Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Pouze pro znalce...;) 02.03.2012 Nojo, vynikající. Jedna perlička za druhou, dohromady perla jak hrom :)
  Re: Pouze pro znalce...;) 05.03.2012 Na těch horách to vypadá jak v Šáreckým oudolí.
Lezecké terény HR 02.03.2012 Ahoj
Neznáte někdo nějaké lezecké terény v okolí Šibeniku? Pokud nějaké jsou.
výdrž 02.03.2012 Cau, chtěl bych se zeptat, jestli někdo má stejnej problém jako já. Lezu poměrně krátce (rok a půl).
Minulej rok jsem začínal na skále a pak umělka, která je dlouha +-15 m. A tady právě začíná ten problém. Minulej rok jsem si myslel, ze je normální
  Re: výdrž 02.03.2012 říká se tomu vytrvalost, stačí kroužit na boulderu a nebo lízt na stěně hodně lehčích cest než je tv
  Re: výdrž 02.03.2012 Jsou tu články v jedný sekci co se jmenuje Trénink. A včera tohle bylo v diskusi taky propirany. Sta
Ledy okolí Marmolada 02.03.2012 Zdar,nevíte náhodou někdo jaký je stav ledu v kaňonu Sottoguda,popřípadě v okolí Marmolady?
Falešný inzerát 02.03.2012 Přesunuto z hlavní strany:
Ako treba postupovat, ked odpovedate na inzerat, zaplatite a vec nepride?
Ahoj,
obraciam sa na vas s prosbou, ci niekto nepoznate autora inzeratu uvedeneho nizsie. Priatelka mu poslala peniaz
  Re: Falešný inzerát 02.03.2012 Osobne bych vyzkousel vsechny tri moznosti najednou. (Pote, co bych nahlasil podvod policii, sel byc
    Re: Falešný inzerát 02.03.2012 Ahoj, castka je tesne pod 5.000 -> neni to trestny cin... Pred casem jsem resil podobnej problem,
  Re: Falešný inzerát 02.03.2012 Ahoj, reagoval jsem taky na tenhle inzerat. Chtel jsem to, ale vyresit osobnim predanim a typek uz s
  Re: Falešný inzerát 03.03.2012 Zašel bych do banky, že chceš peníze poslat zpět.Adresu a tuším ani jméno ti nedají,ale řeknou,že da
    Re: Falešný inzerát 04.03.2012 Na přednášce z práva nám kdysi říkali, že pokud peníze pošleš na cizí účet, obvykle problém vyřeší b
ledy v bercthtesgadenu 02.03.2012 ahoj,
nemate nekdo nejake info o ledech v berchtesgadenskych alpach (stav ledu, tip na pruvodce, ubytovani v nejakem guesthouosu/pensionu etc.)
dik.
Ostaš-aktuální podmínky 02.03.2012 Ahoj, nevíte někdo (Georgi..), jak vypadají okrajovky na Ostaši? Je/Není to zateklý. Nebo radši na Hejšovinu či Panťák..? Jel bych v neděli..
  Re: Ostaš-aktuální podmínky 02.03.2012 Zdar, Hejšovina by šla nejspíš, zadní Ostaš, bude zateklá tipuju, my jedem zejtra na Panták, to bude
    Re: Ostaš-aktuální podmínky 02.03.2012 Jo na tej Hejšovině, bude blbý, že bude pod skalama hafo sněhu, v tejdnu sem tam byl ještě na běžkác
      Re: Ostaš-aktuální podmínky 02.03.2012 Díky Jirko, věděl jsem, že budeš mít přehled :-) Já zas bohužel nemůžu zejtra, když pojedeš v tejndu
  Re: Ostaš-aktuální podmínky 02.03.2012 Jestli máš sněžnice a lopatu, směle na Ostaš! Sice to taje před očima, ale Panťák bude přeci jen v p
Sněžka 02.03.2012 Čau, budu mít trochu troubelínský dotaz :) Jak je to teď s podmínkami na trase Výrovka->Luční->Sněžka? Dá se to i pěšky? Nebo jen na lyžích, sněžnicích? Díkes. Pavel
  Re: Sněžka 02.03.2012 Samozřejmě, že se to dá, ale s trochu větší fyzickou námahou, přejít pěšky, takřka se není čeho obáv
    Re: Sněžka 02.03.2012 Dík. A myslíš, že se to dá z Pece přes Výrovku a Luční a ze Sněžky dolů pod lanovkou v rozumnému tem
      Re: Sněžka 02.03.2012 tenle vikend se bezi krkonosska 70, takze se ti muze stat ze kdyz se budes bezkarum motat pod nohy t
        Re: Sněžka 02.03.2012 :-D dík
        Re: Sněžka 02.03.2012 Jasně, pokud chceš jít teď o víkendu, tak to je závod - nicméně to zase bude pěkně vyfrézovaný a bok
          Re: Sněžka 02.03.2012 dík, už mám lepší představu... na běžkách by to bylo samozřejmě lepší, ale ne všichni jsme běžkaři,
            Re: Sněžka 02.03.2012 Z Pece přes Richtrovky na Výrovku a dál na Luční je to prakticky vždy v pohodě .... jezdí tam skůtry
              Re: Sněžka 02.03.2012 Pod lanovkou ze Sněžky jsme to šli několikrát pěšky dolů do Pece v zimě a bylo to v pohodě - cesta j
                Re: Sněžka 02.03.2012 Tu Sněžku rozhodně nezpochybňuju, ale s tím pěšky jsem od jisté doby opatrnej, kdy jsem si naivně my
                  Re: Sněžka 03.03.2012 O tom ani já nepochybuju! :)
  Re: Sněžka 02.03.2012 zápecník-nejsi náhodou z moravy?
    Re: Sněžka 02.03.2012 su
  Re: Sněžka 02.03.2012 Ne, dupat v zimě bez lyží po horách je nesmysl.
Kutná Hora 02.03.2012 ahoj pracuju ted kousek mezi kolínem a kutnou horou a narazil sem u obce Hranice na kámen kousek od železniční trati.. byl sem tam v noci s čelovkou a viděl i skoby a linky tak se chci zeptat,prosím, jak se skála jmenuje popř. jake jsou pravidla a podmínk
  Re: Kutná Hora 02.03.2012 Pašinka, konkrétně Skála u Kohoutova mlýna. Info na
Okamžik radosti 01.03.2012 Ahoj, máte někdo prosím film Okamžik radosti?Prosim o odkaz, díky moc.
1
...
643
644
645
646
647
648
649
650
651
652
653
654
655
656
657
658
659
660
661
662
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: