Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 47. 10037 48.Pelikán 10013 49.Zaoral 9994 Bouldry: 47.Chovanová 9153 48.Ondra 9134 49.Skočdopole 9103 Hory: 16. 3376 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Deuter guide- prirucak 22.04.2012 Ahoj, mátě někdo zkušenosti s napěchovanym batohem Deuter Guide 35+ jako s příručnim zavazadlem na palubu letadla? Vejde se do těch kontrolních klecí?
  Re: Deuter guide- prirucak 22.04.2012 Cau, uz jsem s nim takhle letel, oni ty rozmery pokazdy nekontrolujou, ja jsem prosel, asi jsem to n
  Re: Deuter guide- prirucak 22.04.2012 Nesmirne zalezi na spolecnosti, se kterou letis. Bohuzel neni obecne mozne se spolehat na lidskost..
  Re: Deuter guide- prirucak 23.04.2012 Já s ním letěl s nějakýma němcema a španělama (možná Lufthansa a Iberia, ale už si to nepomatuju jis
    Re: Deuter guide- prirucak 23.04.2012 Díky všem za info!
  Re: Deuter guide- prirucak 23.04.2012 Letel jsem s nim s KLM, i v malym letadle i v zaoceanskym - v malym ho nechali u dveri jako vsechnu
  Re: Deuter guide- prirucak 25.04.2012 Zdar, lietam s nim stale (ryanair) a zatial nebol problem. Niekolko krat ma nechali ho napratat do t
Zlomené zápěstí 22.04.2012 Zdar,
při pádu na pdlahu jsem si zlomil zápěstí, jsem nyní po operaci, s titanovou dlahou.
Prosím poradí mi někdo zkušený, čím můžu podpořit zahojení, mám na mysli, nějaký přírodní prostředky, postupy.
Chci lízt, ale nechci to uspěcha
  Re: Zlomené zápěstí 22.04.2012 Taky mám titanovou dlahu z loni, lízt sem začal až po čtyřech měsících, je lepší tomu chvíli nechat
  Re: Zlomené zápěstí 22.04.2012 mazat kostivalem, pojidat vitaminy (B), pry pomaha tez mumio.
    Re: Zlomené zápěstí 22.04.2012 V zásadě záleží na tom, co přesně je v mechanismu zápěstí porouchané. Hned po úraze asi nebylo čas z
      Re: Zlomené zápěstí 22.04.2012 Každopádně, abych neradil blbě, po operaci 6 týdnů klid neuškodí nikdy, ani kdyby to byl bezproblémo
  Re: Zlomené zápěstí 22.04.2012 zdar, taky mám v zápěstí titan a 7 šroubů, lehce jsem lezl po 3 měsících, v tahu je kost nejméně nam
  Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 se sroubama se d adelat vsecko celkem brzo.. Zalezi jak moc si troufnes risknout spatnej srust. Ja t
    Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 test
    Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 Ahoj,
prosím tě, jak si to myslel, s tím cvikem, ruku za záda, nepochopil jsem to.
      Re: Zlomené zápěstí 24.04.2012 traverz nizko nad zemi, nohama trosku hybat muzes ale spis aby ses nenudil nez aby to bylo primo sou
  Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 začni ihned brat wobenzym. Zlomene paty za 2 tydne v pořadku, rozdrcenej loket a pateř za pár týdnu
    Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 Ahoj, neříkám, že Wobenzym nějaký vliv nemá, ale domnívám se, že za ty prachy nestojí, stejnou služb
      Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 Hm, a na Pubmedu (server, kde se shromažďují vědecké medicínské články) je snad většina studií dělan
    Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 Wobenzym začnu brát, když neppomůže tak neublíží.
  Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 začni ihned brat wobenzym. Zlomene paty za 2 tydne v pořadku, rozdrcenej loket a pateř za pár týdnu
    Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 Delal sem na sobe i na ostatnich pokusy s wobenzymem i s mumiem. Jedinej efekt oc to ma je placebo a
      Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 Jo jeste bych mel upresnit ze moje pokusy byly na lidi mladsi 30let. (v jednom priapde mumio dokonce
        Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 je mi 19... a to si v tom pokusu lámal nohy 1O lidem ve stejném místě?? zlomené paty se léčí min. 6
          Re: Zlomené zápěstí 23.04.2012 standardní placebáč. vidíš, kdybys byl blboune aktivní v komunitě spravedlivě věřících, tak by na te
          Re: Zlomené zápěstí 24.04.2012 Tomáši promiň, ale to co říkáš je nesmysl, Wobenzym zcela určitě nezkrátí dobu hojení paty ze šesti
            Re: Zlomené zápěstí 24.04.2012 Jak chcete, ale mně to léčbu dost urychlilo... Radim ze svích zkušeností a s radou si udělejte co ch
              Re: Zlomené zápěstí 24.04.2012 tvoje zkušenost je zavádějící a nevypovídá vůbec nic o Wobenzymu
  Re: Zlomené zápěstí 24.04.2012 Díky dlaze můžeš v podstatě hned po operaci zápěstí zažít šetrně cvičit. Postupná zátěž je možná po
  Re: Jak začít?? 22.04.2012 Zks nejprve umělou stěnu, organizujou i kursy, půjčují vabavení, pak uvidíš. Když se tito bude líbit
    Re: Jak začít?? 22.04.2012 na jare na stenu? spis bych zkusil najit nejblizsi horolezeckej oddil. tam poradej, pomuzou;)
  Re: Jak začít?? 22.04.2012 Díky za radu, ale ještě maličkost, nejsem si jistý, jestli mě zrovna úplně lákají přímo skály a stěn
    Re: Jak začít?? 22.04.2012 Každý oddíl se skládá z množství lidí, kteří povětšinou individuálně preferují to (bouldering), to (
Jak začít?? 22.04.2012 Můžete mi prosím poradit někdo, jak bych měl začít lézt, nebo respektive, jak bych měl postupovat??
  Re: Mummut Ultimate Hoody men 22.04.2012 Myslím samozřejmě Mammut :-)
Sušky 21.04.2012 ahoj,mám pocit, že v cestě Fotogenická hnízdí poštolky, tak se jí prosím vyhněte. Asi by to chtělo umístit ceduli o zákazu. Díky
  Re: Sušky 22.04.2012 a na Hodkovických kvočnách havrani-zatím hnízdo.....
    Re: Sušky 22.04.2012 nebo krkavci....či co....
  Re: Sušky 22.04.2012 Super..tady má někdo pocit.
    Re: Sušky 22.04.2012 jo skaly jsou maly, tak jestli je to pravda vyhnete se ji. a blbejm kecum taky.
Dachstein-ferraty v květnu 21.04.2012 Ahoj, rád bych v termínu 4.5.-8.5. vyrazil do Ramsau-Dachstein. Chystám(e) se do této oblasti poprvé. Nemáte někdo zkušenosti s ferratami v tomto období – zda jsou lezitelné i ty v nejvyšších partiích, s jakou výbavou (mačky, cepín), zda lze sólo, apod.?
  Re: Dachstein-ferraty v květnu 21.04.2012 vzalo bych si sebou pořádnou lopatu na sníh. Ještě v červnu bývá lano na vrcholu pod sněhem. Od park
  Re: Dachstein-ferraty v květnu 26.04.2012 Taky se chystám na Dachstein,ale až na konci května.
Tak jak se vrátíš, tak tady písni, jak t
  Re: Dachstein-ferraty v květnu 26.04.2012 Sněhu na policích bude spousta, na nástupech nejspíš taky. Téměř jistě bude dopoledne velmi zmrzlý s
    Re: Dachstein-ferraty v květnu 26.04.2012 stačí zagůglovat a najít webkamery - sněhem je to aktuálně zaprasený až hanba a za týden se to rozho
      Re: Dachstein-ferraty v květnu 26.04.2012 teda záleží o kterých kletrštajzích mluvíme. normálka od lanovky bude asi prošláplá a relativně bez
        Re: Dachstein-ferraty v květnu 26.04.2012 No tak to ještě popřemejšlím jestli se nevydat někam kde to bude lezitelnější. Já teda nemám problém
          Re: Dachstein-ferraty v květnu 26.04.2012 v sobotu a neděli pár športketrštajgů do dvou tisíc, v pondělí nebo úterý normálka by tam nebylo moc
            Re: Dachstein-ferraty v květnu 26.04.2012 Dobrej plán, zvážím to.
No vypadá to, že rakušáci maj v květnu víc svátků než pracovních dnů,
parkování Brána Petrohrad 20.04.2012 Ahoj,
nevíte, jak je to s parkováním u Brány na Petráči? Dole na křižovatce je nová závora (brání vjezdu na louku - to chápu). Moc možností na zaparkování dole u křižovatky není. O pár metrů dál je na stromě značka zákaz vjezdu, otočená do polí (po
  Re: parkování Brána Petrohrad 20.04.2012 Jen pro zajímavost, parkovat v lese se nesmí nikde. A kdyby mi parkoval někdo v lese, tak taky upozo
    Re: parkování Brána Petrohrad 20.04.2012 na louce za tou zavorou je to v poho, jen to nechce jezdit dal do lesa jak to nektery busici delaji.
  Re: parkování Brána Petrohrad 21.04.2012 Na Bránu teď parkuji buď na návsi, nebo u Větrné hůrky. Ono to zas tak daleko není. Ohledně dalších
parkování Brána Petrohrad 20.04.2012 Ahoj,
nevíte, jak je to s parkováním u Brány na Petráči? Dole na křižovatce je nová závora (brání vjezdu na louku - to chápu). Moc možností na zaparkování dole u křižovatky není. O pár metrů dál je na stromě značka zákaz vjezdu, otočená do polí (po
Trajekt - Korsika 20.04.2012 Zdar!
mám otázku především na trekaře a ty, kdož využili trajekt z Francie/Itálie na Korsiku. Zajímá mne jen, zda se cena pro pěší (bez auta) s přibližujícím se datem zvyšuje, nebo je stále stejná. (U přeprav osob s autem vím, že se zvedá cena, ale
  Re: Trajekt - Korsika 07.05.2012 Kupoval jsem vloni a před třemi lety a ruku do ohně za to nedám, ale přišlo mi, že cena se moc nehej
    Re: Trajekt - Korsika 08.05.2012 Jo, jo, ten auto-jackpot právě známe, zajímaly nás spíš samotný osoby. Nakonec nic asi dopředu kupov
1
...
626
627
628
629
630
631
632
633
634
635
636
637
638
639
640
641
642
643
644
645
...
2263
Deuter guide- prirucak Ahoj, mátě někdo zkušenosti s napěchovanym batohem Deuter Guide 35+ jako s příručnim zavazadlem na palubu letadla? Vejde se do těch kontrolních klecí? Holby 19:46:54 22.04.2012odpovědět
  Re: Deuter guide- prirucak Cau, uz jsem s nim takhle letel, oni ty rozmery pokazdy nekontrolujou, ja jsem prosel, asi jsem to nemel naplneny uplne na max, tenhle batoh je celkem vysokej a uzkej, takze by oficialne mohl byt problem, ale pokud to fakt nenapechujes az nahoru, tak bych se toho nebal. ondras 21:19:54 22.04.2012odpovědět
  Re: Deuter guide- prirucak Nesmirne zalezi na spolecnosti, se kterou letis. Bohuzel neni obecne mozne se spolehat na lidskost... dk 21:45:20 22.04.2012odpovědět
  Re: Deuter guide- prirucak Já s ním letěl s nějakýma němcema a španělama (možná Lufthansa a Iberia, ale už si to nepomatuju jistě) a bylo to bez problémů. Neměl sem ho ale nacpanej až po vrch, tzn. nemusel sem zvedat víko a nebyl moc vysokej. Maara 09:44:42 23.04.2012odpovědět
    Re: Deuter guide- prirucak Díky všem za info! Holby 20:29:39 23.04.2012odpovědět
  Re: Deuter guide- prirucak Letel jsem s nim s KLM, i v malym letadle i v zaoceanskym - v malym ho nechali u dveri jako vsechnu vetsi batozinu, pri vystupu z letadla jsem ho dostal do ruky od stewardky. Jinak jsem s tím neměl problémy.
Peťas 22:09:28 23.04.2012odpovědět
  Re: Deuter guide- prirucak Zdar, lietam s nim stale (ryanair) a zatial nebol problem. Niekolko krat ma nechali ho napratat do tej raynerovskej meracky na batohy a vpohode. Mavam ho dost napratany kedze v nom nosim nafukovaciu karimatku, spacak, sedak a lezecky + par veci naviac. oliv 18:13:58 25.04.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: