LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Poslední slova před smrtí: Cvaknu si tu erárku...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
V 16 - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Crux - Karlovy Vary

Prodejny
Green sport - Brno
Rock Point - NC Šestka - Praha 6 - Ruzyně
Rock Point - Chodov - Praha 4

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 lago di garda24.04.2012
Ahoj máme 2 az 3 místa volné do arca, vyjíždí se tenhle čtvrtek odpoledne a příjezd v úterý, cesta cca 1300 za cestu.
Info prosím na 775355776

 lago di garda24.04.2012
Ahoj máme 2 az 3 místa volné do arca, vyjíždí se tenhle čtvrtek odpoledne a příjezd v úterý, cesta cca 1300 za cestu.
 Re: lago di garda25.04.2012
inzerce?

 Kemp JURA24.04.2012
Ahoj,chystáme se poprvé do Jury. Doporučíte někdo nějaký kemp? Díky!
 Re: Kemp JURA24.04.2012
My jezdíme do Stierbergu u Betzensteinu.U Penzionu Fischer je tam loučka, která je přizpůsobená ke k
 Oblast JURA neni jenom jedna24.04.2012
Odpověď je těžká, protože oblastí s názvem Jura je mnoho. Existuje oblast Frankenjura v Něměcku, ve
  Re: Oblast JURA neni jenom jedna24.04.2012
Jura Polska?;)
 Re: Kemp JURA24.04.2012
No jasně že Jura se myslí Frankenjura. To už je tak zavedený:).
Dobrý lezecký kemp je v Trub
  Re: Kemp JURA25.04.2012
Taky je kemp přímo pod Bärenschluchtwande. Je to přímo v centru a hlavně přímo pod pásem skal s jedn
   Re: Kemp JURA07.08.2012
Bareny nejsou žádný terno. Jednak se tam sjíždějí kromě lezců i kaliči, takže večer někdy klid není
 Re: Kemp JURA24.04.2012
óóó...pardón...je to ta německá Frankenjura :), ale koukám, že jeden diskutující se přeci jen trefil
  Re: Kemp JURA24.04.2012
a další :O Dík moc! :)
   Seznam kempu Frankenjura24.04.2012
    Re: Seznam kempu Frankenjura24.04.2012
Super!Díky :)
 Re: Kemp JURA25.04.2012
ja mel vzdy nejradeji ten v Morscheuthu (rodinej za hospodou Zum Guten Einkehr) podobnej je taky v A
  Re: Kemp JURA25.04.2012
Nevim Michale jak to chodi u vas ale když se mezi lezci zmíníš o Juře tak každýho napadne jako první
   Re: Kemp JURA25.04.2012
Někdo si prostě pod pojmem Jura představí pouze Frankenjuru ať už z jakéhokoliv důvodu, jiný, který
    Re: Kemp JURA25.04.2012
Michael Beránek - nejlepší společník na jachtu. Doporučuje 9 Františků z deseti
     Re: Kemp JURA26.04.2012
Milý anonymní vtipálku, co kdybys místo svých vtípků, které jsem bohužel nepochopil, ale to možná so
    Re: Kemp JURA25.04.2012
Já si taky pod pojmem Jura nevybavuju Frankenjuru. Asi proto, že tam jsem ještě nebyl a polskou Juru
 Re: Kemp JURA25.04.2012
A mohl bych poprosit o doporučení nějakých oblastí kde jsou nějaké pěkné lehčí cesty? Vyrážíme i se
  Re: Kemp JURA26.04.2012
Zkusil bych třeba Weisenstein to je u Neuhauzu. Je to velmi oblíbená skalka pro začátečníky.
   Re: Kemp JURA27.04.2012
Weisenstein o víkendu, to si chce buď sakra přivstat nebo se vybavit trpělivostí a ostrými lokty.
  Re: Kemp JURA26.04.2012
Stadelhofene Wande, je tam toho hodně, jak stěn tak cest a vše je tak do maximálně 8-. Pěkné po dobr
   Re: Kemp JURA27.04.2012
Stadelhofener Wände, v oblasti Gösweinstein/Stadelhofen/Sachsendorf -
skály s výškou asi 20
 Re: Kemp JURA07.08.2012
Ahoj Ellisi

Taky jsme premysleli o tom jet v Jure do kempu a nize je vysledek naseho
  Re: Kemp JURA07.08.2012
normálne sa mi nechce verit ze češi a platené kempy idú dokopy! to teda čumím! Finale Ligure - plate
   Re: Kemp JURA07.08.2012
No ja byl letos v Zillertalu a ptal se v info stanku na kemp. Odpovedi mi od mistniho zeleneho panac
   Re: Kemp JURA08.08.2012
Ahoj cc

Ad Kemp Jura. Jasne ze jsme jezdily do standardnich altanu, ale cim nam tim v
   Re: Kemp JURA08.08.2012
Chtěl jsem sem něco ošklivýho napsat o slovácích, ale radši se jdu vyzvracet.

 Nevado Salkantay23.04.2012
Ahoj, sháním jakékoli info o výstupových trasách na tuhle horu. Samozřejmě jsem už zkoušel pohledat po internetu, ale nic krom klasických treků na Machu Picchu jsem nenašel. Případně by mě zajímal i nějaký jiný pěkný výstup v okolí Cusca.
 Re: Nevado Salkantay23.04.2012
Zkoušela jsem se dívat na mou oblíbenou stránku:
 Re: Nevado Salkantay23.04.2012
Zkoušela jsem se dívat na mou oblíbenou stránku:
  Re: Nevado Salkantay26.04.2012
Ahoj, ten web znám, ale i tak děkuju.
  Re: Nevado Salkantay26.04.2012
Taky jsem koukal na tu cestovku a ta bohužel ten výstup ani nenabízí, tak mi k tomu asi moc informac
 Re: Nevado Salkantay24.04.2012

 Spaní v autě Švýcarsko23.04.2012
Ahoj, tolerují ve Švýcarsku spaní v autě na odpočívadlech a parkovištích? Díky.
 Re: Spaní v autě Švýcarsko23.04.2012
Pravdepodobne ano, protoze v nekterych castech Svycarska toleruji i spani na parkovistich mimo auto.
  Re: Spaní v autě Švýcarsko23.04.2012
Pokutu za to, že se položíš vedle auta na karimatku nedostaneš když nezajedeš s autem tam, kam se ne
   Re: Spaní v autě Švýcarsko23.04.2012
Souhlasím s Michalem, problémy jsou jen na určitých místech, kde jsme si to většinou sami zavařili.
    Re: Spaní v autě Švýcarsko25.04.2012
nikdy jsem problem se spanim v aute ve svajcu nemel..ale je fakt ze nikdy jsem nemel dobrej pocit...
     Re: Spaní v autě Švýcarsko25.04.2012
Michael si vzpomněl i na pěkný článek: Alex Luczy: Úvahy o horách
     Re: Spaní v autě Švýcarsko25.04.2012
Kamaráde tak to jsi měl vyloženě štěstí, Jiný francouzský policajt by třeba ukázal na ceduli a asi b
   Re: Spaní v autě Švýcarsko23.04.2012
S tím ohněm nám to říkali třeba i u Zermattu, kde jsme si v údolí nad Taschem rozdělali stan (u tako
    Re: Spaní v autě Švýcarsko23.04.2012
Ve Švajcu jsou v pohodě, i když tam už tolik herák nefčí!
 Re: Spaní v autě Švýcarsko26.04.2012
Nejluxusnější kempy ve Švýcarsku stojej 300-400 CZK na osobu a noc komplet při dvou lidech. To je to
  Re: Spaní v autě Švýcarsko26.04.2012
A umíš si, Laro, představit situaci, kdy se kemp jaksi nehodí, nebo prostě není použitelnej? Napříkl
   Re: Spaní v autě Švýcarsko26.04.2012
Nebo např. noc ve Furkapassu coby počátek aklimatizace.
 Re: Spaní v autě Švýcarsko26.04.2012
Švýcarům obecně dost záleži na jejich přírodě a tudíž nelze jinak než souhlasit s Michaelem - když n

 kam jet v kvetnu s 5letou segrou ?23.04.2012
Ahoj vsem. Chtel jsem vytahnout sestru do hor, pricemz prvni myslenka byla vzit ji na Studlhutte - dole u parkoviste u hotelu maj docela pekny detsky prolejzacky, cestou nahoru jsou kytky, kravy, stromy, kere, par metru od chaty je vyhled na druhou stranu
 Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ?23.04.2012
Co Maltatal a okolí? Přes léto funguje kemp nebo penziony, v okolí je spousta dalších podobných údol
  Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ?23.04.2012
na chvilku jsem se zasnil o cepinech.. :-)

Zkusim to proverit na tech internetech. On
   Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ?23.04.2012
Rozumím, tohle je spíš víc mezi lidma a v podstatě za všechny atrakce tam zaplatíš, dokonce i vjezdy
    Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ?23.04.2012
hm. nejak me to hledani naplnuje depresi. dam tomu tri tydny, mezitim to trochu nataje, a nakonec ta
 Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ?23.04.2012
Zkus Filzmoos - Hofpuerglhuette pod Bischofsmuetzi, tam sníh nebude, můžete přespat ve winterraumu,
  Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ?23.04.2012
Můžu doporučit Rax - možností jsou mraky. Kinder friendly trek vyzkoušný se čtyřletým dítětem (75% u
  Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ?23.04.2012
pokud chceš ven, tak bych jel třeba Zillertal, kemp Aufenfeld v Aschau, zaměřen na děcka. jinak Ostr
   Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ?23.04.2012
V tomhle věku jsme byli s dětmi také na Watzmannhausu (luxusní winterraum), Hofpürglhütte v Gosaukam
 Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ?26.04.2012
Diky vsem za navrhy. Prostuduju to a treba to nakonec nejak dopadne :)

 futura23.04.2012
ahoj,
máte už někdo bližší zkušenosti s lezečkama La Sportiva Futura?
- jak drží, prolézají se, jak moc povolej a podobně?

docela mi seděly na nohu a uvažuju o koupi
 Re: futura23.04.2012
jsou dobrý, akorát v převisech více drží klasický lezky s hrankou
 Re: futura30.01.2013
Jo jo, taky by mě zajímalo, jestli nepůjdou rychle do kytek, jak moc se prolézají..?
  Re: futura30.01.2013
Přijde mě, že vydrží určitě jako Miury (šňůrky, sucháč), ne-li víc a díky tomu tvaru to vypadá pořád
   Re: futura06.02.2013
Ok díky, právě z Miur plánuju přejít.
    Re: futura06.02.2013
Vím, že se to tu už x-krát řešilo ale nebylo by možné sem někam hodit fotky podražených no-edge leza
     Re: futura06.02.2013
Dle důvěryhodných zdrojů to v Restu zvládnou.
     Re: futura06.02.2013
mám podražený Speedstery a naprostá spokojenost! nechakl jsem to dělat v Salticu..cena jako normální
  Re: futura06.02.2013
Mě drží už skoro rok a dýl mě žádné jiné nevydržely. A to jsem minulej rok lezl na skalách hodně. Te

 lezeni kolem sydney23.04.2012
zdar vsem, chci se zeptat jestli nekdo nevi o nejakych lezeckych terenech v okoli sydney nebo blue mountains.
 Re: lezeni kolem sydney23.04.2012
Tak něco je přímo v Sydney a pak pobřežní útesy jsou prej velmi pěkný lezení. Nevím přesně jak se to
 Re: lezeni kolem sydney24.04.2012
Point perpendicular je moc hezkej, ale nic moc pro zacatecniky, musi se slanit z utesu, muze byt nar

 Potštát23.04.2012
Díky za R51,ted už se snad pohrnou davy a společně zvítězíme nad mechem a ostružiním.

 Solarni nabijecka22.04.2012
Zdar vsem, chtel jsem se poptat, mate nekdo zkusenosti se solarnimi nabijeckami (a powerbankami) pro telefon/fotak (popripade jine zarizeni)? Vypada to, ze na ceskem trhu velky vyber neni, alespon na znamejsich eshopech (netvrdim, ze to co ze nabizi neni
 Re: Solarni nabijecka23.04.2012
Míval jsem solární nabíječku tušímže od Solatecu, byly to takový dva panýlky cca 15 x 25 cm každej,
 Re: Solarni nabijecka23.04.2012
My jsme měli takový malý panýlky od SOLARTECu, do jednoho z nich šly dát 3AAA nabíjecí, který tvořil

1   ...   625   626   627   628   629   630   631   632   633   634   635   636   637   638   639   640   641   642   643   644   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 lago di garda
Ahoj máme 2 az 3 místa volné do arca, vyjíždí se tenhle čtvrtek odpoledne a příjezd v úterý, cesta cca 1300 za cestu.
Info prosím na 775355776
Zizka ml.19:40:57 24.04.2012
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi