Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 14.Novák 10787 15.Lebloch 10647 16.Pail 10603 Bouldry: 14.Vaňous 10103 15.Jungling 10075 16.Košťál 10050 Hory: 22.Bernard 2632 23.X. 2532 24.Opice 2510
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English zéland 12.03.2012 Objevují se tu pěkné fotky z Nového Zélandu, nebude časem i nějaký článek o místním polezení?
  Re: Zéland 12.03.2012 Já bych se za to taky přimlouval, Danny není jedinej kdo tam byl a vypadá to pěkně;)
    Re: Zéland 12.03.2012 Článek o N. Zelandě bude.
  Re: zéland 12.03.2012 Hehe, jak sem videl Zeland, tak jsem hned myslel, ze se bude jednat o Vadima Zelanada a o aplikaci j
    Re: zéland 13.03.2012 Zajímavá asociace.. Máte někdo s Vadimovými knížkami zkušenost?
spolulezec 12.03.2012 Zapomněla jsem dát na sebe kontakt, trbolova@centrum.cz
  Re: spolulezec 12.03.2012 Kdyz o tom zjevne chces diskutovat, tak muj nazor je, ze si zaslouzis maximalne spolulezkyni.
    Re: spolulezec 12.03.2012 No, jo jste nějací přecitlivělí, chybu už jsem napravila. Jinak do teď jsem lezla jsen s klukama :)
spolulezec 12.03.2012 Ahoj, hledám parťáka/čku na lezení. Plzeň a okolí.
  Re: spolulezec 12.03.2012 ..inzerce..
Cala Gonone 11.03.2012 Ahoj, nemáte někdo tip na ubytování buď přímo v Cala Gonone nebo někde poblíž? Asi bychom radši apartmán nebo případně nějaký menší levný domek. Chystáme se tam asi první týden v září, takže kdyby jste někdo měl i nějaké jiné postřehy ohledně trajektu - b
  Re: Cala Gonone 11.03.2012 jen asi ještě doplním, že máme malého psa, který jezdí s námi.
roman
    Re: Cala Gonone 11.03.2012 Ahoj, o ubytovaní toho vubec nic nevim, my jsme spali na parkovišti. Trajekt kterým jezdíme najdeš t
    Re: Cala Gonone 11.03.2012 Zdar, pocasi je tam v tuto dobu pomerne stabilni a to znamena i pomerne znacne horko. ubytovani se d
    Re: Cala Gonone 11.03.2012 Zdar, pocasi je tam v tuto dobu pomerne stabilni a to znamena i pomerne znacne horko. ubytovani se d
      Re: Cala Gonone 11.03.2012 Dík za tip, ale my máme malou dceru, takže radši pod střechu a do pohodlí, navíc naše Jack Russelka
  Re: posilování 09.03.2012 Ničíš.
    Re: posilování 09.03.2012 A dost......
  Re: posilování 09.03.2012 Shybuj hlavně otevřeným úchopem....
  Re: posilování 09.03.2012 Ale mám pocit, že se o tom píše v každé knize nebo článku na internetu o tréninku, tak mě překvapuje
  Re: posilování 09.03.2012 klídek, šlachy si tým neničíš. ničíš si iba šlachové pútka - ale tých máš 5 na každom prste, takže k
  Re: posilování 09.03.2012 vem lištu trochu hoblíkem aby byla sklopená a zkus na ní jenom viset na otevřenej úchop
  Re: posilování 10.03.2012 Sundej to a kup si dva oblý chyty na otevřenej úchop, investice pár korun, a přežijou ti pracky...
  Re: posilování 10.03.2012 nejdůležitější pro lezení je bench press. Lištovka je o ničem.
  Re: posilování 10.03.2012 dělal jsem i 300 shybů za den na prolomenejch a prstům to jenom prospělo. záleží, na co sou zvyklý.
    Re: posilování 10.03.2012 a lezieš ešte? :-D
      Re: posilování 10.03.2012 kupodivu čim dál líp..:)
      Re: posilování 10.03.2012 předtím než jsem začal shybovat, tak jsem se plácal v 5c. ale jakmile jsem za den ushyboval 300 kous
        Re: posilování 10.03.2012 Ty, že ty ňa taháš za fuseklu?
        Re: posilování 10.03.2012 :-D
        Re: posilování 10.03.2012 bacha, neni A jako A. :)
          Re: posilování 11.03.2012 přesně. s tim měkotou, co jich dělá jenom 300 mě laskavě nezaměňujte!
        Re: posilování 11.03.2012 clovece to ty cesty shybujes? :-D ja udelam na jeden zatah max do 20 kousku a 7a uz vylezene mam. ma
          Re: posilování 11.03.2012 to treba pri lezení používať aj nohy? :-o
pri čítaní diskusií zase rozum - aby si vedel rozoz
    Re: posilování 10.03.2012 lepší je dělat na "zalomenejch" než prolomenejch!
      Re: posilování 10.03.2012 úplně nejlepší je na polámanejch
        Re: posilování 11.03.2012 Já neudělám ani 20 shybů a lezu tak kolem 7c+.A skoro vůbec necvičím. Prostě je nejduležitější lezt
          Re: posilování 12.03.2012 aaa ja jeste hulim, chlastam a zeru spek!
  Re: posilování 12.03.2012 Nediv se, že tento dotaz bere spousta lidí jako provokaci. Na tento dotaz nelze rozumně odpovědět. A
    Re: Tip na prázdniny - zážitkový kurz organizace Velký Vůz 11.03.2012 Do země zašlapat a velkou skálu na to hodit!
Tatry - podmínky na skialp 07.03.2012 Máte někdo info o reálné podmínce v Tatrách na skialpy? Pro notorické diskutéry - info na webu si najít umím, zajímá mě informaco do někoho kdo tam aktuálně je nebo byl třebas teď na víkend ...
  Re: Tatry - podmínky na skialp 07.03.2012 V nedelu sa este dalo. Juzne zlaby nasvietene pol dna slnieckom trochu zmakli. Utorok uz bol beton c
    Re: Tatry - podmínky na skialp 07.03.2012 a na lezbu ? Ví někdo ?
      Re: Tatry - podmínky na skialp 08.03.2012 O víkendu jsme byli na ledech. Jsou vytečené míň než v jiných letech, ale celkem se dají. Lidi co b
      Re: Tatry - podmínky na skialp 08.03.2012 Byli jsme na Brncale od soboty do utery, snih hodne umrzlej, takze na lyze na hovno, pri ceste dolu
  Re: Tatry - podmínky na skialp 09.03.2012 Severne doliny su navyse pokryte neprijemnou ladovou skrupinou, ktora sa pod lyzami bori, co je velm
    Re: Tatry - podmínky na skialp 09.03.2012 Krusta jenom na severních a ne na jižních svazích? To jsou docela bizarní podmínky.
      Re: Tatry - podmínky na skialp 09.03.2012 Jo, letos je to dost divné. A okolo Brnčaly byly ještě podmínky žlab od žlabu a stěnu od stěny úplně
        Re: Tatry - podmínky na skialp 09.03.2012 Takže výstupy severce Malýho Kežmaráku byly spíš skalní?
          Re: Tatry - podmínky na skialp 09.03.2012 Jo. Kromě komínů, kde byl navátý prašan. Na skále ale byla ledová krusta.
            Re: Tatry - podmínky na skialp 09.03.2012 Tady je krátké vieíčko, jestli Ti to pomůže:
  Re: Tatry - podmínky na skialp 13.03.2012 Na Brnčale sem byl celý minulý týden. Severka Kežmaráku - ideální podmínky na mixy. I ostatní stěny
přeska skialpové boty 07.03.2012 nevíte, kde se dá sehnat náhradní umělohmotná přeska (konec, který zapadá do drážek) na boty Dynafit tourlite tech 3
  Re: přeska skialpové boty 08.03.2012 Zkoušel jsi Salewu v Benešově u Semil?
    Re: přeska skialpové boty 08.03.2012 zkus distributora pro CR...Kamosovy ji z Lowy poslali a dokonce zadarmo..coz ho pochopitelne zaskoci
  Re: přeska skialpové boty 08.03.2012 když neuspeješ u Salewa Czech, zkus Sport centrum Galfy - SK dovozce.
omezení labák/ostrov 07.03.2012 Ahoj,
chtel bych se zeptat jak to je se zakazy lezeni ve zminenych oblastech. Plati nejaky pevny zakaz v urcitych mesicich nebo se to omezuje podle situace. Predem dekuji za odpoved...
  Re: omezení labák/ostrov 07.03.2012 ostrov nevim pro labak je do leta uzavrena cast kolem východního rohu.
pro situaci v Labaku d
GPS outdoor přístroj 07.03.2012 Poraďte mi prosím, který z GPS turistických je nejšikovnější s ohledem cena a dobré mapy, ČR i Evropa.
  Re: GPS outdoor přístroj 07.03.2012 Jednoznačně Garmin. Výběr je spíš o finančních možnostech. Nekupuj bez map. Je to pak docela velký p
  Re: GPS outdoor přístroj 07.03.2012 Jedine iPhone.
    Re: GPS outdoor přístroj 07.03.2012 Na geocaching si poměrně dobře vystačím se svým HTC, ale na nějakém tripu bych se na to nespoléhal.
  Re: GPS outdoor přístroj 07.03.2012 Jednoznačně Garmin 60CSx nebo 62. Je skoro nerozbitný, dá se ovládat i v rukavicích. Jinak jsou lepš
    Re: GPS outdoor přístroj 07.03.2012 Bych to tak jednoznacne nevidel. Vzal bych to po generacich. Zacal bych u te v ktere je eTrex Vista,
  Re: GPS outdoor přístroj 07.03.2012 Zalezi na co to chces. Na prilezitostnou navigaci blizko civilizace vazne v pohode staci lepsi telef
    Re: GPS outdoor přístroj 08.03.2012 No autorouting po pesinach nevytykej Garminu, ale autorovi map, protoze po Rakouske topomape funguje
      Re: GPS outdoor přístroj 08.03.2012 Autorouting nefunguje prave na cracklych mapach. Je to jeden z problemu.
        Re: GPS outdoor přístroj 08.03.2012 jak na kterejch a jak cracklejch
        Re: GPS outdoor přístroj 08.03.2012 No nevim. Jestli se neco jmenuje "neroutovatelna cesta", tak to po ni jaksi neroutuje. To
  Re: GPS outdoor přístroj 07.03.2012 mam trochu jinou zkušenost s mapama pro Garmin... pro pc analfabety to může bejt problém ale člověk
    Re: GPS outdoor přístroj 08.03.2012 Do ztráty jsem vlastnil Garmin eTrex Vista HCx, Nyní Dakota.
Ergonomie ovládání je u Garminu
1
...
641
642
643
644
645
646
647
648
649
650
651
652
653
654
655
656
657
658
659
660
...
2263
Cala Gonone Ahoj, nemáte někdo tip na ubytování buď přímo v Cala Gonone nebo někde poblíž? Asi bychom radši apartmán nebo případně nějaký menší levný domek. Chystáme se tam asi první týden v září, takže kdyby jste někdo měl i nějaké jiné postřehy ohledně trajektu - bukování lístků, počasí atd, budu rád. Všem předem dík, roman roman 08:53:30 11.03.2012odpovědět
  Re: Cala Gonone jen asi ještě doplním, že máme malého psa, který jezdí s námi.
roman roman 09:13:23 11.03.2012odpovědět
    Re: Cala Gonone Ahoj, o ubytovaní toho vubec nic nevim, my jsme spali na parkovišti. Trajekt kterým jezdíme najdeš tu: http://www.mobylines.com/ 12:00:54 11.03.2012odpovědět
    Re: Cala Gonone Zdar, pocasi je tam v tuto dobu pomerne stabilni a to znamena i pomerne znacne horko. ubytovani se da bezproblemu sehnat na miste a da se smlouvat.Pokud nebudes vypadat zoufale ze potrebujes ubytovani hned tak je i o tretinu ukecas. Jinak nahore v lesich je spousta mist kde se da pohodlne spat a nikdo neprudi. nejlevnejsi jsou pak kempy kde se noc pohybuje okolo 4 euro. kiri 13:32:07 11.03.2012odpovědět
    Re: Cala Gonone Zdar, pocasi je tam v tuto dobu pomerne stabilni a to znamena i pomerne znacne horko. ubytovani se da bezproblemu sehnat na miste a da se smlouvat.Pokud nebudes vypadat zoufale ze potrebujes ubytovani hned tak je i o tretinu ukecas. Jinak nahore v lesich je spousta mist kde se da pohodlne spat a nikdo neprudi. nejlevnejsi jsou pak kempy kde se noc pohybuje okolo 4 euro. kiri 13:34:32 11.03.2012odpovědět
      Re: Cala Gonone Dík za tip, ale my máme malou dceru, takže radši pod střechu a do pohodlí, navíc naše Jack Russelka by v kempu asi všem všechno sežrala :-)roman roman 18:48:41 11.03.2012odpovědět
        Re: Cala Gonone Spali jsme tam v kempu.
http://www.campingcalagonone.it
Jsou v nem ale i obytne bungalovy.
Koncem zari tam bylo dost teplo i vecer jsme bejvali v tricku.
Zdenek 17:22:35 15.03.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: