Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Kemp Finale Ligure 24.03.2012 Nevíte někdo jak je to s kempem ve Finale? Je to dlouho co jsme tam byli a to byl zdarma, ale něco se tam budovalo. Jak je to dnes? Jak to tam vypadá teď? Díky
  Re: Kemp Finale Ligure 25.03.2012 prosinec 2011 porad free, takze tipuju, ze zadna zmena;-)
    Re: Kemp Finale Ligure 26.03.2012 Díky :) alespoň jedna dobrá duše :)
Lopej - lezenie (Slovensko) 24.03.2012 Nazdar. Existuje nejaky sprievodca o lezeni v Lopeji? popripade vie niekto nazvy a obtiaznost ciest??? Dakujem
  Re: Lopej - lezenie (Slovensko) 24.03.2012 ahoj hľadal som, nenašiel som nič, len že najťažšie veci sú 7-... osobne som tam nebol
Hlubocepy 24.03.2012 Hoj,
pri dnesni prochazce prokopakem jsem si vsiml asi peti nytu na plotne u pesinky mezi jezirkem a silnici, dalsi min. dva nyty byly i na druhe strane.
Nikde jsem ty cesty nenasel, nevi o nich nekdo neco?
Obtiznost ca? Smi se tam le
  Re: Hlubocepy 25.03.2012 Lezení viz skalní oblasti, nevím přesně, co máš na mysli. Pokud nejde o Borovou skálu, uvítám další
Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 24.03.2012 Ahoj,
vlastníme chariot a v něm vozíme holčičku tři měsíce, jezdíme na běžkách, kole i bruslích, Hradec Králové. Když jedu bez přítele, jezdím s kamarádkou taktéž s chariotem, Hradečnice, Běleč na Cara... Nechcete se někdo přidat? :) můžem
  Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 24.03.2012 vený vozíky....fack blbej nápad pro family....sory moj nazor
    Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 25.03.2012 Budu taky "OT", ale musím souhlasit - tyhle vozejčky jsou kokotina na n-tou. S tím může vy
      Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 25.03.2012 A to nikdo moc neví co se může stát tomu prckovi, když se ta pí*ovina převrátí. Já do toho nikdy žád
        Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 26.03.2012 Co se stane dítěti když se vozejk převrátí ještě sem tam někdo ví, ale nikdo neví, co se stane dítět
          Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 26.03.2012 Vtip je v tom, že když se to s dítětem převrátí, tak to dítě se kvůli těm kšírům co tam sou těch des
            Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 26.03.2012 [citation-needed]
            Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 26.03.2012 Ukazka 2 crash testu:
goo.gl/WGHjw
goo.gl/BPgW0
Samozřejmě neobhajuji j
              Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 26.03.2012 Tak uplně jinak, ať to každej pochopí. Malý dítě nemá břišáky jak vysportovanej lezec. Když se to s
                Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 26.03.2012 Myslim že většinu z modelovejch situací by dítě ve vozejku přežilo.
                Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 27.03.2012 To je zajímavé co píšeš. Ale to by byl úplně stejný problém i v autosedačce, když do auta zezadu něc
                  Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 27.03.2012 Tak takhle do podrobna to nevim. Mě to říkal kamarád , k nim do nemocnice přivezli to dítě. Je fakt,
      Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 26.03.2012 Ahoj. Tak z týhle logiky bys měl přestat lézt (aby se dítěti táta nezranil), jezdit autem a další vě
        Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 26.03.2012 Když s dětmi lezu, mám riziko relativně pod kontrolou a závisí jen na mě, co se stane nebo co budeme
          Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 26.03.2012 Zná někdo bezpečnější způsob přepravy prcka na kole než ve vozíku?
Asi by se táké hod
          Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 26.03.2012 Jo, souhlasím hlavně s tím "přehlédnutím vozejčku" - často jsem sám svědkem, jak auta v pr
          Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 26.03.2012 Lezení bych taky zakázal. Někteří rodiče riskují, že spadnou a co potom má dělat chudák sirotek. A t
            Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 26.03.2012 Spekuluješ vo prdu, tamto byly aspoň názory a postřehy k věci, ale TVOJE hypotéza toho, zda rodiče l
              Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 26.03.2012 Vážení, zkuste se trochu míň osočovat a buď psát slušně k věci, nebo raději vůbec. Co se týče bezpeč
                Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 27.03.2012 Ale tady nejde o crashtest. To možná bezpečnější být může. Ale když už na něco dojde, je pozdě. Když
                  Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 27.03.2012 sem pochopil že se svolával maminy aby popojely pár kilometrů po stezce krz lesopark do zahradní piv
                  Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 27.03.2012 Navzdory špatný viditelnosti vozejku si myslim, že je bezpečnější než sedačka. Každopádně vozit dítě
            Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 26.03.2012 Čekal nečekal, některé věci prostě ošetřené jsou - v autě musíš být připoutaný, dítě musí mít dětsko
              Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 27.03.2012 Na druhou stranu, koho tak asi zajímá, že v autě musíš bejt připoutanej a že na skůtru musíš mít při
                Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 27.03.2012 O tvé inteligenci vypovídá už pravopis. Skútr je s čárkou, ne kroužkem. O dalším raději nepíši. Kome
                  Re: Chariot a ostatní vozíčky za kolo,jezděme společně 28.03.2012 Nikdy mě nenapadlo dávat do souvislosti inteligenci s pravopisem, ale když už jsi s tim začal, tak s
Posilovací deska 23.03.2012 Ahoj lidi!Jakou byste doporučili balknu na domácí trénování?Lezu tak 7-8.Budu rád za jakékoli postřehy díky
  Re: Posilovací deska 23.03.2012 Taky ted resim nakup balkny a docela se mi zamlouva Balkna I od Aixu. Uz jsem na ni i visel a ma tak
    Re: Posilovací deska 24.03.2012 Prosím Tě ty Matěji kdes vzal, že makak je ostrej ? mám doma dvě a nemám nač si stěžovat !
      Re: Posilovací deska 24.03.2012 prohráb jsem odpad u truhláře, trochu to ošmejdil pilníkem a každý druhý ráno chrochtam blahem. Cena
        Re: Posilovací deska 24.03.2012 doma nakoleni vznikaj super wěci jen se do toho vlít...XXX
      Re: Posilovací deska 26.03.2012 Nevim, kterou máš. Já zkoušel dvojku, trojku a pětku a řekl bych, že využitelnost neodpovídá celkové
  Re: Posilovací deska 25.03.2012 Na aixu ted mame novou, takova mensi, myslim ze neni na Pikachu
      Re: Posilovací deska 26.03.2012 Ajo, blbě jsem napsal mail. Už jsem ti ale odpověděl na tvůj, tak se domluvíme tam.
Lezečky FiveTen 23.03.2012 Ahoj, neporadíte mi kterej shop v praze prodává lezečky FiveTen? díky
  Re: Lezečky FiveTen 23.03.2012 ahoj, myslím, že je mají v rock point
    Re: Lezečky FiveTen 23.03.2012 mám jedny archivní růžovky, vel. us8, uk 7,eur41. zkoušel jsem je rozlézt, ale jsou mi malý. dohoda
    Re: Lezečky FiveTen 23.03.2012 RockPoint naproti Palladiu
  Re: Jumarování s pracovní sedačkou 23.03.2012 Pokud se nemýlím, tak vhodná je Stopka od Petzlu (nebo ekvivalent např. od RockEmpire) cvaklá do sed
  Re: Jumarování s pracovní sedačkou 23.03.2012 Ahoj,
systémů je více. Arboristický výstupy jsou trošinku jiný než klasický vejškařský. Ve ve
    Re: Jumarování s pracovní sedačkou 23.03.2012 díky za pěkný popis. Ten druhej způsob používám. ruční a prsní blokant, právě na tu "upravenou
      Re: Jumarování s pracovní sedačkou 23.03.2012 Nejsem si uplen jist, co musis pracovne provest. Ale pokud se nemylim, ze ti nesmi ztvrdnout chem. k
        Re: Jumarování s pracovní sedačkou 23.03.2012 Je to cca 40 děr na jeden zátah. To by nebylo moc efektivní... nehledě na to že stačí málo aby od té
          Re: Jumarování s pracovní sedačkou 23.03.2012 Jestli to je v jednom sjezdu, tak je to reálný s méně směšovačema.
Od shora dolu navrtat a vy
            Re: Jumarování s pracovní sedačkou 23.03.2012 používám obyč bezstyrenovou fisherku. Až na ty žlutý sta... s černym nápisem, jsou výrobci na jedno
            Re: Jumarování s pracovní sedačkou 23.03.2012 používám obyč bezstyrenovou fisherku. Až na ty žlutý sta... s černym nápisem, jsou výrobci na jedno
              Re: Jumarování s pracovní sedačkou 23.03.2012 Při nasednutí do lavičky nahoře; na stejné lano, na kterém visíš (pracovní) cvakni jumar či jakejkol
                Re: Jumarování s pracovní sedačkou 23.03.2012 Tak to moc z popisu nechápu, nebyl by obrázek? Alespoň části s tou kladkou?
                  Re: Jumarování s pracovní sedačkou 23.03.2012 JJ, pošlu odpoledne. Jedná se v podstatě o jednoduchý kladkový systém s blokantem.
                    Re: Jumarování s pracovní sedačkou 23.03.2012 pokud posíláš na e-mail můžeš to poslat i mě? sem: cuki@volny.cz
Docela by mě to taky
                    Re: Jumarování s pracovní sedačkou 24.03.2012 Prosím taky o obrázek, nějak mi to z toho popisu nedochází. Díky..
                Re: Jumarování s pracovní sedačkou 23.03.2012 pin.guo (utopenec) seznam.cz se mi vrací.
                  Re: Jumarování s pracovní sedačkou 23.03.2012 To je divný mě to došlo dokonce 2x :-)
Jo teď už to chápu. je to prostě jen k vratném
                    Re: Jumarování s pracovní sedačkou 24.03.2012 Jak nad něj? Je to jenom blokant s kladkou! Je to jednodušší než to vypadá. Moc nad tím nešpekulujte
                      Re: Jumarování s pracovní sedačkou 28.03.2012 Jednoduché to je. Bohužel použitelné jen s výše uvedenými slaňovacími prostředky :-(
                        Re: Jumarování s pracovní sedačkou 28.03.2012 Tak dle toho obrázku je jasné že by se dal v případě nouze použít jakýkoliv slaňovací prostředek. Je
                  Re: Jumarování s pracovní sedačkou 23.03.2012 prosim prosim taky poslat obrazek:) junky@volny.cz nejakou predstavu mam, ale obr. je nazornejsi...<
        Re: Jumarování s pracovní sedačkou 23.03.2012 Je to cca 40 děr na jeden zátah. To by nebylo moc efektivní... nehledě na to že stačí málo aby od té
    Re: Jumarování s pracovní sedačkou 23.03.2012 s grigri je to rychly,a uciny,jeste s jumarem na nohu.
Budování stěny 21.03.2012 Nazdar lezci chtěl bych vás poprosit o radu ohledně stěny, v pátek budu konečně dohotovovat menší bouldrovku a mám v plánu i větší projekt asi 100m2
tak bych potřeboval radu co za trámy či jekly je vhodné použít ( překližek mám spoustu ) jak vše uk
      Re: Budování stěny 21.03.2012 hm dobrá práce, zajímal by mě rozpočet... Spidy
        Re: Budování stěny 21.03.2012 No eště na tom pracuju, u té bouldrovky co mám doma to jest asi 11m2 mě to vyšlo na nějakých 3000 po
      Re: Budování stěny 21.03.2012 ve zlobashopu je dost imbusů a chytů na prodej, kdybys něco chtěl. samozřejmě za cenu více než přízn
Malůvky na stěně 21.03.2012 Nevíte někdo, kdo maloval ty pěkný obrázky na nástupech na Smíchově? Jsou fakt pěkný.
  Re: Malůvky na stěně 21.03.2012 Jeden vdolky druhý holky. Ty Viktora.
1
...
637
638
639
640
641
642
643
644
645
646
647
648
649
650
651
652
653
654
655
656
...
2263
Hlubocepy Hoj,
pri dnesni prochazce prokopakem jsem si vsiml asi peti nytu na plotne u pesinky mezi jezirkem a silnici, dalsi min. dva nyty byly i na druhe strane.
Nikde jsem ty cesty nenasel, nevi o nich nekdo neco?
Obtiznost ca? Smi se tam lezt?
Predem diky... Blaza 12:26:19 24.03.2012odpovědět
  Re: Hlubocepy Lezení viz skalní oblasti, nevím přesně, co máš na mysli. Pokud nejde o Borovou skálu, uvítám další informace. Martin Vítězník 23:26:31 25.03.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: