Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Groš 7628 3.Skopec 7086
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English letenky 21.02.2012 Ahoj, prodám levně letenky do španělska. Odlet 2. března a návrat 8. března. K tomu mám jízdenky studentagency z Prahy do Franfurtu. V ceně je letenka pro 2 osoby, zavazadlo 15kg a 2x jízdenka od studenagency. Celé to stále 7 000 kč prodám klidně za půlku
  Re: letenky 22.02.2012 A pujdou prebukovat na cizi pas?
    Re: letenky 22.02.2012 Ano přebukovat pujdou ale za poplatek 100eur
  Re: letenky 22.02.2012 Šoupni to ještě do inzerce, post v diskusi se za chvíli propadne do historie a neštěkne po něm pes.
  Re: letenky 22.02.2012 Ahoj Tomáši,
o letenky bych měl zájem. Kontaktoval jsem tě přes mail. Tak na to mrkni
  Re: letenky 22.02.2012 No hned bych je koupil, ale stve me, ze je to Bilbaa. Co tam v tuto dobu...
    Re: letenky 22.02.2012 je to do Malagy a je tam ted parádní počasí na lezení ;)
ledy Pitztal 21.02.2012 Ahoj, nevíte někdo, v jakém stavu jsou ledy v Pitztalu? Dík, Tom.
  Re: ledy Pitztal 21.02.2012 K.Lucky
wir R. u. I waren Sa. u So. vorort
allgemein sehr gute Verhältnisse !<
ledy Pitztal 21.02.2012 Ahoj, nevíte někdo, v jakém stavu jsou ledy v Pitztalu? Dík, Tom.
Ledovcový kurz 21.02.2012 Ahoj,
můžete mi prosím někdo poradit? Rád bych se pustil do ledovcových hor, ale připadá mi před tím rozumné nechat si poradit od zkušenějších. Má prosím někdo s Vás nějakou dobrou zkušenost s nějakým kurzem pohybu po ledovci a podobně ? Předem dík
  Re: Ledovcový kurz 21.02.2012 Tak zrovna kurzy pohybu po ledovci dělá kde kdo a řada z nich je i dobrejch. Připiš, odkud jsi, takh
    Re: Ledovcový kurz 21.02.2012 Jasně,
jsem z Ostravy.
      Re: Ledovcový kurz 21.02.2012 co krkonose to je za malo penez hodne srandy kdzy budes chtit tak se ozvy
        Re: Ledovcový kurz 21.02.2012 V Krkonoších je nějakej ledovec?
      Re: Ledovcový kurz 21.02.2012 Hm, koukám, že doporučeníma to tu kupodivu nijak nehýří. O severní Moravě přehled nemám, ale když by
        Re: Ledovcový kurz 24.02.2012 Ahoj,
budu rád za každou nabídku která za něco stojí. Možností je dneska spousta, to vím. Jde
  Re: Ledovcový kurz 21.02.2012 Letos se chystám na ledovcový kurz od jedné české "sportovní" cestovky...
Zdá se m
    Re: Ledovcový kurz 22.02.2012 S tím tvrzením "cena je vykoupena kvalitou" bych byl i u horskejch vůdců docela vopatrnej;
      Re: Ledovcový kurz 23.02.2012 Ještě si můžeš koupit pípák Pieps a máš k tomu kurz "zadara". Jen nejnovější Vector letos
        Re: Ledovcový kurz 24.02.2012 Díky za nabídku, nemám zájem o lavinový kurz, ale o kurz pohybu po ledovci.
          Re: Ledovcový kurz 24.02.2012 Ahoj,
já mám velmi dobré zkušenosti s klukama z horolezecké školy Encián (slováci, James). Ně
ubytování maltatál 20.02.2012 Ahoj,
nemáte někdo typ na ubytování v maltatálu? Ideálně poblíž ledů, za rozumné peníze? Dík, Honza
  Re: ubytování maltatál 20.02.2012 Ty krávo to snad nejni ani možný!!!!!
O tři komenty níž se řeší Gmünderhütte!!!
    Re: ubytování maltatál 20.02.2012 Tak tak, treba si prekliknut stranu, myslim, ze som podal vycerpavajuce info :) Ale ked je treba nie
      Re: ubytování maltatál 21.02.2012 Tak, tak ... a co když se cgce tazatel dozvědět i o jiných možnostech :-).
Chalkiditi 20.02.2012 Máte zkušenosti s lezením v Malakase,vzdálenost cca.40 km od Chalkiditi?
  Re: Pálava Drytool 19.02.2012 Ted se tam lezt nesmi.
    Re: Pálava Drytool 19.02.2012 ZAPOMEN NA TO, ale bez legrace. Pálava je chráněné území (a opravdu je k tomu důvod, je to unikát) a
      Re: Pálava Drytool 19.02.2012 To měla být odpověď Vláďovi, sorry.
  Re: Pálava Drytool 19.02.2012 Když si ten první příspěvek s otázkou čtu, tak já už jsem z diskusí tady na serveru tak "zblble
    Re: Pálava Drytool 19.02.2012 Já myslím že je to jen rejpání. Pražáci-sklípek-mačky-Pálava. Průhledný...
      Re: Pálava Drytool 19.02.2012 Ta kombinace, kterou uvádíš, mne právě taky zaujala :) ---
  Re: Pálava Drytool 19.02.2012 Vláďo běda ti i těm pražákům, pokud vás tam s těma piklema nachytám!!
dotaz na značení v průvodci tady na Lezci 18.02.2012 Ahoj,
hledala jsem si tady průvodce na Roviště a hned na začátku jsem zjistila, že nevím, co je to v hlavičce označení písmeny "F" "P" "K" "hvězdička", tedy co vlastně znamenají ta čísla pod nimi u jednotlivý
  Re: dotaz na značení v průvodci tady na Lezci 18.02.2012 F fotky, P přelezy, K komentáře, hvězdičky jsou hodnocení krásy cesty, pokud někdo hodnotil.
mont blanc 18.02.2012 mám někdo zkušenosti s výstupem na mont blanc v dubnu?
  Re: mont blanc 18.02.2012 Mam,
na skialpech. Bez lyzi nebo sneznic v tomto obdobi ani ranu.
Hore
    Re: mont blanc 18.02.2012 Sice to není moje vlákno, ale snad mi Martin promine, když se zeptám ještě dodatečně: kudy jsi tam š
      Re: mont blanc 19.02.2012 V zime vede standardni cesta pres Grands Mulets. 3 Blanky lepsi jako sjezd, ale byva to hodne lavine
        Re: mont blanc 20.02.2012 Ahoj Lenko, ale i ostatní kdo jste to šli: jak profláklej je nen výstup přes Gds. Mulets v jarních m
          Re: mont blanc 20.02.2012 Nazdar,
kdyz jsou dobre podminky, tak je chalupa plna, a to nejen o vikendu (ma asi 6
            Re: mont blanc 20.02.2012 Díky za info. Jenom s tou průchodností La Jonction - to pak chatu zavřou, nebo jak se na ni potom li
              Re: mont blanc 20.02.2012 Presne tak!
Chata zavrena <=> Jonction nepruchodna :)
Hore zdar,
            Re: mont blanc 20.02.2012 ty jo, tak to mame asi stesti. jezdime skoro kazdorocne lozit na Midi vzdy okolo 15. brezna a nikdy
  Re: mont blanc 19.02.2012 Byl jsem tam jednou z Midi v březnu a bylo to v pohodě (bez lyží, sněžnice jsou úplná blbost). Byla
  Re: mont blanc 20.02.2012 Duben = hlavní skialpová sezóna v okolí Mt. Blancu. Začátkem května už spousta chat zavírá. Pokud se
1
...
647
648
649
650
651
652
653
654
655
656
657
658
659
660
661
662
663
664
665
666
...
2263
letenky Ahoj, prodám levně letenky do španělska. Odlet 2. března a návrat 8. března. K tomu mám jízdenky studentagency z Prahy do Franfurtu. V ceně je letenka pro 2 osoby, zavazadlo 15kg a 2x jízdenka od studenagency. Celé to stále 7 000 kč prodám klidně za půlku. při rychlém jednání sleva! Díky Tom Tomáš 20:26:13 21.02.2012odpovědět
  Re: letenky A pujdou prebukovat na cizi pas?
09:07:22 22.02.2012odpovědět
    Re: letenky Ano přebukovat pujdou ale za poplatek 100eur 15:09:00 22.02.2012odpovědět
  Re: letenky Šoupni to ještě do inzerce, post v diskusi se za chvíli propadne do historie a neštěkne po něm pes. honza 09:52:03 22.02.2012odpovědět
  Re: letenky Ahoj Tomáši,
o letenky bych měl zájem. Kontaktoval jsem tě přes mail. Tak na to mrkni.
David David 12:02:58 22.02.2012odpovědět
  Re: letenky No hned bych je koupil, ale stve me, ze je to Bilbaa. Co tam v tuto dobu... 13:25:22 22.02.2012odpovědět
    Re: letenky je to do Malagy a je tam ted parádní počasí na lezení ;) Tomáš 15:07:48 22.02.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: