Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
30.Vrzba 10313
31.Klofáč 10272
32.Lachman 10260
Bouldry:
30.Mikulec 9625
31.Urubčík 9575
32.Obal 9553
Hory:
11.Hess 4095
12.Zvonková 4029
13.Černý 3878

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230900 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 sasko - uzavírka v kirnitzschtalu20.03.2012
zdarec! bacha, kdo pojedete do saska, tak kirnitzschtal je průjezdnej od bad schandau jen k beuthanfallu. Od něj je to až k lichtenheiner wasserfall rozkopaný - opravujou břeh. Když chceš jet dál, musíš z druhý strany. Podle cedule to má být zavřený až do
 Re: sasko - uzavírka v kirnitzschtalu20.03.2012
víte někdo - už je to průjezdné na Porschdorf-Waltersdorf?

 značení půlky lana19.03.2012
Ahoj,uškodím nějak lanu,když půlku lana označim obyčejnou lihovkou?
 Re: značení půlky lana19.03.2012
Jo!
 Re: značení půlky lana19.03.2012
použij červenou řepu, krásně barví! nebo v létě borůvky...
  Re: značení půlky lana19.03.2012
Hlavně to udělej po směru vlákem.Jinak ho znehodnotíš
  Re: značení půlky lana21.03.2012
Jednoznačně borůvky..ale musíš je nasbírat v ádru, aby to mělo efekt i na morál..a vydrží ti to urči
 Re: značení půlky lana20.03.2012
zkus s ním zajít do nějakýho lepšího lezeckýho šopu, tak do 50,- by ti to mohli označit...
  Re: značení půlky lana20.03.2012
Tendon Rope marker (vyrábí pro Tendon Centropen), ale stačí obyčejný Centropen Textile marker 2739 z
   Re: značení půlky lana20.03.2012
Bohužel se to po čase hojného používání smaže, takže je dobrý to označení obnovovat docela pravideln
    Re: značení půlky lana20.03.2012
potřebuješ fix bez alkoholu, alokohol nedělá PE dobře, takže běžný liháč určitě ne! nicméně i ten or
     Re: značení půlky lana20.03.2012
Stím obyč značkovačem bych byl opatrný. Dělá se jich dost velké množství a nikde není psáno, že ten
      Re: značení půlky lana20.03.2012
Stačí se podívat na to, co je na tom fixu od TENDONu napsáno, a pak zajít do papírnictví - seženeš f
       Re: značení půlky lana21.03.2012
Tak to v tom případě ano, když víš o čem mluvíš :)
        Re: značení půlky lana22.03.2012
Nevím jak dnes, ale dřív měl na sobě značkovač od Tendonu ještě originální Centropeňácké označení ..
 Re: značení půlky lana21.03.2012
Zkus to nožem:)))
 Re: značení půlky lana22.03.2012
Doporučuji Beal Rope Marker.Sice Se jeví při nákupu jako drahý, ale je to na mnoho a mnoho značení a
  Re: značení půlky lana22.03.2012
Jo odkaz:
 Re: značení půlky lana22.03.2012
půlky přeci odděluje glutální rýha!!!
  Re: značení půlky lana23.03.2012
like :-D

 Lezení Hradec Králové19.03.2012
Ahoj, poradíte někdo nějakou lezeckou oblast okolo Hradce Králové? Klidně i něco malého. Díky!
 Re: Lezení Hradec Králové19.03.2012
Co třeba tohle.Na výběr toho tam je dost.Nízká až vyšší obtížnost
 Re: Lezení Hradec Králové19.03.2012
 Re: Lezení Hradec Králové20.03.2012
Těsně kolem Hradce nic není, v okolí potom 2 lomy v Hořicích, HIS u nového města, Škrovád
 Re: Lezení Hradec Králové20.03.2012
Dík za info!

 Gorges du Tarn19.03.2012
Ahoj, nevite jak to aktualne vypada v Tarnu s prejistenim cest?

 12ka v labaku19.03.2012
Nejake drby by nebyly nez vyjde oficialni zprava?
 Re: 12ka v labaku19.03.2012
Něco bych měl;-)
  Re: 12ka v labaku19.03.2012
neukojitelnou potrebu komentovat vsechno?
   Re: 12ka v labaku19.03.2012
To taky. Příští víkend pokačíno?
    Re: 12ka v labaku19.03.2012
domluva pres mail, nekam bych jel
 Re: 12ka v labaku19.03.2012
No je to prý XIIb. Nějaké info je myslím na stránkách Aixu.
  Re: 12ka v labaku19.03.2012
Má to být XIIb(u Adama jeden nikdy neví) a přelez je snad i natočen. Název jsem už samozřejmě zapomn
   Re: 12ka v labaku19.03.2012
"To tu jeste nebylo" je prej nazev
  Re: 12ka v labaku19.03.2012
jirous striha video, takze se vsichni brzy dockame, jak na to, co tu jeste nebylo! :)
   Re: 12ka v labaku20.03.2012
To tu jeste nebylo? Na nemecky strane je podobnejch cisel docela dost a zdaleka ne vzdy jsou "i
    Re: 12ka v labaku20.03.2012
Máš představu, který saský dvanáctky jsou inflační a který ne? Poděl se o to.
   video XIIb20.03.2012
Video XIIb To tu ještě nebylo už je na aix.cz
 Re: 12ka v labaku19.03.2012
Prý 9a francouzskejch, krutej výkon!
 Re: 12ka v labaku19.03.2012
Takže si Adam v sobotu nedělal srandu a opravdu na to v neděli vyrazil?
  Re: 12ka v labaku19.03.2012
Delal si srNdu
    Labak 19.03.2012
Malý Dábel : To tu ještě nebylo ! RP XIIb
První přelez RP Adam Ondra
Jarda Ježek n
    Re: Labak 19.03.2012
viz cs.euroclimbing.com/?p=17541
    Re: Labak 20.03.2012
JPK XIIb je ALE XIc zlebskych! Posun vzdy byl dva stupne!toto pravidlo snad neplati
u nejtezs
     Re: Labak 20.03.2012
Vylez to a pak můžeš klasifikaci opravit ;-) Akorát nevim nevim, jestli tomu Adámek dal XIIb, jestli
 Re: 12ka v labaku20.03.2012
 Hollental19.03.2012
Cafte. Neviete ako to vyzera v Holentali a okoli (Stadlwand a tak). Podla mna by to malo byt uz pekne suche, ale na hornej stanici lanovky je stale hlasenych 85 cm snehu, tak neviem... Bol tam niekto?
 Re: Hollental19.03.2012
pravdu mas v oboch konstatovaniach.
  Re: Hollental20.03.2012
Dik :) Cez vikend tam skocim, potom sem dam aktualne info :)
   Re: Hollental20.03.2012
zachodky boli este zamknute, s prichodom jari ich snad otvoria...
    Re: Hollental20.03.2012
Záchody zavřené, říčka studená, skály suché(od slunce spálené ruce a krk), naproti nahoře na lanovce
     Re: Hollental20.03.2012
a kam jste curali, kdyz bylo zavreno? ha? :-)
      Re: Hollental20.03.2012
Čůrali jsme po sobě navzájem. Máme z toho i hezké video!
     Re: Hollental21.03.2012
Super, dik.
      Re: Hollental26.03.2012
Pisem ako som slubil. Zachody na parkovisku su este zavrete, cez cestu je vsak dostupny pramen vody

 krasa staveni19.03.2012
dnesni foto dne - a ja dodneska povazoval staveni za nehezkou formu lezeni... menim nazor, ma to neco do sebe :-)
 Re: krasa staveni19.03.2012
Rozkoš pro znalce: hlavu v pr....i a pošlapaný koule :)
  Re: krasa staveni19.03.2012
a jake ma hoch velike chlupy kolem nosu:-))
 Re: krasa staveni19.03.2012
Než se stavět takto blbě na skalách, tak si ho radši postavím a tu babu vyšukám :-)
  Re: krasa staveni19.03.2012
Ach jo, komentující jsou vskutku samý blbec, debil, blbec, debil. A když už výjimka, tak dva blbci v
   Re: krasa staveni19.03.2012
A ty jsi zase buzerantskej honibrk, co si neumí najít babu :-)
    Re: krasa staveni19.03.2012
Takova pekna holka a chlapi se tu chovaj jak pubertacy ve sprse. Fotka je krasna z lezeckyho i estet
 Re: krasa staveni20.03.2012
Holka hezká, ale staví se dole, u kruhu se leze podle popisu čistě. Takže jestli Messnerka našla ve
  Re: krasa staveni20.03.2012
Dle popisu se jedná o šestku se stavěním jenom ze země. Už zved ke kruhu nemá se šestkou pranic spol

 Lezečky - ztráta na Pantheonu 17.3.19.03.2012
Ahoj, v sobotu jsem pod skálou na Pantheonu nechala lezečky saltic bongo vel. 41. Nemá je nějaká dobrá duše? Díky veselav@gymvr.cz
 Re: Lezečky - ztráta na Pantheonu 17.3.19.03.2012
Ahoj borci, je jaro, leze se to je faj,... pište prosím ztráty a nálezy do inzerce, díky. Tam najdet

 nováček18.03.2012
Zdravím všechny, jsem úplný nováček v lezení a včera jsem zdolala 1.skálu - Pahorek v Adru.
 Starecek.19.03.2012
taky se mi to vcera stalo! Ale naopak.... Ted uz snad jen Venusin pahorek....

 Našly se lezky - Polínko - 17.318.03.2012
Ahoj lezci,
17.3 v sobotu večer jsme našli na Polínku lezky Rock Pillars vel.43. Jelikož jsou docela zánovní, určitě budou někomu chybět. kontakt: oda@centrum.cz
 Re: Našly se lezky - Polínko - 17.319.03.2012
Ahoj borci, je jaro, leze se to je fajn,... pište prosím ztráty a nálezy do inzerce, díky. Tam najde

1   ...   638   639   640   641   642   643   644   645   646   647   648   649   650   651   652   653   654   655   656   657   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Východní Komín II Prachov
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi