Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Triglav - stav jaro 2012 01.04.2012 Zdar!
rád bych se zeptal, zda jste někdo byl v posledních dnech či týdnech na Triglavu - jak je moc zapadanej ještě ve sněhu ten závěrečnej hromosvod? Chtěl bych tam vytáhnout horolezce-začátečníka, tak jen, zda už je to jakž takž nahoru průchozí .
  Re: Triglav - stav jaro 2012 02.04.2012 Triglav byva dostupny celou zimu. POd feratku an lyzich, a pak he t jen kousek - kousek co se chodiv
    Re: Triglav - stav jaro 2012 02.04.2012 Jo, to jo, jenom bych nerad kamaráda zatáhl do nějakej nejištěnejch zledovatělejch úseků na dva cepí
      Re: Triglav - stav jaro 2012 02.04.2012 Celkem pocitej ze do konce dubna jeste porad bude.. snehu nad 2000 je pomerne dost
La sportiva a Boreal 31.03.2012 Ahoj, mám dotaz. Snažím se sehnat nové lezečky a to buď LS miura, LS futura, LS solution nebo Boreal Kintaro, ale nebyla jsem schopná najít jedinej obchod kde by je měli. Poradíte? Scháním i pro přítele, který potřebuje velikost 44 nebo 44,5 a ani miury n
  Re: La sportiva a Boreal 31.03.2012 Jsi totalne neschopna. Skoda pritele.
    Re: La sportiva a Boreal 31.03.2012 Johanka zřejmě žije v Uzbekistánu, jinak by si zašla do Hudáče :-))))))
      Re: La sportiva a Boreal 01.04.2012 Nojo,ale jestli si je chtějí vyzkoušet na noze,tak to problém fakt být může.Bo Solution a natož Futu
        Re: La sportiva a Boreal 02.04.2012 Jako zenska bude mit nohu nekde mezi 39-41. To opravdu neni problem zajit do Hudace a ozkouset. Nere
          Re: La sportiva a Boreal 02.04.2012 Neschopný jsi ty, a to pochopit psaný text....píše, že je chce pro přítele a potřebuje 44-44,5. Hlev
            Re: La sportiva a Boreal 04.04.2012 Shání !i! pro přítele, takže pro sebe taky. Jste oba stejně vylízaní. Navíc nechápu, proč si přítel
  Re: La sportiva a Boreal 01.04.2012 S Borealem bude asi problém nejen u nás, ale i v Evropě. V současnosti nefrčí tak, jako před deseti
    Re: La sportiva a Boreal 01.04.2012 jj 5.10 je dobrý zboží...
    Re: La sportiva a Boreal 01.04.2012 Vyhradne zastoupena je moje prdel.
      Re: La sportiva a Boreal 01.04.2012 Tak se podivej na ty čísla,co tam mají ty joudo.Prostě v Cechach musis vyvinout nekdy dost velký usi
        Re: La sportiva a Boreal 01.04.2012 Par kliku mysi je obrooovske usili. Jo a nezapomen se utrit. ;)
          Re: La sportiva a Boreal 01.04.2012 To, že Popinář je vyšmelí ze zahraničí neznamená, že výhradní zastoupení ti dá Lasportivu na obchod.
          Re: La sportiva a Boreal 02.04.2012 Výhradní zastoupení Hudáče je bohužel fakt. Taky jsem se snažila na veletrhu dojednat se Sportivou n
            Re: La sportiva a Boreal 02.04.2012 jak k sehnání,podívejte se na ty velikosti.Kdyz nejses z Prahy tak si je sice muzes nechat poslat,al
              Re: La sportiva a Boreal 02.04.2012 V tom případě jsi zjevně narazil na díru na trhu a pokud to využiješ, čeká tě pohádkové bohatství. P
                Re: La sportiva a Boreal 03.04.2012 To je videt, ze moc nevidis do outdooroveho obchodu v CR. Ten je diky retezcum jako treba Hudy total
    Re: La sportiva a Boreal 03.04.2012 Jinak děkuji za tip, ale 5.10 není můj šálek čaje. Nevyhovuje mi tvar ani guma. To už raději Scarpa,
  Re: La sportiva a Boreal 03.04.2012 MM děkuji za zastání. Pro ostatní: pár kliků? Prošla jsem každý eshop a doslova každý Hudy i Rock po
    Re: La sportiva a Boreal 04.04.2012 Tak konečně to tu nikdo napsal pořádně,.Plně souhlasím a z vlastní zkušenosti potvrzuji!!!!V dnešní
Raveltik phantom 31.03.2012 Ahojte, chcel by som vedieť, či sa dajú mačky Raveltik Phantom prestaviť na monohrot, bez prikupovania ďalších dielov? Oba hroty by som chel používať v ľade a monopoint napr. v mixoch. Používate to niekto takýmto spôsobom? Aké máte skúsenosti s monopointo
  Re: Raveltik phantom 31.03.2012 Raveltiky si nekupuj, v mixech je odrovnáš, hroty nic moc nevydržej. Kup si Ramba.
    Re: Raveltik phantom 31.03.2012 Ramba by som bral, len stoja asi raz toľko ako Raveltiky, a teraz dosť riešim cenu. Mám namysli použ
      Re: Raveltik phantom 31.03.2012 třetí sezónu raveltiky a v pohodě a to dost aktivně !!!ledy mixy skála.
        Re: Raveltik phantom 31.03.2012 Palo, prosím Ťa, dajú sa prerobiť na monohrot bez pri kupovania ďalších matrošov?
          Re: Raveltik phantom 01.04.2012 Dají a navíc na tom ušetříš, budeš mít další sadu hrotů. Používám monohrot na mix i na led.
      Re: Raveltik phantom 01.04.2012 Lezu se Spidery už asi 4 sezony,většinou tak 3 dny v týdnu(přes zimu)-ledy,mixy,drytool,prostě vše a
        Re: Raveltik phantom 01.04.2012 Ještě doplnění - vyhazovače sněhu jsou i na raveltiky a v žádném terénu bych nikomu nedoporučoval lé
  Re: Raveltik phantom 01.04.2012 Ja osobne mam Spidery, ale kamaradovi jsem je pred lety Phantomy prenastavoval na mono a navic zahnu
    Re: Raveltik phantom 01.04.2012 Jo a myslim ze se tam nic dokupovat nemusi. Kdyby ano, tak zajdi do zelezarstvi. Myslim ze tam Ravel
      Re: Raveltik phantom 01.04.2012 Já jsem o nich taky přemýšlel, ale nakonec jsem si koupil Grively G14. Ty Phantomy postrádaj vyhazov
Průvodce na Sněžník z Hudy cupu 2004 31.03.2012 Ahoj,
prosím Vás nemáte náhodou někdo u sebe kartu s mapkou a průvodcem co se rozdávala závodníkům na prvním HUDYcupu 2004 na Sněžníku?
Myslím, že jsme to tiskly na zelený papír vel.A3, nebo A2.
Kdyby jí někdo měl, tak nám moc pomůžet
Horosvaz.cz a RSS 31.03.2012 Přijde mi fakt dobrej mazec, že za ty prachy co se vydaly za web ČHS ani nefunguje RSS co mají dole na titulní straně ... :-( Jsem si říkala proč mi moje čtečka zobrazuje pořád přání k novýmu roku ... :-( To je teda fakt ostuda :-(((
  Re: Horosvaz.cz a RSS 31.03.2012 Změníš to touhle diskusí, nebo když jim to napíšeš na email?
Podrazit speedstery 31.03.2012 Zkoušel jste někdo podrazit ls speedstery? Myslim si, ze to je nerealne, ale treba to uz nekdo zkusil. . treba se tim z nich stane "normalni" bota :)
  Re: Podrazit speedstery 31.03.2012 Ne, ale poslal bych dotaz do Salticu a Restdaye a uvidíš, kdyžtak potom napiš, co a jak -taky mě to
    Re: Podrazit speedstery 31.03.2012 tohle me taky zajima... botu uz sem i zkousel, ale cekam co kdo rekne na podrazeni... neni tady nekd
      Re: Podrazit speedstery 01.04.2012 Zkusim jim to poslat, at se s tim nejak poperou. Pak sem napisu, jak to dopadlo.
        Re: 02.04.2012 Restday: Nově opravujeme i lezečky značky La Sportiva vyrobeny technologií No-Edge!
          Re: 03.04.2012 tak paráda!
      Re: Podrazit speedstery 03.04.2012 ahoj, pro nás opravit Speedster není problém, umíme samozřejmě opravit i lezečky FUTURA - které jsou
  Re: Podrazit speedstery 12.05.2012 Tak už je mám opravené z RD. Výsledek je takový, že špička už není no edge, ale má klasickou hranu.
Nebezpečí s GriGri a běžnými karabinami 31.03.2012 Našel jsem velmi zajímavý odkaz. Test zachytávání pádů. Naprosto katastroficky působí "zachytávání" do karabiny s otevřeným zámkem při použití Grigri. Karabina má "běžné" parametry nosnosti tj. 23Kn x 8 Kn x 8 Kn, které de facto má vět
    Re: Nebezpečí s GriGri a běžnými karabinami 31.03.2012 Tak to si dej bacha abys nejistil s karáblej co má oteřenej zámek natvrdo do štandu se třema metrama
    Re: Nebezpečí s GriGri a běžnými karabinami 31.03.2012 Nadeje umira posledni...
Za prve se nesmi otevrit karabina. Za druhe to lano vypada d
      Re: Nebezpečí s GriGri a běžnými karabinami 31.03.2012 Padá se fest, ale ne takhle.
        Re: Nebezpečí s GriGri 31.03.2012 No ono odlezt v horách 2m od štandu, založit, nadlézt metr a padnout (např. poté co něco uloupneš n
          Re: Nebezpečí s GriGri 31.03.2012 Tak určitě, proto se taky doproučuje lézt jen na skály bez hran a bez výstupků. Ideální je samozřejm
      Re: Nebezpečí s GriGri a běžnými karabinami 31.03.2012 Souhlas, měla by být uvedená rázová síla lana. Dnes už jsou lana s velmi nízkou rázovou silou, které
    Re: Nebezpečí s GriGri a běžnými karabinami 31.03.2012 Lámavost otevřených karabin je způsobená používáním magnézia na písku. Písek váže uhličitanové katio
      Re: Nebezpečí s GriGri 31.03.2012 Konečně pádnej důvod, proč se na ten maglajz vykašlat, a nejenom na písku.
Až se ještě ukáže,
      Re: Nebezpečí s GriGri a běžnými karabinami 31.03.2012 Konečně důkaz o škodlivosti MG. Bylo na čase,co na to překližkáři,chytí se za nos? Stojí jim to za t
      Re: Nebezpečí s GriGri a běžnými karabinami 01.04.2012 Pfff, staré řešení starých problémů!
Firma Camp k příležitosti dnešního svátku uvede na trh n
      Re: Nebezpečí s GriGri a běžnými karabinami 01.04.2012 Na hromadě pískovcových věží (a nejenom tam) je slaňák pod hranou. Stačí jít na slanění, cvaknout kr
  Re: Nebezpečí s GriGri a běžnými karabinami 02.04.2012 Mě by ještě zajímalo k těm odsedkám ve videu, jakým uzlem si mám teda navázat šitou smyci-odsedku na
Průvodce pro Frankenjuru 30.03.2012 Chtěl bych vyrazit do Frankenjury. Můžete mi doporučit nejlepší místa a případně i průvodce pro Frankenjuru?
  Re: Průvodce pro Frankenjuru 30.03.2012 Je relativně nový průvodce, má dva díly. Seženeš je v krámě v Poťáku. Vyplatí se koupit, je super.
    Re: Průvodce pro Frankenjuru 31.03.2012 a kde je nejlehčí desetmínuska?Kde,prosím kde??????!!!!
      Re: Průvodce pro Frankenjuru 01.04.2012 Asi by ti mohl sedět Hardcorewandchen
      Re: Průvodce pro Frankenjuru 01.04.2012 Taky je docela dobrá Aplauscurve.
      Re: Průvodce pro Frankenjuru 01.04.2012 The Face X- od Moffatta
  Re: Průvodce pro Frankenjuru 30.03.2012 Nejlepší místa se mění podle počasí a co chceš lízt, je toho mraky.. V době GPS souřadnic to už je n
  Re: Kamera Go Pro HERO 2 30.03.2012 Z lezení to není nic moc. Buď vidíš svoje ruce nebo cepíny. A mezi tím třepeš hlavou, dolezeš na vrš
  Re: Kamera Go Pro HERO 2 30.03.2012 mam první verzi HERO, na skály atd. je lepší normální kamera, příp. s dokoupenym širokáčem. Dobrý do
    Re: Kamera Go Pro HERO 2 31.03.2012 Sem se díval na youtubu na prvopřelez "Psi štěkají ... " a vedle toho byly videa s nějakým