Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 47. 10037 48.Pelikán 10013 49.Zaoral 9994 Bouldry: 47.Chovanová 9153 48.Ondra 9134 49.Skočdopole 9103 Hory: 16. 3376 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Deuter guide- prirucak 22.04.2012 Ahoj, mátě někdo zkušenosti s napěchovanym batohem Deuter Guide 35+ jako s příručnim zavazadlem na palubu letadla? Vejde se do těch kontrolních klecí?
  Re: Deuter guide- prirucak 22.04.2012 Cau, uz jsem s nim takhle letel, oni ty rozmery pokazdy nekontrolujou, ja jsem prosel, asi jsem to n
  Re: Deuter guide- prirucak 22.04.2012 Nesmirne zalezi na spolecnosti, se kterou letis. Bohuzel neni obecne mozne se spolehat na lidskost..
  Re: Deuter guide- prirucak 23.04.2012 Já s ním letěl s nějakýma němcema a španělama (možná Lufthansa a Iberia, ale už si to nepomatuju jis
    Re: Deuter guide- prirucak 23.04.2012 Díky všem za info!
  Re: Deuter guide- prirucak 23.04.2012 Letel jsem s nim s KLM, i v malym letadle i v zaoceanskym - v malym ho nechali u dveri jako vsechnu
  Re: Deuter guide- prirucak 25.04.2012 Zdar, lietam s nim stale (ryanair) a zatial nebol problem. Niekolko krat ma nechali ho napratat do t
Zlomené zápěstí 22.04.2012 Zdar,
při pádu na pdlahu jsem si zlomil zápěstí, jsem nyní po operaci, s titanovou dlahou.
Prosím poradí mi někdo zkušený, čím můžu podpořit zahojení, mám na mysli, nějaký přírodní prostředky, postupy.
Chci lízt, ale nechci to uspěcha
  Re: Zlomené zápěstí 22.04.2012 Taky mám titanovou dlahu z loni, lízt sem začal až po čtyřech měsících, je lepší tomu chvíli nechat
  Re: Zlomené zápěstí 22.04.2012 mazat kostivalem, pojidat vitaminy (B), pry pomaha tez mumio.
    Re: Zlomené zápěstí 22.04.2012 V zásadě záleží na tom, co přesně je v mechanismu zápěstí porouchané. Hned po úraze asi nebylo čas z
      Re: Zlomené zápěstí 22.04.2012 Každopádně, abych neradil blbě, po operaci 6 týdnů klid neuškodí nikdy, ani kdyby to byl bezproblémo
  Re: Zlomené zápěstí 22.04.2012 zdar, taky mám v zápěstí titan a 7 šroubů, lehce jsem lezl po 3 měsících, v tahu je kost nejméně nam
  Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 se sroubama se d adelat vsecko celkem brzo.. Zalezi jak moc si troufnes risknout spatnej srust. Ja t
    Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 test
    Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 Ahoj,
prosím tě, jak si to myslel, s tím cvikem, ruku za záda, nepochopil jsem to.
      Re: Zlomené zápěstí 24.04.2012 traverz nizko nad zemi, nohama trosku hybat muzes ale spis aby ses nenudil nez aby to bylo primo sou
  Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 začni ihned brat wobenzym. Zlomene paty za 2 tydne v pořadku, rozdrcenej loket a pateř za pár týdnu
    Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 Ahoj, neříkám, že Wobenzym nějaký vliv nemá, ale domnívám se, že za ty prachy nestojí, stejnou služb
      Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 Hm, a na Pubmedu (server, kde se shromažďují vědecké medicínské články) je snad většina studií dělan
    Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 Wobenzym začnu brát, když neppomůže tak neublíží.
  Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 začni ihned brat wobenzym. Zlomene paty za 2 tydne v pořadku, rozdrcenej loket a pateř za pár týdnu
    Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 Delal sem na sobe i na ostatnich pokusy s wobenzymem i s mumiem. Jedinej efekt oc to ma je placebo a
      Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 Jo jeste bych mel upresnit ze moje pokusy byly na lidi mladsi 30let. (v jednom priapde mumio dokonce
        Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 je mi 19... a to si v tom pokusu lámal nohy 1O lidem ve stejném místě?? zlomené paty se léčí min. 6
          Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 standardní placebáč. vidíš, kdybys byl blboune aktivní v komunitě spravedlivě věřících, tak by na te
          Re: Zlomené zápěstí 24.04.2012 Tomáši promiň, ale to co říkáš je nesmysl, Wobenzym zcela určitě nezkrátí dobu hojení paty ze šesti
            Re: Zlomené zápěstí 24.04.2012 Jak chcete, ale mně to léčbu dost urychlilo... Radim ze svích zkušeností a s radou si udělejte co ch
              Re: Zlomené zápěstí 24.04.2012 tvoje zkušenost je zavádějící a nevypovídá vůbec nic o Wobenzymu
  Re: Zlomené zápěstí 24.04.2012 Díky dlaze můžeš v podstatě hned po operaci zápěstí zažít šetrně cvičit. Postupná zátěž je možná po
  Re: Jak začít?? 22.04.2012 Zks nejprve umělou stěnu, organizujou i kursy, půjčují vabavení, pak uvidíš. Když se tito bude líbit
    Re: Jak začít?? 22.04.2012 na jare na stenu? spis bych zkusil najit nejblizsi horolezeckej oddil. tam poradej, pomuzou;)
  Re: Jak začít?? 22.04.2012 Díky za radu, ale ještě maličkost, nejsem si jistý, jestli mě zrovna úplně lákají přímo skály a stěn
    Re: Jak začít?? 22.04.2012 Každý oddíl se skládá z množství lidí, kteří povětšinou individuálně preferují to (bouldering), to (
Jak začít?? 22.04.2012 Můžete mi prosím poradit někdo, jak bych měl začít lézt, nebo respektive, jak bych měl postupovat??
  Re: Mummut Ultimate Hoody men 22.04.2012 Myslím samozřejmě Mammut :-)
Sušky 21.04.2012 ahoj,mám pocit, že v cestě Fotogenická hnízdí poštolky, tak se jí prosím vyhněte. Asi by to chtělo umístit ceduli o zákazu. Díky
  Re: Sušky 22.04.2012 a na Hodkovických kvočnách havrani-zatím hnízdo.....
    Re: Sušky 22.04.2012 nebo krkavci....či co....
  Re: Sušky 22.04.2012 Super..tady má někdo pocit.
    Re: Sušky 22.04.2012 jo skaly jsou maly, tak jestli je to pravda vyhnete se ji. a blbejm kecum taky.
Dachstein-ferraty v květnu 21.04.2012 Ahoj, rád bych v termínu 4.5.-8.5. vyrazil do Ramsau-Dachstein. Chystám(e) se do této oblasti poprvé. Nemáte někdo zkušenosti s ferratami v tomto období – zda jsou lezitelné i ty v nejvyšších partiích, s jakou výbavou (mačky, cepín), zda lze sólo, apod.?
  Re: Dachstein-ferraty v květnu 21.04.2012 vzalo bych si sebou pořádnou lopatu na sníh. Ještě v červnu bývá lano na vrcholu pod sněhem. Od park
  Re: Dachstein-ferraty v květnu 26.04.2012 Taky se chystám na Dachstein,ale až na konci května.
Tak jak se vrátíš, tak tady písni, jak t
  Re: Dachstein-ferraty v květnu 26.04.2012 Sněhu na policích bude spousta, na nástupech nejspíš taky. Téměř jistě bude dopoledne velmi zmrzlý s
    Re: Dachstein-ferraty v květnu 26.04.2012 stačí zagůglovat a najít webkamery - sněhem je to aktuálně zaprasený až hanba a za týden se to rozho
      Re: Dachstein-ferraty v květnu 26.04.2012 teda záleží o kterých kletrštajzích mluvíme. normálka od lanovky bude asi prošláplá a relativně bez
        Re: Dachstein-ferraty v květnu 26.04.2012 No tak to ještě popřemejšlím jestli se nevydat někam kde to bude lezitelnější. Já teda nemám problém
          Re: Dachstein-ferraty v květnu 26.04.2012 v sobotu a neděli pár športketrštajgů do dvou tisíc, v pondělí nebo úterý normálka by tam nebylo moc
            Re: Dachstein-ferraty v květnu 26.04.2012 Dobrej plán, zvážím to.
No vypadá to, že rakušáci maj v květnu víc svátků než pracovních dnů,
parkování Brána Petrohrad 20.04.2012 Ahoj,
nevíte, jak je to s parkováním u Brány na Petráči? Dole na křižovatce je nová závora (brání vjezdu na louku - to chápu). Moc možností na zaparkování dole u křižovatky není. O pár metrů dál je na stromě značka zákaz vjezdu, otočená do polí (po
  Re: parkování Brána Petrohrad 20.04.2012 Jen pro zajímavost, parkovat v lese se nesmí nikde. A kdyby mi parkoval někdo v lese, tak taky upozo
    Re: parkování Brána Petrohrad 20.04.2012 na louce za tou zavorou je to v poho, jen to nechce jezdit dal do lesa jak to nektery busici delaji.
  Re: parkování Brána Petrohrad 21.04.2012 Na Bránu teď parkuji buď na návsi, nebo u Větrné hůrky. Ono to zas tak daleko není. Ohledně dalších
parkování Brána Petrohrad 20.04.2012 Ahoj,
nevíte, jak je to s parkováním u Brány na Petráči? Dole na křižovatce je nová závora (brání vjezdu na louku - to chápu). Moc možností na zaparkování dole u křižovatky není. O pár metrů dál je na stromě značka zákaz vjezdu, otočená do polí (po
Trajekt - Korsika 20.04.2012 Zdar!
mám otázku především na trekaře a ty, kdož využili trajekt z Francie/Itálie na Korsiku. Zajímá mne jen, zda se cena pro pěší (bez auta) s přibližujícím se datem zvyšuje, nebo je stále stejná. (U přeprav osob s autem vím, že se zvedá cena, ale
  Re: Trajekt - Korsika 07.05.2012 Kupoval jsem vloni a před třemi lety a ruku do ohně za to nedám, ale přišlo mi, že cena se moc nehej
    Re: Trajekt - Korsika 08.05.2012 Jo, jo, ten auto-jackpot právě známe, zajímaly nás spíš samotný osoby. Nakonec nic asi dopředu kupov
1
...
626
627
628
629
630
631
632
633
634
635
636
637
638
639
640
641
642
643
644
645
...
2263
Jak začít?? Můžete mi prosím poradit někdo, jak bych měl začít lézt, nebo respektive, jak bych měl postupovat?? jaroslav 13:53:08 22.04.2012odpovědět
  Re: Jak začít?? Zks nejprve umělou stěnu, organizujou i kursy, půjčují vabavení, pak uvidíš. Když se tito bude líbit, poohlídni se po nějakem horol. oddíle.
Lupik 14:17:35 22.04.2012odpovědět
    Re: Jak začít?? na jare na stenu? spis bych zkusil najit nejblizsi horolezeckej oddil. tam poradej, pomuzou;) Bobby 14:21:00 22.04.2012odpovědět
  Re: Jak začít?? Díky za radu, ale ještě maličkost, nejsem si jistý, jestli mě zrovna úplně lákají přímo skály a stěny, na druhou stranu chápu, že asi musim nacvičit nějakou základní techniku. Spíš bych chtěl asi chodit a lézt na vrcholy. Nemáte teda teda tip, kde by se instroktoři nebo kluby specializovali i na tento styl lezení..?? jaroslav 14:40:40 22.04.2012odpovědět
    Re: Jak začít?? Každý oddíl se skládá z množství lidí, kteří povětšinou individuálně preferují to (bouldering), to (umělé stěny), to (skalky), to (skialpy) či dokonce ono (horské stěny a horolezectví) a mnohé další a vytváří mezi sebou party, ve kterých tyto akce podnikají --- takže se opravdu neváhej obrátit na nejbližší oddíl od svého bydliště a dostaneš se 100% mezi správné lidi a chytneš se těch, kteří ti budou svým směrem nejbližší. (Já také preferuji výhradně hory a horolezectví s výhledy na ostatní vrcholy před skálolezectvím a stěnami - ale nacvičit je dobré všechno a postupovat pozvolna ;-) ) --- horám zdar! O. 16:14:02 22.04.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: