vyzkoušej a uvidíš co ti víc padne. Lowy jsou tvrdší na sjezd a budou líp sedět na širší noze. Dynafity zase pasujou na TLT vazání. Dal bych na pocit ze zkoušky. Kulasek
Mám ZZero4 PX-TF a plná spokojenost. Šlape se v nich dobře, do prašanu i na větrem ubitý sníh v pohodě. Oproti mým puvodnim Scarpa Avant jsou pevné a nohu fixují dobře. Mám s věcma tak 100kg a spokojenost.
Ahoj,
Jezdím ve Strukturach a jsem naprosto spokojenej...od ťapání po Šumavě, přes Krkonoše až po Tatranský žlaby...vždycky v pohodě se super pohodlím. Jak na chození tak na sjezd super. Ale každýmu to sedne jinač...chce to odzkoušet. Jinak jsou i fajn na ledy...teď sem si pořídil nově Lowy X-alpy a taky si je nemůžu vynachválit. Přeju správný výběr!
Tak jsem měl na noze dnes lowy i dynafity a domu jsem si odvezl Dynafity zzero 4.padly mi jak ulitý a zatim mam z nich dobrej pocit uvidíme po prvnim výletu:),lowy me byly hlavne trochu menší coz mi usnadnilo rozhodnutí.díky všem za názory.Kubas
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.