Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English ledy Pitztal 21.02.2012 Ahoj, nevíte někdo, v jakém stavu jsou ledy v Pitztalu? Dík, Tom.
  Re: ledy Pitztal 21.02.2012 K.Lucky
wir R. u. I waren Sa. u So. vorort
allgemein sehr gute Verhältnisse !<
ledy Pitztal 21.02.2012 Ahoj, nevíte někdo, v jakém stavu jsou ledy v Pitztalu? Dík, Tom.
Ledovcový kurz 21.02.2012 Ahoj,
můžete mi prosím někdo poradit? Rád bych se pustil do ledovcových hor, ale připadá mi před tím rozumné nechat si poradit od zkušenějších. Má prosím někdo s Vás nějakou dobrou zkušenost s nějakým kurzem pohybu po ledovci a podobně ? Předem dík
  Re: Ledovcový kurz 21.02.2012 Tak zrovna kurzy pohybu po ledovci dělá kde kdo a řada z nich je i dobrejch. Připiš, odkud jsi, takh
    Re: Ledovcový kurz 21.02.2012 Jasně,
jsem z Ostravy.
      Re: Ledovcový kurz 21.02.2012 co krkonose to je za malo penez hodne srandy kdzy budes chtit tak se ozvy
        Re: Ledovcový kurz 21.02.2012 V Krkonoších je nějakej ledovec?
      Re: Ledovcový kurz 21.02.2012 Hm, koukám, že doporučeníma to tu kupodivu nijak nehýří. O severní Moravě přehled nemám, ale když by
        Re: Ledovcový kurz 24.02.2012 Ahoj,
budu rád za každou nabídku která za něco stojí. Možností je dneska spousta, to vím. Jde
  Re: Ledovcový kurz 21.02.2012 Letos se chystám na ledovcový kurz od jedné české "sportovní" cestovky...
Zdá se m
    Re: Ledovcový kurz 22.02.2012 S tím tvrzením "cena je vykoupena kvalitou" bych byl i u horskejch vůdců docela vopatrnej;
      Re: Ledovcový kurz 23.02.2012 Ještě si můžeš koupit pípák Pieps a máš k tomu kurz "zadara". Jen nejnovější Vector letos
        Re: Ledovcový kurz 24.02.2012 Díky za nabídku, nemám zájem o lavinový kurz, ale o kurz pohybu po ledovci.
          Re: Ledovcový kurz 24.02.2012 Ahoj,
já mám velmi dobré zkušenosti s klukama z horolezecké školy Encián (slováci, James). Ně
ubytování maltatál 20.02.2012 Ahoj,
nemáte někdo typ na ubytování v maltatálu? Ideálně poblíž ledů, za rozumné peníze? Dík, Honza
  Re: ubytování maltatál 20.02.2012 Ty krávo to snad nejni ani možný!!!!!
O tři komenty níž se řeší Gmünderhütte!!!
    Re: ubytování maltatál 20.02.2012 Tak tak, treba si prekliknut stranu, myslim, ze som podal vycerpavajuce info :) Ale ked je treba nie
      Re: ubytování maltatál 21.02.2012 Tak, tak ... a co když se cgce tazatel dozvědět i o jiných možnostech :-).
Chalkiditi 20.02.2012 Máte zkušenosti s lezením v Malakase,vzdálenost cca.40 km od Chalkiditi?
  Re: Pálava Drytool 19.02.2012 Ted se tam lezt nesmi.
    Re: Pálava Drytool 19.02.2012 ZAPOMEN NA TO, ale bez legrace. Pálava je chráněné území (a opravdu je k tomu důvod, je to unikát) a
      Re: Pálava Drytool 19.02.2012 To měla být odpověď Vláďovi, sorry.
  Re: Pálava Drytool 19.02.2012 Když si ten první příspěvek s otázkou čtu, tak já už jsem z diskusí tady na serveru tak "zblble
    Re: Pálava Drytool 19.02.2012 Já myslím že je to jen rejpání. Pražáci-sklípek-mačky-Pálava. Průhledný...
      Re: Pálava Drytool 19.02.2012 Ta kombinace, kterou uvádíš, mne právě taky zaujala :) ---
  Re: Pálava Drytool 19.02.2012 Vláďo běda ti i těm pražákům, pokud vás tam s těma piklema nachytám!!
dotaz na značení v průvodci tady na Lezci 18.02.2012 Ahoj,
hledala jsem si tady průvodce na Roviště a hned na začátku jsem zjistila, že nevím, co je to v hlavičce označení písmeny "F" "P" "K" "hvězdička", tedy co vlastně znamenají ta čísla pod nimi u jednotlivý
  Re: dotaz na značení v průvodci tady na Lezci 18.02.2012 F fotky, P přelezy, K komentáře, hvězdičky jsou hodnocení krásy cesty, pokud někdo hodnotil.
mont blanc 18.02.2012 mám někdo zkušenosti s výstupem na mont blanc v dubnu?
  Re: mont blanc 18.02.2012 Mam,
na skialpech. Bez lyzi nebo sneznic v tomto obdobi ani ranu.
Hore
    Re: mont blanc 18.02.2012 Sice to není moje vlákno, ale snad mi Martin promine, když se zeptám ještě dodatečně: kudy jsi tam š
      Re: mont blanc 19.02.2012 V zime vede standardni cesta pres Grands Mulets. 3 Blanky lepsi jako sjezd, ale byva to hodne lavine
        Re: mont blanc 20.02.2012 Ahoj Lenko, ale i ostatní kdo jste to šli: jak profláklej je nen výstup přes Gds. Mulets v jarních m
          Re: mont blanc 20.02.2012 Nazdar,
kdyz jsou dobre podminky, tak je chalupa plna, a to nejen o vikendu (ma asi 6
            Re: mont blanc 20.02.2012 Díky za info. Jenom s tou průchodností La Jonction - to pak chatu zavřou, nebo jak se na ni potom li
              Re: mont blanc 20.02.2012 Presne tak!
Chata zavrena <=> Jonction nepruchodna :)
Hore zdar,
            Re: mont blanc 20.02.2012 ty jo, tak to mame asi stesti. jezdime skoro kazdorocne lozit na Midi vzdy okolo 15. brezna a nikdy
  Re: mont blanc 19.02.2012 Byl jsem tam jednou z Midi v březnu a bylo to v pohodě (bez lyží, sněžnice jsou úplná blbost). Byla
  Re: mont blanc 20.02.2012 Duben = hlavní skialpová sezóna v okolí Mt. Blancu. Začátkem května už spousta chat zavírá. Pokud se
mont blanc 18.02.2012 mám někdo zkušenosti s výstupem na mont blanc v dubnu?
1
...
647
648
649
650
651
652
653
654
655
656
657
658
659
660
661
662
663
664
665
666
...
2263
ledy Pitztal Ahoj, nevíte někdo, v jakém stavu jsou ledy v Pitztalu? Dík, Tom. 12:01:59 21.02.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: