Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
39.Zedek 10164
40.Vlk 10112
41.Černý 10110
Bouldry:
39.H2 9306
40. 9300
41.Slabý 9250
Hory:
2.Skopec 7086
3.Groš 6550
4.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230941 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Lezecká stěna na ZŠ Wolkerova - Havlíčkův Brod
Olberg lezecká stěna - Blansko
Lezecké centrum Lanovka - České Budějovice

Prodejny
Popina = nejlevnější v ČR ! - Bruntál
HUDYsport - Praha 7
NěcoNavíc.cz - České Budějovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Pilgrimage - stažení28.03.2012
Ahoj, nemáte někdo torrent/odkaz na stažení Pilgrimage se Sharmou? chtěl bych ten film promítnout jedné slečně, co se zajímá o Hampi;)
 Re: Pilgrimage - stažení28.03.2012
Zkus ji radsi dat na sbirku motylu!
  Re: Pilgrimage - stažení29.03.2012
motyli uz nejsou in, coz nectes clanky o chlupatejch housenkach?
   Re: Pilgrimage - stažení29.03.2012
hehe :)
 Re: Pilgrimage - stažení29.03.2012
  Re: Pilgrimage - stažení29.03.2012
Když to srovnám s tou histerií okolo stažení filmu Adama Ondry ...
   Re: Pilgrimage - stažení29.03.2012
:)))))) dobrý postřeh....
   Re: Pilgrimage - stažení29.03.2012
no to víš. všichni jsou si rovni, ale někteří jsou si kámoši ...
   Re: Pilgrimage - stažení29.03.2012
z Adámka se stal fetiš českých lezců...
    Re: Pilgrimage - stažení30.03.2012
Řek bych, že s tím trapasem, co se tady odehrával ohledně odkazů na nelegální kopie filmů, neměl Ada
     Re: Pilgrimage - stažení31.03.2012
Taky to není o Adamovi, ale hlouposti a pokrytectví některých lidí včetně místních adminů. Nic víc.
      Re: Pilgrimage - stažení31.03.2012
a je ten adam nekde nahranej uz? este jsem to nehledel teda, vono se vodjakziva stejne dycinky staci
       Re: Pilgrimage - stažení31.03.2012
No já nevím. Cituji jirkase " ...je mi trapné že musím obhajovat tak zřejmou věc, jako smazání
        Re: Pilgrimage - stažení31.03.2012
Pořád je někdo nespokojený, o co jde tobě, o smazání téhle diskuse? Dotaz, odpověď, finýto. Někomu n
         Re: Pilgrimage - stažení01.04.2012
Nechápu - proč by mi mělo jít o vymazání diskuze? A můžeš nějak osvětlit svoji myšlenku týkající se
          Re: Pilgrimage - stažení01.04.2012
ze resis picoviny... a mel bys misto diskuse radsi zdrave mrdat... zpivaj o tom j.a.r. :) co mas ty
  Re: Pilgrimage - stažení03.04.2012
ta kvalita je slabá...

 Sněžník28.03.2012
Ahoj vsem, nevite prosim nekdo jak to aktualne vypada na Snezniku? da se lezt nebo je to zapadany/zatekly? diky:-)
 Re: Sněžník28.03.2012
Je to ok, mokre bylo minuly tyden jen zcela minimalni procento.
  Re: Sněžník28.03.2012
Dekuju:-)

 Sněžník28.03.2012
Ahoj vsem, nevite prosim nekdo jak to aktualne vypada na Snezniku? da se lezt nebo je to zapadany/zatekly? diky:-)

 Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Ve Fontainebleau se teď vyrojily zákeřné housenky vyvolávájící nepříjemnou a svědící vyrážku

Housenky poznáte tak, že vytváří had a jsou hodně chlupatý. Kontakt s nimi případně s jejich štětinama (i nepřímý pomocí písku a bouldermatky) vyvo
 Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Myslel jsem si, že angličtina francouzských studentů u nás je hrozná proto, že sem posílají jen ty n
 Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Tyhle jsou hodne nebezpecne:
  Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Důležité:
If they drop on you or your pet don’t brush them off with your hands, the effect is
   Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Toto je český web. Pokud to neumíš/nechceš/nestíháš přeložit, nemá to tu co dělat.
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
ano, SPRAVNE!! byli jsme pred Rakouskem, budeme i po nem!! Nieder mit dem Serben!! Gott Strafe Engla
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Toto je web, ktery ma informovat lezce. A lepsi informace anglicky, nez zadna.
Naopak zde --
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Je to validni a uzitecna informace. Jenom je to v eng. Urcite tu ma svoje misto.
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka29.03.2012
Odpověděl bych ti "naser si" :-), ale Martan níže to vyjádřili lépe, "lepší informace
   Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Ty ponimaješ google translator?
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
...malo patriť k tomuto príspevku:
"Toto je český web. Pokud to neumíš/nechceš/nestíháš
  Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Neni to nic moc světoborného. Setkal jsem se s těmito housenkami kdysi v Centrálních Pyreneích a v v
   Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka29.03.2012
Dle textů na netu to může být něco "světoborného". Citlivějšího člověka to může víc než po
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka29.03.2012
Njn ale to se nesmíš brát tak vážně. Když ten pes tu housenku olíznul. Takovejch věcí co pes nesmí d
     Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka29.03.2012
Auta z našich končin známe, jedovaté brouky a jinou havěť (snad kromě zmije) ne. Najdi si lepší přir
 Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
bourovčík jižní (Thaumetopoea pityocampa)

en.wikipedia.org/wiki/Pine_Processionary
  Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Díky všem, je to zajímavé téma. Honza už poslal fotky, takže nakonec jsme to dali i jako článek:
   Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Díky za info, brzo se tam hodlám válet a dám si bacha!!! Stačilo mi to kdysi s poison ivy (jedovatý
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka29.03.2016
Zasraný housenky, vypálit celý Calanques :) Dneska jsem s tím byl na kožním, samosebou se našla zcel

 Průvodce na Lezci - nákresy a fotky27.03.2012
Čauves, možná jste si všimli, že nestíháme aktualizovat plánky u všech průvodců na oblasti u nás i ve světě tak rychle, jak by jsme si přáli a průvodce na Lezci mají různou kvalitu. S plánkama to není tak snadné a rychlé, jako se seřazením cest zleva dopr
 Re: Průvodce na Lezci - nákresy a fotky27.03.2012
super by bylo u každé cesty (boulderu) nebo alespon sektoru dát políčko na GPS souřasnice

 NALEZENÝ OBJEKTIV!26.03.2012
Ahoj, v sobotu 17. 3. 2012 jsme v Moravském Krasu - oblast Rudické propadání (kousek od Hradu) našli objektiv k fotoaparátu. Nepozorný majitel mi může napsat na e-mail (michal.dusek@yahoo.com), po detailním popsání předmětu se domluvíme na předání a odměn
 Re: NALEZENÝ OBJEKTIV!26.03.2012
Ahoj, nalezl jsem dnes v Diskusi vzkaz, který patří do Inzerce, typ Ztráty a nálezy. Spousta lidí si
  Re: NALEZENÝ OBJEKTIV!26.03.2012
Hotovo. Dík za radu, nikdy jsem sem nic nepsal...

 NALEZENÝ OBJEKTIV!26.03.2012
Ahoj, v sobotu 17. 3. 2012 jsme v Moravském Krasu - oblast Rudické propadání (kousek od Hradu) našli objektiv k fotoaparátu. Nepozorný majitel mi může napsat na e-mail (michal.dusek@yahoo.com), po detailním popsání předmětu se domluvíme na předání a odměn

 Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Ahoj,
prosím hledám nějakou dobře zajištěnou a ne moc olezenou či známou oblast v Srbsku nebo okolí, pro první seznámení s vápnem. Kde je vhodný v Srbsku začít ?
Díky a horám zdar.
 Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Na tuhle otazku asi nebude odpoved. Pokud je neco dobre zajistene a lehci (kde zacit), tak je to i o
  Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
díky, máš pravdu, ale vápno se mi moc líbí. Před pár lety jsem lezl v Alkazru, a bylo to šíleně uklo
   Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Jestli do kategorie "dal od Prahy" spada i Jura v Nemecku, tak bych vyrazil tam. Na vikend
    Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Ale to uz odpovidam mimo. To uz pak nebude kras...
  Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
díky, máš pravdu, ale vápno se mi moc líbí. Před pár lety jsem lezl v Alkazru, a bylo to šíleně uklo
   Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
A uz jsi byl na Rovisti? Vltavska zula nema kristaly a vypada spis jak vapno (oproti smirglu=hrbozrn
    Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Na Rovišti jsem ještě nebyl, to už je krapet dál od Prahy, ale jak o tom píšeš, zaujalo mě to.
    Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Na Rovišti jsem ještě nebyl, to už je krapet dál od Prahy, ale jak o tom píšeš, zaujalo mě to.
    Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Na Rovišti jsem ještě nebyl, to už je krapet dál od Prahy, ale jak o tom píšeš, zaujalo mě to.
     Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Autem je tam rozil 15 minut. Pravda bez auta vychazi ten vlak do Srbska o dost lepe.
   Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Napiš mi na email;)
   Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Svatý Jan a Dušičková stěna. 2-3 délky, místy po vlastním, při troše opatrnosti jsou klasiky relativ
    Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
Jsi zapomněl dodat, že Sv. Jan je do leta pase;)
     Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Dušičková se může celoročně, do léta je to passé pod křížem a za klášterem.
    Re: Srbsko, kde začít ?26.03.2012
To "místy" bych teda vynechal. Je to parádní lezení, ale co si pamatuju, tak fakticky komp
     Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Bejvávalo...
      Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Jenže na Dušičkový začínaj slušně odjištěný cesty tak na 6+ a lehký cesty jsou lámavý. Zadek Radotín
       Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Chodí někdo do toho Prokopáku? Netajte ty stěnky:)
Na Kotýzu už je lezení povoleno konečně of
        Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Taky si vhodností Kotýzu nejsem uplně jistej. Jinak o tom Prokopáku ví Mára a už nějakou dobu mi sli
      Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Chceš říct, že to tam někdo vyborhákoval??? (Byl jsem tam tak před rokem a půl a nepřišlo mi to tak.
       Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Víceméně všechny cesty na Dušičkový stěně cca od 7 vejš jsou po fixním - bh, nt.
        Re: Srbsko, kde začít ?28.03.2012
Ve stěnách Pod Křížem a Nad Klášterem jsou borháky také, vklíněnce skoro nepotřebuješ. Časy bohatýrů
 Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Pánové, odpovídejte tazateli na otázky.
Takže v Srbsku rozhodně neolezené a výborně zajištěné
  Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Teda doporučit Řež někomu, kdo hledá dobře odjištěný vápno blízko od Srbska na první seznámení, to j
  Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Málem bych zapomněl. V Alkazaru jsou pěkný cesty o etáž výš, mezi Tatrankou a Cestou pro Janu (jelik
   Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Pardon, na Pupku čtu taky Šestá zleva 8+;)
  Re: Srbsko, kde začít ?28.03.2012
Řež :-D to je stará klasa :-D dyť tam už skoro nikdo nepáchne. Všici cvakaj radši borháky. Ale cesty
 Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Nejlepší máš začít právě na olezeným uklouzaným vápně. Aspoň Tě to donutí dobře využívat nohy, to je
 Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Jinými slovy, tahle diskuse žádnýmu začátečníkovi nic nepřinese. Možná trochu ta zmínka o Rovišti. J
  Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Skalky mikrolokálního bezvýznamu v nějaký Pražský rokli, který nikdo nenajde, jsem zmínil já, nikoli
  Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Ono je to tím, že se dotazy stále opakují. Vzhledem k tomu, kolik máme skal, nemohou být odpovědi ji
   Re: Srbsko, kde začít ?29.03.2012
Jinak je hezké, jak nás podepsané, co chodíme stále s kúží na trh, perfektně X odhadl :-)
Asi
  Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Jejej:) Nevidím důvod proč by to nenašli, na Lezci zmáčkneš nahoře v liště MAPY nebo PRŮVODCE, názvů
 Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Když jsem u toho ůokálního bezvýznamu.. Tak seriózně doporučuji branickou plotnu. Uiaa 3 - 5+
  Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Něco blíž k tomu braníku bys neřekl prosím? Docela by mě to zajímalo. Díky
   Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Píšu článek;)
    Re: Srbsko, kde začít ?28.03.2012
Přijde mi vtipné, že když jsem Branickou skálu před pár lety tady na Lezci zmiňoval, byl jsem osočov
     Re: Srbsko, kde začít ?29.03.2012
Když sem se cca před 10ti lety náhodou potkal s Tomášem Frankem a dali jsme řeč o skalách v Praze a
    Re: Srbsko, kde začít ?28.03.2012
Ok, díky.
 Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Neolezený a zajištěný lehký vápno u Práglu je protimluv. Až na výjimky ovšem (který se ale zobákům n
  Re: Srbsko, kde začít ?27.03.2012
Bráník to jistí!
 Re: Srbsko, kde začít ?28.03.2012
kvůli olezenosti jsem se začal takovým místům vyhejbat a radši jedu dál. Ale jestli máš možnost auta
 Re: Srbsko, kde začít ?28.03.2012
kvůli olezenosti jsem se začal takovým místům vyhejbat a radši jedu dál. Ale jestli máš možnost auta

 4ernolický skály, jištění kvalita26.03.2012
Ahoj,
Prosím nebyl někdo z Vás v poslední době na Černolickýh skalách. V jakém stavu je tam jištění ??
Předem díky.
 Re: 4ernolický skály, jištění kvalita26.03.2012
Stále stejné, je to tradiční tréninková oblast pro začínající lezce: nýty, borháky, kruhy a skoby +
  Re: 4ernolický skály, jištění kvalita26.03.2012
díky, a prsoím tě v jakém stavu je to jištění ?
Píšeš, vlastní jištění? Stačí vzít smyce a vk
   Re: Černolický skály, jištění kvalita26.03.2012
Železo ve skále je ok, jen u těch skob je lepší jim nevěřit 100%. Leze se tam přes sto let, takže s
    Re: Černolický skály, jištění kvalita26.03.2012
Přilbu tedá nemám, už si ji běžím koupit.
   Re: 4ernolický skály, jištění kvalita26.03.2012
Krásné klasiky: II . Jižní komín, Traverzník. III - Jižní rys, Panikář, Východní hrana, Horní traver
    Re: 4ernolický skály, jištění kvalita26.03.2012
Černolice jsou fajn, sanitka a funebráci mají docela dobrou příjezdovou cestu přímo pod skálu.
     Re: 4ernolický skály, jištění kvalita27.03.2012
1) Ten kruh je zcela bezpečný už desítky let a další desítky let bude bezpečný i nadále. 2) S těma p
      Re: 4ernolický skály, jištění kvalita27.03.2012
Kruh je sice bezpečnej, ale je vysoko, pod ním nezaložíš, lezení pod ním je tak za 5 a dopadiště sto
       Re: 4ernolický skály, jištění kvalita27.03.2012
Když jdeš do šestky, tal pětku snad dáš, ne? Černolice nejsou umělá stěna ani Roviště, abys mohl zko
        Re: 4ernolický skály, jištění kvalita27.03.2012
No myslim že metodický příručky doporučujou pro nejištěný sólo větší odstup od svýho maxima, než jed
 Re: Čertovky27.03.2012
Čertovky se lezou obvykle volným sólem a s flaškou v ruce - minule jsem tam jednu uklízel... Jištění

 JZ okolí Prahy, kde začít ?26.03.2012
Ahoj,
prosím, doporučte mi nějakou oblast pro začínajícího lezce na JZ od Prahy. Na stěně lezu 5-6.cesty.
Předem díky.
 Re: JZ okolí Prahy, kde začít ?26.03.2012
Alkazar (Srbsko), Černolice, Braník, Babka, skály na Vltavě - třeba Roviště, Lomy a další
 Re: JZ okolí Prahy, kde začít ?27.03.2012
Černolice

1   ...   635   636   637   638   639   640   641   642   643   644   645   646   647   648   649   650   651   652   653   654   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Pilgrimage - stažení
Ahoj, nemáte někdo torrent/odkaz na stažení Pilgrimage se Sharmou? chtěl bych ten film promítnout jedné slečně, co se zajímá o Hampi;)
janek11:36:37 28.03.2012
odpovědět 
 Re: Pilgrimage - stažení
Zkus ji radsi dat na sbirku motylu!
sexuelni loudil18:59:33 28.03.2012
odpovědět 
  Re: Pilgrimage - stažení
motyli uz nejsou in, coz nectes clanky o chlupatejch housenkach?
07:27:58 29.03.2012
odpovědět 
   Re: Pilgrimage - stažení
hehe :)
19:33:06 29.03.2012
odpovědět 
 Re: Pilgrimage - stažení
http://czshare.com/1453630/Pilgrimage+climbing+video.avi
jana01:07:02 29.03.2012
odpovědět 
  Re: Pilgrimage - stažení
Když to srovnám s tou histerií okolo stažení filmu Adama Ondry ...
09:33:52 29.03.2012
odpovědět 
   Re: Pilgrimage - stažení
:)))))) dobrý postřeh....
Standa & Honza10:04:06 29.03.2012
odpovědět 
   Re: Pilgrimage - stažení
no to víš. všichni jsou si rovni, ale někteří jsou si kámoši ...
14:33:51 29.03.2012
odpovědět 
   Re: Pilgrimage - stažení
z Adámka se stal fetiš českých lezců...
lol19:32:13 29.03.2012
odpovědět 
    Re: Pilgrimage - stažení
Řek bych, že s tím trapasem, co se tady odehrával ohledně odkazů na nelegální kopie filmů, neměl Adam vůbec nic společného a ani o tom nejspíš nevěděl. Za to fakt nemůže.
19:48:27 30.03.2012
odpovědět 
     Re: Pilgrimage - stažení
Taky to není o Adamovi, ale hlouposti a pokrytectví některých lidí včetně místních adminů. Nic víc.
17:11:22 31.03.2012
odpovědět 
      Re: Pilgrimage - stažení
a je ten adam nekde nahranej uz? este jsem to nehledel teda, vono se vodjakziva stejne dycinky stacilo stavet s hadrem nekde... nemyslim ze by admini byli pokrytci.. nesmis to brat tak na hrot
17:55:51 31.03.2012
odpovědět 
       Re: Pilgrimage - stažení
No já nevím. Cituji jirkase " ...je mi trapné že musím obhajovat tak zřejmou věc, jako smazání linku..."

A když ten odkaz tak rychle smazali s vysvětlením, jak je ošklivé to stahovat, že (opět cituji) " ...autor snímku stojí o to, aby se mu alespoň částečně vrátily náklady..." , co to podle tebe je?
20:53:08 31.03.2012
odpovědět 
        Re: Pilgrimage - stažení
Pořád je někdo nespokojený, o co jde tobě, o smazání téhle diskuse? Dotaz, odpověď, finýto. Někomu něco závidíš, nebo ti chybí sex?
20:58:21 31.03.2012
odpovědět 
         Re: Pilgrimage - stažení
Nechápu - proč by mi mělo jít o vymazání diskuze? A můžeš nějak osvětlit svoji myšlenku týkající se mého sexuálního života?

No a když už budeš u toho vysvětlování, mohl bys přidat vysvětlení, proč se tak zabýváš tím, co píšu, místo toho, aby jsi přemýšlel o tom, proč se tady měří každému jiným metrem a zda je v pořádku, aby u jednoho odkazu byla spousta hysterických výkřiků a u druhého se autorská práva neřeší?

Zkus místo závisti pořešit vlastnosti jako férovost, poctivost a rovnost, kterými se tady lezci tak rádi ohánějí.
01:18:30 01.04.2012
odpovědět 
          Re: Pilgrimage - stažení
ze resis picoviny... a mel bys misto diskuse radsi zdrave mrdat... zpivaj o tom j.a.r. :) co mas ty za filmy, udelame change nejakej ne? :)
10:43:38 01.04.2012
odpovědět 
  Re: Pilgrimage - stažení
ta kvalita je slabá...
honza17:37:49 03.04.2012
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (45)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (12)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi