Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English lago di garda 24.04.2012 Ahoj máme 2 az 3 místa volné do arca, vyjíždí se tenhle čtvrtek odpoledne a příjezd v úterý, cesta cca 1300 za cestu.
Info prosím na 775355776
lago di garda 24.04.2012 Ahoj máme 2 az 3 místa volné do arca, vyjíždí se tenhle čtvrtek odpoledne a příjezd v úterý, cesta cca 1300 za cestu.
  Re: lago di garda 25.04.2012 inzerce?
Kemp JURA 24.04.2012 Ahoj,chystáme se poprvé do Jury. Doporučíte někdo nějaký kemp? Díky!
  Re: Kemp JURA 24.04.2012 My jezdíme do Stierbergu u Betzensteinu.U Penzionu Fischer je tam loučka, která je přizpůsobená ke k
  Oblast JURA neni jenom jedna 24.04.2012 Odpověď je těžká, protože oblastí s názvem Jura je mnoho. Existuje oblast Frankenjura v Něměcku, ve
    Re: Oblast JURA neni jenom jedna 24.04.2012 Jura Polska?;)
  Re: Kemp JURA 24.04.2012 No jasně že Jura se myslí Frankenjura. To už je tak zavedený:).
Dobrý lezecký kemp je v Trub
    Re: Kemp JURA 25.04.2012 Taky je kemp přímo pod Bärenschluchtwande. Je to přímo v centru a hlavně přímo pod pásem skal s jedn
      Re: Kemp JURA 07.08.2012 Bareny nejsou žádný terno. Jednak se tam sjíždějí kromě lezců i kaliči, takže večer někdy klid není
  Re: Kemp JURA 24.04.2012 óóó...pardón...je to ta německá Frankenjura :), ale koukám, že jeden diskutující se přeci jen trefil
    Re: Kemp JURA 24.04.2012 a další :O Dík moc! :)
  Re: Kemp JURA 25.04.2012 ja mel vzdy nejradeji ten v Morscheuthu (rodinej za hospodou Zum Guten Einkehr) podobnej je taky v A
    Re: Kemp JURA 25.04.2012 Nevim Michale jak to chodi u vas ale když se mezi lezci zmíníš o Juře tak každýho napadne jako první
      Re: Kemp JURA 25.04.2012 Někdo si prostě pod pojmem Jura představí pouze Frankenjuru ať už z jakéhokoliv důvodu, jiný, který
        Re: Kemp JURA 25.04.2012 Michael Beránek - nejlepší společník na jachtu. Doporučuje 9 Františků z deseti
          Re: Kemp JURA 26.04.2012 Milý anonymní vtipálku, co kdybys místo svých vtípků, které jsem bohužel nepochopil, ale to možná so
        Re: Kemp JURA 25.04.2012 Já si taky pod pojmem Jura nevybavuju Frankenjuru. Asi proto, že tam jsem ještě nebyl a polskou Juru
  Re: Kemp JURA 25.04.2012 A mohl bych poprosit o doporučení nějakých oblastí kde jsou nějaké pěkné lehčí cesty? Vyrážíme i se
    Re: Kemp JURA 26.04.2012 Zkusil bych třeba Weisenstein to je u Neuhauzu. Je to velmi oblíbená skalka pro začátečníky.
      Re: Kemp JURA 27.04.2012 Weisenstein o víkendu, to si chce buď sakra přivstat nebo se vybavit trpělivostí a ostrými lokty.
    Re: Kemp JURA 26.04.2012 Stadelhofene Wande, je tam toho hodně, jak stěn tak cest a vše je tak do maximálně 8-. Pěkné po dobr
      Re: Kemp JURA 27.04.2012 Stadelhofener Wände, v oblasti Gösweinstein/Stadelhofen/Sachsendorf -
skály s výškou asi 20
  Re: Kemp JURA 07.08.2012 Ahoj Ellisi
Taky jsme premysleli o tom jet v Jure do kempu a nize je vysledek naseho
    Re: Kemp JURA 07.08.2012 normálne sa mi nechce verit ze češi a platené kempy idú dokopy! to teda čumím! Finale Ligure - plate
      Re: Kemp JURA 07.08.2012 No ja byl letos v Zillertalu a ptal se v info stanku na kemp. Odpovedi mi od mistniho zeleneho panac
      Re: Kemp JURA 08.08.2012 Ahoj cc
Ad Kemp Jura. Jasne ze jsme jezdily do standardnich altanu, ale cim nam tim v
      Re: Kemp JURA 08.08.2012 Chtěl jsem sem něco ošklivýho napsat o slovácích, ale radši se jdu vyzvracet.
Nevado Salkantay 23.04.2012 Ahoj, sháním jakékoli info o výstupových trasách na tuhle horu. Samozřejmě jsem už zkoušel pohledat po internetu, ale nic krom klasických treků na Machu Picchu jsem nenašel. Případně by mě zajímal i nějaký jiný pěkný výstup v okolí Cusca.
    Re: Nevado Salkantay 26.04.2012 Taky jsem koukal na tu cestovku a ta bohužel ten výstup ani nenabízí, tak mi k tomu asi moc informac
Spaní v autě Švýcarsko 23.04.2012 Ahoj, tolerují ve Švýcarsku spaní v autě na odpočívadlech a parkovištích? Díky.
  Re: Spaní v autě Švýcarsko 23.04.2012 Pravdepodobne ano, protoze v nekterych castech Svycarska toleruji i spani na parkovistich mimo auto.
    Re: Spaní v autě Švýcarsko 23.04.2012 Pokutu za to, že se položíš vedle auta na karimatku nedostaneš když nezajedeš s autem tam, kam se ne
      Re: Spaní v autě Švýcarsko 23.04.2012 Souhlasím s Michalem, problémy jsou jen na určitých místech, kde jsme si to většinou sami zavařili.
        Re: Spaní v autě Švýcarsko 25.04.2012 nikdy jsem problem se spanim v aute ve svajcu nemel..ale je fakt ze nikdy jsem nemel dobrej pocit...
      Re: Spaní v autě Švýcarsko 23.04.2012 S tím ohněm nám to říkali třeba i u Zermattu, kde jsme si v údolí nad Taschem rozdělali stan (u tako
        Re: Spaní v autě Švýcarsko 23.04.2012 Ve Švajcu jsou v pohodě, i když tam už tolik herák nefčí!
  Re: Spaní v autě Švýcarsko 26.04.2012 Nejluxusnější kempy ve Švýcarsku stojej 300-400 CZK na osobu a noc komplet při dvou lidech. To je to
    Re: Spaní v autě Švýcarsko 26.04.2012 A umíš si, Laro, představit situaci, kdy se kemp jaksi nehodí, nebo prostě není použitelnej? Napříkl
      Re: Spaní v autě Švýcarsko 26.04.2012 Nebo např. noc ve Furkapassu coby počátek aklimatizace.
  Re: Spaní v autě Švýcarsko 26.04.2012 Švýcarům obecně dost záleži na jejich přírodě a tudíž nelze jinak než souhlasit s Michaelem - když n
kam jet v kvetnu s 5letou segrou ? 23.04.2012 Ahoj vsem. Chtel jsem vytahnout sestru do hor, pricemz prvni myslenka byla vzit ji na Studlhutte - dole u parkoviste u hotelu maj docela pekny detsky prolejzacky, cestou nahoru jsou kytky, kravy, stromy, kere, par metru od chaty je vyhled na druhou stranu
  Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ? 23.04.2012 Co Maltatal a okolí? Přes léto funguje kemp nebo penziony, v okolí je spousta dalších podobných údol
    Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ? 23.04.2012 na chvilku jsem se zasnil o cepinech.. :-)
Zkusim to proverit na tech internetech. On
      Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ? 23.04.2012 Rozumím, tohle je spíš víc mezi lidma a v podstatě za všechny atrakce tam zaplatíš, dokonce i vjezdy
        Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ? 23.04.2012 hm. nejak me to hledani naplnuje depresi. dam tomu tri tydny, mezitim to trochu nataje, a nakonec ta
  Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ? 23.04.2012 Zkus Filzmoos - Hofpuerglhuette pod Bischofsmuetzi, tam sníh nebude, můžete přespat ve winterraumu,
    Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ? 23.04.2012 Můžu doporučit Rax - možností jsou mraky. Kinder friendly trek vyzkoušný se čtyřletým dítětem (75% u
    Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ? 23.04.2012 pokud chceš ven, tak bych jel třeba Zillertal, kemp Aufenfeld v Aschau, zaměřen na děcka. jinak Ostr
      Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ? 23.04.2012 V tomhle věku jsme byli s dětmi také na Watzmannhausu (luxusní winterraum), Hofpürglhütte v Gosaukam
  Re: kam jet v kvetnu s 5letou segrou ? 26.04.2012 Diky vsem za navrhy. Prostuduju to a treba to nakonec nejak dopadne :)
futura 23.04.2012 ahoj,
máte už někdo bližší zkušenosti s lezečkama La Sportiva Futura?
- jak drží, prolézají se, jak moc povolej a podobně?
docela mi seděly na nohu a uvažuju o koupi
  Re: futura 23.04.2012 jsou dobrý, akorát v převisech více drží klasický lezky s hrankou
  Re: futura 30.01.2013 Jo jo, taky by mě zajímalo, jestli nepůjdou rychle do kytek, jak moc se prolézají..?
    Re: futura 30.01.2013 Přijde mě, že vydrží určitě jako Miury (šňůrky, sucháč), ne-li víc a díky tomu tvaru to vypadá pořád
      Re: futura 06.02.2013 Ok díky, právě z Miur plánuju přejít.
        Re: futura 06.02.2013 Vím, že se to tu už x-krát řešilo ale nebylo by možné sem někam hodit fotky podražených no-edge leza
          Re: futura 06.02.2013 Dle důvěryhodných zdrojů to v Restu zvládnou.
          Re: futura 06.02.2013 mám podražený Speedstery a naprostá spokojenost! nechakl jsem to dělat v Salticu..cena jako normální
    Re: futura 06.02.2013 Mě drží už skoro rok a dýl mě žádné jiné nevydržely. A to jsem minulej rok lezl na skalách hodně. Te
lezeni kolem sydney 23.04.2012 zdar vsem, chci se zeptat jestli nekdo nevi o nejakych lezeckych terenech v okoli sydney nebo blue mountains.
  Re: lezeni kolem sydney 23.04.2012 Tak něco je přímo v Sydney a pak pobřežní útesy jsou prej velmi pěkný lezení. Nevím přesně jak se to
  Re: lezeni kolem sydney 24.04.2012 Point perpendicular je moc hezkej, ale nic moc pro zacatecniky, musi se slanit z utesu, muze byt nar
Potštát 23.04.2012 Díky za R51,ted už se snad pohrnou davy a společně zvítězíme nad mechem a ostružiním.
Solarni nabijecka 22.04.2012 Zdar vsem, chtel jsem se poptat, mate nekdo zkusenosti se solarnimi nabijeckami (a powerbankami) pro telefon/fotak (popripade jine zarizeni)? Vypada to, ze na ceskem trhu velky vyber neni, alespon na znamejsich eshopech (netvrdim, ze to co ze nabizi neni
  Re: Solarni nabijecka 23.04.2012 Míval jsem solární nabíječku tušímže od Solatecu, byly to takový dva panýlky cca 15 x 25 cm každej,
  Re: Solarni nabijecka 23.04.2012 My jsme měli takový malý panýlky od SOLARTECu, do jednoho z nich šly dát 3AAA nabíjecí, který tvořil
1
...
625
626
627
628
629
630
631
632
633
634
635
636
637
638
639
640
641
642
643
644
...
2263
lago di garda Ahoj máme 2 az 3 místa volné do arca, vyjíždí se tenhle čtvrtek odpoledne a příjezd v úterý, cesta cca 1300 za cestu.
Info prosím na 775355776 Zizka ml. 19:40:57 24.04.2012odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: