Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
7.Nespoutaný 11494
8.Suchan 11187
9.H2 11019
Bouldry:
7.Popovský 10475
8.Danda 10403
9.Stráník 10400
Hory:
9.Nešťák 5095
10.Hess 4095
11.Zvonková 4029

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231384 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Eset Centrum - Praha 2
Fit Studio Jitka - Slaný
Masacre Room - České Budějovice

Prodejny
HUDYsport - Praha 1
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Lezení na Islandu18.02.2012
Ahoj.

Přemýšlím o letním výletu-dovolené na Island. Rád bych to spojil s lezením, ale na internetu jsem nic o lezení na Islandu nenašel. Leze se tam vůbec?? :) Máte nějaké tipy na cestování po Islandu a případnému lezení?
Děkuji
 Re: Lezení na Islandu18.02.2012
No pokud ještě přemýšlíš, tak bych doporučil jet někam jinam. Je tam strašně draho. Za ty prachy se
  Re: Lezení na Islandu18.02.2012
Hrozně draho?? :( Myslel jsem, že to bude o něco levnější než Norsko..
 Re: Lezení na Islandu19.02.2012
Na cestování je celej Island super a opravdu tam je, po krachu z předloňska, trochu levněji než v No
  Re: Lezení na Islandu19.02.2012
s lezením si myslim to samý, v zimě tam snad něco místňáci lezou s motykama, ale to mi (dle videí) p
   Re: Lezení na Islandu19.02.2012
Ještě jsem se chtěl zeptat.. Jak je to tam s cestováním? Myslím tím jestli se tam dá spát v pohodě v
    Re: Lezení na Islandu19.02.2012
Lezení- jen malá oblast někde na východě(dle místní lezkyně), jinak je to jako lego. Co se týče span
     Re: Lezení na Islandu19.02.2012
Youtube,google. Stačí trochu hledat.
    Re: Lezení na Islandu19.02.2012
Spaní venku se tam moc neřeší, platí něco jako ve Skandinávii - nespi nikomu na zahradě (v těsný blí
     Re: Lezení na Islandu20.02.2012
pozri tuto stranku:
klifur.is
Su tam pekne spracovane komplet oblasti plus sprievodco

 Zell am Ziller ubytovani17.02.2012
Nevite o nejakem ubytovani pobliz Zell am Ziller prosim? Vikend.
 Re: Zell am Ziller ubytovani18.02.2012
Ubytování velmi snadno potáš podle informací na

 foto dne16.02.2012
údolní na Amora, leze Míra, fotila Líza
 Re: foto dne16.02.2012
Děkuji uctivě. Doplním.

 jaké skialp boty zzero nebo struktura evo?14.02.2012
Ahoj jaké byste zvolili boty na skialpy a proč?Mam na výběr mezi Dynafit zzero 4(polyuretanové) a Lowa struktura evo.díky Jakub
 Re: jaké skialp boty zzero nebo struktura evo?14.02.2012
vyzkoušej a uvidíš co ti víc padne. Lowy jsou tvrdší na sjezd a budou líp sedět na širší noze. Dynaf
 Re: jaké skialp boty zzero nebo struktura evo?15.02.2012
Dynafity pokud to chceš na chození a Lowy na sjezd. Na chození a závody jsou Dynafity asi to nejlepš
 Re: jaké skialp boty zzero nebo struktura evo?15.02.2012
Mám ZZero4 PX-TF a plná spokojenost. Šlape se v nich dobře, do prašanu i na větrem ubitý sníh v poho
 Re: jaké skialp boty zzero nebo struktura evo?16.02.2012
Ahoj,
Jezdím ve Strukturach a jsem naprosto spokojenej...od ťapání po Šumavě, přes Krkonoše a
 Re: jaké skialp boty zzero nebo struktura evo?17.02.2012
Tak jsem měl na noze dnes lowy i dynafity a domu jsem si odvezl Dynafity zzero 4.padly mi jak ulitý

 Hledáme Čechy z GR20 ze září 201114.02.2012
Ahoj všem, zkoušíme najít bandu 6 Čechů z Ostravy, které jsme potkali v září 2011 na Korsice na GR20 (konkrétně šli trasu Calenzana až Vizzavona) od 3. do 11.9.2011. Těsně po sestupu z hor nám byl ukraden foťák. A my si na ně nevzali žádný kontakt a hořce
 Re: Hledáme Čechy z GR20 ze září 201119.02.2012
Ahoj, vím o koho se jedná a seženu Ti je. Napiš když tak mail kam se mají ozvat.
  Re: Hledáme Čechy z GR20 ze září 201119.02.2012
Email napsala, stačí myší najet na Jitka;)
   Re: Hledáme Čechy z GR20 ze září 201121.02.2012
Díky:-)
Pořád platí "chytrému napověz, blbého kopni" :-)

 Baterky do čelovky14.02.2012
Zdar,
rád bych zde kolektivu zeptal, jak osobně řešíte baterky do čelovky - kupujete drahé alkalické jednorázové? Nebo nabíjecí a nabíjíte je před každou akcí? Dík za vaše ohlasy, ať to leze, O.
 Re: Baterky do čelovky14.02.2012
Na nabijecí Sanyo Eneloop nedám dopustit.I v zimě v pouzdru na přilbě bez problemu.Asi taky zaleží n
 Re: Baterky do čelovky14.02.2012
NiMH a NiCd mrznou už při -5°C. Při -10°C je velmi pravděpodobné, že čelovku už ani nerožneš. Na nab
  Re: Baterky do čelovky14.02.2012
Zajímá mne to tak celkově, nejen v zimě - ale třeba i v létě a na déle než víkend, sám často jezdím
   Re: Baterky do čelovky15.02.2012
Asi bych koupil ty Sanyo co tady doporučují. Jenom pozor na nabíječky. Myslím, že Tikka XP má 3xAAA
  Re: Baterky do čelovky15.02.2012
Pokud jde o zimu, tak podle mne nejlepší řešení jsou čelovky, které mají baterky v odděleném pouzdru
 Re: Baterky do čelovky14.02.2012
dobijeci jsou dobry na leto, vydrzi akorat ten vikend. Na zimu jednorazovky, nejlepsi co se da za pe
 Re: Baterky do čelovky14.02.2012
Eneloopy ač NiMH nemají se zimou problém sám je taky používám a ani při vícedenním pobytu v mínsovyc
  Re: Baterky do čelovky15.02.2012
Jednak mluvím z vlastní zkušenosti, ale udávají to i výrobci baterií. Tudíž tvému příspěvku nelze vě
   Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Věříš víc wikipedii nebo praktické zkušenosti několika uživatelů, co se tu o tom zmínili ?
   Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Ja mam zas zkusennost ted z nedavne doby, co byly ty mrazy - GPS s alkalickymi AA "zdechla"
   Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Přidávám svou zkušenost se sanyo eneloop + petzl tikka 2 XP, že i v teplotách kolem -10 až -15 svítí
 Re: Baterky do čelovky14.02.2012
4eneloopy+fenixHP11 at těžký krám,nikdy mne ve štychu nenechal
 Re: Baterky do čelovky15.02.2012
Řeším to v Pentlingu ranou do čela - kurva - nemam baterky v čelovce a v pípáku. A solim, čímž roztá
  Re: Baterky do čelovky15.02.2012
jo, bez tebe by Helmuti pochcipali hlady :D
 Re: Baterky do čelovky15.02.2012
Kupuju jednorázovky alkalický, ale ne ty drahý, nýbrž např. kaufland nebo podobné. Někde na internet
  Re: Baterky do čelovky16.02.2012
Jj, já kupuju v IKEA balení po deseti a mám doma pořád v zásobě, jsou vpohodě. R.
 Re: Baterky do čelovky16.02.2012
Používám NiMH akumulátory (Varta, Sanyo). Pokud očekávám mráz, chci maximální výkon, výdrž a jde mi
  Re: Baterky do čelovky16.02.2012
Kup jednorázoví drahý (těžký, pořádnej kus olova) stejně ti rok vydrží :)
   Re: Baterky do čelovky16.02.2012
Davide: nevydrží, věř tomu. :) Proto se tu ptám, jak to řešíte, protože dávat několik set (až tisíc)
    Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Minulý týden v největších mrazech jsem pohodlně svítil s baterkama od Vietnamců (čelovka Black Diamo
    Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Na co se vlastně ptáš ? Zkušenosti s tím máš, znáš pro a proti, a nic zázračného nevymyslíš ;)
     Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Petře, díky za tip, také zajímavé řešení, ale trochu těžké, možná na víkend, kde toho tolik s sebou
      Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Me taky neni jasne, co resis. Ja pouzivam Mio XP, treba rok s jednema baterkama s IKEA. V kapse mam
      Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Me taky neni jasne, co resis. Ja pouzivam Mio XP, treba rok s jednema baterkama s IKEA. V kapse mam
      Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Me taky neni jasne, co resis. Ja pouzivam Mio XP, treba rok s jednema baterkama s IKEA. V kapse mam
      Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Me taky neni jasne, co resis. Ja pouzivam Mio XP, treba rok s jednema baterkama s IKEA. V kapse mam
       Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Omlouvam se za opakovane vlozeni. Koukam, ze s pomalym pripojenim je to hned. Jenom jsem zmacknul En
        Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Milý Jene, "neřeším" nic, už jsem to tu psal několikrát, já pro změnu nevím, co zase není
        Re: Baterky do čelovky17.02.2012
Jinak díky za tip s jednorázovými baterkami z IKEA, vlastně přesně "to řeším" ..

 I like climbing more than ever.14.02.2012
http://imgur.com/gallery/O0SuU
 Re: I like climbing more than ever.14.02.2012
tady je i video...
  Re: I like climbing more than ever.15.02.2012
První fotka mi trochu zvedla tepovku............Video mi nezobrazí přímo
 Re: I like climbing more than ever.15.02.2012
 Gmunderhutte14.02.2012
Caute. Viem, ze to nezapada do stylu poslednych prispevkov v diskusii, ale chcem sa spytat, je Gmunderhutte v Malte v zime otvorena, dostupna autom a hovoria tam aj inak ako nemecky? Dakujem. E.
 Re: Gmunderhutte14.02.2012
Nevím, ale webu AV bych v tomhle případě věřil, ačkoliv (a to mě docela prudí, protože jedna výjimka
  Re: Gmunderhutte14.02.2012
Nejlepší je na tu chatu zavolat a domluvit se s chatařem. O pěkných víkendech otevřou i mimo sezónu.
   Re: Gmunderhutte15.02.2012
Dik za info. Vcera som tam zavolal a bolo to dost usmevne, nakolko ja neviem po nemecky a nikto z ni
   Re: Gmunderhutte15.02.2012
Rezervovali sme dve miesta na vikend, tak hadam bude otvorene :) Ak nebude, je nejake specialne mies
    Re: Gmunderhutte15.02.2012
Zdar chlapi.O víkendu maj otevřeno určitě,do údolí se sjedou davy lezců tak se jim to vyplatí.Andrea
     Re: Gmunderhutte15.02.2012
Dik este raz. V piatok na obed vyrazame, tesime sa :)
     Re: Gmunderhutte15.02.2012
Domluvu jsme zvládli i anglicky, ale byla tam nějaká ženská - možná tam není pravidelně, chlapík se
      Re: Gmunderhutte16.02.2012
Ahoj,

jen pridam svoji zkusenost z lonska. Domluveny pokoj pro 2 nebyl (domluveno di
       Re: Gmunderhutte20.02.2012
Asi si to tu uz niekto sice neprecita, ale pre uzavretie temy doplnim najcerstvejsie info. Chata par
        Re: Gmunderhutte20.02.2012
Diky za info!
       Re: Gmunderhutte21.02.2012
hele vsechny nas sice stve ze v nemecku rakousku se mluvi nemecky...a ze tam anglictina nefunguje...
        Re: Gmunderhutte21.02.2012
K tomu je, řekl bych, na místě dodat, že němčina - na rozdíl od češtiny a polštiny - patří do skupin

 lezeni drytool14.02.2012
ahoj ! poradam soukromi kurzy lezeni drytool nebo ledopadu. Rad bych se vas nekoho zeptal, jestli na to nepotrebuju nejaky rozsireny pojisteni ? Mam vlastni lano a macky a sedak a cepiny, takze to pucovat nepotrebuju, jenom se me jeden zakaznik ptal jak j
 Re: lezeni drytool14.02.2012
U tebe bych kurz dělat nechtěl..
 Re: lezeni drytool14.02.2012
U tebe bych kurz dělat nechtěl..
 Re: lezeni drytool14.02.2012
LOL! Tento příspěvek trochu předešel dobu, neměl by tady být vystavený až 1.4.2012? Jinak vrácení po
  Re: lezeni drytool14.02.2012
Zase se někdo strašně nudí :)
 Re: lezeni drytool14.02.2012
Pozor by si měl dát ten, kdo do toho Tvého kurzu půjde :)
 Re: lezeni drytool14.02.2012
Ty pyko, ty pyko :-D :-D To néé!
 Re: lezeni drytool14.02.2012
Ahoj ! taky ucim drajtul, ohledne pojistky je to strasne jednoduchy - jdete spolu na vylet. penize s
 Re: lezeni drytool15.02.2012
JohnyDry umíš číst? Pokud jo tak si přečti podmínky Alpenvereinu. Pojištění se vztahuje jen na tebe.
  Re: lezeni drytool17.02.2012
aha. to je mozny. Oni ty podminky jsou tak dlouhy, ze ani nema cenu je cist, navic, kdyz stejne nic

 Špatná metodologie?13.02.2012
Ahoj, v našem klubu řešíme takový problém a nějak si s ním nedovedeme poradit. Tak doufám, že někdo tu, metodicky velmi znalý, by nám mohl pomoci. Představte si situaci. Tím nám vzniká neuvěřitelný paradox. Nejhorší na tom je, že jde o přímé ohrožení živo
 Re: Špatná metodologie?13.02.2012
Bude hůř...
 Re: Špatná metodologie?13.02.2012
Tzv. 1. metodologická maxima: Raději si nic nepředstavovat!
2. metodologická maxima: Do teré
  Re: Špatná metodologie?13.02.2012
Z autosexu bolí ruce víc než z lezení. Jsem nějaký překližkář/onanista nebo co?
   Re: Špatná metodologie?14.02.2012
K tomu snad jen klasickou báseň Ivana Wernische "Baže".
Baže, onanisté,
ti m
    Re: Špatná metodologie?14.02.2012
ad P:misto metodologie Daseinsanalyse?
 Re: Špatná metodologie?13.02.2012
Jen drobnost :-)
Metodika - metodický (nauka o metodě vyučování určitého oboru)
Metodo
 Re: Špatná metodologie?13.02.2012
A o co teda jde? Že někteří o lezení jen nekecají, ale skutečně lezou? :-) Nebuď tajnůstkář...
 Re: Špatná metodologie?14.02.2012
metodicky velmi znalej je tu uplne kazdej, vhod do diskuse libovolnou ptakovinu a mas 100+ prispevku
  Re: Špatná metodologie?14.02.2012
Vy debi... vy ste si to snad ani nepřečetli, tady jde o životy a někdo potřebuje poradit, ne jen pla
 Re: Špatná metodologie?14.02.2012
A jakou situaci si máme představit?
  Re: Špatná metodologie?14.02.2012
Necekal jsem ze by se nekdo ptal zrovna na toto, kdyz jde o zivot.
 Re: Špatná metodologie?14.02.2012
Jakouže situaci si máme představit? Takovou, ve které dělá 60% lezecké populace chybu? Jaká že to je
  Re: Špatná metodologie?14.02.2012
60% lezců? To by mohlo bejt pivo před lezením :-)
  Re: Špatná metodologie?14.02.2012
Musím se přiznat, že u nás se s tímtéž problémem potýkáme taky a taky nevím jak z toho ven. Docela b
   Re: Špatná metodologie?14.02.2012
No zatím jsme nic nevykoumali. A koukám, že i tady jsou na to lidi kratký... Nezbývá než doufat, že
    Re: Špatná metodologie?14.02.2012
Spíš myslím, že to již fatální následky mít muselo, pouze chybí statistiky.
     Re: Špatná metodologie?14.02.2012
Tak pro někoho už to fatální následky mělo, někoho to teprve čeká. Nahoře se psalo o nějakých 60%, t
     Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Ono na těhle bezpečnostních chybách je nejhorší to, že jsou bezpečnostní!
      Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Hlavně lidi maj právě tenhle postup zafixovanej a dělaj to zcela bezmyšlenkovitě - a to je nejkratší
 Re: Špatná metodologie?14.02.2012
ježiš, já si toho představuju... A ať se na to dívam jak se na to dívam, pořád mi vychází totéž: Vyk
 Re: Špatná metodologie?14.02.2012
dodržovat partnerskou kontrolu
 Re: Špatná metodologie?14.02.2012
tak nevim.. je to for, provokace, nebo vazne myslenej podnet k diskusi? chyba pri ktere jde o zivot,
  Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Taky jsem si říkal jestli je to fór nebo jestli je to myšlený vážně, a tak jsem prolistoval Procházk
   Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Uaaaaaa, Anonymous, ACTA, uaaaaa...
   Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Tady se seriózně diskutuje o zásadní lezecké chybě a stejně se najdou rejpalové jako TOA a honza, kt
    Re: Špatná metodologie?15.02.2012
pokorne se omlouvam za zlehcovani duleziteho tematu ..a moh by mi teda nekdo rict o cem je rec, tedy
    Re: Špatná metodologie?15.02.2012
@Tom: Kategoricky žádám o dementi nařčení, že jsem rejpal. Málokdo v tomhle vláknu diskutuje serióz
     Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Nezbývá mi než napsat toto dementi: "Odvolávám své předchozí vyjádření, ani ty ani TOA nejste r
      Re: Špatná metodologie?15.02.2012
nezbyde nez citovat klasika: Vy se tomu smejete, ale mohlo nas to zabit!!!
      Re: Špatná metodologie?15.02.2012
TOA klidně ať rejpalem zůstane, to mi nevadí. Ale vzhledem k tomu, žes odvolal přivolání anebo možná
 Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Tak jako chybu všichni děláme? Řekneš nám to prosím, ať se jí můžem vyvarovat? Dík.
  Re: Špatná metodologie?15.02.2012
řekl bych, že se chyby dělaj v lecjakých aktivitách,povoláních atpod.které vyžadují i získání určité
   Re: Špatná metodologie?15.02.2012
Jedine co me napada je pouzivani nedynamicke odsedky a jeji nadlezani, hlavne asi na pisku. Ale kdyz
    Re: Špatná metodologie?15.02.2012
No ono totiž je ta nějvětší a nefatálnější chyba představit si tu situaci. Když si ji představim tře
 Re: Špatná metodologie?16.02.2012
Myslím že Ludvík buď vynechal větu s popisem situace, nebo si z nás dělá dobrej den, vyvolávat disku
 Re: Špatná metodologie?16.02.2012
bych řekl, že fatální chybou je v pondělí vstávat
  Re: Špatná metodologie?16.02.2012
kdyby jenom v pondeli..

1   ...   648   649   650   651   652   653   654   655   656   657   658   659   660   661   662   663   664   665   666   667   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 foto dne
údolní na Amora, leze Míra, fotila Líza
09:14:51 16.02.2012
odpovědět 
 Re: foto dne
Děkuji uctivě. Doplním.
 jirkas09:39:51 16.02.2012
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192434)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Úžeh 5A Zvůle
Výcviková 5 Choustník
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1285 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1436 
 Neřeším to – lezu vše 
 1136 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi