Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1231110 cest
Nové přelezy:
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b

Stěny
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Nevado Salkantay23.04.2012
Ahoj, sháním jakékoli info o výstupových trasách na tuhle horu. Samozřejmě jsem už zkoušel pohledat po internetu, ale nic krom klasických treků na Machu Picchu jsem nenašel. Případně by mě zajímal i nějaký jiný pěkný výstup v okolí Cusca.
 Re: Nevado Salkantay23.04.2012
Zkoušela jsem se dívat na mou oblíbenou stránku:
 Re: Nevado Salkantay23.04.2012
Zkoušela jsem se dívat na mou oblíbenou stránku:
  Re: Nevado Salkantay26.04.2012
Ahoj, ten web znám, ale i tak děkuju.
  Re: Nevado Salkantay26.04.2012
Taky jsem koukal na tu cestovku a ta bohužel ten výstup ani nenabízí, tak mi k tomu asi moc informac
 Re: Nevado Salkantay24.04.2012

 Spaní v autě Švýcarsko23.04.2012
Ahoj, tolerují ve Švýcarsku spaní v autě na odpočívadlech a parkovištích? Díky.
 Re: Spaní v autě Švýcarsko23.04.2012
Pravdepodobne ano, protoze v nekterych castech Svycarska toleruji i spani na parkovistich mimo auto.
  Re: Spaní v autě Švýcarsko23.04.2012
Pokutu za to, že se položíš vedle auta na karimatku nedostaneš když nezajedeš s autem tam, kam se ne
   Re: Spaní v autě Švýcarsko23.04.2012
Souhlasím s Michalem, problémy jsou jen na určitých místech, kde jsme si to většinou sami zavařili.
    Re: Spaní v autě Švýcarsko25.04.2012
nikdy jsem problem se spanim v aute ve svajcu nemel..ale je fakt ze nikdy jsem nemel dobrej pocit...
     Re: Spaní v autě Švýcarsko25.04.2012
Michael si vzpomněl i na pěkný článek: Alex Luczy: Úvahy o horách
     Re: Spaní v autě Švýcarsko25.04.2012
Kamaráde tak to jsi měl vyloženě štěstí, Jiný francouzský policajt by třeba ukázal na ceduli a asi b
   Re: Spaní v autě Švýcarsko23.04.2012
S tím ohněm nám to říkali třeba i u Zermattu, kde jsme si v údolí nad Taschem rozdělali stan (u tako
    Re: Spaní v autě Švýcarsko23.04.2012
Ve Švajcu jsou v pohodě, i když tam už tolik herák nefčí!
 Re: Spaní v autě Švýcarsko26.04.2012
Nejluxusnější kempy ve Švýcarsku stojej 300-400 CZK na osobu a noc komplet při dvou lidech. To je to
  Re: Spaní v autě Švýcarsko26.04.2012
A umíš si, Laro, představit situaci, kdy se kemp jaksi nehodí, nebo prostě není použitelnej? Napříkl
   Re: Spaní v autě Švýcarsko26.04.2012
Nebo např. noc ve Furkapassu coby počátek aklimatizace.
 Re: Spaní v autě Švýcarsko26.04.2012
Švýcarům obecně dost záleži na jejich přírodě a tudíž nelze jinak než souhlasit s Michaelem - když n

 kam jet v kvetnu s 5letou segrou ?23.04.2012
Ahoj vsem. Chtel jsem vytahnout sestru do hor, pricemz prvni myslenka byla vzit ji na Studlhutte - dole u parkoviste u hotelu maj docela pekny detsky prolejzacky, cestou nahoru jsou kytky, kravy, stromy, kere, par metru od chaty je vyhled na druhou stranu
 Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ?23.04.2012
Co Maltatal a okolí? Přes léto funguje kemp nebo penziony, v okolí je spousta dalších podobných údol
  Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ?23.04.2012
na chvilku jsem se zasnil o cepinech.. :-)

Zkusim to proverit na tech internetech. On
   Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ?23.04.2012
Rozumím, tohle je spíš víc mezi lidma a v podstatě za všechny atrakce tam zaplatíš, dokonce i vjezdy
    Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ?23.04.2012
hm. nejak me to hledani naplnuje depresi. dam tomu tri tydny, mezitim to trochu nataje, a nakonec ta
 Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ?23.04.2012
Zkus Filzmoos - Hofpuerglhuette pod Bischofsmuetzi, tam sníh nebude, můžete přespat ve winterraumu,
  Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ?23.04.2012
Můžu doporučit Rax - možností jsou mraky. Kinder friendly trek vyzkoušný se čtyřletým dítětem (75% u
  Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ?23.04.2012
pokud chceš ven, tak bych jel třeba Zillertal, kemp Aufenfeld v Aschau, zaměřen na děcka. jinak Ostr
   Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ?23.04.2012
V tomhle věku jsme byli s dětmi také na Watzmannhausu (luxusní winterraum), Hofpürglhütte v Gosaukam
 Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ?26.04.2012
Diky vsem za navrhy. Prostuduju to a treba to nakonec nejak dopadne :)

 futura23.04.2012
ahoj,
máte už někdo bližší zkušenosti s lezečkama La Sportiva Futura?
- jak drží, prolézají se, jak moc povolej a podobně?

docela mi seděly na nohu a uvažuju o koupi
 Re: futura23.04.2012
jsou dobrý, akorát v převisech více drží klasický lezky s hrankou
 Re: futura30.01.2013
Jo jo, taky by mě zajímalo, jestli nepůjdou rychle do kytek, jak moc se prolézají..?
  Re: futura30.01.2013
Přijde mě, že vydrží určitě jako Miury (šňůrky, sucháč), ne-li víc a díky tomu tvaru to vypadá pořád
   Re: futura06.02.2013
Ok díky, právě z Miur plánuju přejít.
    Re: futura06.02.2013
Vím, že se to tu už x-krát řešilo ale nebylo by možné sem někam hodit fotky podražených no-edge leza
     Re: futura06.02.2013
Dle důvěryhodných zdrojů to v Restu zvládnou.
     Re: futura06.02.2013
mám podražený Speedstery a naprostá spokojenost! nechakl jsem to dělat v Salticu..cena jako normální
  Re: futura06.02.2013
Mě drží už skoro rok a dýl mě žádné jiné nevydržely. A to jsem minulej rok lezl na skalách hodně. Te

 lezeni kolem sydney23.04.2012
zdar vsem, chci se zeptat jestli nekdo nevi o nejakych lezeckych terenech v okoli sydney nebo blue mountains.
 Re: lezeni kolem sydney23.04.2012
Tak něco je přímo v Sydney a pak pobřežní útesy jsou prej velmi pěkný lezení. Nevím přesně jak se to
 Re: lezeni kolem sydney24.04.2012
Point perpendicular je moc hezkej, ale nic moc pro zacatecniky, musi se slanit z utesu, muze byt nar

 Potštát23.04.2012
Díky za R51,ted už se snad pohrnou davy a společně zvítězíme nad mechem a ostružiním.

 Solarni nabijecka22.04.2012
Zdar vsem, chtel jsem se poptat, mate nekdo zkusenosti se solarnimi nabijeckami (a powerbankami) pro telefon/fotak (popripade jine zarizeni)? Vypada to, ze na ceskem trhu velky vyber neni, alespon na znamejsich eshopech (netvrdim, ze to co ze nabizi neni
 Re: Solarni nabijecka23.04.2012
Míval jsem solární nabíječku tušímže od Solatecu, byly to takový dva panýlky cca 15 x 25 cm každej,
 Re: Solarni nabijecka23.04.2012
My jsme měli takový malý panýlky od SOLARTECu, do jednoho z nich šly dát 3AAA nabíjecí, který tvořil

 Deuter guide- prirucak22.04.2012
Ahoj, mátě někdo zkušenosti s napěchovanym batohem Deuter Guide 35+ jako s příručnim zavazadlem na palubu letadla? Vejde se do těch kontrolních klecí?
 Re: Deuter guide- prirucak22.04.2012
Cau, uz jsem s nim takhle letel, oni ty rozmery pokazdy nekontrolujou, ja jsem prosel, asi jsem to n
 Re: Deuter guide- prirucak22.04.2012
Nesmirne zalezi na spolecnosti, se kterou letis. Bohuzel neni obecne mozne se spolehat na lidskost..
 Re: Deuter guide- prirucak23.04.2012
Já s ním letěl s nějakýma němcema a španělama (možná Lufthansa a Iberia, ale už si to nepomatuju jis
  Re: Deuter guide- prirucak23.04.2012
Díky všem za info!
 Re: Deuter guide- prirucak23.04.2012
Letel jsem s nim s KLM, i v malym letadle i v zaoceanskym - v malym ho nechali u dveri jako vsechnu
 Re: Deuter guide- prirucak25.04.2012
Zdar, lietam s nim stale (ryanair) a zatial nebol problem. Niekolko krat ma nechali ho napratat do t

 Zlomené zápěstí22.04.2012
Zdar,
při pádu na pdlahu jsem si zlomil zápěstí, jsem nyní po operaci, s titanovou dlahou.
Prosím poradí mi někdo zkušený, čím můžu podpořit zahojení, mám na mysli, nějaký přírodní prostředky, postupy.
Chci lízt, ale nechci to uspěcha
 Re: Zlomené zápěstí22.04.2012
Taky mám titanovou dlahu z loni, lízt sem začal až po čtyřech měsících, je lepší tomu chvíli nechat
 Re: Zlomené zápěstí22.04.2012
mazat kostivalem, pojidat vitaminy (B), pry pomaha tez mumio.
  Re: Zlomené zápěstí22.04.2012
V zásadě záleží na tom, co přesně je v mechanismu zápěstí porouchané. Hned po úraze asi nebylo čas z
   Re: Zlomené zápěstí22.04.2012
Každopádně, abych neradil blbě, po operaci 6 týdnů klid neuškodí nikdy, ani kdyby to byl bezproblémo
 Re: Zlomené zápěstí22.04.2012
zdar, taky mám v zápěstí titan a 7 šroubů, lehce jsem lezl po 3 měsících, v tahu je kost nejméně nam
 Re: Zlomené zápěstí23.04.2012
se sroubama se d adelat vsecko celkem brzo.. Zalezi jak moc si troufnes risknout spatnej srust. Ja t
  Re: Zlomené zápěstí23.04.2012
test
  Re: Zlomené zápěstí23.04.2012
Ahoj,
prosím tě, jak si to myslel, s tím cvikem, ruku za záda, nepochopil jsem to.
   Re: Zlomené zápěstí24.04.2012
traverz nizko nad zemi, nohama trosku hybat muzes ale spis aby ses nenudil nez aby to bylo primo sou
 Re: Zlomené zápěstí23.04.2012
začni ihned brat wobenzym. Zlomene paty za 2 tydne v pořadku, rozdrcenej loket a pateř za pár týdnu
  Re: Zlomené zápěstí23.04.2012
Ahoj, neříkám, že Wobenzym nějaký vliv nemá, ale domnívám se, že za ty prachy nestojí, stejnou služb
   Re: Zlomené zápěstí23.04.2012
Hm, a na Pubmedu (server, kde se shromažďují vědecké medicínské články) je snad většina studií dělan
  Re: Zlomené zápěstí23.04.2012
Wobenzym začnu brát, když neppomůže tak neublíží.
 Re: Zlomené zápěstí23.04.2012
začni ihned brat wobenzym. Zlomene paty za 2 tydne v pořadku, rozdrcenej loket a pateř za pár týdnu
  Re: Zlomené zápěstí23.04.2012
Delal sem na sobe i na ostatnich pokusy s wobenzymem i s mumiem. Jedinej efekt oc to ma je placebo a
   Re: Zlomené zápěstí23.04.2012
Jo jeste bych mel upresnit ze moje pokusy byly na lidi mladsi 30let. (v jednom priapde mumio dokonce
    Re: Zlomené zápěstí23.04.2012
je mi 19... a to si v tom pokusu lámal nohy 1O lidem ve stejném místě?? zlomené paty se léčí min. 6
     Re: Zlomené zápěstí23.04.2012
standardní placebáč. vidíš, kdybys byl blboune aktivní v komunitě spravedlivě věřících, tak by na te
     Re: Zlomené zápěstí24.04.2012
Tomáši promiň, ale to co říkáš je nesmysl, Wobenzym zcela určitě nezkrátí dobu hojení paty ze šesti
      Re: Zlomené zápěstí24.04.2012
Jak chcete, ale mně to léčbu dost urychlilo... Radim ze svích zkušeností a s radou si udělejte co ch
       Re: Zlomené zápěstí24.04.2012
tvoje zkušenost je zavádějící a nevypovídá vůbec nic o Wobenzymu
 Re: Zlomené zápěstí24.04.2012
Díky dlaze můžeš v podstatě hned po operaci zápěstí zažít šetrně cvičit. Postupná zátěž je možná po
 Re: Zlomené zápěstí18.05.2012
 Jak začít??22.04.2012
Můžete mi prosím poradit někdo, jak bych měl začít lézt, nebo respektive, jak bych měl postupovat??
 Re: Jak začít??22.04.2012
Zks nejprve umělou stěnu, organizujou i kursy, půjčují vabavení, pak uvidíš. Když se tito bude líbit
  Re: Jak začít??22.04.2012
na jare na stenu? spis bych zkusil najit nejblizsi horolezeckej oddil. tam poradej, pomuzou;)
 Re: Jak začít??22.04.2012
Díky za radu, ale ještě maličkost, nejsem si jistý, jestli mě zrovna úplně lákají přímo skály a stěn
  Re: Jak začít??22.04.2012
Každý oddíl se skládá z množství lidí, kteří povětšinou individuálně preferují to (bouldering), to (

1   ...   625   626   627   628   629   630   631   632   633   634   635   636   637   638   639   640   641   642   643   644   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Spaní v autě Švýcarsko
Ahoj, tolerují ve Švýcarsku spaní v autě na odpočívadlech a parkovištích? Díky.
A-d-a-m10:53:17 23.04.2012
odpovědět 
 Re: Spaní v autě Švýcarsko
Pravdepodobne ano, protoze v nekterych castech Svycarska toleruji i spani na parkovistich mimo auto. Asi se to lisi kanton od kantonu, slysel jsem, ze nekdo dostal krutou pokutu za spani na karimatce vedle auta. Kde to bylo nevim, jen vim, že urcite ne v Ticinu.
Mihal12:59:35 23.04.2012
odpovědět 
  Re: Spaní v autě Švýcarsko
Pokutu za to, že se položíš vedle auta na karimatku nedostaneš když nezajedeš s autem tam, kam se nesmí. Když se to Tvoje spaní někomu nebude líbit – ať už je to majitel toho místa/parkoviště nebo louky/lesa, hajný anebo třeba i policie tak Ti nejdříve řeknou aby sis vzal svých pět švestek a zmizel a někdy také uslyšíš proč. „Z voleje“ nikde za spaní pokutu nedostaneš. Když ovšem začneš někde na privátním terénu dělat oheň (a to třeba v době sucha, kdy se ohně rozdělávat nesmějí), postavíš tam stan a použiješ to místo také jako odpadkoviště a WC tak je dost pravděpodobné, když se Tě někdo všimne, že budeš mít jisté problémy. Chce to se chovat ohleduplně ke kolemjsoucí přírodě, privátnímu vlastnictví a pouřívat mozek.
Michael Beranek13:28:40 23.04.2012
odpovědět 
   Re: Spaní v autě Švýcarsko
Souhlasím s Michalem, problémy jsou jen na určitých místech, kde jsme si to většinou sami zavařili.
Jednou jsem na cestě přes Švajc v noci sjel s dálnice, na vedlejší a že jako z té vedlejší najdu ještě menší vedlejší na spaní, když na jednou policejní auto. Předjeli mě, rozblikali stopku a klasická kontrola, pasy a co jako tam v té pustině dělám. Byl jsem trochu vytočený, tak jsem jim řekl, že jsem hladal místo na spaní, že jsem unavený že si tam někde u silnice lehnu. Oni nám zasalutovali a popřáli dobrou noc a odjeli.
 jirkas16:04:52 23.04.2012
odpovědět 
    Re: Spaní v autě Švýcarsko
nikdy jsem problem se spanim v aute ve svajcu nemel..ale je fakt ze nikdy jsem nemel dobrej pocit...tyhle nemecky mluvici zeme na me nepusobi zrovna uvolnenym dojmem..Nekde to ovsem maji vyreseny zakazem stani v nocnich hodinach...
Italie, Francie..to je jiny kafe...Jenou jsme zastavili ve verdonu u jezera za ceduly zakaz kempovani, stanovani atd...prijel polda...a presvedcoval nas at tam rozhodne zustaneme..ze auto a maly stan neni zadny kempovani...
Hanz08:49:04 25.04.2012
odpovědět 
     Re: Spaní v autě Švýcarsko
Michael si vzpomněl i na pěkný článek: Alex Luczy: Úvahy o horách
http://tinyurl.com/d4tzeko
 martan11:43:34 25.04.2012
odpovědět 
     Re: Spaní v autě Švýcarsko
Kamaráde tak to jsi měl vyloženě štěstí, Jiný francouzský policajt by třeba ukázal na ceduli a asi by Tě přinutil zvednout kotvy. Je ale faktem, že všeobecně Italové a Francouzové jsou uvolněnejší než německy mluvící Švýcaři nebo Němcové. A proto, aniž by sis to uvědomil, máš v těchto německy mluvících zemích divný pocit. Ve frankofonní sféře prostě vládne jistý i když částečně organizovaný nepořádek, zatím co v německé části Švýcarska a v Spolkové republice vládne sice korektní, ale jinak přesný pořádek podle předpisů a regulí a jakékoliv odbočení z této „cesty“ je nemyslitelné. S tím se ne každý psychicky dokáže vypořádat.
Michael Beranek21:31:13 25.04.2012
odpovědět 
   Re: Spaní v autě Švýcarsko
S tím ohněm nám to říkali třeba i u Zermattu, kde jsme si v údolí nad Taschem rozdělali stan (u takové krásné salaše neobydlené) a majitel to zespodu viděl dalekohledem, vyšel za náma asi 400 výškových metrů a řekl, že tu přespat můžeme, že nám to dovoluje, ale kdybychom jenom škrtli, tak přiletí helikoptéra s vodou a všechno platíme .. tak to jeom takové moje doplnění. Na odpočívadlech si, myslím, by snad problém bejt neměl, od toho přece jsou a když budeš slušnej a řekneš, žes už na řízení dál neměl a chtěl se prospat, tak nevidím důvod hnát tě dál.. snad :-).
O.17:18:06 23.04.2012
odpovědět 
    Re: Spaní v autě Švýcarsko
Ve Švajcu jsou v pohodě, i když tam už tolik herák nefčí!
17:42:49 23.04.2012
odpovědět 
 Re: Spaní v autě Švýcarsko
Nejluxusnější kempy ve Švýcarsku stojej 300-400 CZK na osobu a noc komplet při dvou lidech. To je to tak moc aby se muselo spát v autě?
Lara09:18:18 26.04.2012
odpovědět 
  Re: Spaní v autě Švýcarsko
A umíš si, Laro, představit situaci, kdy se kemp jaksi nehodí, nebo prostě není použitelnej? Například: při tranzitu v noci potřebuješ pár hodin zdřímnout. Nebo: dorazíš někam kolem druhé hodiny ráno. Nebo. Nebo.
(Nick Lara mi k týhle odpovědi teda moc nesedí. Spíš třeba Alžběta, nebo Marie, nebo paní Věrka...)
P.09:24:09 26.04.2012
odpovědět 
   Re: Spaní v autě Švýcarsko
Nebo např. noc ve Furkapassu coby počátek aklimatizace.
honza09:35:39 26.04.2012
odpovědět 
 Re: Spaní v autě Švýcarsko
Švýcarům obecně dost záleži na jejich přírodě a tudíž nelze jinak než souhlasit s Michaelem - když neděláš viditelně bordel, oheň atp. jsou velice tolerantní. Zároveň souhlasím s tím, že je veliký rozdíl v tom, o jaký kanton-část Švýcarska se jedná...v té francouzsky mluvící = část švýcarské jury jsou určitě víc v pohodě než oblast Alp a německy mluvící části. Osobně jsem dostala pokutu naopak jen ve Francii:-)
K.12:54:35 26.04.2012
odpovědět 
 Foto dne:

Záchranka pod Matterhornem
 Databáze cest:
Všechny cesty (192405)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Normální cesta II Hrubá Skála
Marynarka w marynarce 6a+ Dupnica
Wspinaczka na wspinaczce 6c Dupnica
Premier na premierze 6b Dupnica
Na lewo od przedziału 6a Dupnica
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Nekomplexni reseni problemu | Re: kde co | Re: Prosím, | Re: Taky zapláče |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (35)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1155 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1272 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1456 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1422 
 Neřeším to – lezu vše 
 1120 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi