Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English osp 05.04.2012 ahoj, přidají se 2-3 lidičky do auta do ospu? odjezd zítra večer (pá) návrat pondělí večer...
roman, 605 934 700
Sasko-nepísky 04.04.2012 Ahoj, chystáme se na týden do Sebnice/Sebnitz (45 minut od Děčína) a rádi bychom zalezli, ale většina místních oblastí je dost odvážně (ne)zajištěná. Je tu nějaké lezení, na které by člověk nepotřeboval tolik morálu? Dík
  Re: Sasko-nepísky 05.04.2012 Jo, překližka v Děčíně, dost možná i v Pirně a tak...
    Re: Sasko-nepísky 05.04.2012 Zkuste občas vylézt třeba z auta a projít se po turicticky značené cestě. To by do začátku mohlo kla
      Re: Sasko-nepísky 05.04.2012 Podívejte se na stránky euroclimbingu, je tam pár článků o nepískovcovích oblastech v sasku.
      Re: Sasko-nepísky 05.04.2012 Diky za uzitecnou odpoved. Muzes mi jeste vyjmenovat vsechny mindraky ktery mas ze pises takovy blbo
  Re: Sasko-nepísky 05.04.2012 Skal je dost a průvodci od dvou vydavatelství;)
  Re: Sasko-nepísky 05.04.2012 Byli jsme na Königshainer Berge - je to u vesnice Königshain, jedte smerem na nadrazi, u nadrazi nec
    Re: Sasko-nepísky 05.04.2012 Blbost, Konigshain jsou normálně vyborhákované skály (proti i-netovému průvodci jsou dodaná jištění)
      Re: Sasko-nepísky 05.04.2012 Dik za update, my tam byli tak 2 roky dozadu a ve dvou cestach v lomu to byla vrazda, borhaky sica a
        Re: Sasko-nepísky 05.04.2012 U Sebnitz je ze zmiňovaného průvodce nejblíž Oberlausitz, což jestli se dobře pamatuji není lezcky n
        Re: Sasko-nepísky 05.04.2012 no jsou to minimalne tri roky, co jsem tam byl a to jen na tech vezickach u restarace a v jednom lom
  Re: Sasko-písky? 05.04.2012 Díky za odpovědi. A co Labák? Prý jsou i tady nějaké cesty odjištěné, znamená to, že se dá lézt jen
    Re: Sasko-písky? 05.04.2012 Dá se s preskama, s nebezpečím dlouhých pádů :-)
    Re: Sasko-písky? 05.04.2012 Výběr lezitelných a smyčkami celkem dobře odjistitelných cest spíše nižších obtížností je zde:
    Re: Sasko-písky? 05.04.2012 "dá lézt jen s preskama bez nebezpečí dlouhých pádů"
NE. Až takhle to tam nikdo nez
      Re: Sasko-písky? 06.04.2012 Byl jsi tam v poslední době??? A to nejen na levém břehu! Čemu říkáš nezprasil? Kruh vedle 30 cm tlu
        Re: Sasko-písky? 06.04.2012 Nebyl jsem tam pořádně tak rok-dva. Mám to docela daleko. Možná bohudík :((
Všechno o čem píš
          Re: Sasko-písky? 06.04.2012 Jediná prasárna jsou tvoje a podobné příspěvky. To snad nemusíš používat, ne? Lez, jištění vynecháve
            Re: Sasko-písky? 06.04.2012 No to už jsme trošku daleko od původního dotazu...
Nicméně notoricky se objevující úvaha typ
              Re: Sasko-písky? 07.04.2012 Co tedy myslíš tím zprasením skály? Já si pod tím představuji nějaký vidtelný zásah, úpravu povrchu,
                Re: Sasko-písky? 07.04.2012 No, jestli je pro tebe kruh neviditelnej, a myslíš si, že do toho kamene od přírody patří, tak to je
                  Re: Sasko-písky? 07.04.2012 To tu zas machruje pěknej vůl.
Borháky po dvou metrech je kec a blábol, to v Labáku není, vyj
        Re: Sasko-písky? 06.04.2012 S tvým lezením to nebude kdoví jak slavný, že jo?;-)
        Hodiny 07.04.2012 Bh. nebo kruh vedle hodin by nebylo špatné dávat standardně a nejen v Labáku (Žaludeční likér). Chrá
          Re: Hodiny 07.04.2012 souhlas.. hodiny v dobe kdy lezlo par lidi byly ok, ted na popularnich cestach pisek ten napor prost
      Re: Sasko-písky? 06.04.2012 Nerad bych tě popudil, ale stojí výlet za těmito cestami za výlet na jeden den? Nebo odpoledne?
        Re: Sasko-písky? 06.04.2012 sorry za ten sloh
          Re: Sasko-písky? 07.04.2012 zprasený???řekl-bych že,železeo v podobě kruhu,nýtu,borháku atd....skálu prasí už tak dost a rozhodn
            Re: Sasko-písky? 07.04.2012 nebo redukovat lezce(((-)))
            Re: Sasko-písky? 07.04.2012 NO je, ale to je přesně ten úhel pohledu. Podle mne skále kousek železa neuškodí. Skála eroduje, roz
              Re: Sasko-písky? 07.04.2012 jj....sám nevím co je lepší(racionálnější) ale přece jenom modernizujem věci co jsme si sami vytvoři
                Re: Sasko-písky? 07.04.2012 Pokud se na to koukáš takto, tak ano, souhlas. Ale pak je potřeba na rovinu říkat, že není nesmysl a
                  Re: Sasko-písky? 10.04.2012 Masy ve skalách omezíš "horším" jištěním. Což obnáší i smyčkováním tam, kde to jde. Písek
                    Re: Sasko-písky? 10.04.2012 Víš snad něco o lezení tam, kde se to zrovna nesmí?
              Re: Sasko-písky? 07.04.2012 S těma autama to není dobrý přirovnání. Dnešní auta vypadaj jinak, ovšem proto, že taky jinak jezděj
                Re: Sasko-písky? 08.04.2012 Jasně, že tam dal smyčku a že mu stačila. Ale ono mu v zásadě nic jiného nezbývalo. Jsi si jist, že
                  Re: Sasko-písky? 10.04.2012 Tak proč nejedeš do sportovní oblasti? Proč předěláváš pískovce na sportovky? Ono je to fajn, vypráv
                    Re: Sasko-písky? 10.04.2012 Povídáš borháky kolem Labe po dvou metrech? Napiš prosím tě několik cest (ne jednu nebo dvě...), kte
                    Re: Sasko-písky? 10.04.2012 Hele, jsi úplně vyhulenej, blbej, nebo jenom provokatér?
V Ceuse jsem kdysi asi 2x byl a v La
                      Re: Sasko-písky? 10.04.2012 A když jsme u těch klasických cest: namátkou Údolní spára na Drážďany v Prachově (1945). Ha? Tam to
  Re: trénink sportovního lezce 2 04.04.2012 To se ptáš s křížkem po funuse, vyšla před čtvrt rokem v malým nákladu a hned byla rozebraná, psalo
    Re: trénink sportovního lezce 2 04.04.2012 Na lezce koukám celkem pravidelně a žádnou zmínku o tom že kniha vyšla sem neviděl.Příde mi to teda
    Re: trénink sportovního lezce 2 04.04.2012 pěknej kec, spíš se tu psalo že Tufi nestíhá
    Re: trénink sportovního lezce 2 06.04.2012 To máš strach, aby ti to lidi nevykoupili? Nebo lžeš z přesvědčení? Sedim tady a před sebou mam část
      Re: trénink sportovního lezce 2 06.04.2012 Třeba je to jen nedorozumjení. Vono se tu psalo vo tom, že je vyprodanej ten první díl. A některý li
      Re: trénink sportovního lezce 2 08.04.2012 Ani jedno, jen mi tohle "Tufi II." téma (rozuměj: mnoho předčasné slávy+anketa o obálku a
        Re: trénink sportovního lezce 2 08.04.2012 Myslím, že teď vaříš z vody, protože na Tvé první odpovědi nebylo nic vtipnýho "s vážným xichte
          Re: trénink sportovního lezce 2 10.04.2012 Bourec mě fakt dostal,listoval sem diskuzí a furt si říkám přece nejsem takovej vůl že by mě to utek
    Re: trénink sportovního lezce 2 10.04.2012 Hoši klid, vše bude, autor ladí poslední řádky textu, finišuje grafika, vybírá se tiskárna atd., atd
Vysílačky na vícedélky 04.04.2012 Ahoj, máte někdo zkušenosti s používáním vysílaček při lezení vícedélek? Zajímají mě zkušenosti s různými typy vysílaček atp.
Díky za informace.
Martin
  Re: Vysílačky na vícedélky 05.04.2012 Ahoj vysielačky sú určite nápomocné nie raz nám pomohli sa dorozumieť . V podstate je jedno aké
  Re: Vysílačky na vícedélky 05.04.2012 My máme tuším Brondy fx-400 které byly už v základu s přídavným mikrofonem. Takže vysílačka je schov
  Re: Vysílačky na vícedélky 08.04.2012 V USA jsem si kdysi před 4 lety koupil takový žlutý Motoroly (stará verze TLRT, co dělají dnes.., má
  Re: Vysílačky na vícedélky 08.04.2012 máme v partě asi tři páry motorola TLKR T7 - stály nás asi 2000 kč pár a spokojenost - ale počítej s
    Re: Vysílačky na vícedélky 10.04.2012 Jo jo, to můžu potvrdit, ale i tak fungujou skvěle. Máme stejnej typ, myslím, ale starší model - wal
Strach 04.04.2012 Ahojte lezci. Potreboval by som trošku poradiť. Pri dnešnom lezení,som si uvedomil, že mám obrovský strach z pádu. Cítim, že mám na ťažšie cesty, ale akonáhle nemám úplnu istotu že to ustojím alebo udržím, do kroku nejdem. Prosto veľmi ma to zväzuje. Som
  Re: Strach 04.04.2012 Cau, z mýho pohledu se na to dá podívat různě.
Pokud más na mysli takovou tu situaci ze by s
    Re: Strach 04.04.2012 metr pod presem-má asi každý špatný pocit.Strach muže být z toho že daný pád nebude pod kontrolou.
  Re: Strach 04.04.2012 Kup u Hudyho pul kilo morálu a zobej při snídani po lžičce.
  Re: Strach 04.04.2012 Ahoj. Mrkni na video How to improve your climbing with Neil Gresham. Tam se pády a strachem zabývá.
  Re: Strach 04.04.2012 Strach z pádu bych se v žádném případě odstranit nepokoušel. Je to vlastně základ k přežití :-)
  Re: Strach 04.04.2012 Normalni strach ciliz obezretnost je dobre, svazujici strach branici v pohybu je spatne. V jeho odst
    Re: Strach 04.04.2012 ps
koukam ze lidi doporucujou padat aby si na to clovek zvyk. coz ma asi svuj smysl.. nicmene
  Re: Strach 04.04.2012 Strach z padu je normalni, minimalne na zacatku ho ma vetsina lezcu. Moral stejne jako fyzicka se mu
    Re: Strach 04.04.2012 Jo, tak to já mám jinak. Bojím se padat na stěně a venku mi to ani tolik nevadí.
  Re: Strach 04.04.2012 A ještě doplněk - nikdo tu nezmínil jednu velmi důležitou věc, kterou je naprostá důvěra v jističe.
    Re: Strach 04.04.2012 A to se právě nejlíp vyřeší tím pravidelným cvičením padání a chytání na stěně. Nejenom že člověk tr
  Re: Strach 04.04.2012 Co jit lizt zas a znova? Kdyz Ti to nepomuze, zkus treba nejaky konzumni retezec, treba tam prodavaj
    Re: Strach 04.04.2012 Škoda, že neprodávají třeba i antidebilitin... V zájmu společnosti bych do tebe investoval a jeden t
    Re: Strach 05.04.2012 Strachy, se kterými se denně u klientů setkávám, jsou různé. Podstata jejich příčin i důsledků je u
      Re: Strach 05.04.2012 Jakože by měl tazatel vypláznout dlouhý prachy za psychoanalytika?
      Re: Strach 05.04.2012 Zajímalo by mne názor profesińala na to, zda má strach z medvěda, kterého potkám v lese podobné příč
        Re: Strach 05.04.2012 Ne, strach z medvěda má uplně jiný příčiny. Ten pramení z komplikovanýho vztahu s otcem. Ale to neni
      Re: Strach 05.04.2012 Nemám nic proti sportovní psychologii (naopak), ale myslím že toto není ten případ.
Bavíme s
      Re: Strach 08.04.2012 No bravo, takže copak jsme se z této profesionální odpovědi dozvěděli:
a) pán je profesionál,
  Re: Strach 04.04.2012 Asi zbytecnej dotaz..Strach ma kazdej...kdyz hodne polezes, tak se strachu na vapne kde jsou nyty 3
    Re: Strach 04.04.2012 Vyradit nakou "pohodovku" nahodou neni vubec spatny, kdyz mas zrovna hlad. Das pauzu a k j
  Re: Strach 04.04.2012 Upřímně tě docela chápu. Jelikož už mám pád na zem už za sebou, tak mě to taky jaksi paralyzuje, tak
    Re: Strach 04.04.2012 No mne do tezsich cest pomohlo zbavit se zensky, co me od nich odrazovala a sehnat jinou co dokáže p
      Re: Strach 04.04.2012 Tak já nikoho neodrazuju, spíš naopak, a mě taky nikdo neodrazuje. A bohužel o zlomenejch obratlech
        Re: Strach 05.04.2012 No lezeni s korzetem bolelo, ale pul roku po sundani jsem to uz na pisku pokousel. Nekde delas chybu
          Re: Strach 05.04.2012 Tak chlapa vážně měnit nebudu, co to je za kravinu?:-D No víš, tobě možná nic nepraská, ale já mám z
            Re: Strach 05.04.2012 O padání přece řeč nešla, ale o tom překonat strach. Jinak asi v tvem pripade nebude problem v dokto
              Re: Strach 05.04.2012 technicka - srouby se casto nechavaj v tele nafurt pokud nenastane alergicka reakce (zejmena v propa
                Re: Strach 05.04.2012 Technickou beru, ale v mem okoli to plati u lidi od 60 vys, tam, kde uz hrozi osteoporeza (snad si p
                  Re: Strach 05.04.2012 No tak já mám fixovanejch 6 obratlů (2 zlomený, jeden rozdrcenej, a nebyly za sebou) a popraskaly ty
                    Re: Strach 06.04.2012 To je divné, mým laickým pohledem by měly stejně praskat spíš ty kosti (obratle) než šrouby. Nebo už
                      Re: Strach 07.04.2012 Díky...
Dělaj se pořád titanový, taky to moc nechápu.
  Re: Strach 04.04.2012 U me funguje vzajemnej vycvik z jisticem. Pekne kousek po kousku, na preklizce se to nacvicuje dobre
    Re: Strach 04.04.2012 Tak tak, mohu doporučit. Chodilli jsme s kámošem na stěnu ani ne tak kvůli lezení, jako se trochu ro
      Re: Strach 04.04.2012 Taky jsem takhle lezl a jednou nekřikl, že padám a jak jsem se hezky proletěl. :) No, jističe už nem
  Re: Strach 04.04.2012 Ahoj, myslim že by ti mohl pomoct kontrolovaný pád. Tzn. např. necvaknout kruh a skočit si. Ale samo
    Re: Strach 04.04.2012 Necvaknout kruh a skočit si??? Apríl byl v neděli!
    Re: Strach 04.04.2012 Necvaknout kruh a skočit si??? Apríl byl v neděli!
      Re: Strach 06.04.2012 To asi ne, pokud se nebojíš a je k tomu vhodná cesta (kolmice, převis) tak to tak i děláme, proletět
        Re: Strach 06.04.2012 Tak to seš frajer, já sice už párkrát do smyce spad, ale cíleně si do ní skočit - tak na to jsem sra
  Re: Strach 04.04.2012 Myslim, že to je normální.Na jaře je člověk na skalách většinou úplně zasekaný.Myslim,že proto není
  Re: Strach 04.04.2012 Pokud jde o zbytečný strach, pomáhá si zpívat. A pak samozřejmě, čím víc a líp člověk leze, tím víc
  Re: Strach 04.04.2012 kdo se bojí nesmí do lesa ;) ne vážně - je to o tom, jak je člověk psychicky naladěn...když je v poh
  Re: Strach 04.04.2012 Taky pomaha lezt na body. Vidina tucneho bodoveho zisku a posunu v zebricku ti pomuze v okamziku kdy
  Re: Strach 04.04.2012 ja si u toho pro sebe potichu nadavam... na autora cesty, na vedro, na uklouzanou skalu, na tesny le
    Re: Strach 05.04.2012 Taky nadávám, ale jakmile přestávám, jistič tuší, že to mám na body a začíná dávat opravdu, ale opra
      Re: Strach 05.04.2012 Ve Skaláku nejvíc pomáhaj dvě piva na morál na koupáku před lezením. Se divim, že to tu ještě nikdo
        Re: Strach 05.04.2012 Jestli dobře pamatuju jeden članek, tak v Adru je to o rumu, jeden do levé nohy, druhý do pravé a tř
  Re: Strach 05.04.2012 Kdo nepadá, leze pod své možnosti... :-))
    Re: Strach 06.04.2012 Není to z logického hlediska nesmysl? Pokud někdo padá, leze nad své možnosti. Tedy ten, kdo nepadá,
      Re: Strach 06.04.2012 Chlapi se vracej vzduchem .... a jestli si myslíš, že na to máš a bojíš se, tak na to prostě nemáš.
        Re: Strach 06.04.2012 Jen to "vraceji vzduchem" obcas znamena, ze az nasledne vrtulnikem...
          Re: Strach 07.04.2012 Ahoj, jo strach z padání to já znám =) Lezu jen na umělkách a jakmile sem nad preskou začnu se bát,
  Re: Strach 10.04.2012 Teda návodů je tu dost :-D něco z toho jsme taky dělali. Aby si člověk "zvyknul" letět. A
Evolv Shaman 03.04.2012 Ahoj nemáte někdo zkušenosti s lezečkama Evolv Shaman?Shánim ňáký hodně tvrdý lezky.
  Re: Evolv Shaman 17.05.2012 Mám je chvíli a zatím jsem super spokojen. Rozhodně ale nejsou tvrdé, ale jsou krásně měkké a dobře
Kalhoty Chilazz 03.04.2012 Nevíte nahodou nekdo,kde se prodavaji kalhoty Chilazz?
  Re: Kalhoty Chilazz 03.04.2012 Teda Chillaz
    Re: Kalhoty Chilazz 03.04.2012 driv je meli v namche, ted uz asi ne, ale asi by ti je objednali.
    Re: Kalhoty Chilazz 03.04.2012 No,jestli jsou kalhoty Chilazz stějně kvalitní, jako jejich pytlíky na Mg,, tak si užiješ nečekané &
      Re: Kalhoty Chillaz 03.04.2012 Jejich kalhoty mám a jsou naprosto v pohodě. Naopak mi přijdou bytelný.
        Re: Kalhoty Chillaz 03.04.2012 Bohužel o tom maglajzáku, co jsem si od nich koupil platí pravý opak....
  Re: Kalhoty Chilazz 03.04.2012 zkus Alpsport
  Re: Kalhoty Chilazz 03.04.2012 Na Smíchoffce je také mají.
  Re: Kalhoty Chilazz 03.04.2012 Za ty prachy jed radsi do skal!
Jaderný smeťák u Mlýnského Vrchu 03.04.2012 Tak jsem se dozvěděl, že osvícení radní v obci Lubenec , povolili geologický průzkum pro úložiště jaderného odpadu na tzv Liščích skalách ( jako jediná ze všech vytipovaných obcí v Čechách). To je 3 km od Mlýňáku. Samozřejmě průzkum zcela zdevastuje Liščí
foto dne 03.04.2012 Proč Jirka Sika píše skoro u každého foto dne BEZ LIDÍ ? Třeba na dnešní vidím minimálně 4...
  Re: foto dne 03.04.2012 Že asi nejsou hlavním motivem?
  Re: foto dne 03.04.2012 Nevite kde to je a co to je? :) Nemuzu to najit..
    Re: foto dne 03.04.2012 Velká. Vltavská žula - naproti křovišti.
  Re: foto dne 03.04.2012 Protoze u fotek se vyplnujji kolonky: Cesta-oblast-zeme-jmeno lezce- autor fotky
Je pravda, z
  Re: foto dne 03.04.2012 Nevite kde to je a co to je? :) Nemuzu to najit..
    Re: foto dne 04.04.2012 ad dnešní foto dne(4.4.): No vida, že to jde! :-)
blue mountains 03.04.2012 zdar všichni,
Chci se zeptat těch kdo byli v blue mountains v austrálii jestli se tam dá sehnat nějáké levné spaní nebo nejlépe zadarmo. mám v plánu o víkendu vyrazit z Katoomby k jenolancave. šel jste někdo tuto trasu? jak je to náročné. dá se ně
1
...
631
632
633
634
635
636
637
638
639
640
641
642
643
644
645
646
647
648
649
650
...
2263
Vysílačky na vícedélky Ahoj, máte někdo zkušenosti s používáním vysílaček při lezení vícedélek? Zajímají mě zkušenosti s různými typy vysílaček atp.
Díky za informace.
Martin Martin 08:22:00 04.04.2012odpovědět
  Re: Vysílačky na vícedélky Ahoj vysielačky sú určite nápomocné nie raz nám pomohli sa dorozumieť . V podstate je jedno aké vysielačky si kúpiť, my sme mali nejaké za 20E s tesca a boli v pohode, veľa by som do toho neinvestoval pretože, keď ti padne drahá vysielačka dole tak to mrzí človeka :) a hlavne bacha na baterky nech sú plne nabité aby ste si potom nemuseli volať mobilom ako my ;) germ 08:30:01 05.04.2012odpovědět
  Re: Vysílačky na vícedélky My máme tuším Brondy fx-400 které byly už v základu s přídavným mikrofonem. Takže vysílačka je schovaná zabalená v batohu. Na rameni máš cvaklý mikrofon a je to docela v poho. Občas se ale stane, že za šikovným rohem, i když je to jen "pár" metrů, není slyšet nic... Honza 10:35:27 05.04.2012odpovědět
  Re: Vysílačky na vícedélky V USA jsem si kdysi před 4 lety koupil takový žlutý Motoroly (stará verze TLRT, co dělají dnes.., má to přípojku i na handsfree, když jezdíš na motorkách, kolách apod.. maj to vychytaný..). Asi za 85 USD (tady mohly stát tak 2 tisíce). Super vysílačky s dost dobrou výdrží, triviálním ovládáním a dosahem. V USA to dokázalo určit i počasí nějakým způsobem (jsem uživatel, nikoli technik, takže tomu nerozumím..). Naprostá spokojenost. Museli jsme ale přejít na nějaké "krátké vlny", abychom nerušili v Evropě záchranařskou frekvenci (moc tomu nerozumím, vysvětloval mi to kamarád..), protože jsou prej ty vysílačky "moc silný pro evropskou síť". Nebo něco takovýho. Tahám to do vysokejch hor (sportovky nelezu), ideální na jedno/dvou/třídenní přechod nějaké "hřebenovky", kde se můžeš ztratit s kámošem z dohledu v kamenolomu, nebo někam za roh. To už se potom nedokřičíš, když chceš ještě pět metrů lana, nebo se vrátit do štandu a vzít to jinudy; nebo prostě i při lezení na volno zjistit, jak to tam vypadá nahoře, pokud ti kamarád uteče. V tomhle je ta moderní technika opravdu k nezaplacení a investice nelituju.. O. 11:33:59 08.04.2012odpovědět
  Re: Vysílačky na vícedélky máme v partě asi tři páry motorola TLKR T7 - stály nás asi 2000 kč pár a spokojenost - ale počítej s tím, že v evropě je povolenej max výkon nějakých 0.5w a i když papírově má dosah 10 km, tak mezi barákama to může být klidně jen 0.5 km a mín a v otevřeném prostoru tak 5-6 km těch 10 je asi v opravdu ideálních podmínkách
- třeba ze severky na čimách se na parkoviště nedovoláš marek 12:25:13 08.04.2012odpovědět
    Re: Vysílačky na vícedélky Jo jo, to můžu potvrdit, ale i tak fungujou skvěle. Máme stejnej typ, myslím, ale starší model - walkie talkies T7, takovou tu sérii s tím žlutým krytem, myslím, že dělali žlutej kryt na jediný modely. Ale Motorola je fakt špička. O. 08:24:57 10.04.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: