Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 12.Kohout 10931 13.Smetanová 10887 14.Novák 10787 Bouldry: 12.Bulička 10184 13.Břicháček 10175 14.Vaňous 10103 Hory: 25.Moravcová 2460 26.Magič 2438 27.Relovsky 2422
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Do sedáku jako do peřin 17.04.2012 Zdravím! Poprosil bych o radu a zkušenosti ohledně výběru sedáku, starý už mi dosloužil. Mám docela dost problémy s páteří a zároveň lezu často těžší cesty na písku, kde o dlouhé pády není nouze. Proto bych se rád zeptal, jaký sedák podle Vás nejlépe rozl
  Re: Do sedáku jako do peřin 17.04.2012 Jestli nemusis setrit, tak urcite Arcteryx!
    Re: Do sedáku jako do peřin 17.04.2012 Nechápu co všichni na Arcteryxu vidí! Za ty prachy si radši koupim sedák Singing Rock a za cenovej r
      Re: Do sedáku jako do peřin 17.04.2012 Hm, a tam bude chcat a tak v nejakym pochybnym pajzlu prochlastas celej cenovej rozdil..
      Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 Přesně, kámoš si ho koupil, teď říká, že z blbosti a tvrdí, že pokud bys odstřihl značku, tak nepozn
        Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 Drahej je tolik u nas diky dementnimu zastoupeni (Hudy), v zahranici to tak hrozny neni, ale to uz s
          Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 A všem je tak bavorákovej, vylezeš s ním větší číslo nebo snad dokonce na písku nadlezeš vějš nad kr
            Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Mělo být: A v čem?
            Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Pohodlí při lezení a pádech, kvalitní provedení...
              Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 A Singáč nebo Ocún je nekvalitní provedení?
                Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Muj cil neni te o necem presvedcovat, jsi mi uplne ukradeny. Zkus taky nekdy neco jineho, abys mohl
                  Re: Do sedáku jako do peřin 20.04.2012 Ten nenažranej "miliardář" je velice úspěšný podnikatel a díky svému umu je tam kde je. Ně
                    Re: Do sedáku jako do peřin 21.04.2012 Podleh jsem a mám Arcteryx R320a Harness Men a musím říct, že z něho nadšený nejsu. Podle mě má doce
                      Re: Do sedáku jako do peřin 21.04.2012 Tak jsem se na Ateryx byl podívat, když v každé internetové diskusi o sedákách se vdy někdo snaží ty
  Re: Do sedáku jako do peřin 17.04.2012 Myslím že na sedáku (pokud odmyslím lehké modely jen z popruhů) moc nevymyslíš. Pokud chceš šetřit p
    Re: Do sedáku jako do peřin 17.04.2012 Přesně tak. Kup si cenově přijatelnej sedák od Ocún nebo Sigáče. Největší volovina si kupovat drahý
      Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 Když už, tak je to rozložení sil spíš o prsáku+sedáku....
        Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 Má pravdu, předsedo. Lepš rozložení sil ne kombinace prsáku a sedáku nic nepřekoná.
J
          Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 Máte někdo s tím Ocún Ego zkušenost?
            Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 Já měl od Ocúnu 2 sedáky. Jeden kupovaný asi 2003 a ten byl fajn. Druhý kupovaný 2009 a ten byl stra
              Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Já měl od Ocúnu taky sedák a nemohu proti němu říct ani křivé slovo.
                Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Je potreba vyzkouset taky obcas neco jineho, abys vubec mel srovnani...
                Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Starý sedáky mi přišli mnohem lepší než ty nový. Ty nový (tak cca od 2006???) mi prostě hůř seděj, a
                  Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 jo, příspěvek se týkal sedáků Ocún
                  Re: Do sedáku jako do peřin 20.04.2012 ... no to vypada na stari a pribyvani tukovych polstaru, ne? :-)
Me se zase co 5 let zdaji vs
    Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 Máte pocit, že je rozdíl mezi jednoduchými a dvojitými zády (např. Singing, některé Rock Empire mode
      Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 Mám RE Gibbon s dvojitým popruhem - trochu lépe větrá, ale třeba v mém případě je horní popruh až na
        Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 Tak to je poprvé co slyším stížnost na dvojpopruhové sedáky. Díky za zkušenost!
        Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 No, to je dost zvláštní, protože sedák má bejt v pase, a pas je zaručeně v tom "měkkým", n
          Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Pro skejťáky se dělá speciální edice, která se nedělá do pasu, ale jen přes pánev. Tos nevěděl?
            Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 :-D lajk!
              Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Ježíš, jdi s těma manýrama z fb do hajzluu!
            Re: Do sedáku jako do peřin 20.04.2012 Ne, to jsem vážně nevěděla:-DD Hmm, ale pravda že na stěně vídám pár skejťáků a skejťaček, co se cht
              Re: Do sedáku jako do peřin 21.04.2012 Hmm, kočko Tebe bych rád viděl v bokovkách :-D
                Re: Do sedáku jako do peřin 22.04.2012 V sedáku na skejťačku se neukazuju ani sama sobě, ale v džínách klidně:-D
  Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 To chce správně těžkého/lehkého šikovného jističe (s lehkým je to do měkka, s moc lehkým po kolena d
    Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 To je teda dost smutné, dát za sedák třeba 1500 Kc a pak ho mít na dva roky.. :-(
      Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 To máš ale se vším. Cena matroše neklesá, spíš naopak. A výdrž/odolnost je rok od roku horší. A zdal
        Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 Ve které centrálně plánované ekonomice to bylo s kvalitou a cenou sedáků lepší? :-)
          Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Hele, to nevim, ale kdy, to bych věděl třeba pře 10, 15 lety ty sedáky vydržely dvojnásobek ve srovn
            Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Kolik stojí v Decathlonu ten Petzl Sama?
              Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 1050,-
                Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Hmm, tak to není celkem co řešit, díky za info!
                  Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Jo. A kdybys tam náhodou chtěl koupit velikost L, tak se mi ozvi, dřív než to uděláš. Jeden takovej
                    Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 OK, vyzkouším a když to bude na L, tak se nějak určitě domluvíme ;-)
        Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Ale houno, ceny materiálu jsou víceméně pořád stejné, ale dneska je to na skalách samej manekýn a ta
    Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 Takže tomu můžu rozumět tak, že je vlastně jedno, v jakym sedáku člověk leze?
      Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Přesně tak. Značka je důležitá jen pro prodejce. Nikdy jsem nezažil, že by někdo nemohl lézt nebo vy
        Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Hele, ale dotaz asi nezněl: V kterým sedáku vylezu větší číslo?
Šlo o pohodlí a šetrnost k čl
          Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Tak napiš, kterej sedák je k člověku nejšetrnější.
            Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Kdybych to věděl, tak rád napíšu. Ale o kousek výš jsem 1 tip nabídl.
        Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Sedák je taky trochu o pocitu ne? Občas se potýkám s tím, že se bojím a mít sedák, kterýmu věřím a s
  Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 Čtu dotaz a říkám si: Napíšu, že podle mne si sedáky jsou řádově podobný (neříkám stejný - ale ten v
    Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 Hmm, jak bys prosím poznal na pohled "vyváženější" sedák?
    Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 Jo, pojem vyvazenejsi me tez zaujal
    Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Já si taky myslím, že máš víceméně pravdu a sedáky si jsou +- podobný. Jen občas je (a někdy si i ko
  Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 Ahoj, jak uvedeno výše - kombinace prsáku a sedáku. S průtažností lana je to také spojené, ale potom
    Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 Který konkrétně sis nakonec vybral?
    Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 Prosím napiš který výrobce je ochoten udělat sedák namíru za přijatelnou cenu (což 250 Kč pro mne je
      Re: Do sedáku jako do peřin 18.04.2012 Sedák na písek? No pokud budeš pořád v komínech ala Ádr ,kup si opticky to nejbytelnější hovado na t
        Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Jo, daj ti ho zadara, ale musíš lézt jako Adam Ondra nebo aspoň jako Mráza. Jinak musíš do fachy.
          Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 No proto taky chodim do fachy. Protože nelezu jako Adam O. Už jsem ale sedák zadara dostal, jen to n
      Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Jo, taky by me zajimalo, kterej vyrobce je ochotnej upravit sedak namiru za 250Kc!!!
        Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Také prosím o info kde sehnat sedák na míru. Díky!
      Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Co je to atypická postava? Široký stehna, velký břicho, extrémně hubený? Co od sedáku očekáváš ve sm
        Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Ty jsi tajemnej jak hrad v Karpatech.. Myslim ze by uplne stacilo kombinace jina velikost nohavicek/
        Re: Do sedáku jako do peřin 20.04.2012 Tak já mám taky trochu nekonfekční postavu - užší pas a široká stehna. Takže mám edelrid pas M a noh
          Re: Do sedáku jako do peřin 20.04.2012 Kdysi dávno se dal na objednávku nakombinovat sedák v Hudáči, tj. jiná velikost nohaviček a jiná pas
          Re: Do sedáku jako do peřin 21.04.2012 A zkoušela si Jano i sedáky pro ženy - ty jsou dělané pro úzké pasy.
Pokud ti nesedí dámské s
    Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Ono to s tím Arteryxem nebude tak horké. V ČR jsem ho ještě na nikom neviděl (jezdím na skály přes s
      Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Jo a koukal jsem, že vysněný Arteryx se už v Hudáči dá koupit za 18 stovek.
      Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Zkus zajet do Států a uvidíš!
    Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 prosedět 3 hodiny na krámě v sedáku - kolik lidí má tolik času??
      Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Používám jen sedáky od Asterixe. Cena plně odpovídá kvalitě a technologicky se jim blíží jen BD. Dop
        Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Já zas od Obelixe a ty jsou fakt parádní ... jak do peřiny ...
        Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 A teď ještě tu pohádku o Hudysportu.
          Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Kdo rika ze Arcteryx musis kupovat v Hudaci? Soudny clovek si v Hudaci nekoupi ani magnezium... Ja u
            Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 A proč jen v zahraničí? jen mě to zajímá, proč nejsem rozumný člověk :-)
            Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Hudáč vyšrouboval ceny skutečně masivně, nabídku má navíc mizernou. Je lepší si úvaz koupit rozhodně
              Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Co si přesně představuješ pod pojmem masivní ceny? Mě teda aspoň podle toho co vidím na netu na jeji
                Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 Nevím jestli jsi opravdu tak hloupý nebo to je jen provokace. Každopádně zkus pohledat, téma hulyšop
                  Re: Do sedáku jako do peřin 20.04.2012 No myslím že nejsem hloupý, právě naopak se umím podívat na ceny a porovnat je. Nechci tu dělat rekl
      Re: Do sedáku jako do peřin 19.04.2012 To jo, já bych ho z toho krámu dávno vyhodil!
        Re: Do sedáku jako do peřin 20.04.2012 to jsou 3 hodiny zkouseni, k tomu s prevlikanim hodi 4 hodiny... nedivim se, ze mu dali dobrou cenu.
          Re: Do sedáku jako do peřin 21.04.2012 :-D :-D :-D
boulder v Praze 17.04.2012 Ahoj,
nejsem z Prahy, ale teď tu budu nějakou dobu pracovat. Doporučíte mi někdo nějaký boulder? Našel jsem tři: V síti, BoulderBar a LokalBlok. Tak kam vyrazit? Jsou všude mraky lidí? Díky!
  Re: boulder v Praze 17.04.2012 Dneska jsou v Lokalu zavody, takze tam bude dost lidi.
Naopak v BB a Siti by kvuli nim mohlo
  Re: boulder v Praze 17.04.2012 Za Boulder Bar ti můžu říci toto :):
Většinou bývá hodně plno večer v úterý a ve čtvrtek. Kla
  Re: boulder v Praze 18.04.2012 V Praze se da bouldrovat i venku, kdyz uz - zatim - nemas partaka na lano. Pohledej tady na Lezci -
    Re: boulder v Praze 18.04.2012 Boldrovat venku sam, to je obcas pekne o hubu. Venku to chce, aby te nekdo chytal. A obcas ani jeden
Pískaři 16.04.2012 Ahoj, nevíte někdo zda se plánuje dotisk kniky od Bohumila Sýkory - Pískaři?
Případně nemáte ji někdo na prodej?
Předem moc díky!
  Re: Pískaři 16.04.2012 Sháněl jsem ji mnoho let, až se to povedlo, dotisk se údajně nechystá (info co mám já). Přeju hodně
  Re: Pískaři 16.04.2012 K přečtení v knihovnách nebo na uloz.to, do sbírky bych řekl už neseženeš, nejlepší je nechat vytisk
    Re: Pískaři 16.04.2012 Měli jí v Hudy na harfě. Nevím jak teď.
      Re: Pískaři 16.04.2012 Bohouš v loni říkal, že dotisky byly dva už po vydání, ale o dalším se neuvažovalo. O knihu měli vel
    Re: Pískaři 16.04.2012 Díky za info...
  Re: Kde nakoupit?! 16.04.2012 Ahoj,
na začátek kup nějaký lezecký set...na netu jich najdeš mraky. Až trochu popolezeš, tak
  Re: Kde nakoupit?! 16.04.2012 Ani sedák není špatný kupovat v kamenným obchodě, zejména pokud začínáš a nemáš svůj oblíbený model
  Re: Kde nakoupit?! 18.04.2012 Tak Mall bude nejspíš nejdražší, spíš se podívej jinam. A Mall rozhodně nepatří mezi lezecké speciál
    Re: Kde nakoupit?! 18.04.2012 Podle mého dojmu Mall nemá až tak neslušný ceny, ale zbytek toho co píšeš je pravda.
Foto dne - Siesta, 7+/8- 16.04.2012 Tak tohle by v Srbsku bylo tak za 6- az 6+, v Turecku to je asi za 6c? Omlouvam se, ze komentuji cestu, kterou jsem mozna ani nelezl, ale ja vlastne komentuji jen to, jak na fotce pusobi.
  Re: Foto dne - Siesta, 7+/8- 16.04.2012 Dalsi omluva, ze jsem prehledl jiz predchozi prispevek na toto tema....
Slaňování v horách 15.04.2012 Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak se slaňuje v horách když někdo leze na dvojčatech? Mám např.2x50m lana a vím že slanění je dlouhé třeba 45m. Navázat lana k sobě a pak stahovat na tu stranu kde je uzel?
  Re: Slaňování v horách 15.04.2012 Presne tak. Proto jsou casto dvojcata dvoubarevna, aby si to clovek snadno zapamatoval ... ale i pro
    Re: Slaňování v horách 15.04.2012 Občase se taky stává: zatahej za jeden konec. nejde. Zatahej za druhej - taky nejde. Prusíkuj nahoru
      Re: Slaňování v horách 16.04.2012 Další verzí je zatáhni za konec, stáhni dvacet metrů a pak to nejde. :D
        Re: Slaňování v horách 17.04.2012 a pak začíná ta správná legrace :)
      Re: Slaňování v horách 16.04.2012 Jandík,tobé jebe.
  Re: Slaňování v horách 16.04.2012 ano, přesně tak.
  Re: Slaňování v horách 16.04.2012 Jo, doporčuju naučit dobrej uzel a vědět, na jaký straně je uzel, abys ho třeba nezasekl :) -- Jinak
    Re: Slaňování v horách 17.04.2012 To zase tak složité není. V současnosti se doporučuje jedině vůdcovský uzel.
      Re: Slaňování v horách 17.04.2012 ...bývá dobré k tomu vůdcovskému v tomto případě napsat, že konec je třeba nechat o mnoho delší (kol
      Re: Slaňování v horách 17.04.2012 ...bývá dobré k tomu vůdcovskému v tomto případě napsat, že konec je třeba nechat o mnoho delší (kol
        Re: Slaňování v horách 17.04.2012 Proč je dobré nechat ten konec uzlu delší okolo půl metru?
          Re: Slaňování v horách 17.04.2012 Protože když stahuješ svázaný dvojčata po slanění, tak ty přebejvající půlmetry na tebe radostně máv
            Re: Slaňování v horách 17.04.2012 No jako mně spíš nejde do hlavy, že je dobré nechávat půl metru resty lana, kdyby se náhodou uzel po
              Re: Slaňování v horách 17.04.2012 Taky mi není jasný půlmetr. To přece hrozí zamotání a zaseknutí. (Staré pravidlo říká, že kolik má l
                Re: Slaňování v horách 17.04.2012 na rovinu Kubo povidám, s tebou se vždycky děsně bojím slaňovat a uzel tě vázat nenechávám, z tvejch
                  Re: Slaňování v horách 17.04.2012 To se ještě pořád budíš ze sna, když si vzpomeneš na dávnou minulost? :-))) Ale vážně: Půlmetrové ko
                Re: Slaňování v horách 17.04.2012
                  Re: Slaňování v horách 17.04.2012 Jenom by mě zajímalo, při jaký síle se ten vůdčák takhle začne převalovat. Určitě to není při síle,
              Re: Slaňování v horách 17.04.2012 Vudcak je pri slaneni zatizen anomalne. Mohl by se presmyknout. Proto ty delsi konce. Jinak si mysl
                Re: Slaňování v horách 17.04.2012 Pravidelnej váleček se právě může zadrhnout na hraně, zatímco vůdčák se pootočí a převalí.
                Re: Slaňování v horách 17.04.2012 Je to určitě věc zvyku, ale další z nevýhod aut (kromě toho že se uzel zasekne) je, že blbě uvázaný
                  Re: Slaňování v horách 17.04.2012 Jo jo, autíčka na spojení lan jsou mýtus. Vůdčák "sichr".
              Re: Slaňování v horách 17.04.2012 Vudcak je pri slaneni zatizen anomalne. Mohl by se presmyknout. Proto ty delsi konce. Jinak si mysl
          Re: Slaňování v horách 17.04.2012 Aby se nemohl zatížením posunout a rozvázat.
Zažili jsme to při slanění z Badily, když kolem
            Re: Slaňování v horách 17.04.2012 Věřím, nepopírám. Jenom mně nejde do hlavy, že se ten uzel "posune", respektive o tolik. C
  Re: Slaňování v horách 17.04.2012
Mozna by sis taky nekde mel precist jak se na dvojcata navazat s prsakem..o neco komplikovan
Sněžka 15.04.2012 Sháním aktuální informaci jak to vypadá na té legální skialpové tůře, přes Obří důl na Sněžku.
Odkud jde jít na lyžích atd. Nebyl tam teď někdo?
  Re: Sněžka 16.04.2012 Sice se skialpovou cestou nemám zkušenost, ale s ohledem na to, jak to tam vypadalo před měsícem(!),
    Re: Sněžka 16.04.2012 No, v Krkonoších je letos celkem dost sněhu. Na Velikonoce jsme byli na běžkách v Jizerkách a sněhu
      Re: Sněžka 16.04.2012 Já jsem to spíše myslel tak, že dole u Pece to bude docela dost chození po svejch a nahoru Obřákem n
        Re: Sněžka 16.04.2012 já tam byl teď na víkend, sice ne až na sněžce, ale pec je bez sněhu a v okolí směrem nahoru jen pár
          Re: Sněžka 17.04.2012 Dík za odpověď. Jsem z Moravy, takže asi radší zvolím Fatru, tam to ještě o Velikonocích byla paráda
seznam cest s popisem 15.04.2012 Je mozny vytisknout z lezce seznam cest s popisem, tak jak je to, kdyz dam pruvodce nektere oblasti a pak "na tisk"? jde mi o oblast ke ktere tu neni primo pruvodce, ale cest z ni je tu zadanych dost vcetne popisu k nim. dik za radu
  Re: seznam cest s popisem 16.04.2012 Ahoj, nahoďte oblasti které by vás zajímaly a zkusíme průvodce udělat;)
    Re: seznam cest s popisem 16.04.2012 podpis
      Re: seznam cest s popisem 16.04.2012 Jesenicko-Vlci kopec, Francie- Seynes (tam je toho v pruvodci dost, ale nevim jak bych zkontroloval
        Re: seznam cest s popisem 16.04.2012 Někam si to píšu, Orpierre Ti půjčím.
          Re: seznam cest s popisem 17.04.2012 Taky bych se přikláněl k možnosti bez průvodce, nemám žádné konkrétní přání, ale občas by se to hodi
1
...
628
629
630
631
632
633
634
635
636
637
638
639
640
641
642
643
644
645
646
647
...
2263
boulder v Praze Ahoj,
nejsem z Prahy, ale teď tu budu nějakou dobu pracovat. Doporučíte mi někdo nějaký boulder? Našel jsem tři: V síti, BoulderBar a LokalBlok. Tak kam vyrazit? Jsou všude mraky lidí? Díky!
Ellis 10:42:13 17.04.2012odpovědět
  Re: boulder v Praze Dneska jsou v Lokalu zavody, takze tam bude dost lidi.
Naopak v BB a Siti by kvuli nim mohlo byt volneji. 11:41:39 17.04.2012odpovědět
  Re: boulder v Praze Za Boulder Bar ti můžu říci toto :):
Většinou bývá hodně plno večer v úterý a ve čtvrtek. Klasický lezecký rytmus, kdy pak lezci lezou o víkendu venku. Ovšem toto pravidlo se s teplým počasím bude měnit. Či-li nebál bych se velkého množství lidí a můžeš to zkusit v podstatě v kteroukoliv otevírací hodinu. Pak se stejně rozhodneš kde ti bude lezení víc vyhovovat a vychytáš si i ty časy. Oliváč 11:48:27 17.04.2012odpovědět
  Re: boulder v Praze V Praze se da bouldrovat i venku, kdyz uz - zatim - nemas partaka na lano. Pohledej tady na Lezci - Sarka, Hlubocepy, ... psalo se tady o tom tusim. 10:22:36 18.04.2012odpovědět
    Re: boulder v Praze Boldrovat venku sam, to je obcas pekne o hubu. Venku to chce, aby te nekdo chytal. A obcas ani jeden clovek nestaci. Nebo lezt jen hodne nizke bouldry. 10:53:47 18.04.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: