Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 43.Výšek 10077 44.Hyžný 10069 45.Winter 10054 Bouldry: 43.Jeliga 9203 44.Zítková 9200 45.Ježek 9200 Hory: 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688 22.Bernard 2632
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English krasa staveni 19.03.2012 dnesni foto dne - a ja dodneska povazoval staveni za nehezkou formu lezeni... menim nazor, ma to neco do sebe :-)
  Re: krasa staveni 19.03.2012 Rozkoš pro znalce: hlavu v pr....i a pošlapaný koule :)
    Re: krasa staveni 19.03.2012 a jake ma hoch velike chlupy kolem nosu:-))
  Re: krasa staveni 19.03.2012 Než se stavět takto blbě na skalách, tak si ho radši postavím a tu babu vyšukám :-)
    Re: krasa staveni 19.03.2012 Ach jo, komentující jsou vskutku samý blbec, debil, blbec, debil. A když už výjimka, tak dva blbci v
      Re: krasa staveni 19.03.2012 A ty jsi zase buzerantskej honibrk, co si neumí najít babu :-)
        Re: krasa staveni 19.03.2012 Takova pekna holka a chlapi se tu chovaj jak pubertacy ve sprse. Fotka je krasna z lezeckyho i estet
  Re: krasa staveni 20.03.2012 Holka hezká, ale staví se dole, u kruhu se leze podle popisu čistě. Takže jestli Messnerka našla ve
    Re: krasa staveni 20.03.2012 Dle popisu se jedná o šestku se stavěním jenom ze země. Už zved ke kruhu nemá se šestkou pranic spol
Lezečky - ztráta na Pantheonu 17.3. 19.03.2012 Ahoj, v sobotu jsem pod skálou na Pantheonu nechala lezečky saltic bongo vel. 41. Nemá je nějaká dobrá duše? Díky veselav@gymvr.cz
  Re: Lezečky - ztráta na Pantheonu 17.3. 19.03.2012 Ahoj borci, je jaro, leze se to je faj,... pište prosím ztráty a nálezy do inzerce, díky. Tam najdet
nováček 18.03.2012 Zdravím všechny, jsem úplný nováček v lezení a včera jsem zdolala 1.skálu - Pahorek v Adru.
  Starecek. 19.03.2012 taky se mi to vcera stalo! Ale naopak.... Ted uz snad jen Venusin pahorek....
Našly se lezky - Polínko - 17.3 18.03.2012 Ahoj lezci,
17.3 v sobotu večer jsme našli na Polínku lezky Rock Pillars vel.43. Jelikož jsou docela zánovní, určitě budou někomu chybět. kontakt: oda@centrum.cz
  Re: Našly se lezky - Polínko - 17.3 19.03.2012 Ahoj borci, je jaro, leze se to je fajn,... pište prosím ztráty a nálezy do inzerce, díky. Tam najde
sedák 18.03.2012 ahojte. máte skúsenosti zo sedákmy 1)black diamond big gun alebo 2)wild country elit ziploc. ktorý by ste si vybrali nezávisle od ceny? máte aj nejaké iné typy na sedáky podobného rázu? vopred dík. pekný deň...
ztráta expresek na Rovišti 18.03.2012 V sobotu 17.3. cca v poledne jsem zapoměl na Rovišti pod stěnkou, kde je Babagliding, 5 až 7 xpresek v černým pytli (se žlutým nápisem Restday-oprava lezeček). Odtud jsme se přesunuli o pár desítek metrů doleva. Při balení okolo páté jsem pak zjistil, že
  Re: ztráta expresek na Rovišti 19.03.2012 Různé: Sobotní nález pod Emanovkama ztráty a nálezy
Ahoj, v sobotu 17.3. na Rovišti n
bouldry v brně 18.03.2012 nejsou v okoli brna nějaké bouldry (kras) ke ktrým by se dalo dojet šalinou? jiný dopravní prostředek tady s sebou nemám :)
  Re: bouldry v brně 18.03.2012 Stránská skála. Dojedeš šalinou č. 10 na konečnou (Stránská skála). Vyšlápneš kousek do kopce a jsi
  Re: bouldry v brně 18.03.2012 já chci taky mít šalinu :)
    Re: bouldry v brně 18.03.2012 jo jo,šalinu nemá hned tak někdo:) dík za tip. slyšel jsem, že se dá dojet MHD (asi busem) i někam k
      Re: bouldry v brně 18.03.2012 na Bajerku, dojedeš do Ochozu a z tama pěšky a nebo do Rudic a to musíš do Jedovnice busem (201 ze S
        Re: bouldry v brně 18.03.2012 Anebo na Hard v Komineu reky.
Kepm v Paklenici 17.03.2012 Ahoj. Nevíte prosím, kolik teď stojí lezecké kempy v Paklenici? Chci tam jet v dubnu. Nedaří se mi to najít. Nacházím jen ceny na ty drahé u moře. Díky za radu. G
  Re: Thalhofer Grat + Peilstein 16.03.2012 Tak to asi budeš muset shánět průvodce dva samostatně na Peilstein a Thalhof, který je součástí prův
    Re: Thalhofer Grat + Peilstein 16.03.2012 PruvodceNakopce.cz - Peilstein mají.
  Re: Thalhofer Grat + Peilstein 16.03.2012 daj email a nieco ti hadam poslem
    Re: Thalhofer Grat + Peilstein 16.03.2012 Předem děkuji. E-mail je buoux@centrum.cz
    Re: Thalhofer Grat + Peilstein 17.03.2012 Prosím taky pielstein.
sfantzavseznam.cz.
Děkuji.
    Re: Thalhofer Grat + Peilstein 19.03.2012 Ahoj,
mohl bys mi prosím také zaslat Peilstein.
Díky moc
lenka.nova@hotmail.com
Průvodce Svatošské skály 16.03.2012 Ahoj, v průvodci na Svatošské skály tady na lezci chybí schéma Svědků - mohl by ho prosím někdo doplnit? Díky
1
...
639
640
641
642
643
644
645
646
647
648
649
650
651
652
653
654
655
656
657
658
...
2263
nováček Zdravím všechny, jsem úplný nováček v lezení a včera jsem zdolala 1.skálu - Pahorek v Adru. Tera 23:45:02 18.03.2012odpovědět
  Starecek. taky se mi to vcera stalo! Ale naopak.... Ted uz snad jen Venusin pahorek.... Martin. 07:31:54 19.03.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: