Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English big wall 15.03.2012 Prosím o radu. Chstáme se na první big wallek. Chtěli bysme vyrazit do Arca tak na 3-4 dny. Poradíte někdo z vlastní zkušenosti něco kolem 4b - 6b? Díky
  Re: big wall 16.03.2012 myslíš big wall, nebo vynýtovanou vícedélku? Nejtovačky jsou přímo nad Arcem, něco hodnotného (po sv
  Re: big wall 16.03.2012 Průvodca do stěn není problém v Arcu sehnat. U cest je hodnocený, i v jakým stavu je jištění (S, R,
      Re: big wall 16.03.2012 6+A1 se do intervalu 4b - 6b víceméně vchází.
        Re: big wall 16.03.2012 Skoro cely po vlastnim....
          Re: big wall 18.03.2012 Alenešťastník nepíše, že chce delší nejtovačku.
    Re: big wall 16.03.2012 Velice pěkná je též Via Vertigine VI A2 - to je správý big wall nebo na Mt.Casale spousta pěkných a
      Re: big wall 16.03.2012 To se do toho sice číselně vejde, ale jinak je to dost náročná cesta stejně jako ta Via Vertigine. A
Skaly južná Morava 15.03.2012 Ahojte. Poradíte mi prosím nejaké vhodné skaly na južnej Morave (od Kyjova po Brno, Chřiby a pod) kde sa dá po zime dobre rozliezť a kde je kvantita dobre odistených ciest 6. a 7. stupňa. Hlavne to istenie, morál zimou utrpel :) Ďakujem pekne
  Re: Skaly južná Morava 15.03.2012 To je trošku těžká otázka. Nejlepší si asi koupit tohoto průvodce: moravskeskaly.cz a vybrat si dle
  Re: Skaly južná Morava 15.03.2012 Skály po Barborkou u Buchlova
    Re: Skaly južná Morava 15.03.2012 Kozel, Osvětimanky, Břestek - vše Chřiby
      Re: Skaly južná Morava 15.03.2012 Dík moc. Kozel a barborku poznám. No hlavne v tých cestách za 6 a 7 mi to neprišlo až tak moc odiste
        Re: Skaly južná Morava 15.03.2012 moravský kras. pozor ne vsechny sektory jsou na jare povolene. jisteni v 6 a 7 dobre.
          Re: Skaly južná Morava 15.03.2012 A mohol by si prosím doporučiť konkrétne sektory, samozrejme povolené, ktoré vyhovujú kritériám? Dík
            Re: Skaly južná Morava 15.03.2012 Bravo :) tak pokud jsi doma na Predhorie nebo Bralie znam velmi dobre), lezes 6-7 tak to budeš v kr
              Re: Skaly južná Morava 15.03.2012 Mezi 6 - 7 je to v krasoKrasu celkem nejistej podnik:) Ale doporučil bych tohle:
Žleby - Kate
                Re: Skaly južná Morava 15.03.2012 Jo z toho co jsem napsal je do 31.6. (myslím) zavřená Krkavčí, tak ať mě někdo neosočuje, že navádím
                  Re: Skaly južná Morava 15.03.2012 Ďakujem pekne všetkým
  Re: Foto dne - Adršpach 14.03.2012 Pěkná fotka :)!
    Re: Foto dne - Adršpach 14.03.2012 Ten panák je mi povědomej, neni to oslík?!
      Re: Foto dne - Adršpach 15.03.2012 hele nejsem si uplne jistej..ale podle me to oslík neni...je to normálně človek, teda aspon to tak v
      Re: Foto dne - Adršpach 15.03.2012 Je :-)
    Re: Bouldering Rocklands 2011 13.03.2012 jak špulí nána jedna :D
      Re: Bouldering Rocklands 2011 14.03.2012 skoro jako kachna :-)
Lezení kolem V.Biteše 13.03.2012 Ahoj lezci, pracovně budu působit ve V.Biteši a potřeboval bych poradit, uvítám případně průvodce nebo spolulezce/kyni, kde v blízkém okolí ( dostupnost odpoledne po práci autem nebo na horském kole) se aktuálně leze, nejlépe bouldering nebo j
veci z Brncaly 12.03.2012 Na Brncale v mistnosti nad agregatem jsem nasel pri odchodu ve dvou svazcich nejaky presky, karabiny a dalsi veci. V domneni, ze je tam nechal nekdo z oddilu, jsem je odnesl, jelikoz uz jsme tam byli posledni. Momentalne se nachazi v Praze, vratim za popi
  Re: veci z Brncaly 15.03.2012 dost dobry...
A co kdybys je tak vratil zpet [posta, osobne, po nekom...]? Ne kazdy [napr ze
    Re: veci z Brncaly 15.03.2012 na chate uz vedia, ze veci su v Prahe, ale nikto ich este nehladal. Tu musela byt zurka !
  Re: veci z Brncaly 15.03.2012 Ještě, že jsi nevzal třeba nějaké stoly či postele, když už jste byli poslední a zůstaly tam po vás
    Re: veci z Brncaly 15.03.2012 Ach jo, proč ten tón?! Byls tam? Nebyl..
Pravděpodobně udělal to, co by udělala další
      Re: veci z Brncaly 15.03.2012 zaujimave je, ze sa nikto o to zatial neprihlasil.
Mozno by som urobil to iste - ked
    Re: veci z Brncaly 15.03.2012 Chatu kontaktoval, sem to napsal, a stejně ho jebou .... není nad to být slušněj, koukám.
      Re: veci z Brncaly 16.03.2012 Slušný asi jo,ale blbý.Normální a jednoduší je podle mne "nalezené" věci předat někomu z
      Re: veci z Brncaly 16.03.2012 Slušný asi jo,ale blbý.Normální a jednoduší je podle mne "nalezené" věci předat někomu z
        Re: veci z Brncaly 16.03.2012 pise tam celkem zretelne ze se domnival ze veci patrily nekomu z jeho party ktera uz sesla dolu..
    Re: veci z Brncaly 16.03.2012 Snaží se to vrátit a budete držkovat, fakt super.
      Re: veci z Brncaly 16.03.2012 platej nektery neuprosny prirodni zakony:
a) kazdy dobry skutek bude po zasluze potrestan,
Stěny pardubický kraj 12.03.2012 Ahoj, potřebuji dát dohromady data do drobné analýzy. Sháním kontakty na umělé stěny (venkovní, vnitřní, komerční pro veřejnost) a lanové centra, parky v pardubickém kraji. Za každý email, web, telefon budu vděčný. Díky.
  Re: Stěny pardubický kraj 14.03.2012 Jestli v seznamu nějaká stěna chybí, můžeš dát tip, ale měli by se starat provozovatelé:
    Re: Stěny pardubický kraj 14.03.2012 Jde o to, že provozovatelé se většinou nestarají (pokud stěna je jen při nějaké školy, či jinak fina
  Re: Stěny pardubický kraj 16.03.2012 venkovní stěna v České Třebové - na facebooku lezecká stěna Česká Třebová, stránky teprve budou.
Cesta Domoradice 12.03.2012 Ahoj! Jezdíte na Domoradky? Tak asi víte, jaká je příjezdová cesta k lesu...co se takhle domluvit, sehnat nějakej písek nebo materiál ze stavby (jednu takovou pěknou hromadu maji hned v pizzerce v Přísečný a myslim, že by se jí rádi zbavili)a zavést ty dí
  Re: Cesta Domoradice 14.03.2012 jo to neni spatnej napad. Rad se zucastnim techto praci, pokud by mi nekdo s dostatecnym predstihem
    Re: Cesta Domoradice 16.03.2012 Vypadá to na neděli 25.3....
1
...
640
641
642
643
644
645
646
647
648
649
650
651
652
653
654
655
656
657
658
659
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: