Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230732 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Eset Centrum - Praha 2
BASE CAMP BAR - Přerov
Stěna Luh - ZŠ Vsetín Luh 1544 - Vsetín

Prodejny
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň
HUDYsport - Zlín
HUDYsport - Strakonice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Sněžník28.03.2012
Ahoj vsem, nevite prosim nekdo jak to aktualne vypada na Snezniku? da se lezt nebo je to zapadany/zatekly? diky:-)
 Re: Sněžník28.03.2012
Je to ok, mokre bylo minuly tyden jen zcela minimalni procento.
  Re: Sněžník28.03.2012
Dekuju:-)

 Sněžník28.03.2012
Ahoj vsem, nevite prosim nekdo jak to aktualne vypada na Snezniku? da se lezt nebo je to zapadany/zatekly? diky:-)

 Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Ve Fontainebleau se teď vyrojily zákeřné housenky vyvolávájící nepříjemnou a svědící vyrážku

Housenky poznáte tak, že vytváří had a jsou hodně chlupatý. Kontakt s nimi případně s jejich štětinama (i nepřímý pomocí písku a bouldermatky) vyvo
 Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Myslel jsem si, že angličtina francouzských studentů u nás je hrozná proto, že sem posílají jen ty n
 Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Tyhle jsou hodne nebezpecne:
  Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Důležité:
If they drop on you or your pet don’t brush them off with your hands, the effect is
   Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Toto je český web. Pokud to neumíš/nechceš/nestíháš přeložit, nemá to tu co dělat.
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
ano, SPRAVNE!! byli jsme pred Rakouskem, budeme i po nem!! Nieder mit dem Serben!! Gott Strafe Engla
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Toto je web, ktery ma informovat lezce. A lepsi informace anglicky, nez zadna.
Naopak zde --
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Je to validni a uzitecna informace. Jenom je to v eng. Urcite tu ma svoje misto.
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka29.03.2012
Odpověděl bych ti "naser si" :-), ale Martan níže to vyjádřili lépe, "lepší informace
   Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Ty ponimaješ google translator?
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
...malo patriť k tomuto príspevku:
"Toto je český web. Pokud to neumíš/nechceš/nestíháš
  Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Neni to nic moc světoborného. Setkal jsem se s těmito housenkami kdysi v Centrálních Pyreneích a v v
   Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka29.03.2012
Dle textů na netu to může být něco "světoborného". Citlivějšího člověka to může víc než po
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka29.03.2012
Njn ale to se nesmíš brát tak vážně. Když ten pes tu housenku olíznul. Takovejch věcí co pes nesmí d
     Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka29.03.2012
Auta z našich končin známe, jedovaté brouky a jinou havěť (snad kromě zmije) ne. Najdi si lepší přir
 Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
bourovčík jižní (Thaumetopoea pityocampa)

en.wikipedia.org/wiki/Pine_Processionary
  Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Díky všem, je to zajímavé téma. Honza už poslal fotky, takže nakonec jsme to dali i jako článek:
   Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Díky za info, brzo se tam hodlám válet a dám si bacha!!! Stačilo mi to kdysi s poison ivy (jedovatý
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka29.03.2016
Zasraný housenky, vypálit celý Calanques :) Dneska jsem s tím byl na kožním, samosebou se našla zcel

 Průvodce na Lezci - nákresy a fotky27.03.2012
Čauves, možná jste si všimli, že nestíháme aktualizovat plánky u všech průvodců na oblasti u nás i ve světě tak rychle, jak by jsme si přáli a průvodce na Lezci mají různou kvalitu. S plánkama to není tak snadné a rychlé, jako se seřazením cest zleva dopr
 Re: Průvodce na Lezci - nákresy a fotky27.03.2012
super by bylo u každé cesty (boulderu) nebo alespon sektoru dát políčko na GPS souřasnice

 NALEZENÝ OBJEKTIV!26.03.2012
Ahoj, v sobotu 17. 3. 2012 jsme v Moravském Krasu - oblast Rudické propadání (kousek od Hradu) našli objektiv k fotoaparátu. Nepozorný majitel mi může napsat na e-mail (michal.dusek@yahoo.com), po detailním popsání předmětu se domluvíme na předání a odměn
 Re: NALEZENÝ OBJEKTIV!26.03.2012
Ahoj, nalezl jsem dnes v Diskusi vzkaz, který patří do Inzerce, typ Ztráty a nálezy. Spousta lidí si
  Re: NALEZENÝ OBJEKTIV!26.03.2012
Hotovo. Dík za radu, nikdy jsem sem nic nepsal...

 NALEZENÝ OBJEKTIV!26.03.2012
Ahoj, v sobotu 17. 3. 2012 jsme v Moravském Krasu - oblast Rudické propadání (kousek od Hradu) našli objektiv k fotoaparátu. Nepozorný majitel mi může napsat na e-mail (michal.dusek@yahoo.com), po detailním popsání předmětu se domluvíme na předání a odměn

 Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Ahoj,
prosím hledám nějakou dobře zajištěnou a ne moc olezenou či známou oblast v Srbsku nebo okolí, pro první seznámení s vápnem. Kde je vhodný v Srbsku začít ?
Díky a horám zdar.
 Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Na tuhle otazku asi nebude odpoved. Pokud je neco dobre zajistene a lehci (kde zacit), tak je to i o
  Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
díky, máš pravdu, ale vápno se mi moc líbí. Před pár lety jsem lezl v Alkazru, a bylo to šíleně uklo
   Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Jestli do kategorie "dal od Prahy" spada i Jura v Nemecku, tak bych vyrazil tam. Na vikend
    Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Ale to uz odpovidam mimo. To uz pak nebude kras...
  Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
díky, máš pravdu, ale vápno se mi moc líbí. Před pár lety jsem lezl v Alkazru, a bylo to šíleně uklo
   Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
A uz jsi byl na Rovisti? Vltavska zula nema kristaly a vypada spis jak vapno (oproti smirglu=hrbozrn
    Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Na Rovišti jsem ještě nebyl, to už je krapet dál od Prahy, ale jak o tom píšeš, zaujalo mě to.
    Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Na Rovišti jsem ještě nebyl, to už je krapet dál od Prahy, ale jak o tom píšeš, zaujalo mě to.
    Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Na Rovišti jsem ještě nebyl, to už je krapet dál od Prahy, ale jak o tom píšeš, zaujalo mě to.
     Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Autem je tam rozil 15 minut. Pravda bez auta vychazi ten vlak do Srbska o dost lepe.
   Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Napiš mi na email;)
   Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Svatý Jan a Dušičková stěna. 2-3 délky, místy po vlastním, při troše opatrnosti jsou klasiky relativ
    Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Jsi zapomněl dodat, že Sv. Jan je do leta pase;)
     Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Dušičková se může celoročně, do léta je to passé pod křížem a za klášterem.
    Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
To "místy" bych teda vynechal. Je to parádní lezení, ale co si pamatuju, tak fakticky komp
     Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Bejvávalo...
      Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Jenže na Dušičkový začínaj slušně odjištěný cesty tak na 6+ a lehký cesty jsou lámavý. Zadek Radotín
       Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Chodí někdo do toho Prokopáku? Netajte ty stěnky:)
Na Kotýzu už je lezení povoleno konečně of
        Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Taky si vhodností Kotýzu nejsem uplně jistej. Jinak o tom Prokopáku ví Mára a už nějakou dobu mi sli
      Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Chceš říct, že to tam někdo vyborhákoval??? (Byl jsem tam tak před rokem a půl a nepřišlo mi to tak.
       Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Víceméně všechny cesty na Dušičkový stěně cca od 7 vejš jsou po fixním - bh, nt.
        Re: Srbsko, kde začít ?28.03.2012
Ve stěnách Pod Křížem a Nad Klášterem jsou borháky také, vklíněnce skoro nepotřebuješ. Časy bohatýrů
 Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Pánové, odpovídejte tazateli na otázky.
Takže v Srbsku rozhodně neolezené a výborně zajištěné
  Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Teda doporučit Řež někomu, kdo hledá dobře odjištěný vápno blízko od Srbska na první seznámení, to j
  Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Málem bych zapomněl. V Alkazaru jsou pěkný cesty o etáž výš, mezi Tatrankou a Cestou pro Janu (jelik
   Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Pardon, na Pupku čtu taky Šestá zleva 8+;)
  Re: Srbsko, kde začít ?28.03.2012
Řež :-D to je stará klasa :-D dyť tam už skoro nikdo nepáchne. Všici cvakaj radši borháky. Ale cesty
 Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Nejlepší máš začít právě na olezeným uklouzaným vápně. Aspoň Tě to donutí dobře využívat nohy, to je
 Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Jinými slovy, tahle diskuse žádnýmu začátečníkovi nic nepřinese. Možná trochu ta zmínka o Rovišti. J
  Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Skalky mikrolokálního bezvýznamu v nějaký Pražský rokli, který nikdo nenajde, jsem zmínil já, nikoli
  Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Ono je to tím, že se dotazy stále opakují. Vzhledem k tomu, kolik máme skal, nemohou být odpovědi ji
   Re: Srbsko, kde začít ?29.03.2012
Jinak je hezké, jak nás podepsané, co chodíme stále s kúží na trh, perfektně X odhadl :-)
Asi
  Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Jejej:) Nevidím důvod proč by to nenašli, na Lezci zmáčkneš nahoře v liště MAPY nebo PRŮVODCE, názvů
 Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Když jsem u toho ůokálního bezvýznamu.. Tak seriózně doporučuji branickou plotnu. Uiaa 3 - 5+
  Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Něco blíž k tomu braníku bys neřekl prosím? Docela by mě to zajímalo. Díky
   Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Píšu článek;)
    Re: Srbsko, kde začít ?28.03.2012
Přijde mi vtipné, že když jsem Branickou skálu před pár lety tady na Lezci zmiňoval, byl jsem osočov
     Re: Srbsko, kde začít ?29.03.2012
Když sem se cca před 10ti lety náhodou potkal s Tomášem Frankem a dali jsme řeč o skalách v Praze a
    Re: Srbsko, kde začít ?28.03.2012
Ok, díky.
 Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Neolezený a zajištěný lehký vápno u Práglu je protimluv. Až na výjimky ovšem (který se ale zobákům n
  Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Bráník to jistí!
 Re: Srbsko, kde začít ?28.03.2012
kvůli olezenosti jsem se začal takovým místům vyhejbat a radši jedu dál. Ale jestli máš možnost auta
 Re: Srbsko, kde začít ?28.03.2012
kvůli olezenosti jsem se začal takovým místům vyhejbat a radši jedu dál. Ale jestli máš možnost auta

 4ernolický skály, jištění kvalita26.03.2012
Ahoj,
Prosím nebyl někdo z Vás v poslední době na Černolickýh skalách. V jakém stavu je tam jištění ??
Předem díky.
 Re: 4ernolický skály, jištění kvalita26.03.2012
Stále stejné, je to tradiční tréninková oblast pro začínající lezce: nýty, borháky, kruhy a skoby +
  Re: 4ernolický skály, jištění kvalita26.03.2012
díky, a prsoím tě v jakém stavu je to jištění ?
Píšeš, vlastní jištění? Stačí vzít smyce a vk
   Re: Černolický skály, jištění kvalita26.03.2012
Železo ve skále je ok, jen u těch skob je lepší jim nevěřit 100%. Leze se tam přes sto let, takže s
    Re: Černolický skály, jištění kvalita26.03.2012
Přilbu tedá nemám, už si ji běžím koupit.
   Re: 4ernolický skály, jištění kvalita26.03.2012
Krásné klasiky: II . Jižní komín, Traverzník. III - Jižní rys, Panikář, Východní hrana, Horní traver
    Re: 4ernolický skály, jištění kvalita26.03.2012
Černolice jsou fajn, sanitka a funebráci mají docela dobrou příjezdovou cestu přímo pod skálu.
     Re: 4ernolický skály, jištění kvalita27.03.2012
1) Ten kruh je zcela bezpečný už desítky let a další desítky let bude bezpečný i nadále. 2) S těma p
      Re: 4ernolický skály, jištění kvalita27.03.2012
Kruh je sice bezpečnej, ale je vysoko, pod ním nezaložíš, lezení pod ním je tak za 5 a dopadiště sto
       Re: 4ernolický skály, jištění kvalita27.03.2012
Když jdeš do šestky, tal pětku snad dáš, ne? Černolice nejsou umělá stěna ani Roviště, abys mohl zko
        Re: 4ernolický skály, jištění kvalita27.03.2012
No myslim že metodický příručky doporučujou pro nejištěný sólo větší odstup od svýho maxima, než jed
 Re: Čertovky27.03.2012
Čertovky se lezou obvykle volným sólem a s flaškou v ruce - minule jsem tam jednu uklízel... Jištění

 JZ okolí Prahy, kde začít ?26.03.2012
Ahoj,
prosím, doporučte mi nějakou oblast pro začínajícího lezce na JZ od Prahy. Na stěně lezu 5-6.cesty.
Předem díky.
 Re: JZ okolí Prahy, kde začít ?26.03.2012
Alkazar (Srbsko), Černolice, Braník, Babka, skály na Vltavě - třeba Roviště, Lomy a další
 Re: JZ okolí Prahy, kde začít ?27.03.2012
Černolice

 Dallas26.03.2012
Ahoj, nebyl v těchto dnech lézt někdo na Štramberku na Dallasu? Zajímalo by mě jestli to není zateklé. Díky moc za odpověď.
Aleš
 Re: Dallas26.03.2012
Ahoj, byli jsme minuly tyden ve stredu. Vse krasne suche.

1   ...   635   636   637   638   639   640   641   642   643   644   645   646   647   648   649   650   651   652   653   654   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Fontainebleau - housenky - vyrážka
Ve Fontainebleau se teď vyrojily zákeřné housenky vyvolávájící nepříjemnou a svědící vyrážku

Housenky poznáte tak, že vytváří had a jsou hodně chlupatý. Kontakt s nimi případně s jejich štětinama (i nepřímý pomocí písku a bouldermatky) vyvolává nepříjemně svědící vyrážku. Já to bohužel okusil teď sám na sobě. Výskyt těchto potvůrek je víceméně v celé Francii, tak bacha na ně. Já blbec jsem si je ještě fotil ;)

Více zde:
http://bleau.info/forum/24861.html
http://latribunelibredebleau.blogspot.fr/
Honza08:26:26 28.03.2012
odpovědět 
 Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka
Myslel jsem si, že angličtina francouzských studentů u nás je hrozná proto, že sem posílají jen ty nejzoufalejší. Ale když to vidím i na oficiálním blogu Fontainebleau...
o..08:30:22 28.03.2012
odpovědět 
 Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka
Tyhle jsou hodne nebezpecne: http://www.duffort.net/lepouchan/index.php?id=24 . Nejlepsi obrana je ohen.
Viktor09:01:05 28.03.2012
odpovědět 
  Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka
Důležité:
If they drop on you or your pet don’t brush them off with your hands, the effect is most unpleasant, causing great irritation, rash and pain. Dogs, cats and people can suffer from shock. The caterpillars are still virulent even when dead. Do not hit them with sticks as the hairs flying in the air are just as dangerous. Burn them but be careful of floating hairs.
If the caterpillars are on the ground marching, it is better first to spray them with lighter fuel then set them alight. This reduces the risk of flying hairs. Obviously, take care to only do this where you can not inadvertently start a forest fire, as the summer months can be very dry. If you live near pine trees it is recommended that you keep Anti Histamine tablets handy as an early treatment. In particular avoid ingesting the hairs, dogs are most at risk by sniffing the ground where they are or have marched. Take particular care with your eyes. If affected the result is serious causing pain, swelling as with a bad case of conjunctivitis.
09:31:35 28.03.2012
odpovědět 
   Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka
Toto je český web. Pokud to neumíš/nechceš/nestíháš přeložit, nemá to tu co dělat.
13:08:34 28.03.2012
odpovědět 
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka
ano, SPRAVNE!! byli jsme pred Rakouskem, budeme i po nem!! Nieder mit dem Serben!! Gott Strafe England! Rus je s nami, kdo proti nam, toho Francouz smete!! NE reformam z Bruselu!
TOA13:17:25 28.03.2012
odpovědět 
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka
Toto je web, ktery ma informovat lezce. A lepsi informace anglicky, nez zadna.
Naopak zde -- a ani nikde jinde -- neni misto pro pestovani ignoranstvi!
13:50:18 28.03.2012
odpovědět 
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka
Je to validni a uzitecna informace. Jenom je to v eng. Urcite tu ma svoje misto.
m.14:28:45 28.03.2012
odpovědět 
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka
Odpověděl bych ti "naser si" :-), ale Martan níže to vyjádřili lépe, "lepší informace v angličtině, než žádná" a "lepší originál, než překlad". To druhé potvrzuje jeden z těch francouzských webů, kde je angličtina nesrozumitelná - asi použili google translator, jak navrhuje Michal :-).
o..08:39:12 29.03.2012
odpovědět 
   Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka
Ty ponimaješ google translator?
tah-sha-tunga13:50:52 28.03.2012
odpovědět 
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka
...malo patriť k tomuto príspevku:
"Toto je český web. Pokud to neumíš/nechceš/nestíháš přeložit, nemá to tu co dělat."
tah-sha-tunga13:51:46 28.03.2012
odpovědět 
  Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka
Neni to nic moc světoborného. Setkal jsem se s těmito housenkami kdysi v Centrálních Pyreneích a v v Jižní části Sierra Nevady.
Příjemné pohlazení to není, ale také to není nic dramatického. Mimochodem velice podobný ne-li stejný druh je k potkání třeba v Brdech.
cuki14:44:20 28.03.2012
odpovědět 
   Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka
Dle textů na netu to může být něco "světoborného". Citlivějšího člověka to může víc než podráždit, hlavně to ale působí problémy zvířatům, s nimiž někteří lezci přece jen cestují.
o..08:37:09 29.03.2012
odpovědět 
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka
Njn ale to se nesmíš brát tak vážně. Když ten pes tu housenku olíznul. Takovejch věcí co pes nesmí dostat do tlamy je mnohem víc a taky z toho nikdo nedělá žádnou vědu. To už se rovnou můžu bát uštknutí hada, škorpiona nebo nějakého pavouka. Kolik ale takových případů je? ...daleko méně než třeba dopravních nehod. A taky kvůli tomu nepřestaneš jezdit po silnici!
cuki11:34:20 29.03.2012
odpovědět 
     Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka
Auta z našich končin známe, jedovaté brouky a jinou havěť (snad kromě zmije) ne. Najdi si lepší přirovnání ty mudrci :-).
o..12:38:45 29.03.2012
odpovědět 
 Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka
bourovčík jižní (Thaumetopoea pityocampa)

en.wikipedia.org/wiki/Pine_Processionary
i13:38:21 28.03.2012
odpovědět 
  Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka
Díky všem, je to zajímavé téma. Honza už poslal fotky, takže nakonec jsme to dali i jako článek:
www.lezec.cz/clanek.php?key=10146
...informace v originále jsou někdy lepší než překlad;)
 martan14:58:35 28.03.2012
odpovědět 
   Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka
Díky za info, brzo se tam hodlám válet a dám si bacha!!! Stačilo mi to kdysi s poison ivy (jedovatý břečťan, chemická zbraň s listy) na východním pobřeží USA.
15:09:24 28.03.2012
odpovědět 
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka
Zasraný housenky, vypálit celý Calanques :) Dneska jsem s tím byl na kožním, samosebou se našla zcela jiná příčina...že mne nenapadlo se sem podívat dříve...
yakuza14:47:31 29.03.2016
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1260 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1417 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi