Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Evolv Shaman 03.04.2012 Ahoj nemáte někdo zkušenosti s lezečkama Evolv Shaman?Shánim ňáký hodně tvrdý lezky.
  Re: Evolv Shaman 17.05.2012 Mám je chvíli a zatím jsem super spokojen. Rozhodně ale nejsou tvrdé, ale jsou krásně měkké a dobře
Kalhoty Chilazz 03.04.2012 Nevíte nahodou nekdo,kde se prodavaji kalhoty Chilazz?
  Re: Kalhoty Chilazz 03.04.2012 Teda Chillaz
    Re: Kalhoty Chilazz 03.04.2012 driv je meli v namche, ted uz asi ne, ale asi by ti je objednali.
    Re: Kalhoty Chilazz 03.04.2012 No,jestli jsou kalhoty Chilazz stějně kvalitní, jako jejich pytlíky na Mg,, tak si užiješ nečekané &
      Re: Kalhoty Chillaz 03.04.2012 Jejich kalhoty mám a jsou naprosto v pohodě. Naopak mi přijdou bytelný.
        Re: Kalhoty Chillaz 03.04.2012 Bohužel o tom maglajzáku, co jsem si od nich koupil platí pravý opak....
  Re: Kalhoty Chilazz 03.04.2012 zkus Alpsport
  Re: Kalhoty Chilazz 03.04.2012 Na Smíchoffce je také mají.
  Re: Kalhoty Chilazz 03.04.2012 Za ty prachy jed radsi do skal!
Jaderný smeťák u Mlýnského Vrchu 03.04.2012 Tak jsem se dozvěděl, že osvícení radní v obci Lubenec , povolili geologický průzkum pro úložiště jaderného odpadu na tzv Liščích skalách ( jako jediná ze všech vytipovaných obcí v Čechách). To je 3 km od Mlýňáku. Samozřejmě průzkum zcela zdevastuje Liščí
foto dne 03.04.2012 Proč Jirka Sika píše skoro u každého foto dne BEZ LIDÍ ? Třeba na dnešní vidím minimálně 4...
  Re: foto dne 03.04.2012 Že asi nejsou hlavním motivem?
  Re: foto dne 03.04.2012 Nevite kde to je a co to je? :) Nemuzu to najit..
    Re: foto dne 03.04.2012 Velká. Vltavská žula - naproti křovišti.
  Re: foto dne 03.04.2012 Protoze u fotek se vyplnujji kolonky: Cesta-oblast-zeme-jmeno lezce- autor fotky
Je pravda, z
  Re: foto dne 03.04.2012 Nevite kde to je a co to je? :) Nemuzu to najit..
    Re: foto dne 04.04.2012 ad dnešní foto dne(4.4.): No vida, že to jde! :-)
blue mountains 03.04.2012 zdar všichni,
Chci se zeptat těch kdo byli v blue mountains v austrálii jestli se tam dá sehnat nějáké levné spaní nebo nejlépe zadarmo. mám v plánu o víkendu vyrazit z Katoomby k jenolancave. šel jste někdo tuto trasu? jak je to náročné. dá se ně
Alpine Up konečně v prodeji 03.04.2012 Tak to vypadá, že jistítko Alpine Up je konečně v prodeji na českým trhu. Máte to už někdo? Jak se vám to jeví?
      Re: Alpine Up konečně v prodeji 04.04.2012 Mozná by stačilo naučit se bloknout kybl :-)
  Re: Alpine Up konečně v prodeji 03.04.2012 Recenze je taky na Hory Info.
    Re: Alpine Up konečně v prodeji 03.04.2012 Podle mě ho odnese čas. Staří pardálové budou mít furt osmy, mlaďoši kýble a sportovci grigriny. Pro
      Re: Alpine Up konečně v prodeji 03.04.2012 To, že je GriGri dominantní jistítko říkáš jenom proto, že nevíš o čem mluvíš. Právě pro lezce s Gri
      Re: Alpine Up konečně v prodeji 03.04.2012 Souhlas s anonymem. To je prostě tak vymakaný, že to na osmu, ani kýbl nemá..
      Re: Alpine Up konečně v prodeji 04.04.2012 Staří pardálové mívají HMS karabiny s půlloďákem
  Re: Alpine Up konečně v prodeji 03.04.2012 Nevíte, kde se dá levně sehnat toustovač značky Bosch? Nemůžu to na netu nikde najít. Díky!
    Re: Alpine Up konečně v prodeji 04.04.2012 Nic si z toho nedělej že to nemůžeš najít. Bylo to tam na těch internetech fakt dobře schovaný. Link
  Re: Alpine Up konečně v prodeji 22.05.2012 Mne to prijde jako supr udelatko! Mel jsem ho uz nakou dobu doma,ale k otestovani na skalach jsem se
Lehke lezeni okolo Doubice (jterichovice) 03.04.2012 Ahoj, muzete me prosim poradit nejake pekne lehci lezeni (III-VI) okolo Doubice nebo Jetrichovic? Budem mit na lezeni min casu, at se nezdruzujem hledanim. Znam dobre Ostrov a celkem Tisou, ale tady sem jeste nebyl. Diky.
  Re: Jen pár slov na doplnění... 02.04.2012 Honzo, fakt se vší úctou ke kvalitnímu serveru LR: plácáš jedno přes druhý; nech toho, prosím tě.
Paklenica a vlastní jištění 02.04.2012 Je vhodé si sebou vzít vlastní jištění? Sportovky a známé cesty jsou dobře odjištěny to vím, ale co kdybych se vydal do nějaké lehčí a delší cesty, moc nelezené. Mám v plánu si koupit průvodce na místě, tak předpokládam, že v popisu cesty bude uvedený i z
  Re: Paklenica a vlastní jištění 02.04.2012 hodí se ti všechno, jsou tam odjištěný i neodjištěný cesty. V průvodci píšou co je třeba ke které ce
  Re: Paklenica a vlastní jištění 03.04.2012 I klasik si v Pakošce zatraceně přijde na svý. Dejte si tam něco od F. Kneza, to je takovej paklenic
    Re: Paklenica a vlastní jištění 03.04.2012 Mít sebou něco navíc není na škodu. Před dvěma rokama sme dávali na rozlez něco lehčiho a v půlce se
      Re: Paklenica a vlastní jištění 10.04.2012 přesně.
Sada vklíněnců nikdy není tak těžká aby se nedala vzít :-D plochá smyčka a kevlarovk
  Re: Cena benzinu v Rakousku a v Chorvatsku 02.04.2012 Rakousko furt na <> .. :-/ 1.4-1.7 e (z jihozapadu na severovychod;) ) :((
Chorvati by
    Re: Cena benzinu v Rakousku a v Chorvatsku 03.04.2012 Innsbruck teď v sobotu NA95 1,47 až 1,6 e. Itálie 1,75 e. H
  Re: Cena benzinu v Rakousku a v Chorvatsku 03.04.2012 Kolem Vídně je natural kolem 1.5E mimo dálnice a 1.6-1.7E u dálnic. V Chorvatsku podle rychlého goog
  Re: Cena benzinu v Rakousku a v Chorvatsku 03.04.2012 Laciný palivo bylo vždycky ve Slovinsku.
    Re: Cena benzinu v Rakousku a v Chorvatsku 03.04.2012 slovinsko před týdnem 1,36 nafta (dálnice), benzín byl mysím víc
1
...
632
633
634
635
636
637
638
639
640
641
642
643
644
645
646
647
648
649
650
651
...
2263
blue mountains zdar všichni,
Chci se zeptat těch kdo byli v blue mountains v austrálii jestli se tam dá sehnat nějáké levné spaní nebo nejlépe zadarmo. mám v plánu o víkendu vyrazit z Katoomby k jenolancave. šel jste někdo tuto trasu? jak je to náročné. dá se někde přespat?
petr 10:43:45 03.04.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: