Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231467 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Areál sportu - Bystřice nad Pernštejnem
Sportovní hala PF UJEP - Ústí nad Labem
Boulder club Kotelna Brno - Brno

Prodejny
Rock Point Liberec - Liberec 1
HUDYsport - Havířov
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Jakou přilbu29.03.2012
Ahoj,
chci si koupit přilbu na leení, poradí mi někdo, jak mám vybírat ?
Předem moc díky.
 Re: Jakou přilbu29.03.2012
Jsme posledně leželi u vody, žádnou přilbu jsem nepotřeboval. I když nekoukal jsem na stránky tůně ř
 Re: Jakou přilbu29.03.2012
Kritéria pro výběr:

- váha (lehká sportovní z polystyrenu, která zároveň dobře větrá
  Re: Jakou přilbu29.03.2012
Díky Honzo,
a prosím, je možné si použít i čepici pod přilbou ??
Sorry možná blbá otáz
   Re: Jakou přilbu29.03.2012
Ahoj... Čepice by neměla být problém, nicméně doporučuji vyzkoušet.

Já osobně mám Ecr
    Re: Jakou přilbu29.03.2012
A co značka přileb Ocún, typ Pail ? Koukal jsem že nemají test UIAA, ale výrobce uvádí použití pro s
    Re: Jakou přilbu29.03.2012
A co značka přileb Ocún, typ Pail ? Koukal jsem že nemají test UIAA, ale výrobce uvádí použití pro s
   Re: Jakou přilbu29.03.2012
Kulich pod přilbu je běžnej požadavek a není samozřejmý, že se ti pak ještě helma vejde na hlavu. Či
   Re: Jakou přilbu29.03.2012
No hlavně tam nesmíš mít čepici s bambulkou, střapečky, běžně šité švy a čepičky s prostorem nad hla
   Re: Jakou přilbu29.03.2012
Ja pod helmu pouzivam tenkou Moirovou cepicku za 200,-. Ona ta Ecrinca docela drzi teplo sama o sobe
 Re: Jakou přilbu29.03.2012
Slušná česká přilba je
 Lezecký dennik pre skalkárov29.03.2012
Ahojte,

chcem predstaviť novú webstránku s názvom Climber's Routes (alebo v SK preklade Lezecký denník) - nájdete ju na adrese
 Re: Lezecký dennik pre skalkárov29.03.2012
Je moc hezké, že tam máte už 200 cest, ale tady to funguje 10 let a každého nebaví zadávat nové cest
  Re: Lezecký dennik pre skalkárov29.03.2012
Taky to tak vidím. Možná pokud byste nabídli svoje síly předtím na vylepšení zdejší databáze cest, b
  Re: Lezecký dennik pre skalkárov02.04.2012
Áno, climbersroutes.com má IBA 3 mesiace a ešte mu čo-to treba pri skúšaní odpustiť, kým sa vyvinie.
 Re: Lezecký dennik pre skalkárov29.03.2012
V ČR jsou webovky
  Re: Lezecký dennik pre skalkárov29.03.2012
lezec.cz je bezkonkurenční!!!
   Re: Lezecký dennik pre skalkárov02.04.2012
vôbec nespochybňujem, že lezec.cz sú skvelé stránky :) - lezec tú najde novinky, fórum, sprievodcov,
 Re: Lezecký dennik pre skalkárov29.03.2012
  Re: Lezecký dennik pre skalkárov29.03.2012
   Re: Lezecký dennik pre skalkárov02.04.2012
27crags.com a climbersroutes.com sú predsa niečo iné a nesúhlasím, že si konkurujú. 27crags.com doku

 Vliv kouření cigaret28.03.2012
Zdár. Zajímalo by mě jaký vliv na výkonnost lezce má kouření cigaret? Četli jste o tom něco? Jaký je váš názor? Nemyslím silné kuřáctví (krabka denně). Spíše kouření příležitostné (krabka na 14dní a více)..
Vím,že pár lezců nepije alkohol (zhoršuje
 Re: Vliv kouření cigaret28.03.2012
Ty jo, srovnávat alkohol s cigaretama. Prostě chlast je chlast. Cigareta ho nenahradí. Podívej se na
  Re: Vliv kouření cigaret29.03.2012
:))))
 Re: Vliv kouření cigaret28.03.2012
boha jeho, tak jestli už řeší takovýhle kokotiny tak už bys s tím chlastem měl přestat, nebo ti z to
  Re: Vliv kouření cigaret28.03.2012
Někde jsem četl studii, kdy trénovaní jedinci jedna skupina pila denně 3 piva, druhá abstinovala. Vý
   Re: Vliv kouření cigaret28.03.2012
Nejsem lékař, ale něco nás snad ty fakultě naučili. Pokud to vezmeme s pohledu zdravotního dopadu, t
    Re: Vliv kouření cigaret29.03.2012
Možná zhoršuje koordinaci, ale zase snižuje riziko úrazu. Uvolňuje svaly a ani v ohrožení prý člověk
   Re: Vliv kouření cigaret29.03.2012
"Krabka na 14 dní a více" (standardní dvacetikusová) představuje +- 1 cigaretu denně, což
 Re: Vliv kouření cigaret28.03.2012
Nikotin je zdravej, i ten dehet neni jeste to nejhorsi. Zdaleka nejhorsi jsou u cigar produkty, kter
  Re: Vliv kouření cigaret28.03.2012
Tabák ti pomůže. Líp se vys..eš,takže jsi lehčí. Když jsi lehčí tak víc udržíš,takže víc vylezeš....
   Re: Vliv kouření cigaret28.03.2012
dým stoupá lechce
   Re: Vliv kouření cigaret28.03.2012
Jednoznačně nejlepší komentář posledních dnů :D
 Re: Vliv kouření cigaret29.03.2012
Se podivej na to co za masakry leze na písku Špek a ten taky hulí jak fabrika :D
  Re: Vliv kouření cigaret29.03.2012
A chlastá jak Dán.

Takže jsme opět na začátku - lepší pít, nebo kouřit?
   Re: Vliv kouření cigaret29.03.2012
někdo si dává před závodama slivku a jde mu to líp. někdo smaží při lezení travku, a taky se tváří s
 Re: Vliv kouření cigaret29.03.2012
Jedno pivo denně a jedna cigareta denně tělu prospívá, deset cigaret denně a deset piv denně tě zabí
 Re: Vliv kouření cigaret30.03.2012
Lepsi je chlastat. Tim aspon tolik neobtezujes okoli a nemusi se valet tolik vajglu pod skalou...

 Od kdy jsou otevrene pisky?28.03.2012
Ahoj, chtel bych se zeptat od kdy jsou oficialne otevrene piskove oblasti ve Vychodnich Cechach ( Broumovsko a okoli ) a v Ceskem raji?
Je povoleno lezeni kdyz jsou skaly suche ale je jeste zimni obdobi?

Diky
 Re: Od kdy jsou otevrene pisky?28.03.2012
Aktuální sezónní omezení lezeníhttp://skaly.horosvaz.cz/4_index.asp
 Re: Od kdy jsou otevrene pisky?28.03.2012
Bez ohledu na suchost se v Ráji nesmí před 1.dubnem, na Broumovsku před 1.květnem (resp. 1.červencem

 Pilgrimage - stažení28.03.2012
Ahoj, nemáte někdo torrent/odkaz na stažení Pilgrimage se Sharmou? chtěl bych ten film promítnout jedné slečně, co se zajímá o Hampi;)
 Re: Pilgrimage - stažení28.03.2012
Zkus ji radsi dat na sbirku motylu!
  Re: Pilgrimage - stažení29.03.2012
motyli uz nejsou in, coz nectes clanky o chlupatejch housenkach?
   Re: Pilgrimage - stažení29.03.2012
hehe :)
 Re: Pilgrimage - stažení29.03.2012
  Re: Pilgrimage - stažení29.03.2012
Když to srovnám s tou histerií okolo stažení filmu Adama Ondry ...
   Re: Pilgrimage - stažení29.03.2012
:)))))) dobrý postřeh....
   Re: Pilgrimage - stažení29.03.2012
no to víš. všichni jsou si rovni, ale někteří jsou si kámoši ...
   Re: Pilgrimage - stažení29.03.2012
z Adámka se stal fetiš českých lezců...
    Re: Pilgrimage - stažení30.03.2012
Řek bych, že s tím trapasem, co se tady odehrával ohledně odkazů na nelegální kopie filmů, neměl Ada
     Re: Pilgrimage - stažení31.03.2012
Taky to není o Adamovi, ale hlouposti a pokrytectví některých lidí včetně místních adminů. Nic víc.
      Re: Pilgrimage - stažení31.03.2012
a je ten adam nekde nahranej uz? este jsem to nehledel teda, vono se vodjakziva stejne dycinky staci
       Re: Pilgrimage - stažení31.03.2012
No já nevím. Cituji jirkase " ...je mi trapné že musím obhajovat tak zřejmou věc, jako smazání
        Re: Pilgrimage - stažení31.03.2012
Pořád je někdo nespokojený, o co jde tobě, o smazání téhle diskuse? Dotaz, odpověď, finýto. Někomu n
         Re: Pilgrimage - stažení01.04.2012
Nechápu - proč by mi mělo jít o vymazání diskuze? A můžeš nějak osvětlit svoji myšlenku týkající se
          Re: Pilgrimage - stažení01.04.2012
ze resis picoviny... a mel bys misto diskuse radsi zdrave mrdat... zpivaj o tom j.a.r. :) co mas ty
  Re: Pilgrimage - stažení03.04.2012
ta kvalita je slabá...

 Sněžník28.03.2012
Ahoj vsem, nevite prosim nekdo jak to aktualne vypada na Snezniku? da se lezt nebo je to zapadany/zatekly? diky:-)
 Re: Sněžník28.03.2012
Je to ok, mokre bylo minuly tyden jen zcela minimalni procento.
  Re: Sněžník28.03.2012
Dekuju:-)

 Sněžník28.03.2012
Ahoj vsem, nevite prosim nekdo jak to aktualne vypada na Snezniku? da se lezt nebo je to zapadany/zatekly? diky:-)

 Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Ve Fontainebleau se teď vyrojily zákeřné housenky vyvolávájící nepříjemnou a svědící vyrážku

Housenky poznáte tak, že vytváří had a jsou hodně chlupatý. Kontakt s nimi případně s jejich štětinama (i nepřímý pomocí písku a bouldermatky) vyvo
 Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Myslel jsem si, že angličtina francouzských studentů u nás je hrozná proto, že sem posílají jen ty n
 Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Tyhle jsou hodne nebezpecne:
  Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Důležité:
If they drop on you or your pet don’t brush them off with your hands, the effect is
   Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Toto je český web. Pokud to neumíš/nechceš/nestíháš přeložit, nemá to tu co dělat.
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
ano, SPRAVNE!! byli jsme pred Rakouskem, budeme i po nem!! Nieder mit dem Serben!! Gott Strafe Engla
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Toto je web, ktery ma informovat lezce. A lepsi informace anglicky, nez zadna.
Naopak zde --
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Je to validni a uzitecna informace. Jenom je to v eng. Urcite tu ma svoje misto.
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka29.03.2012
Odpověděl bych ti "naser si" :-), ale Martan níže to vyjádřili lépe, "lepší informace
   Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Ty ponimaješ google translator?
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
...malo patriť k tomuto príspevku:
"Toto je český web. Pokud to neumíš/nechceš/nestíháš
  Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Neni to nic moc světoborného. Setkal jsem se s těmito housenkami kdysi v Centrálních Pyreneích a v v
   Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka29.03.2012
Dle textů na netu to může být něco "světoborného". Citlivějšího člověka to může víc než po
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka29.03.2012
Njn ale to se nesmíš brát tak vážně. Když ten pes tu housenku olíznul. Takovejch věcí co pes nesmí d
     Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka29.03.2012
Auta z našich končin známe, jedovaté brouky a jinou havěť (snad kromě zmije) ne. Najdi si lepší přir
 Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
bourovčík jižní (Thaumetopoea pityocampa)

en.wikipedia.org/wiki/Pine_Processionary
  Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Díky všem, je to zajímavé téma. Honza už poslal fotky, takže nakonec jsme to dali i jako článek:
   Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka28.03.2012
Díky za info, brzo se tam hodlám válet a dám si bacha!!! Stačilo mi to kdysi s poison ivy (jedovatý
    Re: Fontainebleau - housenky - vyrážka29.03.2016
Zasraný housenky, vypálit celý Calanques :) Dneska jsem s tím byl na kožním, samosebou se našla zcel

 Průvodce na Lezci - nákresy a fotky27.03.2012
Čauves, možná jste si všimli, že nestíháme aktualizovat plánky u všech průvodců na oblasti u nás i ve světě tak rychle, jak by jsme si přáli a průvodce na Lezci mají různou kvalitu. S plánkama to není tak snadné a rychlé, jako se seřazením cest zleva dopr
 Re: Průvodce na Lezci - nákresy a fotky27.03.2012
super by bylo u každé cesty (boulderu) nebo alespon sektoru dát políčko na GPS souřasnice

 NALEZENÝ OBJEKTIV!26.03.2012
Ahoj, v sobotu 17. 3. 2012 jsme v Moravském Krasu - oblast Rudické propadání (kousek od Hradu) našli objektiv k fotoaparátu. Nepozorný majitel mi může napsat na e-mail (michal.dusek@yahoo.com), po detailním popsání předmětu se domluvíme na předání a odměn
 Re: NALEZENÝ OBJEKTIV!26.03.2012
Ahoj, nalezl jsem dnes v Diskusi vzkaz, který patří do Inzerce, typ Ztráty a nálezy. Spousta lidí si
  Re: NALEZENÝ OBJEKTIV!26.03.2012
Hotovo. Dík za radu, nikdy jsem sem nic nepsal...

1   ...   635   636   637   638   639   640   641   642   643   644   645   646   647   648   649   650   651   652   653   654   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Vliv kouření cigaret
Zdár. Zajímalo by mě jaký vliv na výkonnost lezce má kouření cigaret? Četli jste o tom něco? Jaký je váš názor? Nemyslím silné kuřáctví (krabka denně). Spíše kouření příležitostné (krabka na 14dní a více)..
Vím,že pár lezců nepije alkohol (zhoršuje regeneraci,navíc je dost kalorický), ale jako alternativu volí kouření cigaret. Tak mě zajímá, jestli to je fakt lepší varianta, co se výkonnosti týče.
Martin K.16:20:18 28.03.2012
odpovědět 
 Re: Vliv kouření cigaret
Ty jo, srovnávat alkohol s cigaretama. Prostě chlast je chlast. Cigareta ho nenahradí. Podívej se na to systémově: alkohol = motá se hlava, uvolňuje zábrany; cigarety = ??? - nějak jsem zatím nepřišel na to proč místo chlastání kouřit.
Belial16:29:28 28.03.2012
odpovědět 
  Re: Vliv kouření cigaret
:))))
09:20:32 29.03.2012
odpovědět 
 Re: Vliv kouření cigaret
boha jeho, tak jestli už řeší takovýhle kokotiny tak už bys s tím chlastem měl přestat, nebo ti z toho mozku nic nezůstane a kouřením to určitě nevyřešíš
dejv17:14:17 28.03.2012
odpovědět 
  Re: Vliv kouření cigaret
Někde jsem četl studii, kdy trénovaní jedinci jedna skupina pila denně 3 piva, druhá abstinovala. Výsledek na výkon vůbec žádný, obě skupiny na tom byli stejně dobře.
Kouřením asi svůj výkon nezlepšíš, ale pokud bydlíš ve městě a dýcháš dehet, tak když k tomu dáš cigaretku týdně, nic už nezhoršíš.
A jestli ti to vrtá hlavou, tak z toho asi máš špatnej pocit. A to je horší než všecko ostatní :)
David18:26:59 28.03.2012
odpovědět 
   Re: Vliv kouření cigaret
Nejsem lékař, ale něco nás snad ty fakultě naučili. Pokud to vezmeme s pohledu zdravotního dopadu, tak alkohol před výkonem má jistojistě negativní účinky - zhoršení koordinace, nepřiměřené vyhodnocování situace a z toho vyplývající rizika zranění. Cigarety mají účínky na kardiorespirativní ústrojí. Zhoršují dýchání, usazují cévy, zanáší organismus toxiny. Pokud se budeš řídit všeho s Mírou a semtam si zapalíš nebo daš pivko, tak to určitě výrazný vliv mít nebude.
Honza18:56:34 28.03.2012
odpovědět 
    Re: Vliv kouření cigaret
Možná zhoršuje koordinaci, ale zase snižuje riziko úrazu. Uvolňuje svaly a ani v ohrožení prý člověk tolik svaly nezatne (nevím, jestli psali, že je to důsledek alkoholu na tkáň, nebo na mozek). Tohle byla studie na prokazatelně menší počet úrazů, resp.závažnosti následků úrazů u opilých ve srovnání se střízlivými. Byly to pády z výšky, bouračka v autě, srážka s jedoucím autem...


Rozhodně radši pít, než kouřit. Když kvůli ničemu, tak proto, že vlastním pitím nikoho neobtěžuješ, ale smradem z cigarety všechny ve svěm okolí.
14:10:47 29.03.2012
odpovědět 
   Re: Vliv kouření cigaret
"Krabka na 14 dní a více" (standardní dvacetikusová) představuje +- 1 cigaretu denně, což už na plících atp. znát je a oproti městskému vzduchu to je zhoršení.
Jiná věc je, že např. několikahodinový pobyt ve správně zahulené hospodě s rezervou převyšuje zatížení z jedné vlastnoručně vykouřené cigarety.
09:26:20 29.03.2012
odpovědět 
 Re: Vliv kouření cigaret
Nikotin je zdravej, i ten dehet neni jeste to nejhorsi. Zdaleka nejhorsi jsou u cigar produkty, ktery vznikaj horenim tech ruznejch chemikalii, kterejma tabak strikaj! Proto mnohel lepsi je tzv. snus, vec rozsirena napr. ve Svedsku. Tabak pro oralni aplikaci...
..18:58:32 28.03.2012
odpovědět 
  Re: Vliv kouření cigaret
Tabák ti pomůže. Líp se vys..eš,takže jsi lehčí. Když jsi lehčí tak víc udržíš,takže víc vylezeš....
19:09:00 28.03.2012
odpovědět 
   Re: Vliv kouření cigaret
dým stoupá lechce
19:46:10 28.03.2012
odpovědět 
   Re: Vliv kouření cigaret
Jednoznačně nejlepší komentář posledních dnů :D
Komixák19:47:13 28.03.2012
odpovědět 
 Re: Vliv kouření cigaret
Se podivej na to co za masakry leze na písku Špek a ten taky hulí jak fabrika :D
13:29:29 29.03.2012
odpovědět 
  Re: Vliv kouření cigaret
A chlastá jak Dán.

Takže jsme opět na začátku - lepší pít, nebo kouřit?
14:12:49 29.03.2012
odpovědět 
   Re: Vliv kouření cigaret
někdo si dává před závodama slivku a jde mu to líp. někdo smaží při lezení travku, a taky se tváří sám se sebou spokojeně. Někdo dře jak kůň, nepije, nekouří, a je hodně dobrej...si pak vyberte :)
A.16:00:49 29.03.2012
odpovědět 
 Re: Vliv kouření cigaret
Jedno pivo denně a jedna cigareta denně tělu prospívá, deset cigaret denně a deset piv denně tě zabíjí.
nemo20:18:54 29.03.2012
odpovědět 
 Re: Vliv kouření cigaret
Lepsi je chlastat. Tim aspon tolik neobtezujes okoli a nemusi se valet tolik vajglu pod skalou...
A na funkci zivocichare to vliv mit nebude ;)
14:24:34 30.03.2012
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1172 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1440 
 Neřeším to – lezu vše 
 1141 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi