsem zmacknul En
        Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Milý Jene, "neřeším" nic, už jsem to tu psal několikrát, já pro změnu nevím, co zase není
        Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Jinak díky za tip s jednorázovými baterkami z IKEA, vlastně přesně "to řeším" ..

 I like climbing more than ever.14.02.2012
http://imgur.com/gallery/O0SuU
 Re: I like climbing more than ever.14.02.2012
tady je i video...
  Re: I like climbing more than ever.15.02.2012
První fotka mi trochu zvedla tepovku............Video mi nezobrazí přímo
 Re: I like climbing more than ever.15.02.2012
 Gmunderhutte14.02.2012
Caute. Viem, ze to nezapada do stylu poslednych prispevkov v diskusii, ale chcem sa spytat, je Gmunderhutte v Malte v zime otvorena, dostupna autom a hovoria tam aj inak ako nemecky? Dakujem. E.
 Re: Gmunderhutte14.02.2012
Nevím, ale webu AV bych v tomhle případě věřil, ačkoliv (a to mě docela prudí, protože jedna výjimka
  Re: Gmunderhutte14.02.2012
Nejlepší je na tu chatu zavolat a domluvit se s chatařem. O pěkných víkendech otevřou i mimo sezónu.
   Re: Gmunderhutte15.02.2012
Dik za info. Vcera som tam zavolal a bolo to dost usmevne, nakolko ja neviem po nemecky a nikto z ni
   Re: Gmunderhutte15.02.2012
Rezervovali sme dve miesta na vikend, tak hadam bude otvorene :) Ak nebude, je nejake specialne mies
    Re: Gmunderhutte15.02.2012
Zdar chlapi.O víkendu maj otevřeno určitě,do údolí se sjedou davy lezců tak se jim to vyplatí.Andrea
     Re: Gmunderhutte15.02.2012
Dik este raz. V piatok na obed vyrazame, tesime sa :)
     Re: Gmunderhutte15.02.2012
Domluvu jsme zvládli i anglicky, ale byla tam nějaká ženská - možná tam není pravidelně, chlapík se
      Re: Gmunderhutte16.02.2012
Ahoj,

jen pridam svoji zkusenost z lonska. Domluveny pokoj pro 2 nebyl (domluveno di
       Re: Gmunderhutte20.02.2012
Asi si to tu uz niekto sice neprecita, ale pre uzavretie temy doplnim najcerstvejsie info. Chata par
        Re: Gmunderhutte20.02.2012
Diky za info!
       Re: Gmunderhutte21.02.2012
hele vsechny nas sice stve ze v nemecku rakousku se mluvi nemecky...a ze tam anglictina nefunguje...
        Re: Gmunderhutte21.02.2012
K tomu je, řekl bych, na místě dodat, že němčina - na rozdíl od češtiny a polštiny - patří do skupin

 lezeni drytool14.02.2012
ahoj ! poradam soukromi kurzy lezeni drytool nebo ledopadu. Rad bych se vas nekoho zeptal, jestli na to nepotrebuju nejaky rozsireny pojisteni ? Mam vlastni lano a macky a sedak a cepiny, takze to pucovat nepotrebuju, jenom se me jeden zakaznik ptal jak j
 Re: lezeni drytool14.02.2012
U tebe bych kurz dělat nechtěl..
 Re: lezeni drytool14.02.2012
U tebe bych kurz dělat nechtěl..
 Re: lezeni drytool14.02.2012
LOL! Tento příspěvek trochu předešel dobu, neměl by tady být vystavený až 1.4.2012? Jinak vrácení po
  Re: lezeni drytool14.02.2012
Zase se někdo strašně nudí :)
 Re: lezeni drytool14.02.2012
Pozor by si měl dát ten, kdo do toho Tvého kurzu půjde :)
 Re: lezeni drytool14.02.2012
Ty pyko, ty pyko :-D :-D To néé!
 Re: lezeni drytool14.02.2012
Ahoj ! taky ucim drajtul, ohledne pojistky je to strasne jednoduchy - jdete spolu na vylet. penize s
 Re: lezeni drytool15.02.2012
JohnyDry umíš číst? Pokud jo tak si přečti podmínky Alpenvereinu. Pojištění se vztahuje jen na tebe.
  Re: lezeni drytool17.02.2012
aha. to je mozny. Oni ty podminky jsou tak dlouhy, ze ani nema cenu je cist, navic, kdyz stejne nic

 Špatná metodologie?13.02.2012
Ahoj, v našem klubu řešíme takový problém a nějak si s ním nedovedeme poradit. Tak doufám, že někdo tu, metodicky velmi znalý, by nám mohl pomoci. Představte si situaci. Tím nám vzniká neuvěřitelný paradox. Nejhorší na tom je, že jde o přímé ohrožení živo
 Re: Špatná metodologie?13.02.2012
Bude hůř...
 Re: Špatná metodologie?13.02.2012
Tzv. 1. metodologická maxima: Raději si nic nepředstavovat!
2. metodologická maxima: Do teré
  Re: Špatná metodologie?13.02.2012
Z autosexu bolí ruce víc než z lezení. Jsem nějaký překližkář/onanista nebo co?
   Re: Špatná metodologie?14.02.2012
K tomu snad jen klasickou báseň Ivana Wernische "Baže".
Baže, onanisté,
ti m
    Re: Špatná metodologie?14.02.2012
ad P:misto metodologie Daseinsanalyse?
 Re: Špatná metodologie?13.02.2012
Jen drobnost :-)
Metodika - metodický (nauka o metodě vyučování určitého oboru)
Metodo
 Re: Špatná metodologie?13.02.2012
A o co teda jde? Že někteří o lezení jen nekecají, ale skutečně lezou? :-) Nebuď tajnůstkář...
 Re: Špatná metodologie?14.02.2012
metodicky velmi znalej je tu uplne kazdej, vhod do diskuse libovolnou ptakovinu a mas 100+ prispevku
  Re: Špatná metodologie?14.02.2012
Vy debi... vy ste si to snad ani nepřečetli, tady jde o životy a někdo potřebuje poradit, ne jen pla
 Re: Špatná metodologie?14.02.2012
A jakou situaci si máme představit?
  Re: Špatná metodologie?14.02.2012
Necekal jsem ze by se nekdo ptal zrovna na toto, kdyz jde o zivot.
 Re: Špatná metodologie?14.02.2012
Jakouže situaci si máme představit? Takovou, ve které dělá 60% lezecké populace chybu? Jaká že to je
  Re: Špatná metodologie?14.02.2012
60% lezců? To by mohlo bejt pivo před lezením :-)
  Re: Špatná metodologie?14.02.2012
Musím se přiznat, že u nás se s tímtéž problémem potýkáme taky a taky nevím jak z toho ven. Docela b
   Re: Špatná metodologie?14.02.2012
No zatím jsme nic nevykoumali. A koukám, že i tady jsou na to lidi kratký... Nezbývá než doufat, že
    Re: Špatná metodologie?14.02.2012
Spíš myslím, že to již fatální následky mít muselo, pouze chybí statistiky.
     Re: Špatná metodologie?14.02.2012
Tak pro někoho už to fatální následky mělo, někoho to teprve čeká. Nahoře se psalo o nějakých 60%, t
     Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Ono na těhle bezpečnostních chybách je nejhorší to, že jsou bezpečnostní!
      Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Hlavně lidi maj právě tenhle postup zafixovanej a dělaj to zcela bezmyšlenkovitě - a to je nejkratší
 Re: Špatná metodologie?14.02.2012
ježiš, já si toho představuju... A ať se na to dívam jak se na to dívam, pořád mi vychází totéž: Vyk
 Re: Špatná metodologie?14.02.2012
dodržovat partnerskou kontrolu
 Re: Špatná metodologie?14.02.2012
tak nevim.. je to for, provokace, nebo vazne myslenej podnet k diskusi? chyba pri ktere jde o zivot,
  Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Taky jsem si říkal jestli je to fór nebo jestli je to myšlený vážně, a tak jsem prolistoval Procházk
   Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Uaaaaaa, Anonymous, ACTA, uaaaaa...
   Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Tady se seriózně diskutuje o zásadní lezecké chybě a stejně se najdou rejpalové jako TOA a honza, kt
    Re: Špatná metodologie?15.02.2012
pokorne se omlouvam za zlehcovani duleziteho tematu ..a moh by mi teda nekdo rict o cem je rec, tedy
    Re: Špatná metodologie?15.02.2012
@Tom: Kategoricky žádám o dementi nařčení, že jsem rejpal. Málokdo v tomhle vláknu diskutuje serióz
     Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Nezbývá mi než napsat toto dementi: "Odvolávám své předchozí vyjádření, ani ty ani TOA nejste r
      Re: Špatná metodologie?15.02.2012
nezbyde nez citovat klasika: Vy se tomu smejete, ale mohlo nas to zabit!!!
      Re: Špatná metodologie?15.02.2012
TOA klidně ať rejpalem zůstane, to mi nevadí. Ale vzhledem k tomu, žes odvolal přivolání anebo možná
 Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Tak jako chybu všichni děláme? Řekneš nám to prosím, ať se jí můžem vyvarovat? Dík.
  Re: Špatná metodologie?15.02.2012
řekl bych, že se chyby dělaj v lecjakých aktivitách,povoláních atpod.které vyžadují i získání určité
   Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Jedine co me napada je pouzivani nedynamicke odsedky a jeji nadlezani, hlavne asi na pisku. Ale kdyz
    Re: Špatná metodologie?15.02.2012
No ono totiž je ta nějvětší a nefatálnější chyba představit si tu situaci. Když si ji představim tře
 Re: Špatná metodologie?16.02.2012
Myslím že Ludvík buď vynechal větu s popisem situace, nebo si z nás dělá dobrej den, vyvolávat disku
 Re: Špatná metodologie?16.02.2012
bych řekl, že fatální chybou je v pondělí vstávat
  Re: Špatná metodologie?16.02.2012
kdyby jenom v pondeli..

 Ledy kousek od Hronova13.02.2012
Včera jsem z auta viděl zajímavý led asi 100m od silnice. Výška zhruba 10m, šířka 5m, téměř kolmý. Netuším jestli to byl někdo zkoušet, led vypadá zajímavě a hlavně je v těsné blízkosti silnice s možností parkování, takže parádní popracovní rychlovka. Pok
 Re: Ledy kousek od Hronova13.02.2012
Chodíme tam pravidelně, ovšem velkokapacitní to není...tudíž jsi tomu prokázal opravdu medvědí služb
  Re: Ledy kousek od Hronova13.02.2012
Na celodenní lezení to je "malé", a ledolezců s přiměřenou dojezdovou vzdáleností zase nen
   Re: Ledy kousek od Hronova13.02.2012
Led tam bejvá skoro každej rok a je to hned u silnice, takže nic tajnýho. A že by se tam dělali fron
    Re: Ledy kousek od Hronova13.02.2012
Místo je to celkem pěkný, ale obávám se, že už to v CHKO je...Ale pokud vím, zatím to nikomu nevadí.

 ropejumping13.02.2012
ahooj, máte někdo zkušenosti s ropejumpingem???
jáký uzly kde použít, kam to přivázat a tak???
díky

kdyžtak piště na mejl (sport.anarchi@seznam.cz)
 Re: ropejumping13.02.2012
Tady máš nějaký info, ale myslím že v tělocviku ste to dělali ne?
 INZERCE12.02.2012
to se mi jenom zda nebo se doopravdy smazala cela inzerce od 1.1.2011 do soucasnosti? :-O
 Re: INZERCE12.02.2012
No...nezdá. Říkal jsem si, že mrknu, jestli nepůjde někdo na lano a tak dva roky nazpátek by někdo f

 Stoupa12.02.2012
Nevite kde se ztartil Stoupa?
 Re: Stoupa12.02.2012
Myslim ze on jen neni clovek co ma potrebu se nejak presentovat na netu. Asi se ted vic venuje "
  Re: Stoupa14.02.2012
Nema nema... Ale dycky jednou za cas neco prelezl a nekdo to nekam napsal :)

venuje &
   Re: Stoupa14.02.2012
Ale asi zas tak moc se neztratil:
    Re: Stoupa17.02.2012
Zajímalo by mne, jak dokáže udržet zájem sponzorů, když se sebeprezentaci příliš nevěnuje. A nemyslí
   Re: Stoupa17.02.2012
Anoano, zene se tez asi venuje intenzivne, kdyz se stal otcem... S tou vedou to byla narazka na jeho

 Vipava12.02.2012
Ahoj, na velikonoce se chystám do Slovinska (Črni Kal a Osp) a rád bych navštívil pro mě novou oblast Vipava. Nevíte někdo, jestli se dá v Čechách pořídit aktuální průvodce pro tuhle oblast? Na netu jsem nic kloudného nenašel.
Díky M.
 Re: Vipava12.02.2012
myslim si že nejaktuálnější bude tnelhe průvodce :
  Re: Vipava12.02.2012
Díky za info,
bohužel nákup možný jen na kreditku, kterou nevlastním, a v Čechách ani stopy.
   Re: Vipava12.02.2012
já ho kupoval v Koperu v knihkupectví, a pak ho maj v Ospu někde, ale kde to nevim
    Re: Vipava12.02.2012
Prej v baráku, co je hasičárna, když se de do skal nad vesnicí, nedávno to tu bylo.

1   ...   648   649   650   651   652   653   654   655   656   657   658   659   660   661   662   663   664   665   666   667   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Gmunderhutte
Caute. Viem, ze to nezapada do stylu poslednych prispevkov v diskusii, ale chcem sa spytat, je Gmunderhutte v Malte v zime otvorena, dostupna autom a hovoria tam aj inak ako nemecky? Dakujem. E.
Eric13:16:21 14.02.2012
odpovědět 
 Re: Gmunderhutte
Nevím, ale webu AV bych v tomhle případě věřil, ačkoliv (a to mě docela prudí, protože jedna výjimka znamená že se na to nedá spolehnout globálně) někdy kecaj.
honza14:53:22 14.02.2012
odpovědět 
  Re: Gmunderhutte
Nejlepší je na tu chatu zavolat a domluvit se s chatařem. O pěkných víkendech otevřou i mimo sezónu. Vloni jsme tam takhle jednou spali. http://goo.gl/j11G5
Petr Jandík20:43:39 14.02.2012
odpovědět 
   Re: Gmunderhutte
Dik za info. Vcera som tam zavolal a bolo to dost usmevne, nakolko ja neviem po nemecky a nikto z nich nevedel inak ako po nemecky :) Ale hadam sme sa pochopili :)
Eric11:16:19 15.02.2012
odpovědět 
   Re: Gmunderhutte
Rezervovali sme dve miesta na vikend, tak hadam bude otvorene :) Ak nebude, je nejake specialne miesto v Malte, kam treba ist za chatarom? Neviete?
Eric11:18:51 15.02.2012
odpovědět 
    Re: Gmunderhutte
Zdar chlapi.O víkendu maj otevřeno určitě,do údolí se sjedou davy lezců tak se jim to vyplatí.Andreas tam je od pátku až do neděle,dá se sním domluvit, že by to šlo i od čtvrtka.Jinak než německy sem tam nedomluvíte.
moučis14:03:37 15.02.2012
odpovědět 
     Re: Gmunderhutte
Dik este raz. V piatok na obed vyrazame, tesime sa :)
Eric14:40:52 15.02.2012
odpovědět 
     Re: Gmunderhutte
Domluvu jsme zvládli i anglicky, ale byla tam nějaká ženská - možná tam není pravidelně, chlapík se jí ptal na ceny a sama nad tím přemýšlela.
o..17:32:59 15.02.2012
odpovědět 
      Re: Gmunderhutte
Ahoj,

jen pridam svoji zkusenost z lonska. Domluveny pokoj pro 2 nebyl (domluveno diky osobe co umi dobre nemecky), museli jsme do lagru. Zenska protivna, neumela ani slovo jinak nez nemecky. Cenu nam nauctovala vyssi nez dle ceniku, nedalo se s ni ale domluvit a tak jsme zaplatili a kaslali na to. Stiznost na AV byla AV ignorovana. Za me uz tam podruhy nejedu, budu spat pod stanem venku nebo v tunelu. Snazil jsem se byt ohleduplni, dodrzovat pravidla oblasti atd., ale nestalo to za to. S ohledem na ignorovanu stiznost na AV je jim to asi celkem jedno.

Chapu, ze je moje chyba, ze jedu do nejake zeme a neumim jazyk. Ovsem stejne bych cekal, ze se anglicky aspon trochu domluvim...

Mirek.

MirekZ18:06:02 16.02.2012
odpovědět 
       Re: Gmunderhutte
Asi si to tu uz niekto sice neprecita, ale pre uzavretie temy doplnim najcerstvejsie info. Chata paradna, tepla voda, sprcha, kurenie sa o deviatej vecer vypina, treba mat spacak, tie ich paplony nestacia. Majitelia celkom v pohode, avsak naozaj komunikacia len v nemcine. Cena za izbu (OeAV clen) 14 + 2 € (kurenie) + 7 € ranajky (nepovinne). Avsak za ten komfort oproti spaniu v aute to urcite stoji.
Eric09:03:36 20.02.2012
odpovědět 
        Re: Gmunderhutte
Diky za info!
honza09:47:44 20.02.2012
odpovědět 
       Re: Gmunderhutte
hele vsechny nas sice stve ze v nemecku rakousku se mluvi nemecky...a ze tam anglictina nefunguje...nadruhou stranu zkus se nekde v beskydech nebo jesenikach na maly zapadli chate domluvit jinak nez cesky nebo polsky..nemas sanci..tak je treba se na to takhle koukat...
Hanz10:25:39 21.02.2012
odpovědět 
        Re: Gmunderhutte
K tomu je, řekl bych, na místě dodat, že němčina - na rozdíl od češtiny a polštiny - patří do skupiny, které se všeobecně říká "světové jazyky".
/Prostě holt ti obrozenci dělali sice záslužnou věc, ale má to i negativní důsledky./
12:08:16 21.02.2012
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1262 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi