Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English zéland 12.03.2012 Objevují se tu pěkné fotky z Nového Zélandu, nebude časem i nějaký článek o místním polezení?
  Re: Zéland 12.03.2012 Já bych se za to taky přimlouval, Danny není jedinej kdo tam byl a vypadá to pěkně;)
    Re: Zéland 12.03.2012 Článek o N. Zelandě bude.
  Re: zéland 12.03.2012 Hehe, jak sem videl Zeland, tak jsem hned myslel, ze se bude jednat o Vadima Zelanada a o aplikaci j
    Re: zéland 13.03.2012 Zajímavá asociace.. Máte někdo s Vadimovými knížkami zkušenost?
spolulezec 12.03.2012 Zapomněla jsem dát na sebe kontakt, trbolova@centrum.cz
  Re: spolulezec 12.03.2012 Kdyz o tom zjevne chces diskutovat, tak muj nazor je, ze si zaslouzis maximalne spolulezkyni.
    Re: spolulezec 12.03.2012 No, jo jste nějací přecitlivělí, chybu už jsem napravila. Jinak do teď jsem lezla jsen s klukama :)
spolulezec 12.03.2012 Ahoj, hledám parťáka/čku na lezení. Plzeň a okolí.
  Re: spolulezec 12.03.2012 ..inzerce..
Cala Gonone 11.03.2012 Ahoj, nemáte někdo tip na ubytování buď přímo v Cala Gonone nebo někde poblíž? Asi bychom radši apartmán nebo případně nějaký menší levný domek. Chystáme se tam asi první týden v září, takže kdyby jste někdo měl i nějaké jiné postřehy ohledně trajektu - b
  Re: Cala Gonone 11.03.2012 jen asi ještě doplním, že máme malého psa, který jezdí s námi.
roman
    Re: Cala Gonone 11.03.2012 Ahoj, o ubytovaní toho vubec nic nevim, my jsme spali na parkovišti. Trajekt kterým jezdíme najdeš t
    Re: Cala Gonone 11.03.2012 Zdar, pocasi je tam v tuto dobu pomerne stabilni a to znamena i pomerne znacne horko. ubytovani se d
    Re: Cala Gonone 11.03.2012 Zdar, pocasi je tam v tuto dobu pomerne stabilni a to znamena i pomerne znacne horko. ubytovani se d
      Re: Cala Gonone 11.03.2012 Dík za tip, ale my máme malou dceru, takže radši pod střechu a do pohodlí, navíc naše Jack Russelka
  Re: posilování 09.03.2012 Ničíš.
    Re: posilování 09.03.2012 A dost......
  Re: posilování 09.03.2012 Shybuj hlavně otevřeným úchopem....
  Re: posilování 09.03.2012 Ale mám pocit, že se o tom píše v každé knize nebo článku na internetu o tréninku, tak mě překvapuje
  Re: posilování 09.03.2012 klídek, šlachy si tým neničíš. ničíš si iba šlachové pútka - ale tých máš 5 na každom prste, takže k
  Re: posilování 09.03.2012 vem lištu trochu hoblíkem aby byla sklopená a zkus na ní jenom viset na otevřenej úchop
  Re: posilování 10.03.2012 Sundej to a kup si dva oblý chyty na otevřenej úchop, investice pár korun, a přežijou ti pracky...
  Re: posilování 10.03.2012 nejdůležitější pro lezení je bench press. Lištovka je o ničem.
  Re: posilování 10.03.2012 dělal jsem i 300 shybů za den na prolomenejch a prstům to jenom prospělo. záleží, na co sou zvyklý.
    Re: posilování 10.03.2012 a lezieš ešte? :-D
      Re: posilování 10.03.2012 kupodivu čim dál líp..:)
      Re: posilování 10.03.2012 předtím než jsem začal shybovat, tak jsem se plácal v 5c. ale jakmile jsem za den ushyboval 300 kous
        Re: posilování 10.03.2012 Ty, že ty ňa taháš za fuseklu?
        Re: posilování 10.03.2012 :-D
        Re: posilování 10.03.2012 bacha, neni A jako A. :)
          Re: posilování 11.03.2012 přesně. s tim měkotou, co jich dělá jenom 300 mě laskavě nezaměňujte!
        Re: posilování 11.03.2012 clovece to ty cesty shybujes? :-D ja udelam na jeden zatah max do 20 kousku a 7a uz vylezene mam. ma
          Re: posilování 11.03.2012 to treba pri lezení používať aj nohy? :-o
pri čítaní diskusií zase rozum - aby si vedel rozoz
    Re: posilování 10.03.2012 lepší je dělat na "zalomenejch" než prolomenejch!
      Re: posilování 10.03.2012 úplně nejlepší je na polámanejch
        Re: posilování 11.03.2012 Já neudělám ani 20 shybů a lezu tak kolem 7c+.A skoro vůbec necvičím. Prostě je nejduležitější lezt
          Re: posilování 12.03.2012 aaa ja jeste hulim, chlastam a zeru spek!
  Re: posilování 12.03.2012 Nediv se, že tento dotaz bere spousta lidí jako provokaci. Na tento dotaz nelze rozumně odpovědět. A
    Re: Tip na prázdniny - zážitkový kurz organizace Velký Vůz 11.03.2012 Do země zašlapat a velkou skálu na to hodit!
Tatry - podmínky na skialp 07.03.2012 Máte někdo info o reálné podmínce v Tatrách na skialpy? Pro notorické diskutéry - info na webu si najít umím, zajímá mě informaco do někoho kdo tam aktuálně je nebo byl třebas teď na víkend ...
  Re: Tatry - podmínky na skialp 07.03.2012 V nedelu sa este dalo. Juzne zlaby nasvietene pol dna slnieckom trochu zmakli. Utorok uz bol beton c
    Re: Tatry - podmínky na skialp 07.03.2012 a na lezbu ? Ví někdo ?
      Re: Tatry - podmínky na skialp 08.03.2012 O víkendu jsme byli na ledech. Jsou vytečené míň než v jiných letech, ale celkem se dají. Lidi co b
      Re: Tatry - podmínky na skialp 08.03.2012 Byli jsme na Brncale od soboty do utery, snih hodne umrzlej, takze na lyze na hovno, pri ceste dolu
  Re: Tatry - podmínky na skialp 09.03.2012 Severne doliny su navyse pokryte neprijemnou ladovou skrupinou, ktora sa pod lyzami bori, co je velm
    Re: Tatry - podmínky na skialp 09.03.2012 Krusta jenom na severních a ne na jižních svazích? To jsou docela bizarní podmínky.
      Re: Tatry - podmínky na skialp 09.03.2012 Jo, letos je to dost divné. A okolo Brnčaly byly ještě podmínky žlab od žlabu a stěnu od stěny úplně
        Re: Tatry - podmínky na skialp 09.03.2012 Takže výstupy severce Malýho Kežmaráku byly spíš skalní?
          Re: Tatry - podmínky na skialp 09.03.2012 Jo. Kromě komínů, kde byl navátý prašan. Na skále ale byla ledová krusta.
            Re: Tatry - podmínky na skialp 09.03.2012 Tady je krátké vieíčko, jestli Ti to pomůže:
  Re: Tatry - podmínky na skialp 13.03.2012 Na Brnčale sem byl celý minulý týden. Severka Kežmaráku - ideální podmínky na mixy. I ostatní stěny
přeska skialpové boty 07.03.2012 nevíte, kde se dá sehnat náhradní umělohmotná přeska (konec, který zapadá do drážek) na boty Dynafit tourlite tech 3
  Re: přeska skialpové boty 08.03.2012 Zkoušel jsi Salewu v Benešově u Semil?
    Re: přeska skialpové boty 08.03.2012 zkus distributora pro CR...Kamosovy ji z Lowy poslali a dokonce zadarmo..coz ho pochopitelne zaskoci
  Re: přeska skialpové boty 08.03.2012 když neuspeješ u Salewa Czech, zkus Sport centrum Galfy - SK dovozce.
omezení labák/ostrov 07.03.2012 Ahoj,
chtel bych se zeptat jak to je se zakazy lezeni ve zminenych oblastech. Plati nejaky pevny zakaz v urcitych mesicich nebo se to omezuje podle situace. Predem dekuji za odpoved...
  Re: omezení labák/ostrov 07.03.2012 ostrov nevim pro labak je do leta uzavrena cast kolem východního rohu.
pro situaci v Labaku d
GPS outdoor přístroj 07.03.2012 Poraďte mi prosím, který z GPS turistických je nejšikovnější s ohledem cena a dobré mapy, ČR i Evropa.
  Re: GPS outdoor přístroj 07.03.2012 Jednoznačně Garmin. Výběr je spíš o finančních možnostech. Nekupuj bez map. Je to pak docela velký p
  Re: GPS outdoor přístroj 07.03.2012 Jedine iPhone.
    Re: GPS outdoor přístroj 07.03.2012 Na geocaching si poměrně dobře vystačím se svým HTC, ale na nějakém tripu bych se na to nespoléhal.
  Re: GPS outdoor přístroj 07.03.2012 Jednoznačně Garmin 60CSx nebo 62. Je skoro nerozbitný, dá se ovládat i v rukavicích. Jinak jsou lepš
    Re: GPS outdoor přístroj 07.03.2012 Bych to tak jednoznacne nevidel. Vzal bych to po generacich. Zacal bych u te v ktere je eTrex Vista,
  Re: GPS outdoor přístroj 07.03.2012 Zalezi na co to chces. Na prilezitostnou navigaci blizko civilizace vazne v pohode staci lepsi telef
    Re: GPS outdoor přístroj 08.03.2012 No autorouting po pesinach nevytykej Garminu, ale autorovi map, protoze po Rakouske topomape funguje
      Re: GPS outdoor přístroj 08.03.2012 Autorouting nefunguje prave na cracklych mapach. Je to jeden z problemu.
        Re: GPS outdoor přístroj 08.03.2012 jak na kterejch a jak cracklejch
        Re: GPS outdoor přístroj 08.03.2012 No nevim. Jestli se neco jmenuje "neroutovatelna cesta", tak to po ni jaksi neroutuje. To
  Re: GPS outdoor přístroj 07.03.2012 mam trochu jinou zkušenost s mapama pro Garmin... pro pc analfabety to může bejt problém ale člověk
    Re: GPS outdoor přístroj 08.03.2012 Do ztráty jsem vlastnil Garmin eTrex Vista HCx, Nyní Dakota.
Ergonomie ovládání je u Garminu
1
...
641
642
643
644
645
646
647
648
649
650
651
652
653
654
655
656
657
658
659
660
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: