Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 Bouldry: 30.Mikulec 9625 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 Hory: 11.Hess 4095 12.Zvonková 4029 13.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English sasko - uzavírka v kirnitzschtalu 20.03.2012 zdarec! bacha, kdo pojedete do saska, tak kirnitzschtal je průjezdnej od bad schandau jen k beuthanfallu. Od něj je to až k lichtenheiner wasserfall rozkopaný - opravujou břeh. Když chceš jet dál, musíš z druhý strany. Podle cedule to má být zavřený až do
  Re: sasko - uzavírka v kirnitzschtalu 20.03.2012 víte někdo - už je to průjezdné na Porschdorf-Waltersdorf?
značení půlky lana 19.03.2012 Ahoj,uškodím nějak lanu,když půlku lana označim obyčejnou lihovkou?
  Re: značení půlky lana 19.03.2012 použij červenou řepu, krásně barví! nebo v létě borůvky...
    Re: značení půlky lana 19.03.2012 Hlavně to udělej po směru vlákem.Jinak ho znehodnotíš
    Re: značení půlky lana 21.03.2012 Jednoznačně borůvky..ale musíš je nasbírat v ádru, aby to mělo efekt i na morál..a vydrží ti to urči
  Re: značení půlky lana 20.03.2012 zkus s ním zajít do nějakýho lepšího lezeckýho šopu, tak do 50,- by ti to mohli označit...
    Re: značení půlky lana 20.03.2012 Tendon Rope marker (vyrábí pro Tendon Centropen), ale stačí obyčejný Centropen Textile marker 2739 z
      Re: značení půlky lana 20.03.2012 Bohužel se to po čase hojného používání smaže, takže je dobrý to označení obnovovat docela pravideln
        Re: značení půlky lana 20.03.2012 potřebuješ fix bez alkoholu, alokohol nedělá PE dobře, takže běžný liháč určitě ne! nicméně i ten or
          Re: značení půlky lana 20.03.2012 Stím obyč značkovačem bych byl opatrný. Dělá se jich dost velké množství a nikde není psáno, že ten
            Re: značení půlky lana 20.03.2012 Stačí se podívat na to, co je na tom fixu od TENDONu napsáno, a pak zajít do papírnictví - seženeš f
              Re: značení půlky lana 21.03.2012 Tak to v tom případě ano, když víš o čem mluvíš :)
                Re: značení půlky lana 22.03.2012 Nevím jak dnes, ale dřív měl na sobě značkovač od Tendonu ještě originální Centropeňácké označení ..
  Re: značení půlky lana 21.03.2012 Zkus to nožem:)))
  Re: značení půlky lana 22.03.2012 Doporučuji Beal Rope Marker.Sice Se jeví při nákupu jako drahý, ale je to na mnoho a mnoho značení a
    Re: značení půlky lana 23.03.2012 like :-D
Lezení Hradec Králové 19.03.2012 Ahoj, poradíte někdo nějakou lezeckou oblast okolo Hradce Králové? Klidně i něco malého. Díky!
  Re: Lezení Hradec Králové 20.03.2012 Dík za info!
Gorges du Tarn 19.03.2012 Ahoj, nevite jak to aktualne vypada v Tarnu s prejistenim cest?
12ka v labaku 19.03.2012 Nejake drby by nebyly nez vyjde oficialni zprava?
  Re: 12ka v labaku 19.03.2012 Něco bych měl;-)
    Re: 12ka v labaku 19.03.2012 neukojitelnou potrebu komentovat vsechno?
      Re: 12ka v labaku 19.03.2012 To taky. Příští víkend pokačíno?
        Re: 12ka v labaku 19.03.2012 domluva pres mail, nekam bych jel
  Re: 12ka v labaku 19.03.2012 No je to prý XIIb. Nějaké info je myslím na stránkách Aixu.
    Re: 12ka v labaku 19.03.2012 Má to být XIIb(u Adama jeden nikdy neví) a přelez je snad i natočen. Název jsem už samozřejmě zapomn
      Re: 12ka v labaku 19.03.2012 "To tu jeste nebylo" je prej nazev
    Re: 12ka v labaku 19.03.2012 jirous striha video, takze se vsichni brzy dockame, jak na to, co tu jeste nebylo! :)
      Re: 12ka v labaku 20.03.2012 To tu jeste nebylo? Na nemecky strane je podobnejch cisel docela dost a zdaleka ne vzdy jsou "i
        Re: 12ka v labaku 20.03.2012 Máš představu, který saský dvanáctky jsou inflační a který ne? Poděl se o to.
      video XIIb 20.03.2012 Video XIIb To tu ještě nebylo už je na aix.cz
  Re: 12ka v labaku 19.03.2012 Prý 9a francouzskejch, krutej výkon!
  Re: 12ka v labaku 19.03.2012 Takže si Adam v sobotu nedělal srandu a opravdu na to v neděli vyrazil?
    Re: 12ka v labaku 19.03.2012 Delal si srNdu
      Labak 19.03.2012 Malý Dábel : To tu ještě nebylo ! RP XIIb
První přelez RP Adam Ondra
Jarda Ježek n
        Re: Labak 19.03.2012 viz cs.euroclimbing.com/?p=17541
        Re: Labak 20.03.2012 JPK XIIb je ALE XIc zlebskych! Posun vzdy byl dva stupne!toto pravidlo snad neplati
u nejtezs
          Re: Labak 20.03.2012 Vylez to a pak můžeš klasifikaci opravit ;-) Akorát nevim nevim, jestli tomu Adámek dal XIIb, jestli
  Re: Hollental 19.03.2012 pravdu mas v oboch konstatovaniach.
    Re: Hollental 20.03.2012 Dik :) Cez vikend tam skocim, potom sem dam aktualne info :)
      Re: Hollental 20.03.2012 zachodky boli este zamknute, s prichodom jari ich snad otvoria...
        Re: Hollental 20.03.2012 Záchody zavřené, říčka studená, skály suché(od slunce spálené ruce a krk), naproti nahoře na lanovce
          Re: Hollental 20.03.2012 a kam jste curali, kdyz bylo zavreno? ha? :-)
            Re: Hollental 20.03.2012 Čůrali jsme po sobě navzájem. Máme z toho i hezké video!
          Re: Hollental 21.03.2012 Super, dik.
            Re: Hollental 26.03.2012 Pisem ako som slubil. Zachody na parkovisku su este zavrete, cez cestu je vsak dostupny pramen vody
krasa staveni 19.03.2012 dnesni foto dne - a ja dodneska povazoval staveni za nehezkou formu lezeni... menim nazor, ma to neco do sebe :-)
  Re: krasa staveni 19.03.2012 Rozkoš pro znalce: hlavu v pr....i a pošlapaný koule :)
    Re: krasa staveni 19.03.2012 a jake ma hoch velike chlupy kolem nosu:-))
  Re: krasa staveni 19.03.2012 Než se stavět takto blbě na skalách, tak si ho radši postavím a tu babu vyšukám :-)
    Re: krasa staveni 19.03.2012 Ach jo, komentující jsou vskutku samý blbec, debil, blbec, debil. A když už výjimka, tak dva blbci v
      Re: krasa staveni 19.03.2012 A ty jsi zase buzerantskej honibrk, co si neumí najít babu :-)
        Re: krasa staveni 19.03.2012 Takova pekna holka a chlapi se tu chovaj jak pubertacy ve sprse. Fotka je krasna z lezeckyho i estet
  Re: krasa staveni 20.03.2012 Holka hezká, ale staví se dole, u kruhu se leze podle popisu čistě. Takže jestli Messnerka našla ve
    Re: krasa staveni 20.03.2012 Dle popisu se jedná o šestku se stavěním jenom ze země. Už zved ke kruhu nemá se šestkou pranic spol
Lezečky - ztráta na Pantheonu 17.3. 19.03.2012 Ahoj, v sobotu jsem pod skálou na Pantheonu nechala lezečky saltic bongo vel. 41. Nemá je nějaká dobrá duše? Díky veselav@gymvr.cz
  Re: Lezečky - ztráta na Pantheonu 17.3. 19.03.2012 Ahoj borci, je jaro, leze se to je faj,... pište prosím ztráty a nálezy do inzerce, díky. Tam najdet
nováček 18.03.2012 Zdravím všechny, jsem úplný nováček v lezení a včera jsem zdolala 1.skálu - Pahorek v Adru.
  Starecek. 19.03.2012 taky se mi to vcera stalo! Ale naopak.... Ted uz snad jen Venusin pahorek....
Našly se lezky - Polínko - 17.3 18.03.2012 Ahoj lezci,
17.3 v sobotu večer jsme našli na Polínku lezky Rock Pillars vel.43. Jelikož jsou docela zánovní, určitě budou někomu chybět. kontakt: oda@centrum.cz
  Re: Našly se lezky - Polínko - 17.3 19.03.2012 Ahoj borci, je jaro, leze se to je fajn,... pište prosím ztráty a nálezy do inzerce, díky. Tam najde
1
...
638
639
640
641
642
643
644
645
646
647
648
649
650
651
652
653
654
655
656
657
...
2263
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: